Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

מכבי בבעיה, למעט סבוריט שהוא רמה מעל כולם ובהנחה שאנדראס סביר במינימום שאר הזרים לא מעל הרמה של הישראלים וזה גרוע:

•אמאדור גם בעונה שעברה לא היה הרכב ובטח עכשיו עם החצי שביתה שלו

•ניקוליץ ללא שנה של כדורגל ומראש לא בא כאיזה טאלנט, סופר הימור

•אופיידו שגם בעונה שעברה התנדנד בין הרכב לספסל לא שחקן שובר שיוויון

מכבי חייבת בדחיפות:

בלם

חלוץ

מגן ימני (הכי פחות קריטי)

ומחליף למיכה

רק אלוהים יודע מה מכבי מתכננת לעשות במצב שהיא הכניסה את עצמה

עוד בדחיפות:

- שוער (לא יודעים מה קורה עם השוער החדש)

- מגן שמאלי (סבוריט עם פציעה לא ברורה)

- קיצוני שמאלי (למקרה שעטר יריב עם איביץ')

- מאמן (הכי פחות קריטי)

- מחליף לגלזר

בעיניי? יכלו לסגור עסקה ויש פה מקום לביקורת על אופן המו''מ. קטונתי אין ספק, אבל מרגיש לי שרק האגו זה מה שהכריע.

20 אלף דולר זה באמת לא סכום שאמור להפיל עסקה (ושוב קטונתי מלדבר על כסף).

אז לדעתך מיץ' חושב על האגו שלו כשהוא מנהל את מכבי?

וזה שבתקשורת אומרים 20 אלף דולר לא הופך את זה לנכון.

בעיניי? יכלו לסגור עסקה ויש פה מקום לביקורת על אופן המו''מ. קטונתי אין ספק, אבל מרגיש לי שרק האגו זה מה שהכריע.

20 אלף דולר זה באמת לא סכום שאמור להפיל עסקה (ושוב קטונתי מלדבר על כסף).

אני לא מבין את הביטוי הזה "רק האגו זה מה שהכריע". אם דסה התנהל באופן לא ראוי (משך זמן, שינה דרישות וכו') אז באיזה שהוא שלב צריך לומר לו מספיק. מכבי כנראה הגיעה לשלב הזה. אגב, גם אם זו שאלה של 20K. אם מכבי החליטה שהגבול העליון הוא מה שהוא, אז זהו. זה הגבול העליון. אם הגבולות אינם אמיתיים, אז למה לעצור ב-20? אולי אחרי ה-20 הזה יהיו עוד 20? ואז אולי עוד? ומה לגבי הנראות מול שחקנים אחרים? אם דסה חשב שמגיע לו יותר, אז בסדר. שיהיה לו בהצלחה.

כמו כולם, אני לא מכיר את הסיפור מבפנים. אני לא באמת יודע מה קרה בין דסה ומכבי. אבל ככל שאני מבין - אני מקווה שלא תהייה פה פניית פרסה. אין מה ללכת לאחור.

אז לדעתך מיץ' חושב על האגו שלו כשהוא מנהל את מכבי?

וזה שבתקשורת אומרים 20 אלף דולר לא הופך את זה לנכון.

גם אם גולדהאר חושב על האגו שלו שנחצים קווים אדומים מבחינתו זה בסדר גמור. הוא כבר פוצץ עסקאות על כל מני סוכנים שנכנסו ברגע האחרון ושחקנים שעשו איתו משחקים.

אפילו את השם של השחקן אתה לא יודע לכתוב.

חלוץ זה בלקמן ומחליף למיכה זה ניקוליץ'.

ולמה אתם קובעים על פי משחקי אימון שאמאדור עושה שביתה?

אם בלקמן זה החלוץ הנדרש, אבדנו, הוא ברירת מחדל,ואוי, לא רשמתי אופואדו, אז כן עם כל הכבוד לא הוא השחקן הזר שאני מצפה ממכבי להחתים

ניקוליץ?? השחקן עבר פציעה קשה, בא מליגה בינונית וילד הוא לא

כשמחתימים זרים בעניי הם אמורים להיות רמה אחת מעל הליגה ולך לצערי אין כאלה (למעט סבוריט , את השוער אני לא שופט)

