Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

מה יצחקי עש לאולמפייאקוס אז, הצגה.

הציעו עליו בגלל המשחק הזה 4 מיליון.

זה היה איזה שבוע אחרי שנקנה לא?

בגלל הסמיכות לתחילת הקמפיין האירופי, המגבלות על הקבוצות הישראליות בשוק הזר וההיצע הישראלי הדל, דור פרץ שווה למכבי לא פחות מ8 מיליון יורו.

4 מיליון יורו זה לא סכום משמעותי שיאפשר שדרוג כלשהו וגם נוכל להגיד שלום לאירופה עוד לפני ספטמבר.

לא יודע אם זה רציני או לא, אבל אסור למכור עוגן בסגל שהמועדון עבד עליו חודשים בשביל הרגע הזה.

אני אגיד משהו לא פופולרי,

דור פרץ נתן עונה אחת חריפה, כל שאר העונות הקודמות הוא היה בינוני עם הרבה טעויות, יש סיכוי שהוא נתן הברקה אחת ויש סיכוי שהוא יפרוץ בגדול.

יש פה סיכון מסויים לדעתי שווה 5-6 מליון יורו כדי לא לקחת את הסיכון הזה.

לדעתי באופן אישי יהיה לו מאוד קשה לשחזר את העונה הקודמת, למעשה לכל הקבוצה יהיה קשה יותר, לדעתי דווקא עכשיו הוא נמצא בפיק שלו מבחינת שווי.

כמובן הלוואי שהוא ישאר יתן עונה מדהימה וימכר ב80 טרליון

בעיניי הרבה תלוי במה דור רוצה, אם כל הפירסומים נכונים ואלה הסכומים והוא גם רוצה ללכת זה יהיה מאוד קשה להגיד לו לא.

שחקן ישראלי(שהוא לא זהבי) שמביא הצעה של 5 מיליון דולר ורוצה לעזוב צריך לתת לו ללכת, כמובן צריך לדאוג שהעיתוי יהיה אידיאלי ולסחוב עד אחרי שיתבהר מצבנו באירופה.

דרך אגב, זה שדור ישחק אצלנו במוקדמות לא מונע ממנו לשחק אחרי זה בקבוצה אחרת באותו המפעל?

אני אגיד משהו לא פופולרי,

דור פרץ נתן עונה אחת חריפה, כל שאר העונות הקודמות הוא היה בינוני עם הרבה טעויות, יש סיכוי שהוא נתן הברקה אחת ויש סיכוי שהוא יפרוץ בגדול.

יש פה סיכון מסויים לדעתי שווה 5-6 מליון יורו כדי לא לקחת את הסיכון הזה.

לדעתי באופן אישי יהיה לו מאוד קשה לשחזר את העונה הקודמת, למעשה לכל הקבוצה יהיה קשה יותר, לדעתי דווקא עכשיו הוא נמצא בפיק שלו מבחינת שווי.

כמובן הלוואי שהוא ישאר יתן עונה מדהימה וימכר ב80 טרליון

אני חושב שחוץ מזהבי כל שחקן שהגיע לפיק ירד ממנו מבחינת ביקוש:

וידאר, ראיקו, דסה, בן חיים הם רק דוגמאות מהשנה-שנתיים האחרונות...

בגלל הסמיכות לתחילת הקמפיין האירופי, המגבלות על הקבוצות הישראליות בשוק הזר וההיצע הישראלי הדל, דור פרץ שווה למכבי לא פחות מ8 מיליון יורו.

4 מיליון יורו זה לא סכום משמעותי שיאפשר שדרוג כלשהו וגם נוכל להגיד שלום לאירופה עוד לפני ספטמבר.

לא יודע אם זה רציני או לא, אבל אסור למכור עוגן בסגל שהמועדון עבד עליו חודשים בשביל הרגע הזה.

בקצת יותר מ8.5 מיליון מכרת את זהבי ועוד לסינים.

בין 5 ל6 מיליון + אחוזים מהמכירה הבאה זאת העסקה הכי גבוה שתקבל לדעתי.

כרגע אין לנו מה לעשות גם עם 10 מיליון, בשוק הישראלי אין קשר אחורי שמתאים למכבי, ובנוגע לזר עד שנמכור את אמאדור אי אפשר להביא מישהו

זהבי היה בן 30(?) כשנמכר, דור פרץ בן 24 כשהשיא לפניו.

אם אנחנו הולכים לאבד חצי מהכוח שלנו בקישור, לפחות שיהיה שווה את זה.

