Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

בן זונה דסה אם הוא הולך לבית"ר

איזה ביתר יש להם גם את קונט וגם את הצעיר מבני יהודה והם לא יכולים לשלם לו את המשכורת שהוא דורש

איזה ביתר יש להם גם את קונט וגם את הצעיר מבני יהודה והם לא יכולים לשלם לו את המשכורת שהוא דורש

קונטה שיחק שם הרבה פעמים בלם אז אי אפשר לדעת.

ואל תשכח שחוגג קונה שחקנים בשביל שידברו אליו ולא בשביל לעשות קניה חכמה.

ביתר מחפשים הרבה זמן בלם ולא מוצאים, במשחקים האחרונים קונט תורגל כבלם. דווקא הגיוני שדסה יחתום שם ויהיה ברוטציה עם קונסטנטין.

אז בסוף יצא שמכבי מתחילה את המוקדמות בליגה האירופית שהסגל סגור מבחינת רכש.

מכבי די משותקת מבחינת סוגי המהלכים שהיא יכולה לעשות בשוק ההעברות ובסך הכל עשתה את הכי טוב שהיא יכלה. הסגל שדרס את הליגה שנה שעברה נשאר אותו דבר למעט שינויים בודדים והכרחיים של מכירת ראיקו וסיום החוזה של דסה.

קיץ הבא אני מקווה ומצפה ממכבי להחליף כמה שחקנים ולעבור מיני מהפכה על מנת להשתדרג ולקפוץ עוד קדימה באיכות הסגל. יש לא מעט שחקנים בקבוצה שזאת השנה האחרונה בחוזה שלהם (בשלוף צ'יקו, שכטר, עטר, שוינפלד).

אז בסוף יצא שמכבי מתחילה את המוקדמות בליגה האירופית שהסגל סגור מבחינת רכש.

מכבי די משותקת מבחינת סוגי המהלכים שהיא יכולה לעשות בשוק ההעברות ובסך הכל עשתה את הכי טוב שהיא יכלה. הסגל שדרס את הליגה שנה שעברה נשאר אותו דבר למעט שינויים בודדים והכרחיים של מכירת ראיקו וסיום החוזה של דסה.

קיץ הבא אני מקווה ומצפה ממכבי להחליף כמה שחקנים ולעבור מיני מהפכה על מנת להשתדרג ולקפוץ עוד קדימה באיכות הסגל. יש לא מעט שחקנים בקבוצה שזאת השנה האחרונה בחוזה שלהם (בשלוף צ'יקו, שכטר, עטר, שוינפלד).

זה נכון למחצה בעיני. אמנם די ברור שהמועדון קצת מוגבל מבחינת מה שהוא היה יכול לעשות, אני לא בטוח שלא היה אפשר לעשות דברים אחרת.

מי זה גיל בן שלוש, חלוץ בן 18 ממכבי שחתם עכשיו בביתר?

השם די מוכר לי, יכול להיות שהוא כמה שנים במחלקה. ואם אני לא טועה היה בעיקר שחקן מחליף בעונה הראשונה שלו בנוער.

חוגג החליט במקום להקים מחלקת נוער פשוט לקנות קבוצת נוער.

ואיזה הזייה איש המדיה שלהם

f9jeah.jpg

חוגג יודע טוב מאוד איפה מגדלים שחקנים הכי טוב בארץ ומנצל את זה שאנחנו בעידן הפייר פליי,

לא יודע אם זה נכון למכור להם שחקנים גם אם המחיר יחסית גבוה לשחקן נוער.

זה כאילו כל שחקני הנוער בישראל בגילאי 16-19 הם שיבוטים, בחיי.

צנציפר פרסום ראשון: גולדהאר משבט שחקני נוער בכדי לעקוף את חוקי הפיירפלי