Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

עזבו, עזבו.

היו לי ציפיות כל כך גבוהות בחלון הזה, מאוכזב מאוד עד עכשיו.

לא מוצאים חלוץ (כבר שנה),

שחקן מוביל עזב,

צריכים עוד 2 בלמים (אחד עזב השני עושה טובה שהוא חי),

רק שלא יעזוב שחקן נוסף.

כל זה קורה כשאוטוטו מתחילים עונה אירופית.

מאכזב עד עכשיו

מי זה הבלם שעושה טובה שהוא חי?

יש לו הצעה גבוהה ממכבי חיפה

אני מהמר שבאירופה לא יקחו אותו בגלל שהוא פציע מאוד

ויסיים את הקיץ בחיפה.

אין מצב מכמה סיבות:

א. מה שחיפה מציעה אנחנו יכולים בקלות להציע יותר.

ב. כאן הוא יקבל בונוסים על אירופה, צבירת נקודות ותארים (מלח מים) או בכל אופן סיכוי גבוה לבונוסים כאלו.

ג. חיפה זה מקום של שבורים שהסיכוי שלהם להיות בקבוצה "גדולה" הוא רק בחיפה, מועדון שנשאר ממנו רק השם וגם הוא לאט לאט מתאדה (למעט שועה שהוא חתיכת טמבל).

מאכזב, חשבתי שחיזוק מעניין בקיץ ביחד עם בלומפילד ירימו את מכבי רמה אחת מעל.

בנתיים הקיץ הזה לא עושה רושם של הולך לכיוונים טובים- איבדנו את המגן הימני הבכיר שלנו,הבאנו שוער שהוא סימן שאלה ( כן, טוב ככל שיהיה, שוער שישב בבית כמעט עונה שלמה הוא סימן שאלה), ועד עכשיו לא התחזקנו בחלוץ כשכל המועמדים עושים רושם של שחקנים בינוניים מקסימום.

כולי תקווה שהאכזבה היחסית בחלון ההעברות עד כה לא תוביל לפגיעה במכירת המנויים כי למרות כל הסתלבט על חיפה גם הקהל שלנו מונע מרכש ובעל זכרון קצר.

רק אסייג ואומר שהנחמה היחידה היא שאני נותן אמון מלא בצוות הניהולי ובטח ובטח שבאיביץ' שאני מאמין שגם שחקנים בינוניים אחרי עונות סבירות ( לדוגמא אלו ) יכולים להוציא מעצמם יותר תחתיו.

בקיצור יאללה מכבי! ( מנספורד תביא לנו חלוץ אכזר)

רק אני חושב שקנדיל לא נופל מדסה? אולי התקפית דסה קצת יותר טוב אבל בצד ההגנתי בטוח שלא ויש מצב שקנדיל יותר טוב ויותר אחראי,וגם בצד ההתקפי הוא תורם הרבה,וואלה אם נפגע בחלוץ ובלם (אם מחפשים בכלל) ונחזור לבלומפילד בזמן,תהיה לנו אחלה עונה.

מי זה הבלם שעושה טובה שהוא חי?

אמדאור ?

לא ראיתי את המשחק אימון אבל ממה שראיתי בתקציר זה היה נראה איום ונורא, לא אוהב להשתמש במילים קשות כי הוא עדיין שחקן מכבי, אבל זה היה נראה רע ממש.

הוא בא לשבת על הספסל כן ?

קנדיל מגן ראשון.

השנמוך הוא דסה לקנדיל.

בתור מגן מחליף הוא בסדר גמור.

ברור שאם שתהיה לנו עונה ארוכה עם אירופה, והוא בסוף ימצא הרבה דקות משחק, אבל על הנייר אני מאמין שהוא בא על תקן מגן מחליף לקנדיל.

כן זה ברור לי ועדיין אתה מכיר את הרוטציות של איביץ', אם אלו חותם רשמית ודסה לא חוזר אלו ישחק לא מעט

יכל להחתים איזה עדי נימני (כמו שאתה עצמך אמרת)? או דור מלול.

