Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

גבר, אני איתך בקטע של דסה, שלא תבין לא נ כון, אבל האיש עושה למכבי בית ספר, ממציא הצעות ומורח את הזמן..מה מכבי יכולה לעשות? אין להם אופציות, זה או אלו או כלום וגם אלו בטח ממהר למצוא קבוצה.

WTF אנחנו עוד משלמים להם על ההשאלה ויש גם אופציה עם דמי העברה? והבובל הזה מקבל 200 אלף???

ברקת שילמה כמעט 100 אלף ד' לבן בסט ועזרא כדי שיעופו מבאר שבע למה שלא תשלים שכר גם לאלו?

טוב אני סומך על מנספורד אז אחכה לראות את העסקה נסגרת אם בכלל ואז אביע דעה. כרגע זה פשוט ביזארי.

800 אלף אופציית רכישה על מנודה ואנחנו נותנים שחקנים בחינם, מדהים הקטע הזה.

לא מחזיק ממנו בכלל, מצטער.

חלש להחריד במשחק ההגנה, חוץ איזה הרמה טובה פעם בכמה זמן אין בו משהו מיוחד.

במקום להתחזק בחלון הזה אנחנו כרגע אפילו נחלשנו.

לא מצליחים למצוא חלוץ, חסרים 2 בלמים (אחד עזב השני עושה טובה שהוא חי).

מקווה שהכל יסתדר.

אני מקווה שזה יעשה אפקט הפוך כמו שמכבי נ יסו לעשות עם הראקלס, למרות שזה לא הלך לה, אולי זה יעיר את דסה דווקא..לא יודע מה להגיד בנושא שלו

800 אלף דולר אופצית רכישה? מאיפה הבאת את זה? וואלה נתנו להם את ראדי מתנה ללא דמי העברה ..הוא אפילו לא בתוכניות שלהם, אנחנו נותנים שחקנים הרבה יותר טובים ללא עלות.

הבאסה היחידה לגבי אלו צריכה להיות שהבאה שלו סותמת את הגולל על חידוש החוזה של דסה. חוץ מזה? לא רואה הבדל גדול בינו, לקוסטנטין או לכל מגן ישראלי אחר שנתן עונה אחת סבירה ועשו ממנו קאפו.

אם אנחנו משלמים על השאלה 50 אלף יורו + 800 אלף יורו אופציית רכישה על המגן פח הזה, אני אהיה מאוד מופתע.

ב"ש קנו אותו לפני שנתיים, בקושי שיחק בשנתיים האחרונות, וגם כשכבר שיחק היה אחד המגנים הכי גרועים בליגה מבחינה הגנתית, וגם מבחינה התקפית שזה אמור להיות החלק "החזק" שלו, הוא לא כבש או בישל אפילו שער אחד בליגה, ועדיין ב"ש יצליחו להחזיר את רוב ההשקעה שלהם עליו, אני פשוט מסרב להאמין לסכומים האלו, אני לא מאמין שאנחנו מספיק מטומטמים בשביל לשלם סכומים כאלו על אלו.

חרטוטים ממקורבים בב"ש מדברים על שכר של 150 אלף יורו, 50 אלף יורו השאלה ואופציה בחצי מיליון יורו.

אפשר לחיות עם זה.

לבכיינים, לא קונסטנטין בעונתו השניה בליגה או כל מגן ימני ישראלי אחר טוב מאלו פרט לקנדיל ודסה, ודסה הגזים לגמרי.

חרטוטים ממקורבים בב"ש מדברים על שכר של 150 אלף יורו, 50 אלף יורו השאלה ואופציה בחצי מיליון יורו.

אפשר לחיות עם זה.

לבכיינים, לא קונסטנטין בעונתו השניה בליגה או כל מגן ימני ישראלי אחר טוב מאלו פרט לקנדיל ודסה, ודסה הגזים לגמרי.

כל מילה!

אפשר לחיות עם זה.

דור אלו עדיף על כל מגן ישראלי אחר גנרי? ועוד משלמים עליו?!

אנחנו נהיה הקבוצה הראשונה בהיסטוריה שמשלמת על מנודה!

טוב על מי אני עובד, זה חרא רכש. לדעתי בשלב הזה נהיה חייבים להביא שחקן זר הגנתי במקום חלוץ.

נראה אתמול שיאיר עושה סוג של שביתה איטלקית עשה דברים מוזרים..

800 אלף אופציית רכישה על מנודה ואנחנו נותנים שחקנים בחינם, מדהים הקטע הזה.

לא תהיה אופציה ב 800. יסגרו על פחות לדעתי (גם אם בתקשורת יפרסמו אחרת)

דור אלו עדיף על כל מגן ישראלי אחר גנרי? ועוד משלמים עליו?!

אנחנו נהיה הקבוצה הראשונה בהיסטוריה שמשלמת על מנודה!

לא מתאים לך ההיסטריה תורג'י, להסביר לך על ההבדל בתעריפים בין הגדולות לבין סכנין נתניה וחברותיה?

לא תהיה אופציה ב 800. יסגרו על פחות לדעתי (גם אם בתקשורת יפרסמו אחרת)

400? זה מחיר טוב למנודה?

לא מתאים לך ההיסטריה תורג'י, להסביר לך על ההבדל בתעריפים בין הגדולות לבין סכנין נתניה וחברותיה?

תסביר.

מה היה התעריף בין הגדולות במקרה ראדי?

אני מזכיר שוב, דור אלו מנודה.