Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

יש אנשים שלא מבינים וזוקפים את משחק ההגנה רק לחוליית ההגנה.

בכדורגל עושים הגנה בכל חלקי המגרש, אם זה מהלחץ של שכטר עטר ואצילי ועד הגרזנים פרץ וגזר באמצע.

וכמובן לחולייה האחוריות בעונה שעברה משחק ההגנה שלנו היה מושלם. זה לא בהכרח אומר שייני ופיבן עם כל הערכה אליהם מקבלים את הקרדיט לבדם.

אנחנו צריכים בלם זה ברור כשמש.

זה משהו שכבר כתבתי כבר אבל לדעתי אני חושב שבשביל להצליח באירופה, בטח באלופות, צריך בלם אחד שהוא בלם על במונחים שלנו. כמו שהיה להפועל את דה סילבה, לחיפה את טקשירייה,באר שבע את ויטור כשיר, ולנו ציוות של טיבי וגארסיה בשיאם וכרגע צמד הבלמים שלנו ממש לא ברמה הזאת. בכל ציוות. רק ככה נותנים קמפיינים איכותיים.

אני חושב שזו ה- מטרה להמשך חלון העברות.

זה משהו שכבר כתבתי כבר אבל לדעתי אני חושב שבשביל להצליח באירופה, בטח באלופות, צריך בלם אחד שהוא בלם על במונחים שלנו. כמו שהיה להפועל את דה סילבה, לחיפה את טקשירייה,באר שבע את ויטור כשיר, ולנו ציוות של טיבי וגארסיה בשיאם וכרגע צמד הבלמים שלנו ממש לא ברמה הזאת. בכל ציוות. רק ככה נותנים קמפיינים איכותיים.

אני חושב שזו ה- מטרה להמשך חלון העברות.

אני מסכים איתך. לא איכפת לי לחלטר עם מחליף לקנדיל מתוך הסגל(ברסקי, שרן, שחר) אבל אני חושב שבלם זה חובה ולא בלם רביעי אלא בלם ראשון(בפוטנציה).

אני מסכים איתך. לא איכפת לי לחלטר עם מחליף לקנדיל מתוך הסגל(ברסקי, שרן, שחר) אבל אני חושב שבלם זה חובה ולא בלם רביעי אלא בלם ראשון(בפוטנציה).

כל אוהד מכבי שאני מכיר חושב ככה,מעניין באמת למה רוצים להביא מגן זר

מה השיקול של איביץ..

הייתה לנו הגנה טובה אבל ההגנה התחילה בכלל מהשלישיה הקדמית עם חילוצים של אצילי, יוני וצ'יקו.

הצליחו לעבור אותם? קיבלו את מיכה מקדימה ואת גלזר ופרץ ששרפו את המגרשים ושברו אותם.

רק ההתקפות הבודדות שעברו אותם הגיעו בכלל לפיבן וייני, שלא נדבר על ראיקו שהיה משתעמם רב המשחק.

אז לפי מה שאתה אומר לא צריך בכלל בלמים ברמה גבוהה כי גם ככה מי שעושה את ההגנה זה החלק הקידמי. לא משנה מה אני אגיד אתה תמצא סיבה לא לפרגן, במקרה הטוב, להגנה. מה שאתה אומר דרך אגב אמרו השונאים של זהבי עליו שלא חוכמה להבקיע הרבה שערים שאתה נמצא בקבוצה הכי טובה.

אז לפי מה שאתה אומר לא צריך בכלל בלמים ברמה גבוהה כי גם ככה מי שעושה את ההגנה זה החלק הקידמי. לא משנה מה אני אגיד אתה תמצא סיבה לא לפרגן, במקרה הטוב, להגנה. מה שאתה אומר דרך אגב אמרו השונאים של זהבי עליו שלא חוכמה להבקיע הרבה שערים שאתה נמצא בקבוצה הכי טובה.

סטטיסטית הוא צודק בהחלט.

מעטות ההתקפות העונה שהגיעו לבלמים שלנו ולא נגדעו כבר בחלק המגרש של היריב, או גג אצל תחנה אחרונה דן "המרטש" גלזר.

צמד הבלמים שרן את פיבן הציגו רמה טובה ומספקת בהחלט לליגה, אבל לשניהם יש לקויות כשזה מגיע לרמות גבוהות יותר וקבוצות איכותיות יותר.

אם זה שרן במהירות ובפיזיות, או פיבן בסגירות ובעצם בחוסר הנסיון.

אז נכון שלליגה הם מתאימים והותר, אבל למה לא להביא בלם זר איכותי שיתן את הטון גם באירופה ?

לא מובן לי כל הדיווחים האלו על מגן ימני זר,

לא מצליח למצוא היגיון במהלך כזה.

זה לא שיש בלם ישראלי טוב על המדף או בכלל,

וסטיב בירנבאום מיודענו זו ספינה שכבר מזמן הפליגה..

זה שלא מובן לכם זה בסדר גם לי הרבה מהדברים שקורים במכבי לא מובנים.

