Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

דור אלו עד המעבר לב"ש היה מצוין בפתח תקווה.

בנסיבות הפייר פלאי זו החתמה מצויינת, לא מבין אתכם באמת. אנשים מסרבים להבין שמדובר בעונות פיננסיות קשות מאוד למועדון כדורגל שמתיימר להשקיע כספים ולהגיע להישגים.

נתן עונה אחת סבירה בחייו ובנה עליה את הקריירה ע"ש לחם שום

ומה קונסטנטין? אתם סתם מתרגשים מדובר במחליף למגן.

פיקנטריה בלי קשר: הראקלס במנג'ר הציעו לי על טננבאום. כמובן שסירבתי, הקבוצה הזאת מחוקה מבחינתי.

היו לו שלוש עונות טובות יחסית בפתח תקווה למען האמת. בשלישית הוא הכי התבלט אבל גם בשתיים לפני כן היה סבבה.

פרקתם?

זהווווו...זה שחקן מכבי מעכשיו! אין שום ערך מוסף בלהמשיך ללכלכך עליו, אני לא אופתע אם מסקרן אותו מה אוהדים חושבים והוא קורא את כל מה שכתבו פה.

לא זוכר קבלת פנים כל כך מגעילה לשחקן שלנו.

פרקתם?

זהווווו...זה שחקן מכבי מעכשיו! אין שום ערך מוסף בלהמשיך ללכלכך עליו, אני לא אופתע אם מסקרן אותו מה אוהדים חושבים והוא קורא את כל מה שכתבו פה.

צודק. אפשר לחשוב שורמוט חתם.

בסך הכל מגן ימני מחליף סביר ביותר והטוב ביותר מבין האופציות שיש על המדף. שיהיה לו בהצלחה.

ועכשיו. בכסף שנחסך - חלוץ אכזר

הבעיה שלי עם אלו פחות מקצועית ( כי הוא בא על תקן מגן מחליף)

שחקן מדליף ידוע!!

ולראיה התמונה שדלפה עוד לפני שחתם ,

מקווה שידעו להתמודד עם הדבר הזה .

פרקתם?

בדיוק. כבר חתמו פה גרועים ממנו (הוא לא באמת גרוע כן?) ושרדנו איתם.

אנשים פה לא רצו את עטר ושכטר בעונות הקודמות ואכלו את הכובע.

חלוץ בסוף כמובן יביאו ונקווה כמובן שיהיה טוב, אבל רק אני מודאג מזה שמלא שחקנים חשובים פצועים ושההחלמה של ניקוליץ' לוקחת יותר זמן מבלומפילד?

חלוץ בסוף כמובן יביאו ונקווה כמובן שיהיה טוב, אבל רק אני מודאג מזה שמלא שחקנים חשובים פצועים ושההחלמה של ניקוליץ' לוקחת יותר זמן מבלומפילד?

בנוגע לפציעות החיים האמיתיים זה לא מנג'ר\פיפא

שיהיה לדסה בהצלחה בחו"ל.

יש למכבי 2 אופציות להתמודד עם העזיבה:

1. להביא מגן זר שמיועד לפתוח ברוב המשחקים. אני העדפתי את האופציה הזאת אבל הצוות המקצועי מעדיף להציב זרים לעמדות אחרות.

2. לתת לקנדיל את המושכות ולחפש מגן ימני ישראלי שיתחרה מולו. בן ביטון הכי טוב אבל לא ריאלי. נשארנו עם אלו, שאני חשבתי שב"ש לא תשחרר אלינו, או קונסטנטין שחתם כבר בבית"ר והיה צריך לשלם עליו דמי השבחה.

