Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

ניסיתי להסביר שאין לאמירה הזאת רלוונטיות למכבי אלא נטו על הקשר בין השחקן למועדון האחרון שלו וזה סימן טוב.

גם אם נאמר לפני שמכבי הייתה על הפרק זה סימן טוב.

רק למען הסר ספק, נאמר לפני שנה. ברנובסקי מטומטם. זה אפילו לא קשור לחלון הזה.

בהנחה שהוא אחלה שחקן, לדסה היו תכונות מאוד טובות שאני בספק שג'ראלדס יכול לספק לנו.

החשש שבעיקר שמרנו על הקיים ולא ממש השתפרנו קצת מנקר בי. לא שהקיים היה רע, כן?

אני לא מכיר את עידן נחמיאס ולא זוכר מה היכולת שלו. בכל אופן יש לנו אחלה אפשרויות לטרייד עם איזי.

את איזי מעניין כסף, לא טריידים.

מצחיק אותי שאנשים קובעים שדאסה יותר טוב משחקן ששיחק בספורטינג ליסבון ובליגה הספרדתית השניה. כנראה שכחו שדאסה לא כזה מגן עילוי. אנשים חתכו את טיבי (ובצדק) על דברים דומים (זניט בבית למשל).

נחכה ונראה כמה הוא טוב (מה שכן שוכחים שה-400 אלף יורו של הפורטוגלי הם למעשה הרבה פחות מה-400 אלף של דאסה, כי דאסה משלם מס מלא)

מצחיק אותי שאנשים קובעים שדאסה יותר טוב משחקן ששיחק בספורטינג ליסבון ובליגה הספרדתית השניה. כנראה שכחו שדאסה לא כזה מגן עילוי. אנשים חתכו את טיבי (ובצדק) על דברים דומים (זניט בבית למשל).

נחכה ונראה כמה הוא טוב (מה שכן שוכחים שה-400 אלף יורו של הפורטוגלי הם למעשה הרבה פחות מה-400 אלף של דאסה, כי דאסה משלם מס מלא)

מה מצחיק? אתה יודע כמה שחקנים יש שגדלים אפילו במועדונים כמו ריאל מדריד וברצלונה ובסוף לא שווים כלום? קוונקה הגיע לפה אחרי ששיחק בברצלונה והוא פלופ מהדהד.

זה כמו שזהבי אם לא היה ישראלי אלא ברזילאי, היה במקומות אחרים. פיטר בוס אמר שהוא היה שחקן הרכב בנבחרת הולנד אם היה הולנדי.

אז דסה הוא ישראלי שמשחק בישראל וזה לא נוצץ. זה לא אומר שהוא שחקן לא טוב. ויחסית לישראלי - הוא עילוי בתפקידו.

מילא היית אומר שחקן ששיחק קבוע בפריימר ליג וסריה א אנערף.

אבל לקחת את ליגה ספרדית שניה בתור דוגמא להקצין מה?

אתה מסתלבט?

מילא היית אומר שחקן ששיחק קבוע בפריימר ליג וסריה א אנערף.

אבל לקחת את ליגה ספרדית שניה בתור דוגמא להקצין מה?

אתה מסתלבט?

לא מסתלבט ולא נעליים. דאסה לא כזה עילוי ומשפיע על המשחק של מכבי שהוא צריך לקבל שכר כמו של מיכה שהוא השחקן הכי חשוב שלנו. מועדון כדורגל צריך להתנהל לפי סטנדרטים שהוא מציב לעצמו ומאז ינואר דאסה עשה מאיתנו צחוק. נכון שיש לו פיקים יפים אבל הוא חצי מהזמן פצוע, ההרמות שלו להרחבה נוראיות, אני זוכר יפה מאוד שהוא חירבן לנו את המשחק נגד זניט עם שני הצהובים המטופשים שלו, אז מגן ימני מושלם הוא לא. אני סומך על איביץ ומנדספורד.

לא מסתלבט ולא נעליים. דאסה לא כזה עילוי ומשפיע על המשחק של מכבי שהוא צריך לקבל שכר כמו של מיכה שהוא השחקן הכי חשוב שלנו. מועדון כדורגל צריך להתנהל לפי סטנדרטים שהוא מציב לעצמו ומאז ינואר דאסה עשה מאיתנו צחוק. נכון שיש לו פיקים יפים אבל הוא חצי מהזמן פצוע, ההרמות שלו להרחבה נוראיות, אני זוכר יפה מאוד שהוא חירבן לנו את המשחק נגד זניט עם שני הצהובים המטופשים שלו, אז מגן ימני מושלם הוא לא. אני סומך על איביץ ומנדספורד.

לא מדובר פה על דסה. לא הבנתי את פרץ הרגשות שלך עליו.

השיחה הייתה על המגן החדש.

אני גם סומך על מכבי, ולמרות זאת חושב שזאת הייתה התפשרות מצידה. לא האופציה הראשונה.

אני גם סומך על מכבי, ולמרות זאת חושב שזאת הייתה התפשרות מצידה. לא האופציה הראשונה.

למה לא האופציה הראשונה? אתה כותב דברים שאתה לא יודע.

אין שום פרץ רגשות, די עברנו אותו, הוא לא ישחק במכבי השנה, אולי שנה הבאה. אני לא אהבתי את המשחק שלו איתנו מאז ינואר, כפיות טובה שלא לומר, ועובדה שאין לו שום הצעה בינתיים.

עזוב...אנשים חושבים שדסה זה דני אלבס שעומדות בפניו מיליון הצעות והוא רק מחכה לבחור מביניהן. בחיים לא ראיתי שחקן שכבר שנה נחשב שחקן חופשי ועד עכשיו לא מצא קבוצה.

אני גם מוכן להתערב שהוא לא ימצא קבוצה בליגה בכירה שתיתן לו את החוזה שהוא רוצה (450 אלף יורו+)

מה אומרים על ניר ביטון בתור בלם?

אין סיכוי שיבוא כרגע, אלא אם תתן לו חוזה חלומי ולסלטיק הצעה מפתה. הוא שחקן הרכב שם כרגע, ניר לנון זה המאמן שהביא אותו לסלטיק ואוהב אותו, והוא מרוויח שם אחלה שכר.

אם דסה כזה עילוי אז אולי תסבירו לי איך סלטיק משכיבים עכשיו 2 מיליון אירו על אלחמיד ומייעדים לו את עמדת המגן הימני כשיש להם את המגן הישראלי הכי טוב בארץ שיושב בבית ללא חוזה

אם דסה כזה עילוי אז אולי תסבירו לי איך סלטיק משכיבים עכשיו 2 מיליון אירו על אלחמיד ומייעדים לו את עמדת המגן הימני כשיש להם את המגן הישראלי הכי טוב בארץ שיושב בבית ללא חוזה

פצוע כרוני