Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

57 minutes ago, erantheking21 said:

לא נעים לי להגיד, מה הסוד של איזי בזרים ? מביא זרים בעלות חצי שכר של ניקוליץ ועושה אקזיטים, לא מבין איך הוא עושה את זה

איתוראן...  :P

לא הייתה לי בעיה שיעזוב אבל ביוני, באוגוסט??? כשאין מקום לעוד זרים??

לבנות על קארצב שלא קיבל דקה באירופה נשמע לי יומרני ומהלך שלא יעשה טוב לאף אחד, לחכות לינואר ולהכניס את קארצב לעניינים על אש קטנה

כמו שדור פרץ נראה במשחקים באירופה אז חייב למכור ולנצל את זה שהמנייה שלו בעלייה אחרי העונה האחרונה, ולמכור למרבה במחיר.

אין ספק שמכירה שלו תיהיה מכה מקצועית אבל אין ברירה מכבי חייבת למכור אם תגיע הצעה שקרובה ל-4.5 מיליון יורו 

איך אני אוהב שכולם פה ממהרים למכור את פרץ אחרי פתיחת עונה לא טובה ששנה שעברה הוא היה בין המצטיינים. כמובן שאם זה 4 מיליון יורו ומעלה צריך למכור.  אבל לא למהר בגלל שפתח לא טוב.

Just now, הנדון said:

איך אני אוהב שכולם פה ממהרים למכור את פרץ אחרי פתיחת עונה לא טובה ששנה שעברה הוא היה בין המצטיינים. כמובן שאם זה 4 מיליון יורו ומעלה צריך למכור. 

נכון. עונה שעברה הפכו אותו לשור פרץ ואמרו שצריך להוציא עליו 6 מיליון ופתאום מעל 3 מיליון הפך לנס. אני רק מזכיר שהעונה מכבי שיחקו ארבעה משחקים רשמיים.

ולגבי המחליף שלו, כולם ממהרים לתת לקארצב את המפתחות, אבל השאלה אם הוא מספיק טוב בשביל זה ואת זה רק איביץ' והשחקנים שמתאמנים איתו יכולים לדעת.

עוד משהו, במידה וגלזר חלילה נפצע מי יחליף אותו בקישור האחורי?

23 minutes ago, DT7 said:

נכון. עונה שעברה הפכו אותו לשור פרץ ואמרו שצריך להוציא עליו 6 מיליון ופתאום מעל 3 מיליון הפך לנס. אני רק מזכיר שהעונה מכבי שיחקו ארבעה משחקים רשמיים.

ולגבי המחליף שלו, כולם ממהרים לתת לקארצב את המפתחות, אבל השאלה אם הוא מספיק טוב בשביל זה ואת זה רק איביץ' והשחקנים שמתאמנים איתו יכולים לדעת.

עוד משהו, במידה וגלזר חלילה נפצע מי יחליף אותו בקישור האחורי?

3 משחקים הוא לא יהיה טוב ישלחו את קארצב לרמלה 

אם דור פרץ נמכר זו מכה מקצועית גם אם יש את קארצב, הוא סוגר את הפינה של קשר אחורי מחליף. נראה לי שרק ייני יכול לשחק שם והוא בינוני מינוס בעמדה. אולי קצת גולסה אבל אי אפשר לבנות עליו. 

אני חושב שאם פרץ ימכר, יש מצב שמכבי תעשה עוד מהלכים בחלון הזה. בכל מקרה, הרבה מאוד תלוי בתוצאה בחמישי. 

אני מאוד מאוד הייתי רוצה לראות את קייס גאנם במכבי. יש לי הרגשה שהוא רגע לפני הפריצה הגדולה שלו. מהיר,חוש לשערים, חכם, קר רוח, יודע לטפל בכדור. מזכיר לי את דאבור בתחילת דרכו. וגם בוס שזה הכרחי לדאבל. 

4 minutes ago, snufkin said:

אני חושב שאם פרץ ימכר, יש מצב שמכבי תעשה עוד מהלכים בחלון הזה. בכל מקרה, הרבה מאוד תלוי בתוצאה בחמישי. 

אני מאוד מאוד הייתי רוצה לראות את קייס גאנם במכבי. יש לי הרגשה שהוא רגע לפני הפריצה הגדולה שלו. מהיר,חוש לשערים, חכם, קר רוח, יודע לטפל בכדור. מזכיר לי את דאבור בתחילת דרכו. וגם בוס שזה הכרחי לדאבל. 

יש לי הרגשה שקייס גאנם יגיע אלינו השאלה אם בינואר או בקיץ הבא , לדעתי יש לו השנה שנת מבחן אם הוא יכול לעשות קפיצת מדרגה ולהתקדם אז הוא יגיע לקבוצות בכירות יותר בארץ או שהוא אולי גם יבחר בקיצור דרך שנקרא דודו דהאן וילך לבלגיה ..

On 12.8.2019 at 22:53, erantheking21 said:

לא נעים לי להגיד, מה הסוד של איזי בזרים ? מביא זרים בעלות חצי שכר של ניקוליץ ועושה אקזיטים, לא מבין איך הוא עושה את זה

וואלה הייתי משלם כסף שאיזי שרצקי ואלי טביב יהיו צוות הסקאוטינג של מכבי

אני לא מתרגש מפתיחת העונה הלא טובה של פרץ, אבל הוא גם ככה כנראה לא ישאר איתנו מעבר לשנה הקרובה, וכרגע המניה שלו בעליה.

4 מיליון זה מחיר יפה, אם הוא רוצה להשתחרר הייתי לוקח את הכסף, מאחל לו בהצלחה ומתחיל לבנות את הבא בתור. מאמין בקארצב.