עזבו את זה שהמגן עוד לא חתם, אבל גם אם באמת יבוא מגן זר ובלם ישראלי סימן שאיביץ' רוצה שזה מה שיקרה ואם איביץ' רוצה הוא יודע מה הוא עושה גם אם לנו זה לא מובן.

אז תנשמו. איביץ' הוא אחד המאמנים הכי גדולים שאימנו פה ואני חושב שאם הוא עושה מהלך הוא כנראה יודע מה הוא עושה.

קצת מוזר לי שכל האתרים פרסמו בבת אחת לגבי המועמדות של הפורטוגלי.

אם זה רציני הסוכן לא היה מדליף לכולם ביחד.

זה לא עובד ככה, פירסום בחו"ל וכולם קופצים ומעתיקים משם.

אולי זו דרך להרגיע את משפחת אמדור עם עוד פורטוגלי

אם יגיע מגן ימני, יהיו לנו ארבעה זרים בהגנה (שוער, בלם ושני מגנים). יש לזה תקדים במכבי או בכלל בליגה?

הלוואי והיו מביאים עוד בלם על חשבון ניקוליץ

למה אנשים פה חמים לחתוך את ניקוליץ'?

צריך קשר עם אוריינטציה התקפית לקישור. אז הוא נםצע, הוא לא הראשון ולא האחרון...

הוא לא סוחב היסטוריית פציעות מזעזעת או משהו כזה.

מגיע לו ולמי שבחר אותו צ'אנס אמיתי

למה אנשים פה חמים לחתוך את ניקוליץ'?

צריך קשר עם אוריינטציה התקפית לקישור. אז הוא נםצע, הוא לא הראשון ולא האחרון...

הוא לא סוחב היסטוריית פציעות מזעזעת או משהו כזה.

מגיע לו ולמי שבחר אותו צ'אנס אמיתי

הוא זר

שמע אתה ענק.

אם אני פורש מהפורום אני נותן לך את היוזר שלי רק להטרלות.

אז דסה עזב ולא חתם בשום מקום אחר, ומצד שני אלו עומד לחתום ואז מתקרר,לא חותם במכבי ויש פרסומים על מגן ימני שמכבי מחפשת.

מעניין לא?

חוץ מזה צריך חלוץ :-)

חלוץ כבר לא יגיע אם לא יהיה איזה שלב בתים בצ'מפיונס, לדעתי יסתפקו במה שיש ובעונה הבאה בלי הגבלות הפאיר פלאי יתפרעו עם חלוץ טוב.

מגן ובלם באמת הכרחיים לעונה הקרובה.

חלוץ כבר לא יגיע אם לא יהיה איזה שלב בתים בצ'מפיונס, לדעתי יסתפקו במה שיש ובעונה הבאה בלי הגבלות הפאיר פלאי יתפרעו עם חלוץ טוב.

מגן ובלם באמת הכרחיים לעונה הקרובה.

אתה אופטימי, אף אחד לא יתפרע במכבי עם שחקנים יותר, למדו את הלקח ובפעם הבאה שנסתבך עם הפייר פליי הענישה תהיה הרבה ויתר קשה.

ימשיכו לנהל סגל בצורה שפויה וטוב שכך.

אתה אופטימי, אף אחד לא יתפרע במכבי עם שחקנים יותר, למדו את הלקח ובפעם הבאה שנסתבך עם הפייר פליי הענישה תהיה הרבה ויתר קשה.

ימשיכו לנהל סגל בצורה שפויה וטוב שכך.

תראה מצד שני השקעה נכונה יכולה להוביל גם להכנסות בהתאם.

חלוץ עם שם בכדורגל העולמי בהשקעה של כמה מיליונים יכול למכור המון חולצות לדוגמא, מנויים וגם הצלחות גדולות יותר.

תראה מצד שני השקעה נכונה יכולה להוביל גם להכנסות בהתאם.

חלוץ עם שם בכדורגל העולמי בהשקעה של כמה מיליונים יכול למכור המון חולצות לדוגמא, מנויים וגם הצלחות גדולות יותר.

אין ספק שברגע שיורידו לנו את האזיקים של הפייר פליי מהידיים נוכל (עדיין, תחת שפיות והקפדה על התקציב) לפועל יותר גם בגזרת רכישת שחקן עם פוטנציאל מכירה ולא נצטרך לחפש שחקנים בהעברות חופשיות או בסכומים נמוכים בלבד, אבל אני לא רואה מצב שנביא עוד איזה וידאר ב3 מליון.

איביץ אמר שבלקמן זה החלוץ שהוא רצה , על איזה חלוץ אתם מדברים.

הלוואי דסה יחתום בסוף ונביא בלם.

בנוסף מחליף את ניקוליץ המיסתורי בעד קשר אחר. זה הבסט סינריו מבחינתי.

איביץ אמר שבלקמן זה החלוץ שהוא רצה , על איזה חלוץ אתם מדברים.

הלוואי דסה יחתום בסוף ונביא בלם.

בנוסף מחליף את ניקוליץ המיסתורי בעד קשר אחר. זה הבסט סינריו מבחינתי.

כן איביץ נראה די עצבני שהגיע השאלה של טוכמן לגבי בלקמן.