אני דווקא אוהב את המתווה של ההשאלה. יש לאלו שנה להוכיח את עצמו שהוא ברמה הזאת והתחרות הזאת תעשה לנו טוב. בעניין הפייר פליי גם העסקה טובה כי סכום ההשאלה והמשכורת נמוכים לפי מה שפירסתם. במקרה הכי גרוע אלו יאכזב? כולה 50 אלף שהלכו לפח ונוכל למצוא אלטרנטיבות חדשות. יהיה טוב? נסגור את העמדה עם 2 ישראלים טובים שבסך הכל בני 25 ויש להם עוד שנים טובות לתרום.

לכל מי ששאל על ה 50 דולר השאלה ולמה לא נתנו את זה תוספת לדסה - לפי מה שהבנתי, שזה פשוט לא רוצה לשחק בארץ. הוא הולך בכל הכוח על חו"ל והודיע על החלטה סופית להיות לגיונר. זה כבר לא עניין של כסף.

זה קצת מצחיק ההודעה הסופית על הרצון להיות ליגיונר. זה קטע כזה שבשביל להיות לגיונר צריך הצעות מחו"ל. דסה מודע לעניין שהוא מחכה להצעה כבר יותר משישה חודשים?

לכל מי ששאל על ה 50 דולר השאלה ולמה לא נתנו את זה תוספת לדסה - לפי מה שהבנתי, שזה פשוט לא רוצה לשחק בארץ. הוא הולך בכל הכוח על חו"ל והודיע על החלטה סופית להיות לגיונר. זה כבר לא עניין של כסף.

אם זאת הסיבה אז זה מובן לגמרי, גם ההחתמה המגעילה הזאת שנשרוד איתה..

מה שכן - דסה, רק עכשיו גילית שאת רוצה לשחק בחול? מאוד מאוכזב ממנו.

כמה מטומטם אתה כדי להדליף תמונה עוד לפני שחתמת? ועוד תמונה של מתלהב חי בסרט שאין ספק שהגיעה רק ממך?

מקווה מאוד שזה לא מבשר על הבאות

טעם רע מאוד מקווה להתבדות

פרקתם?

אין לי בעיה איתו (לא אשקר ואומר שלא העדפתי את קונסטנטין בתור מחליף כשקנדיל בהרכב מאשר את אלו אבל זה לא דרמטי),

יש לי בעיה עם עזרה לב"ש בכך שמורידים מהם שחקן "מנודה" ואפילו משלמים להם כסף השאילה שלו ואם הוא יצליח אצלנו הוא חוזר אליהם שיהנו ממנו/ימכרו אותו כי הסעיף שחרור הוא בסכום מטורף עבור מגן ימני מחליף שאין סיכוי שמכבי שתשא את הצלקות של הפייר פליי הרבה אחרי שהעונש עצמו יסתיים לא תשלם 800 אלף אירו או סכום דומה עליו גם אם יתן עונה טובה ואז יצא ששיקמת להם שחקן והם ימכרו אותו או יהנו ממנו ועוד שילמת להם על השנה הזאת שבה שיקמת אותו.

אם היה סעיף רכישה שפוי\נמוך זה היה משנה את כל התמונה. לוקחים את ההימור איתו ובלא והכי אין אופציות אחרות, לא יצליח? תודה ולהתראות, יצליח? שמים 200-300 אלף אירו ומשאירים אותנו אצלנו.

הכעס הוא בעיקר על המתווה של העסקה הזאת כפי שמופיע בדיווחים בתקשורת נכון לעכשיו גם אם לוקחים אותם בערבון מוגבל,

נוסף יש את הכעס של הדלפת התמונה שהיא לא רק עצם התמונה אלא העובדה שהוא מתאמן כבר עם מכבי במחנה אימונים לפני שזה רשמי ושים לב שאף אחד אחר במכבי (שחקנים/צוות מקצועי/ניהולי) לא הדליפו את זה, ההדלפה באה ממנו עם התמונה הזאת וזה לא מקובל במכבי.

זה לא שהוא נכנס לחנות שלנו וקנה את המדים להנאתו

בחיי שאם הוא היה נכנס לחנות וקונה מדים של הקבוצה ומצטלם איתם בכיף שלו הוא היה נהיה אגדה