יכל להעביר לשם את ייני ולהחתים בלם. יכל לחפש פתרונות בתוך הסגל הקיים (להעביר לשם שחקן כמו ברסקי כשקנדיל לא כשיר) וכו'.

מבין כל האופציות הקיימות הוא בחר באלו.

זה מה שאתה אומר.

אני חושב אחרת.

חיכו לדסה עד השבוע ולא הכינו אופציה אחרת, הלכו על ברירת המחדל.

יש כמה אופציונליים. וחוץ מזה, מה זה משנה? אז מבין האופציות הקיימות זו הבחירה של איביץ. אם הוא לא היה רוצה, אלו לא היה חותם.

הוא יכל גם להעביר לשם את ייני ולהחתים בלם או למצוא פתרונות בתוך הסגל, אבל הוא בחר, מבין כמה וריאציות ואופציות באלו. אז תנו לו קרדיט.

אבל אתה מבין שלא השאירו לו יותר מדי אופציות, כי אין מקום לזר בעמדה הזו, וישראלי זה או דסה, או מלול או אלו, עם דסה לא הצליחו להגיע להסכמות (הוא היה האופציה הראשונה של איביץ'), ואם הולכים על ייני אז צריך למצוא בלם ישראלי נוסף, אז לא נשארו יותר מדי ברירות, אבל קשה לקרוא לזה "הבחירה של איביץ'".

יאללה,לעמוד מאחורי אלו.

דסה הכי טוב בארץ אבל אני שמח שחתכו. אי אפשר להיגרר ככה. בטוח שנתנו לו את ההצעה נכי טובה שיכולנו ודבה לצערי לא שם את טובת הקבוצה לפניו ומשך זמן בהרבה יותר מידי.

מכל האופציות להחליף את דסה אלו הוא הבכיר ביותר יחד עם קונסטנטין. לדעתי יצאנו בסדר פה ואלו עוד יכול להפתיע הרבה אנשים

ואולי זוהי רק תחילתה של הבאסה? מה מונע עכשיו מאלונה להציע לדסה 600k לעונה?

מי שתשלם לו תסכום שהוא דורש פראיירית. אין אף שחקן ישראלי בליגה ששווה מעל חצי מיליון שקל וגם זה מאוד בודדים. טוב עשו מכבי שלא נכנעו לניסיונות לחץ שלו רק חבל שמרחו את זה עד עכשיו.

ואולי זוהי רק תחילתה של הבאסה? מה מונע עכשיו מאלונה להציע לדסה 600k לעונה?

אני חושב שיש לאלונה בעיות מקצועיות הרבה יותר עמוקות מאשר להשכיב סכום כזה על מגן שיחליף את הקפטן הטרי שלה.

קיץ מביך !.

אין חלוץ

אין דסה

אין בלם רביעי בסגל

אני מקווה שהכסף מהמכירה של ראיקו והכסף שהיה מיועד לשכר של דסה יושקע בחלוץ תותח.

איזה קיץ אפל, יאללה שיתחיל כבר המשחק נגד אסטנה רק ניצחון שם ירגיע פה את הפורום

מי שתשלם לו תסכום שהוא דורש פראיירית. אין אף שחקן ישראלי בליגה ששווה מעל חצי מיליון שקל וגם זה מאוד בודדים. טוב עשו מכבי שלא נכנעו לניסיונות לחץ שלו רק חבל שמרחו את זה עד עכשיו.

יש דברים שמעבר לכסף, מוראלית זה יהיה מהלך ענקי מבחינתם וגם מקצועית. מכרנו מנודה ובכסף הבאנו את המגן מספר 1 בליגה....

בהיעדר ציפור שיר גם דור אלו הוא זמיר.

צריך ללמוד להירגע, זה מה יש. קונסטנטין לא באמת עדיף והוא אפילו פחות מגן (דור אלו עשה עונה דומה בזמנו), דור מלול גם לא באמת עדיף, כמגן מחליף אפשר לחיות איתו בכיף.

יש דברים שמעבר לכסף, מוראלית זה יהיה מהלך ענקי מבחינתם וגם מקצועית. מכרנו מנודה ובכסף הבאנו את המגן מספר 1 בליגה....

וזה אפילו לא יקרב אותם במילימטר לתואר.