Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

לאלי דסה יש משמעות גדולה בקבוצה ישראלית שצריכה להעמיד שישה שחקנים ישראלים. הוא שווה כאן כלכלית, הרבה יותר מאשר בשאר העולם. הוא לא מגן מדהים ששווה כל ליגה. לדעתי(במשכורות שהוא דורש הכוונה).

שמע זה בסך הכל 6 משחקים שמשוחקים מסוף יולי עד סוף אוגוסט. קנדיל במקום דסה, שברמות הגבוהות גם ככה הוא חור רציני, זה לא הבדל קריטי. טיבי גם ככה לא היה משולב ועם שלושת הבלמים שלנו נסתדר.

חלוץ יגיע בקרוב כל הסימנים מראים זאת.

אגב לנורווגיה בפלייאוף אירופית שנה שעברה פתחנו בהרכב עם וידאר,שוינפלד, ברסקי, טיבי, ראיקוביץ' ודסה (ואצילי שפצוע ואולי לא יהיה בקמפיין). רוב ההרכב לא יהיה דומה למה שמתוכנן לנו הקיץ, חלקם לא איתנו ואלו שאיתנו בסבירות גבוהה מאוד לא יקבלו את הקרדיט, זה היתרון בלהמשיך עם אותו מאמן.

יכול להיות שאצילי יהיה כשיר כבר לסיבוב הקרוב.

דלמאו יש לו הצעה כעיקרון מלאגנס ועוד הצעה מטולוז בצרפת ועדיין מעדיף את מכבי. בכל מקרה מצטרף לשורה ומתחייב להדפיס חולצה על שמו במידה וחותם

דלמאו יש לו הצעה כעיקרון מלאגנס ועוד הצעה מטולוז בצרפת ועדיין מעדיף את מכבי. בכל מקרה מצטרף לשורה ומתחייב להדפיס חולצה על שמו במידה וחותם

כמה הן מציעות שכר ודמי העברה?

יש קבוצה שהציעה 50 אלף? 100 אלף?

אני לא שמעתי על שום קבוצה שהציעה אפילו 20 שקל.

אם היו עליו הצעות כנראה שהיו מוכרים, אני לא חושב שמיטש או מנספורד פרייארים ומעדיפים לתת בחינם מה שאפשר למכור בכסף.

אני לא שמעתי שום הצעה על אף אחד. זה לא אומר שאי אפשר לבקש במידה ורוצים שחקן שלנו, או לא למסור בחינם.

מוזר, הכל נראה לך תמוה. קרישי. מה ניהיה?

לא הכל, אבל חלק כן.

אני לא שמעתי שום הצעה על אף אחד. זה לא אומר שאי אפשר לבקש במידה ורוצים שחקן שלנו, או לא למסור בחינם.

לא הכל, אבל חלק כן.

לגמרי זכותך. אבל אנחנו חסרי נתונים אמיתיים על הפיי רול של מכבי, התוכניות העתידיות שלה, ניהול השחקנים שלה...זה לא שלנו לדעת.

דווקא לי הסאגה הזו יותר מזכירה את סאגת ה"כמעט קאמבק של דאבור" אם זכור לכם... שדיווחו שמכבי מוכנה להציע איזה 2 מיליון יורו, וגם ביין ואנגלידיס או גולדהאר טסו לשם. אבל בסוף פוצץ.

אני חושב שהוא לא מתאמן עם הקבוצה יחד עם גולסה וניקוליץ.

לחיפה ובאר שבע יש קבוצת מנודים אצלנו יש קבוצת שבורים.

אני חושב שהוא לא מתאמן עם הקבוצה יחד עם גולסה וניקוליץ.

אני לא יודע אם הוא מתאמן או לא, אבל קראתי לפני כמה ימים שיכול להיות שהוא יהיה כשיר. נקווה לטוב.

דווקא לי הסאגה הזו יותר מזכירה את סאגת ה"כמעט קאמבק של דאבור" אם זכור לכם... שדיווחו שמכבי מוכנה להציע איזה 2 מיליון יורו, וגם ביין ואנגלידיס או גולדהאר טסו לשם. אבל בסוף פוצץ.

יש קווי דמיון. לדעתי דלמאו כבר כמעט סגור בקבוצה מספרד.

אם דלמאו לא חותם פה, אני מתחייב קבל עם ועדה שאני חוטף אותו מהולנד ושם אותו אצל שורה בבית בתור חיית מחמד.

מצטרף לשניכם וגם מתחייב לקנות את החולצה עם הספרה שלו ושמו של דלמאו המרגש.

לי הסאגה הזאת מזכירה לי את הסאגה של אלירן עטר לפני שנתיים, הסאגה הזאת כל כך ייאשה אותי שבשלב מסוים כבר הספקתי להתעדכן עליה וביקשתי מהחברים שיפסיקו לעדכן אותי בזה עד שאין הודעה רשמית

לי הסאגה הזאת מזכירה לי את הסאגה של אלירן עטר לפני שנתיים, הסאגה הזאת כל כך ייאשה אותי שבשלב מסוים כבר הספקתי להתעדכן עליה וביקשתי מהחברים שיפסיקו לעדכן אותי בזה עד שאין הודעה רשמית

הסאגה של אלירן עטר נמשכה 3 חלונות

https://es.besoccer.com/noticia/el-calvario-del-leganes-para-encontrar-su-9-668956

לפי הכתבה- לגאנס מחפשת חלוץ 9 מחליף לחלוץ הפותח שלהם שעתיד להימכר..

הועלו שם מספר אופציות ביניהם גם מוזכר דלמאו (שלפי הכתבה לא אופציה ראשונה) וכתוב שיהיה להם קשה להביא אותו כי יש לו הצעה ממכבי.

הולך להיות מעניין ביממה הקרובה.

פשש המקורות שלי נכונים..גם טולוז בתמונה(לא יקרה)שוב פעם פרט קטן והכי חשוב החלוץ הזה רעב להגיע למכבי מעדיף אותה על כל קבוצה סיכם תנאים גם,נטו להשיג סיכום מול הקבוצה ולסכם על אחוז מכירה עתידי ויהיה בסדר..

פשש המקורות שלי נכונים..גם טולוז בתמונה(לא יקרה)שוב פעם פרט קטן והכי חשוב החלוץ הזה רעב להגיע למכבי מעדיף אותה על כל קבוצה סיכם תנאים גם,נטו להשיג סיכום מול הקבוצה ולסכם על אחוז מכירה עתידי ויהיה בסדר..

נטו סיכום מול הקבוצה כאילו הבני זונות האלה לא שתו לנו את הדם במשך חודש.

אחרי שהחולצת שחקן היחידה שיש לי זה וידאר

מתחייב גם