Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

לא ורודה ולא שחורה. עינינית. ברגע שאתה סומך על מי שמטפל בזה(ואין סיבה שלא לאחר הקיץ שעבר) אתה יכול להעריך שיש קשיים אובייקטיבים שנמצאים כל הזמן בטיפול. זאת לא תוכנית לבקשתנו והרי אין הרי ספק שאנשים עובדים.

יחסית לקייצים קודמים שלנו, אנחנו במצב לא רע.

אגב יכול להיות שיש קשיים אובייקטיביים, אני לא פוסל את זה, זה עדיין לא אומר שזה לא מדאיג ולא משנה מה הסיבה.

אגב יכול להיות שיש קשיים אובייקטיביים, אני לא פוסל את זה, זה עדיין לא אומר שזה לא מדאיג ולא משנה מה הסיבה.

לאיביץ' ולמנספורד אילוצים שונים, אחרת לא היה צורך בפיצול הסמכויות.

מאמין שמכבי רוצה להביא את השחקנים הטובים ביותר שאפשר להביא ברמת המוניטין שלה, סגירת הסגל בשלב כל כך מוקדם אומרת שמתפשרים על שחקני חיזוק פחות טובים.

אנחנו במצב מצוין כי יש לנו קבוצה מצוינת, לא בגלל משהו שנעשה בקיץ.

לא ציפיתי לסגל סגור, ציפיתי לשחק חיזוק 1 לפחות לקראת הניסיון להגיע לשלב הבתים

אנחנו במצב מצויין כי מכרנו שוער, השארנו את פרץ, איביץ ממשיך, וכי הקיץ הזה לא מנותק מהעונה הקודמת בה נעשתה עבודה מעולה. כל קיץ דורש משהו אחר. השעון לא מתאפס כל קיץ מחדש. זה רק המשך. ואני אישית חושב שגם קראצב זה חיזוק מעולה לקישור שלנו. הקיץ עוד לא נגמר ואני אופטימי לגביי המטרות שלו(אם כי הייתי רוצה שזה יקרה כבר, כמו כולם).

הרקלס מעוניינים בחלוץ הזה במקום דלמאו - https://www.transfermarkt.com/cyriel-dessers/profil/spieler/317806

אני אומר להביא אותו רק בשביל לעצבן את הבני זונות

יש אידיאל ויש מצוי. מובן לגמרי הרצון של איביץ אבל בתנאים של היום, זה כמעט בלתי אפשרי להיות מוכן פיקס עם סגל סגור בתחילת יולי. למה? כי לחלוץ שאיביץ רוצה, יש עוד אופציות נניח והקיץ רק בתחילתו והוא רוצה למקסם אפשרויות, או כי דסה עדיין לא מתרצה. יש תמיד סיבות וברור שהן אובייקטיביות. אף אחד במכבי לא מונע החתמה הרי...

אנחנו במצב מצויין כי מכרנו שוער, השארנו את פרץ, איביץ ממשיך, וכי הקיץ הזה לא מנותק מהעונה הקודמת בה נעשתה עבודה מעולה. כל קיץ דורש משהו אחר. השעון לא מתאפס כל קיץ מחדש. זה רק המשך. ואני אישית חושב שגם קראצב זה חיזוק מעולה לקישור שלנו. הקיץ עוד לא נגמר ואני אופטימי לגביי המטרות שלו(אם כי הייתי רוצה שזה יקרה כבר, כמו כולם).

מוקדם להגיד האם ההחלפה של ראיקו ביאנויטיס קידמה אותנו

לא השארת את פרץ, הוא פשוט לא עזב, זה לא שעשינו איזשהו צעד של הארכת חוזה.

קארצב חזר מהשאלה כמו כל המושאלים שחזרו וזאת ברירת מחדל בכל שנה בשנים האחרונות עד לתום מחנה האימון וקבלת ההחלטות מי נשאר ומי עוזב ובאמת שאנחנו לא יודעים כלום על מי ישאר ומי לא.

אני באמת לא מבין מה אתה מנסה לעשות? אולי גם היית רושם כי יש דשא בקריית שלום, אני מתכוון לצעדים אקטיביים שנעשו בקיץ הנוכחי כדי לקדם את הקבוצה צעד אחד קדימה...זה חזירי אחרי העונה הקודמת אבל ככה תמיד צריך להסתכל.

מישהו יכול לתרגם את זה?

https://m.fcupdate.nl/voetbalnieuws/352798/

7:44 - Heracles Almelo hopes for the arrival of Cyriel Dessers during this transfer summer. The attacker of FC Utrecht has already been spotted in Twente and is at the top of Heracles' list of summer reinforcements at Heracles. The club takes into account a departure from Adrian Dalmau, who likes to leave for Maccabi Tel Aviv. Previously he still missed a transition to that club.

מוקדם להגיד האם ההחלפה של ראיקו ביאנויטיס קידמה אותנו

לא השארת את פרץ, הוא פשוט לא עזב, זה לא שעשינו איזשהו צעד של הארכת חוזה.

