Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

2 hours ago, הנדון said:

איך אני אוהב שכולם פה ממהרים למכור את פרץ אחרי פתיחת עונה לא טובה ששנה שעברה הוא היה בין המצטיינים. כמובן שאם זה 4 מיליון יורו ומעלה צריך למכור.  אבל לא למהר בגלל שפתח לא טוב.

יש לא מעט יוזרים שטענו כבר בסוף עונה שעברה שהוא צריך להימכר אם יהיו הצעות באיזור חיוג הזה. אני ביניהם. ואגיד לך יותר מזה, גם אם מחר הוא ייתן משחק ענק ונעבור את סודובה אני עדיין אגיד שצריך למכור אותו תמורת 4 מיליון וצפונה. 

אתם צריכים להפנים, ההתקדמות של מכבי כמועדון הרבה יותר חשובה משחקן כזה או אחר. מה גם שדור פרץ הוא לא איזה עילוי ברמת הבניון שגדל פה פעם אחת בדור. 

אם מקבלים על פרץ 4 מיליון חייבים לשחרר. שנה שעברה הוא נתן עונת שיא שאני לא מאמין שהוא ישחזר . דבר נוסף זה שהשחקן הישראלי(למעט זהבי, ייני ועוד בודדים) "מתרגל" לליגה ולא יכול להשתפר ולהתפתח.

קארצב לדעתי מוכן להיכנס לנעליים שלו של ה50-50 אם לא נביא זר לעמדה הזאת. אי אפשר כל פעם להגיד שקארצב "צעיר מדי" הוא תיכף בן 20 ובאירופה יש שחקנים בני 18 שמובילים את הקבוצות שלהם. אין סיבה שאצלנו זה לא יהיה ככה אם שחקן מוכשר מספיק.

25 minutes ago, אלק נילאש said:

יש לא מעט יוזרים שטענו כבר בסוף עונה שעברה שהוא צריך להימכר אם יהיו הצעות באיזור חיוג הזה. אני ביניהם. ואגיד לך יותר מזה, גם אם מחר הוא ייתן משחק ענק ונעבור את סודובה אני עדיין אגיד שצריך למכור אותו תמורת 4 מיליון וצפונה. 

אתם צריכים להפנים, ההתקדמות של מכבי כמועדון הרבה יותר חשובה משחקן כזה או אחר. מה גם שדור פרץ הוא לא איזה עילוי ברמת הבניון שגדל פה פעם אחת בדור. 

כן. הוא צריך להימכר בסכומים כאלה (ולדעתי גם בפחות) בלי שום קשר למצבה של מכבי בארופה יהיה ועד כמה הוא היה מוצלח במשחקים האחרונים. זהו. זה המתווה שעל פיו אנחנו צריכים להתנהל בלי קשר לפרץ, עם כמעט כל שחקן שנקבל עליו הצעה כזו אפילו שהמשמעות היא שמידי פעם נאבד תואר מקומי או ניכשל בארופה. בטווח הארוך זה ישתלם.

18 minutes ago, Adir12 said:

קארצב לדעתי מוכן להיכנס לנעליים שלו של ה50-50 אם לא נביא זר לעמדה הזאת. אי אפשר כל פעם להגיד שקארצב "צעיר מדי" הוא תיכף בן 20 ובאירופה יש שחקנים בני 18 שמובילים את הקבוצות שלהם. אין סיבה שאצלנו זה לא יהיה ככה אם שחקן מוכשר מספיק.

אני כמעט בטוח שהוא לא מוכן לזה, ויקח לו עוד שנה, במקרה הטוב, לתת לנו תפוקה דומה למה שפרץ נתן לנו בשנה האחרונה, רק שצריך לדעת לקבל ולהכיל את הסיטואציות האלה בתור מה שמקדם את מכבי, לא מה שמעכב אותה.

דרך אגב אם מדברים על כשרונות אני חושב שבר כהן הוא כישרון אדיר שגם יתפוצץ אוטוטו. עקבתי אחריו בנוער ויש לו את היכולת להחליף את מיכה.

40 minutes ago, חומץ בלסמי said:

אני כמעט בטוח שהוא לא מוכן לזה, ויקח לו עוד שנה, במקרה הטוב, לתת לנו תפוקה דומה למה שפרץ נתן לנו בשנה האחרונה, רק שצריך לדעת לקבל ולהכיל את הסיטואציות האלה בתור מה שמקדם את מכבי, לא מה שמעכב אותה.

אני חושב שכן, ואתה חושב שלא, אבל שנינו לא נדע את התשובה עד שהוא לא יקבל את ההזדמנות ואז נראה מה קורה בפועל. 

