Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

זה שיש לנו בלמים שחקני בית לא אומר שהם יותר טובים מאחרים.

פאדי נג'אר לא ברמה של רז שלמה ובטח שלא צ'ילאקה. אולי בעתיד הם יהיו טובים יותר, אבל כרגע לא.

אגב כל זה לא אומר שצריך להביא את רז שלמה, אבל אני לא אוהב את זה שחושבים שכל שחקן שלנו מהנוער יותר טוב משחקנים אחרים בליגה.

זה שיש לנו בלמים שחקני בית לא אומר שהם יותר טובים מאחרים.

פאדי נג'אר לא ברמה של רז שלמה ובטח שלא צ'ילאקה. אולי בעתיד הם יהיו טובים יותר, אבל כרגע לא.

אגב כל זה לא אומר שצריך להביא את רז שלמה, אבל אני לא אוהב את זה שחושבים שכל שחקן שלנו מהנוער יותר טוב משחקנים אחרים בליגה.

שאלה של אופציות. אם ההבדל בכישרון גדול, אז אולי. אם לא, אסור לשלם. מאות אלפי היורו האלה(או מיליון) לא שווים הבדלים מינורים של ניסיון ויכולת. לשחר פיבן יש אליפות בזכות על שמו אודות לאמונה בו ואימון נכון. לא הכל צריך לפתור בכסף. ודעתי האישית היא שבין כל הבלמים המוזכרים(גם אלו ששלנו) ההבדלים לא גדולים. זה לא שיש פה מתיאס זאמר לקנות.

שאלה של אופציות. אם ההבדל בכישרון גדול, אז אולי. אם לא, אסור לשלם. מאות אלפי היורו האלה(או מיליון) לא שווים הבדלים מינורים של ניסיון ויכולת. לשחר פיבן יש אליפות בזכות על שמו אודות לאמונה בו ואימון נכון. לא הכל צריך לפתור בכסף. ודעתי האישית היא שבין כל הבלמים המוזכרים(גם אלו ששלנו) ההבדלים לא גדולים. זה לא שיש פה מתיאס זאמר לקנות.

אני מסכים איתך ובגלל זה אני לא חושב שצריך לקנות אותו. אבל אם הצוות המקצועי מחליט של שהוא שווה את הכסף כנראה שהם רואים בו משהו הרבה יותר גדול מהבלמים המושאלים שלנו.

אני מסכים איתך ובגלל זה אני לא חושב שצריך לקנות אותו. אבל אם הצוות המקצועי מחליט של שהוא שווה את הכסף כנראה שהם רואים בו משהו הרבה יותר גדול מהבלמים המושאלים שלנו.

מסכים. הדיבור שלי הוא תאורטי בלבד.

אחרי העונה האחרונה אני קודם כל לוקח רק שחקנים מהנוער שלנו ואם אין איזה ואן דייק או מסי בקבוצה אחרת אני בכלל לא מסתכל עליהם. אחרי שראיתי איך שחקנים כמו פיבן, גלזר וכהן פורחים שנותנים להם צ'אנס, אני לוקח כל שחקן אצלנו עם טיפה פוטנציאל ונותן להם לרוץ. באמת שלא ראיתי איזה כישרון על בליגה שלנו ששווה להשקיע עליו, אולי חוץ מגאנם שאני אישית לא ראיתי יותר מידי בשביל לשפוט, רז שלמה ממש לא מתאים לפה וראיתי לא מעט משחקים של הפועל, מאוד בינוני.

לא יודע אם זה בכלל רלוונטי ואם באמת הייתה התעניינות או שזה ספינים על הגב של מכבי.

בכל מקרה, אם מישהו רואה פרוספקט שמבחינתו זה הולך להיות בלם נבחרת הבא או הדבר הגדול הבא בכדורגל הישראלי עם פוטניצאל מכירה עתידי, תפאדל. תביאו גם ב2 מיליון יורו.

זה נוגע לנחמיאס, שלמה, גאנם וכל השאר.

אם לא רואים בו פוטנציאל כזה ענק (ולדעתי אף אחד מהם לא הולך להיות שחקן נבחרת, אבל קטונתי) אז אין מה להביא.

כן, גם אם נקבל בלם טיפה פחות טוב בדמות נג'אר כבלם מחליף. לא חושב שהפערים בניהם כאלה גדולים אם בכלל קיימים.

מה גם שככל הנראה תוך שנתיים-גג שלוש נקבל פה בלם בית שלנו שיהיה בלם העתיד. כרגע יש עם מב לסחוב וחבל לשפוך כל כך הרבה כסף סתם.

סאבוריט מתאמן כרגיל הכל טוב בטח יפתח מחר

מאיפה המידע?

בכל מקרה אני לא חושב שהוא יפתח מחר כי הוא היה פצוע כמעט כל מחנה האימון ( נפצע בסוף המחנה הראשון ) ככה שמן הסתם הוא לא בכושר משחק