עם 4 מיליון יורו לא יהיה לנו מחליף לליגה אפילו.

זהבי היה בן 30(?) כשנמכר, דור פרץ בן 24 כשהשיא לפניו.

אם אנחנו הולכים לאבד חצי מהכוח שלנו בקישור, לפחות שיהיה שווה את זה.

עם 4 מיליון יורו לא יהיה לנו מחליף לליגה אפילו.

6 מיליון + שאר המכירות שעשינו בחלון הזה ואפשר להביא אחלה מחליף.

עם כל הכבוד אני לא זוכר שחקן ישראלי שנמכר בסכום דומה ל8 מיליון מהליגה ועוד קשר אחורי.

די עם גולסה בחייאת.

קארצב מסכים שהוא חיוני מאוד השנה אבל חושש שזה יפגע בהתפתחות שלו לזרוק אותו למים העמוקים. בחדרה הוא היה מצוין אבל בוסרי, לא חושב שהוא בפוזיציה של שחקן שמחר יכול לפתוח בסמי עופר או טרנר לדוגמה

הייתי שקט מאוד אם קלטינס היה אופציה, אני יודע מאוהדי בית"ר שבארץ הוא חשב שרק מכבי תהווה התקדמות מקצועית עבורו, חבל שלא יצא לפועל

פרץ, הבוסרי לא פחות, נזרק לליגת האלופות. אם המחיר יהיה קצת יותר גבוה, זה כבר כמעט להיות בליגת האלופות מבחינת סכום וזאת דילמה ריאלית לגמרי.

6 מיליון + שאר המכירות שעשינו בחלון הזה ואפשר להביא אחלה מחליף.

עם כל הכבוד אני לא זוכר שחקן ישראלי שנמכר בסכום דומה ל8 מיליון מהליגה ועוד קשר אחורי.

אז הגיע הזמן שמכבי תבקש מחירים שהולמים את השוק האירופאי.

ב2 מיליון יורו אפשר להביא את נטע לביא מחיפה, לא מחליף ברמה של דור, בטח שלא שחקן זר.

לפי איך שאני רואה את זה - מכבי לא ימכרו את דור כל עוד אנחנו במסלול אירופאי (אולי רק אם נעפיל לבתים)

אם נמכור את פרץ - לדעתי לא צריך להביא שום תחליף אלא להריץ את קארצב. (בטח אם חס ושלום לא יהיה קמפיין אירופאי)

לכל אחד יש תחליף,אם ההצעה הזאת אמיתית כמובן שמכבי יכולים לסחוט מהם עוד קצת,ואם דור רוצה לעבור לשם נאחל לו את ברכת הדרך.

איזה ישראלי יכול להחליף אותו? אי אפשר לבנות רק על גלזר עונה שלמה ובטח לא על גולסה.

סליחה אבל חייב לרשום את זה בצורה הכי ברורה:

חצי פורום לא הבין למה לא מוכרים את פרץ לבש לפני שנתיים במיליון יורו(הייתה הצעה רשמית), ולא מוכן לשחרר אותו עכשיו בחמש.

חצי פורום לא הבין למה לפני שנתיים לא מוכרים את ראיקו בשש מיליון יורו(הייתה הצעה), והיה מוכן אחרי שנה לשחרר אותו בשתיים.

בקיצור, תלמדו לזהות מתי נכון למכור, ומתי שווה להמתין שהערך יעלה, סומך על הצוות המקצועי והניהולי של מכבי שהם חושבים חכם, העובדות בשטח מוכיחות.

מכבי לא יכולה להרשות לעצמה לשחרר שחקן שהיא לא יכולה להביא מחליף עבורו. אין שחקן קישור בשוק הישראלי שיכול להגיע כרגע למכבי ולמלא את החסר . מדברים על גולסה שכבר חצי שנה לא משחק וגם לא עתיד לשחק בחודשיים הקרובים, קארצב שעם כל הכבוד לכישרון העצום שלו, לא שיחק 90 דק בהרכב מכבי ואין מה לראות בו כמחליף כרגע. אם גולסה היה שחקן בריא ולא שחקן של רבע עונה (לצערנו הרב) היה אפשר לדבר על ציוות שלו עם גלזר ומיכה מעליהם, כיום ? מכירה שלו היא חותמת סופית לאי העפלה לשלב בתים אירופי במצבת הפציעות הנוכחי + מצב שוק הישראלים , מה שגם איביץ׳ לעולם לא יסכים לכך .