Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

חחחח אשכרה..

אגב, מצטרף אליכם - אם דלמאו מגיע אני קונה חולצה שלו גם.

סתם לסבר את האוזן, לא קניתי חולצה של מכבי מאז עונת הצ'מפיוס, ב2005. (מחדל בפני עצמו).

שמישהו ירים את הכפפה ויעשה פה רשימת מעקב אחרי כל המשתמשים שיתחייבו, רוצים לראות תמונות בבוא העת.

פשש המקורות שלי נכונים..גם טולוז בתמונה(לא יקרה)שוב פעם פרט קטן והכי חשוב החלוץ הזה רעב להגיע למכבי מעדיף אותה על כל קבוצה סיכם תנאים גם,נטו להשיג סיכום מול הקבוצה ולסכם על אחוז מכירה עתידי ויהיה בסדר..

אם אני לא טועה טולוז קנתה הקיץ את מלך השערים של הליגה היוונית ב-3.5 מיליון יורו באמת לא נשמע הגיוני שהיא תקנה עוד חלוץ כשיש לה בסגל עוד 2 חלוצים.

אבל באמת קשה לי להאמין שמכבי תצליח להגיע לסיכום עם הקבוצה התקווה היחידה שלי זה שמיץ' יפגש פנים אל פנים איתם ואז אולי יסגרו

אוקיי אנחנו נכנסים ל24-48 שעות קריטיות ביותר, אם מר קראב ימשיך להפקיר אני אדחף את האף מספיק רחוק.

איפה הוא מחפש תמונת פרופיל חדשה של ניב סולטן? אנחנו במתח.

שלושת החולצות על שמו - מילה.

(היחיד שיש לי חולצה עם שם של שחקן זה פריצה , תבין את האובססיה)

דלמאו יש לו הצעה כעיקרון מלאגנס ועוד הצעה מטולוז בצרפת ועדיין מעדיף את מכבי. בכל מקרה מצטרף לשורה ומתחייב להדפיס חולצה על שמו במידה וחותם

מצטרף לשניכם וגם מתחייב לקנות את החולצה עם הספרה שלו ושמו של דלמאו המרגש.

לי הסאגה הזאת מזכירה לי את הסאגה של אלירן עטר לפני שנתיים, הסאגה הזאת כל כך ייאשה אותי שבשלב מסוים כבר הספקתי להתעדכן עליה וביקשתי מהחברים שיפסיקו לעדכן אותי בזה עד שאין הודעה רשמית

אחרי שהחולצת שחקן היחידה שיש לי זה וידאר

מתחייב גם

חחחח אשכרה..

אגב, מצטרף אליכם - אם דלמאו מגיע אני קונה חולצה שלו גם.

סתם לסבר את האוזן, לא קניתי חולצה של מכבי מאז עונת הצ'מפיוס, ב2005. (מחדל בפני עצמו).

שמישהו ירים את הכפפה ויעשה פה רשימת מעקב אחרי כל המשתמשים שיתחייבו, רוצים לראות תמונות בבוא העת.

אתם יודעים איך מעלים תמונות לפורום?

שני השחקנים שהציעו לנו היום נראים מרשימים מאוד,

הפרגוואי יותר מזכיר לי את וידאר(עם מהירות) אולי,

והטורקי משהו כמו שכטר משופר עם נגיעות עטר .

אבל זה סתם ממבט מהיר בסרטונים שהעלו להם לאחרונה...

דעה לא נפוצה-דלמאו הזה לא הרגיש מתאים .

נכון הוא היה בעונה טובה/פריצה/בעלייה אבל כך גם יכולנו ליפול איתו.

אני חושב שנכון לשלב הזה שאנחנו נמצאים בו אולי מישהו עם טיפה יותר ניסיון במקומות אולי עם טיפה יותר רמת משחק(סטייל בונדסליגה/בונדסליגה2 של החלוצים החדשים) בשילוב עם הדרישות של איביץ' לחלוץ הנכון, יווצר המצב שהכי מתאים לנו ונוכל לפגוע בחלוץ שיעזור לנו במטרות החשובות(אירופה ואליפות שלדעתי אנחנו חד משמעית פייבוריטים בכל מקרה..)

דסה וחלוץ וזחט"ב (כמובן לא אסרב גם לבלם אכזר)

פאק ... אני מתחיל להתחרט על מה שכתבתי.

שנפתח הימורים מי הכתב הישראלי הראשון שמפרסם על המגעים המתחדשים ,המתקדמים ביותר מול דלמאו ? יחס 1.05 רז אמיר , 1.80 טוכי , 50.00 צנציפח

הוא רוצה לשחק במקסיקו או בצפון אמריקה, אז אפשר להבין אותו

הפורום חלש בגיאוגרפיה .. אל תנסה

אול אין שעד חמישי דלמאו במכבי.

קל. החתימו חלוץ, לא יצא למחנה אימונים, מפריזים עם ההצעה מלגאנס.. בקיצור מכשירים את הקרקע למכירה. אול אין עד חמישי לחיצת יד עם מנספורד ואולי הפעם גם מיץ ייתן ציטוט לרשמי אחרי ההחתמה.