זה לא ניתוח של משחק אימון כזה או אחר, הם היו פה גם בעונה האחרונה

לגבי אמאדור, אני מקווה בשבילו שהיכולת שהוא מציג עד עכשיו זה בגלל שביתה כזאת או אחרת כי אם לא אז הוא באמת ממש לא ראוי, זוכר מי היו הפותחים שנה שעברה?? לא הוא לא היה אחד מהם

אם בלקמן זה החלוץ הנדרש, אבדנו, הוא ברירת מחדל,ואוי, לא רשמתי אופואדו, אז כן עם כל הכבוד לא הוא השחקן הזר שאני מצפה ממכבי להחתים

כשמחתימים זרים בעניי הם אמורים להיות רמה אחת מעל הליגה ולך לצערי אין כאלה (למעט סבוריט , את השוער אני לא שופט)

לגבי אמאדור, אני מקווה בשבילו שהיכולת שהוא מציג עד עכשיו זה בגלל שביתה כזאת או אחרת כי אם לא אז הוא באמת ממש לא ראוי, זוכר מי היו הפותחים שנה שעברה?? לא הוא לא היה אחד מהם

בלקמן לא שחקן זר.

חברים חברים תורידו לחץ. זאת דעתי וכמו שאני לא יודע, גם אתם לא יודעים.

אגב, אף אחד לא מושלם תהיו בטוחים שגם בהנהלה עושים טעויות לפעמים.

תשמע נראה לי שאתה קצת חיי בסרט בעניין הזרים.

קודם כל איזה חלוץ ציפית שיבוא תחת פייר פליי? אתה מודע לבעיה? דלמאו לא באמת היה אופציה כי המועדון שלו רצה הרבה יותר.

נעבור לניקוליץ'. מה זה משנה מאיזה ליגה הוא הגיע? הוא רכש של איביץ' ואיביץ' מכיר אותו טוב אז כנראה שמדובר באחלה שחקן. גם לדור מיכה היו לא מעט פציעות קשות אז מה? לפני מכבי לא הייתה לא היסטוריה של פציעות בכלל.

הסיסמה שזרים צריכים להיות "מעל הליגה" היא טיפשית כי זרים "מעל הליגה" לא רוצים לבוא לליגה שלנו, אלה שכן רוצים לבוא דורשים שכר גבוה מאוד והמועדונים שלהם דורשים דמי העברה גבוהים מאוד (כמו דלמאו).

ולגבי אמאדור, במשחקים האחרונים בעונה שעברה הייתה גמירה ענקית עליו וכולם אוננו פה בפורום כמה הוא טוב ואיזה בלם מצויין הוא לאירופה אז פתאום בגלל דיווחים שהוא רוצה לעזוב החלטתם שהוא בשביתה על פי פאקינג משחקי אימון?

ואני עוד לא מדבר על זה שהוא ממש לא היה גרוע כמו שעשיתם ממנו.

שמועות חזקות על חזרה של דסה

לא יודע מה אני מרגיש לגבי זה אבל לפחות מקצועית זה יסגור את הפינה ואפשר יהיה לראות מה עושים מבחינת מרכז הגנה.

לא בעד חזרה של דסה ממש ירד לי ממנו אחרי הסאגה הזאת.

אני גם חושב כמוך ולא יודע איך הוא ישחק עם חוזה חדש, אבל אם זה אומר שמגיע אלינו בלם זר טוב ושאיביץ' מרוצה אז גם אני אהיה מרוצה.

עכשיו להביא את נחמיאס שיהיה בלם רביעי (לא יודע למה אבל כל כך באלי שיביאו אותו, אולי בגלל שהוא אוהד מכבי) ומגן זר. חבל שאי אפשר לחזור למשא ומתן עם דסה כי אם הוא חותם הוא פותר לנו כל כך הרבה בעיות

שמועות חזקות על חזרה של דסה

הלוואי. סהכ זה השחקן הכי טוב שנוכל להביא לעמדה הזאת.(אזרחות, השתלבות במערכת וכו').

אנשים עושים טעויות, הכל בסדר - אם יש חלון לזה אני מאוד מאוד מקווה שזה יקרה.

חברים חברים תורידו לחץ. זאת דעתי וכמו שאני לא יודע, גם אתם לא יודעים.

אגב, אף אחד לא מושלם תהיו בטוחים שגם בהנהלה עושים טעויות לפעמים.

אני מסכים איתך, אם יש סיכוי להחתים את דסה על חוזה חדש צריך לעשות את זה, אנחנן לא נמצא מגן יותר טוב ממנו.

