Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

ראית איך רצי 100 מטר נראים? הם בהגדרה סמי באדי בילדרים... מוריס גרין למשל היה הר... שחקן כמו מיכה על אף האיכויות שלו לא יצליח באירופה בגלל המחסור העצום במסת שריר

אלה שרצים 100 מטר לרוב הם לפני גיל 30,שים לב כל כדורגלן מצליח קח את הכוכבים הכי גדולים(רונאלדו) כדי לשמור על יציבות מורידים מסת שריר(חוסך המון פציעות,ומשפר בעיקר זריזות כי כדורגל זה לא רק ריצה.)

אז מה אם הסוכן ומנספורד חברים? לשניהם אין השפעה על החלטת ראשי המועדון מהולנד

רק לכסף של מיץ׳ יש.

כשהסוכן גורם לשחקן להבין שמכבי זה המועדון הנכון בשבילו והשחקן נלהב להגיע ומבין שהוא רצוי באמת ומכבי מכוונים לליגת אלופות אז מאד קל לצדדים להתגמש ולהגיע להבנה. אני בטוח שהרכישה תיסגר מחר-מחרתיים הסכום יהיה 1.2 מיליון. חלוץ שיש לו כושר גופני רמה מעל הליגה,משחק בנגיעה מה שחשוב מאד באירופה,ומשקיע מה שבעצם איביץ דורש מכל שחקן.

במקרה של צ'יקו אני לא חושב שהוא הוריד שריר, היה לו קצת שומן עודף.

לגבי גולסה, צריך לראות תמונה כמו שצריך, אבל מאמין שהוא יחזור אלינו כמו שצריך.

צ'יקו אכן סבל מעודף משקל הפנים שלו נראות רזות יותר זה בטוח

כשהסוכן גורם לשחקן להבין שמכבי זה המועדון הנכון בשבילו והשחקן נלהב להגיע ומבין שהוא רצוי באמת ומכבי מכוונים לליגת אלופות אז מאד קל לצדדים להתגמש ולהגיע להבנה. אני בטוח שהרכישה תיסגר מחר-מחרתיים הסכום יהיה 1.2 מיליון. חלוץ שיש לו כושר גופני רמה מעל הליגה,משחק בנגיעה מה שחשוב מאד באירופה,ומשקיע מה שבעצם איביץ דורש מכל שחקן.

זכרתי אותך עוד מהידע על משפחת גולדברג,

מעניין מאוד מה שאתה אומר ... תודה על המידע והמעורבות בפרטים והפצתן פה

רק שאלה קטנה כללית לפורום ...

ממה שאנחנו יודעים ורואים בסרטונים/המלצות וחוות דעת למיניהן ; זה בטוח החלוץ שאנחנו צריכים למכבי?

הרי כל הדיבורים היו על שחור,חסון,סגנון משחק סטייל גוהו, ובסוף הולכים על שחקן עם שרירי מיכה(תתעלמו מההשוואה,תחשבו טקטי)?

ממה שאנחנו יודעים ורואים בסרטונים/המלצות וחוות דעת למיניהן ; זה בטוח החלוץ שאנחנו צריכים למכבי?

הרי כל הדיבורים היו על שחור,חסון,סגנון משחק סטייל גוהו, ובסוף הולכים על שחקן עם שרירי מיכה(תתעלמו מההשוואה,תחשבו טקטי)?

טקטית - נטו שחקן שעובד על המגרש, מחלץ מתקל וכובש.

הולכים על איתי שכטר רק עם דרכון ספרדי.

אני מקווה שדלמאו להבדיל משכטר לא ינסה להחזיר אוהדים בתשובה בחגיגות אליפות הבאות...

לדעתי הוא לא מה שאנחנו צריכים, זה חלוץ בסגנון שכטר, כשלא ברור מה התרומה שלו בכלל במשחק לחץ נגיד. כל החיים שיחק בקבוצות מילואים, ורק עכשיו בגיל 25 עשה פריצה. זאת החתמה שהייתי אולי מצפה מבאר שבע, כי הרזומה של השחקן די מוזר.

אגב גם סטטיסטיקת השערים שלו טיפה משקרת לדעתי, 7 שערים (שלישייה ורביעייה) מתוך ה19 הוא כבש נגד נמושות הליגה ההולנדית.

בקיצור מקווה לאכול את הכובע אם באמת יבוא לפה.

הולכים על איתי שכטר רק עם דרכון ספרדי.

אני מקווה שדלמאו להבדיל משכטר לא ינסה להחזיר אוהדים בתשובה בחגיגות אליפות הבאות...

כן, בבסט קייס זה שכטר משודרג בשיאו. ואין לי בעיה עם זה, להיפך.