קארצב חזר מהשאלה כמו כל המושאלים שחזרו וזאת ברירת מחדל בכל שנה בשנים האחרונות עד לתום מחנה האימון וקבלת ההחלטות מי נשאר ומי עוזב ובאמת שאנחנו לא יודעים כלום על מי ישאר ומי לא.

אני באמת לא מבין מה אתה מנסה לעשות? אולי גם היית רושם כי יש דשא בקריית שלום, אני מתכוון לצעדים אקטיביים שנעשו בקיץ הנוכחי כדי לקדם את הקבוצה צעד אחד קדימה...זה חזירי אחרי העונה הקודמת אבל ככה תמיד צריך להסתכל.

לא מנסה לעשות שום דבר מלבד להיות עינייני.קראצב יהיה שחקן משמעותי העונה. שום בריירת מחדל. אתה אולי לא יודע אבל אני בטוח בזה.

הצליחו לדחות את הרצונות של פרץ. כסף ממכירה היינו צריכים ולכן המכירה של ראייקו טובה.

צעדים אקטיבים מתקיימים כל הזמן ועדיין לא הבשילו. אבל אומר לך בשולי הדברים- אין שום רכישה שאתה יכול לעשות ותשפר את הסיכויים שלך דרמטית. לא מחכים פה למשיח. מה שנבנה- זה הבסיס ועליו צריך להוסיף עוד שחקן של 10 גולים בעונה שישתלב ויתאקלם ויהיה חלק אורגני ממנה. וכמובן לקוות שזה יצליח. אתה מתרכז רק בלהביא, הם מנסים לשפר אחוזי הצלחה. להביא את לוסיו ב200 אלף, יכלו גם אתמול. לא רוצים. אני זורם איתם ולא איתך, סלח לי אה...

יש אידיאל ויש מצוי. מובן לגמרי הרצון של איביץ אבל בתנאים של היום, זה כמעט בלתי אפשרי להיות מוכן פיקס עם סגל סגור בתחילת יולי. למה? כי לחלוץ שאיביץ רוצה, יש עוד אופציות נניח והקיץ רק בתחילתו והוא רוצה למקסם אפשרויות, או כי דסה עדיין לא מתרצה. יש תמיד סיבות וברור שהן אובייקטיביות. אף אחד במכבי לא מונע החתמה הרי...

אני לא מחפש אשמים. אני אומר מה רצוי ומה המצב הקיים. כרגע אנחנו לא שם עדיין ויחסית לרצונות של המאמן שלנו ולרצונות שלנו בתור אוהדים ומועדון להתקדם זה קצת מטריד. זה כל מה שאמרתי

דיווח בטוויטר על הצעה של מכבי לניקולה סטויליקוביץ,

חלוץ סרבי שמשחק בבראגה בפורטוגל.

מישהו מכיר אותו? יוטיוב, פרופיל מנג'ר, ראיון כשעלה לבוגרים מהנוער? סקאוטרי הפורום להתאחד

אני לא מחפש אשמים. אני אומר מה רצוי ומה המצב הקיים. כרגע אנחנו לא שם עדיין ויחסית לרצונות של המאמן שלנו ולרצונות שלנו בתור אוהדים ומועדון להתקדם זה קצת מטריד. זה כל מה שאמרתי

בסדר גמור, אין לנו באמת ויכוח פה. גם אני רוצה. אני רק מביע אמון באנשים שהרוויחו אותו. לא יותר ולא פחות.

עוד לא נתקלתי בקבוצת כדורגל ישראלית/ לא ישראלית שסגורה בסגל בתחילת יולי. חוץ מפנטזיה מוצדקת של אוהדים, אין בזה ממש.

וזה בדיוק חלק מהבעיה של הקבוצות פה.

לא דובר על "קבוצה סגורה", דובר על להחתים חלוץ לפני 30 לאוגוסט.

הרי גם אם היום יגיע חלוץ, הוא לא יקח חלק מהמשחקים נגד אסטנה/קלוז.

דיווח בטוויטר על הצעה של מכבי לניקולה סטויליקוביץ,

חלוץ סרבי שמשחק בבראגה בפורטוגל.

מישהו מכיר אותו? יוטיוב, פרופיל מנג'ר, ראיון כשעלה לבוגרים מהנוער? סקאוטרי הפורום להתאחד

במגמת ירידה מחרידה.

רכש ג'ורדי קלאסי.

מצד אחד כן, הקבוצה הרבה יותר מאומנת ומחוברת ואין ספק שזה אחד הדברים החשובים.

מצד שני התחושה הזו שעומדים במקום ואין שינוי (וכן עדן ואילון חזרו מהשאלה) תמיד מלחיצה אוהדי כדורגל, אין מה לעשות. וגם אם יודעים שקורים המון דברים מאחורי הקלעים ובשקט, זה שמבחוץ נראה שאין תזוזה בגזרת דסה/מגן ישראלי אחר שלא קיים + בלם במקום טיבי (לצערי) יכול לשגע.