אני מסכים איתך, אם יש סיכוי להחתים את דסה על חוזה חדש צריך לעשות את זה, אנחנן לא נמצא מגן יותר טוב ממנו.

מכבי מועדון גדול מידי בכדי לפרסם שהוא עוזב עם סרטון וברכות ולבסוף הוא ישאר, לא יודע הזוי לי מידי

זו כנראה לא שאלה מקצועית יותר.

הדבר היחיד שאנחנו יודעים בוודאות מכל המו"מ הזה זה שהיה מו"מ ומכבי פירסמו הודעת פרידה כלומר המו"מ לא הבשיל לכדי הסכם ולא משנה מה הסיבות. אנחנו אוהדים מכבי ומה שהמועדון מחליט אנחנו בוטחים בקברניטים של המועדון גם אם מדובר בשחקן הכי חשוב שלנו (ודסה היה בין החשובים). לדסה היה מספיק זמן לסגור מולנו והוא לא עשה את זה. לא בא אליו בטענות זכותו לעשות מה שהוא רוצה. אבל אם עכשיו המועדון יחזור בו ויחתום איתו על חוזה אישית זה טיפה יאכזב אותי מבחינת ההתנהלות שלנו. קיבלתם החלטה תעמדו מאחוריה ותמשיכו הלאה. ושידע כל שחקן שיש גבול ושלשחק במכבי זאת זכות.

זו כנראה לא שאלה מקצועית יותר.

גם על דאבור היה כעס מאוד גדול כשהוא עזב לפני חמש שנים, היו אנשים שאמרו שהוא שרף את עצמו אצלנו, זה לא מנע מאיתנו לנסות להחזיר אותו, אמנם זה לא יצא לפועל, אבל היו מוכנים להשקיע הרבה מאוד כסף על מנת שזה יקרה.

הדבר היחיד שאנחנו יודעים בוודאות מכל המו"מ הזה זה שהיה מו"מ ומכבי פירסמו הודעת פרידה כלומר המו"מ לא הבשיל לכדי הסכם ולא משנה מה הסיבות. אנחנו אוהדים מכבי ומה שהמועדון מחליט אנחנו בוטחים בקברניטים של המועדון גם אם מדובר בשחקן הכי חשוב שלנו (ודסה היה בין החשובים). לדסה היה מספיק זמן לסגור מולנו והוא לא עשה את זה. לא בא אליו בטענות זכותו לעשות מה שהוא רוצה. אבל אם עכשיו המועדון יחזור בו ויחתום איתו על חוזה אישית זה טיפה יאכזב אותי מבחינת ההתנהלות שלנו. קיבלתם החלטה תעמדו מאחוריה ותמשיכו הלאה. ושידע כל שחקן שיש גבול ושלשחק במכבי זאת זכות.

באופן כללי אני מסכים אבל אתה לא יודע מה היה או מה יהיה.

אם מנספורד אחרי ההודעה התקשר לדסה ועוד פעם חזר איתו למו"מ ברור שזה לא נראה טוב וגם אני אתאכזב. אבל כנראה לא ככה הדברים, ובכל מקרה אף פעם לא נדע.

אני מאמין שהדרך היחידה שזה יקרה זה רק אם דסה יתקשר בעצמו, יתנצל ויחליט לחתום בתנאים שהוצעו לו. במקרה כזה, לשחק משחקי אגו תיהיה טעות לדעתי. במיוחד שאיביץ' ממש רוצה אותו.

https://twitter.com/drormiller/status/1150473514266300416?s=20

הנחיתו את בלאקמן על הראש של איביץ', הוא אמיתי?

באמת שאני לא מבין איך אפשר לכתוב שמכבי איבדה את דסה בגלל אגו. גולדהאר הוא הבעלים עם הכי פחות אגו שהיה בארץ ואם זה הגיע למצב שהוא חוטף ג'אננה אז אי אפשר לבוא אליו בשום טענות.

https://twitter.com/drormiller/status/1150473514266300416?s=20

הנחיתו את בלאקמן על הראש של איביץ', הוא אמיתי?

וואי הוא חתיכת ליצן. הורדתי משמעותית את הצפייה שלי בערוץ הספורט ובמגרש פתוח אבל מדי פעם יוצא לי לראות אותו.

הוא פשוט טיפש, הוא ומליקה וכל החבר'ה המסכנים האלה שימצצו זין רק כדי שיתנו להם זמן מסך ומדברים בכזאת נחרצות שטויות. מרחם עליהם.