מה עם הישראלי/ההולנדי שהיה מועמד לפני שנה או שנתיים?

עריכה: עכשיו ראיתי שעבר לקבוצה מטורקיה עבור חצי מיליון יורו לפני כמה ימים

On 12.8.2019 at 22:53, erantheking21 said:

לא נעים לי להגיד, מה הסוד של איזי בזרים ? מביא זרים בעלות חצי שכר של ניקוליץ ועושה אקזיטים, לא מבין איך הוא עושה את זה

אין לו בעיה להיכשל.

אם הוא מביא 4 זרים לא טובים ו1 טוב הוא עושה כסף אבל מסיים מקום 6.

אין לו שום שאיפות לאליפות או משהו כזה, סך הכל להיות קבוצה נחמדה בליגת העל ולהמשיך להתקיים. 

כל השחקנים שלו בהגדרתם הם למכירה. זה ההגדרה שלו להצלחה. 

יש עוד לא מעט זמן עד לסגירת החלון. מקווה שמכבי תעשה כמה מהלכים.

למכור את פרץ בסכום נאה. לנסותלהביא את קייס גאנם. ובעיקר לקדם בהיררכיה שחקנים נוספים שיבואו להוכיח את עצמם ויכירו את הקבוצה הכבויב. אלמוג, קרצאב ואולי גם חוזז.

בגזרת הזרים קשה לי להאמין שיהיה שינוי וגם אם כן, אני גם לא בטוח עד כמה ניתן להביא זרים טובים בשלב הזה של החלון

המהלכים היחידים שמכבי צריכה לבצע היא שחרור מאסיבי של שחקנים. 3-4 לפחות בעיניי. 
הסגל עמוס, והמרמרת כבר דופקת על החלון. 

1 minute ago, Cosmic said:

מבפנים

2 minutes ago, Cosmic said:

מסכים.

מי היית משחרר?

2 minutes ago, itanar said:

מסכים.

מי היית משחרר?

פרץ, ברסקי, שוינפלד, בלטקסה, חוזז. 

גם את בלקמן או צ׳יקו אבל ברור לי שזה לא ייקרה. 

2 minutes ago, hen34 said:

את השוער דבר ראשון

צודק, זה צ'וער בוצ'ה

צ'וער צ'ל בית מלון

למה לא לתת לישרא-אלי את האפודה למה לא לתת 

אלוהים ישמור איזה המשך קיץ מסויט מצפה לנו..

יש לנו סגל עמוס בשחקנים עם משכורת שמנה מדי.. צריך לחתוך לפחות 5-6 שחקנים כולל בלטקסה שעדיין אצלנו משום מה.

שמישהו יעיר אותי בספטמבר.

2 minutes ago, itanar said:

מסכים.

מי היית משחרר?

פרץ, ברסקי, שוינפלד, בלטקסה, חוזז. 

גם את בלקמן או צ׳יקו אבל ברור לי שזה לא ייקרה. 

מכבי צריכה לאוורר את הסגל. בניגוד למה שחושבים, הביחדנס עבד נפלא אבל זאת לא מכבי בטופ5 שראיתי. כאשר זה נפרם, יש צורך לשחרר את הפורמים/ וואט אבר ולהכניס דם חדש של מתלמדים(כמו שנה שעברה). מכבי של הפייר פלי נידונה מראש לשאוף ללכידות קבוצתית ולאגרוף, וזה לא הסיפור עכשיו. אם מאנספורד יכול לשלוף מציאה במציאות שבה אנחנו חיים, יבורך. 

לא לאבד את הראש, לא להחליף חצי סגל כמו בש. להאמין באנשים ולחזק אותם. מי שפורם- יכול ללכת.

איביץ יעשה זהב מהקיים, גם אם הקיים לא מרהיב(והוא לא מרהיב גם עכשיו). ללכת איתו בכל הכח. איביץ צריך אנשים מבצעים. לא מתלבטים ועסוקים בעצמם.

כמות ההתייחסות לעטר ברשתות החברתיות היא מטורפת. אפשר לחשוב שלאבוקסיס יש עטר בהרכב. חלאס. הוא לא ואן באסטן ומכבי מראש לא היתה תלויה בו.

7 minutes ago, matis said:

צודק, זה צ'וער בוצ'ה

צ'וער צ'ל בית מלון

למה לא לתת לישרא-אלי את האפודה למה לא לתת 

לדעתך הוא שוער טוב?

לדעתך הוא מצדיק משבצת של זר?

כן או לא? 

1 minute ago, hen34 said:

לדעתך הוא שוער טוב?

לדעתך הוא מצדיק משבצת של זר?

כן או לא? 

אין לי מושג, בניגוד אליך אני לא יכול לשפוט עדיין