Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

בספורט1 מפרטים על הפרטים של עסקת אור דסה:

הקבוצה מהשרון שילמה 600 אלף ש"ח עבור 80% מכרטיסו של הקשר, כאשר לצהובים נותרו 20 אחוזים ממכירה עתידית אם וכאשר תהיה אחת כזו בסכום העולה על הסכום בו נרכש השחקן.

העיקר איזי השרמוטה הזה מקבל מאיתנו שחקנים חינם.

למה שישחרר אותו אבל? הוא מחזיק לו את ההגנה.

איזה שחקן בחינם הבאת לו? כזה שמכבי בכלל לא רוצה במילא.

לכל מי שרצה עוד קצת פסימיות, גם הידיעה הקצת אופטימית היחידה בחלון הזה מתנפצת.

בספורט 5 ,היחידים שדיווחו על פניה של מכבי לנחמיאס , מדווחים שאיזי לא מוכן לשחרר אותו או להכנס למומ עליו.

כן, אותו איזי שקיבל מאיתנו שחקן בחינם לפני 3 ימים, ושלא מעט דיווחים רצו על זה שעוד אחד מכשרונות המחלקה בדרך לשם ללא תמורה (אליאל פרץ).

הרגשה אישית שלי שכל התוכניות שהכינו בההנהלה לקיץ הזה,שהתחילו לעבוד עליו כבר במרץ, פשוט הלכו לפח וכרגע הם אובדי עצות.

אני בדכ לא ממחנה הפסימיים ואף פעם לא ביקרתי את ההתנהלות של אף הנהלה בקיץ כי אני מאמין שמגיע צ׳אנס אבל הקיץ הזה באמת מרגיש שיש איזשהי יהירות בצורת העבודה שהובילה לזה שעד כה הסגל לא עבר שום רענון ולהיפך רק נחלש ( ראיקו,טיבי,דסה,הפצועים).

מצד שני, אנחנו רק בתחילת יולי ככה שיש עוד לא מעט זמן לפתור את הבעיות ואני מקווה ומאמין שזה יעשה.

זהו פרקתי . שבת שלום לכולם

איזי השרמוטה כל הזמן מחלק שחקנים לב"ש,לחיפה ולבית"ר ורק לנו הוא לא מוכן למכור.

לכל מי שרצה עוד קצת פסימיות, גם הידיעה הקצת אופטימית היחידה בחלון הזה מתנפצת.

בספורט 5 ,היחידים שדיווחו על פניה של מכבי לנחמיאס , מדווחים שאיזי לא מוכן לשחרר אותו או להכנס למומ עליו.

כן, אותו איזי שקיבל מאיתנו שחקן בחינם לפני 3 ימים, ושלא מעט דיווחים רצו על זה שעוד אחד מכשרונות המחלקה בדרך לשם ללא תמורה (אליאל פרץ).

הרגשה אישית שלי שכל התוכניות שהכינו בההנהלה לקיץ הזה,שהתחילו לעבוד עליו כבר במרץ, פשוט הלכו לפח וכרגע הם אובדי עצות.

אני בדכ לא ממחנה הפסימיים ואף פעם לא ביקרתי את ההתנהלות של אף הנהלה בקיץ כי אני מאמין שמגיע צ׳אנס אבל הקיץ הזה באמת מרגיש שיש איזשהי יהירות בצורת העבודה שהובילה לזה שעד כה הסגל לא עבר שום רענון ולהיפך רק נחלש ( ראיקו,טיבי,דסה,הפצועים).

מצד שני, אנחנו רק בתחילת יולי ככה שיש עוד לא מעט זמן לפתור את הבעיות ואני מקווה ומאמין שזה יעשה.

זהו פרקתי . שבת שלום לכולם

:(

בוואלה מפרסמים שמכבי שוקלת החתמת מגן ימני זר במקום חלוץ. מקווה מאוד שלא. מיותר כשיש את קנדיל ויש גיבוי ישראלי סביר. מה שדווקא דחוף לדעתי זה בלם אבל לא מצליח לחשוב על בלם ישראלי נורמלי שאפשר להביא (נחמיאס ירד).

וואלה הייתי מביא את בלקמן+בלם זר

למה שישחרר אותו אבל? הוא מחזיק לו את ההגנה.

איזה שחקן בחינם הבאת לו? כזה שמכבי בכלל לא רוצה במילא.

זה שאנחנו לא רוצים את השחקן לא אומר שאנחנו צריכים לתת אותו לאיזי, אפשר לתת לכל קבוצה אחרת, גם ככה רוב השחקנים שלו מגיעים בסופו של דבר לב"ש, חיפה או בית"ר.

זה שאנחנו לא רוצים את השחקן, לא אומר שאנחנו צריכים לתת את השחקן לאיזי, אפשר לתת לכל קבוצה אחרת, גם ככה רוב השחקנים שלו מגיעים בסופו של דבר לב"ש, חיפה או בית"ר.

שמע. זה לא קהוא דורש הרבה כסף או מעביר אותו לקבוצה אחרת. הוא פשוט לא משחרר כי הוא מחזיק לו את כל ההגנה. זה לא חזירות וזה בסדר מצידו. הוא צריך לחשוב קודם כל על הקבוצה שלו.