ולגבי חלוץ - כתבתי את זה פה מלא פעמים, גם אם היינו מביאים לפני שבועיים מישהו ב4 מיליון יורו עם רקורד משוגע זה לא מבטיח כלום במוקדמות אלופות הקשוח הזה, תמיד נהיה אנדרדוג. מה שכן, מבאס שכבר 2.5 חלונות לא מצליחים להביא לאיביץ' מה שרוצה.

מצד אחד כן, הקבוצה הרבה יותר מאומנת ומחוברת ואין ספק שזה אחד הדברים החשובים.

מצד שני התחושה הזו שעומדים במקום ואין שינוי (וכן עדן ואילון חזרו מהשאלה) תמיד מלחיצה אוהדי כדורגל, אין מה לעשות. וגם אם יודעים שקורים המון דברים מאחורי הקלעים ובשקט, זה שמבחוץ נראה שאין תזוזה בגזרת דסה/מגן ישראלי אחר שלא קיים + בלם במקום טיבי (לצערי) יכול לשגע.

ולגבי חלוץ - כתבתי את זה פה מלא פעמים, גם אם היינו מביאים לפני שבועיים מישהו ב4 מיליון יורו עם רקורד משוגע זה לא מבטיח כלום במוקדמות אלופות הקשוח הזה, תמיד נהיה אנדרדוג. מה שכן, מבאס שכבר 2.5 חלונות לא מצליחים להביא לאיביץ' מה שרוצה.

יש רכש שמבטיח משהו?

הגישה שנחתים אם נעלה זה גישה מוזרה, אני אישית לא מבין אותה.

וזה בדיוק חלק מהבעיה של הקבוצות פה.

לא דובר על "קבוצה סגורה", דובר על להחתים חלוץ לפני 30 לאוגוסט.

הרי גם אם היום יגיע חלוץ, הוא לא יקח חלק מהמשחקים נגד אסטנה/קלוז.

לא צלח. אנחנו רואים מועמדים באיזור המיליון יורו, שישראל היא לא ממש יעד או אופציה עבורם. כתבתי כבר, את לוסיו/שלומי אזולאי/ חלוץ ליגה אחר היה ניתן להחתים כבר בפסח. האם הם יותר טובים ממה שכבר יש לך? התשובה היא- לא חד משמעית.

במגמת ירידה מחרידה.

רכש ג'ורדי קלאסי.

רק בן 26. שיחק נגדנו עם נבחרת סרביה ב 2016 והבקיע. היה בכוכב פעם? הבקיע העונה שעברה? שיחק בכלל?

די עם בורסת השמות של החלוצים בטוויטר, אני מקווה שיש חלוץ על הכוונת עם שלא פורסם בשום מקום והוא אלטרנטיבה למועמד הספרדי.

למה די עם בורסת השמות? עד שיש במה להתעסק?! אל תחזיר אותנו למדבר. עוד שמות.

יש רכש שמבטיח משהו?

הגישה שנחתים אם נעלה זה גישה מוזרה, אני אישית לא מבין אותה.

ברור שלא, אני גם לא חושב שזו הגישה מאז הקיץ הקודם, אלא - לא מתפשרים ומנסים הכל כדי להחתים את החלוץ מאופציות א ב ו-ג (סתם זורק) גם אם זה מסובך ולוקח זמן ונפספס אותו לסיבוב הראשון ואם לא אז ילכו על כיוון אחר

אתם צריכים להבין שהליגה הישראלית לא אטרקטיבית בשיט.

שחקנים מובילים כמו מיכה ודור פרץ עדיין בארץ, זה רק מראה כמה לא מחזיקים מהשוק הישראלי בעולם, אפילו ראיקו נמכר בגרושים.

זהבי בשיאו לא קיבל הצעות מאירופה, שזה דבר הזוי בפני עצמו.

ידוע שמכבי מחכה לראות מה קורה במוקדמות ואיך הולך כדי לדעת אם וכמה להשקיע ברכש, זה מה שקורה כל עונה מאז 2013.

רק מי שלא עקב אחרי הקבוצה בשנים האחרונות יגיד שזה לא לפי התוכנית.

העונה כן מנסים להתחזק עוד לפני הבטחת שלב בתים,

בעונות קודמות גם היתה את המדיניות של ג'ורדי לנסות לחכות לסוף החלון.

שחקנים מובילים כמו מיכה ודור פרץ עדיין בארץ, זה רק מראה כמה לא מחזיקים מהשוק הישראלי בעולם, אפילו ראיקו נמכר בגרושים.

מרגריטי אתמול נפל לי האסימון שאתה הניומן של הפורום

HYkiNJC.jpg

לא מדויק. השחקן הישראלי לא אטרקטיבי כי הוא יקר ואין לו דרכון אירופאי..

לגבי זהבי דווקא כן היו הצעות אך לא גדולות בגלל הגיל.

ממתי 5 מיליון יורו זה גרושים?