אני חושב שזה סוג החלוץ שצריכים, מישהו שעובד ולוחץ עם יכולת סיום טובה. חלוץ פוזשן לא בטוח שצריך, כנראה באירופה אבל כאלה שטכנים ומסוגלים להבקיע זה לא באזור החיוג שלנו.

לדעתי הוא לא מה שאנחנו צריכים, זה חלוץ בסגנון שכטר, כשלא ברור מה התרומה שלו בכלל במשחק לחץ נגיד. כל החיים שיחק בקבוצות מילואים, ורק עכשיו בגיל 25 עשה פריצה. זאת החתמה שהייתי אולי מצפה מבאר שבע, כי הרזומה של השחקן די מוזר.

אגב גם סטטיסטיקת השערים שלו טיפה משקרת לדעתי, 7 שערים (שלישייה ורביעייה) מתוך ה19 הוא כבש נגד נמושות הליגה ההולנדית.

בקיצור מקווה לאכול את הכובע אם באמת יבוא לפה.

מבחינת סגנון הוא בול למשחק לחץ. חלוץ מהיר, תזזיתי, כושר גופני ולא מפסיק לרוץ וללחוץ. לי הוא מזכיר קצת את קלשנקו ששיחק בחיפה והפועל, אולי בגלל המימדים והתזזיתיות אבל גם בגלל הסיומת בראש וברגל והריח לשערים.

אני סומך לגמרי על איביץ' ועל הסקאוטינג של מכבי. מה גם שאסף כהן שצופה בליגה ההולנדית קבוע אומר שהוא רכש מצויין למכבי. לאיזה רזומה טוב יותר ציפית? העונה האחרונה שלו פשוט מדהימה בקנה מידה ישראלי.

שכטר כל כך מגוון שהייתי רוצה אפילו עוד שניים כאלה.

לא התלוננתי שזה שכטר עם דרכון ספרדי אלא ההפך.

שמח מאוד שזה מה שמכבי בחרו, בנוסף לזה שלג'ניר וסבוריט יהיה זוג לצאת איתם. זה אחלה.

?

השוואה לשכטר? מבין מאיזה מקום זה מגיע אבל הוא רחוק ממנו במיוחד בסיומת,בבעיטה,ובמשחק ראש מה שאין לשכטר.. שכטר זה חלוץ שיוכל לעלות לגוון את המשחק שמשהו תקוע ולא זורם לא חלוץ שיכול להחזיק חוד לאן שאנחנו שואפים.

עוד דיווח שישמח אתכם לשמוע קארצב ואיילון אלמוג נותנים הצגות במחנה אימון.

האווירה שיש בקבוצה השנה באמת עולה על כל שנה גיבוש שאני לא זוכר בשום עונה. לראות אותם מתפללים ביחד בבוקר,טיול אופניים,צחוקים,ריקן שולח הודעה לניקוליץ שיחזור כבר,לשוער החדש קבלת פנים כמו שצריך..איביץ? ריספקט.

אם איביץ' ומנספורד נעולים עליו ומוכנים לשלם סכומים כאלה (באיזור ה1.5 מיליון יורו ו400-500 אלף דולר לעונה) - אני סומך עליהם.

הרגשה טובה מאוד לגביו, יאללה רק שיחתום...

דלמאו עם 9 כרטיסים צהובים, לא זוכר שראיתי כמות כזו של כרטיסים לחלוץ. מעניין מאיפה זה מגיע.

וקדימה, שיחתום כבר, נראה שחקן מעניין.

אולי לוחץ חזק מדיי

יש לו טכניקה מעולה בשתי הרגליים, הוא נייד, לא מפחד לגעת בכדור ויודע לעשות תנועה מעולה לכדורים מהאגפים (אחת הדרכים הטובות להתמודד עם בונקרים). סה"כ נשמע רכש טוב, גם המספרים לאורך השנים האחרונות לא רעים. כל הכבוד למנספורד אם אכן יבוא.

2. לגבי דסה הקטן, ממש חבל לי! ממה שהבנתי במעגל המשפחתי אור תמיד נחשב לכשרוני יותר והוא סומן כפוטנציאל מגיל צעיר להבדיל מאלי. חושש שנצטער אם לא נצליח לשלב את אליאל ודסה בשנים הקרובות בסגל הבוגר, מגיע להם צ'אנס לדעתי..

השוואה לשכטר? מבין מאיזה מקום זה מגיע אבל הוא רחוק ממנו במיוחד בסיומת,בבעיטה,ובמשחק ראש מה שאין לשכטר.. שכטר זה חלוץ שיוכל לעלות לגוון את המשחק שמשהו תקוע ולא זורם לא חלוץ שיכול להחזיק חוד לאן שאנחנו שואפים.

עוד דיווח שישמח אתכם לשמוע קארצב ואיילון אלמוג נותנים הצגות במחנה אימון.

האווירה שיש בקבוצה השנה באמת עולה על כל שנה גיבוש שאני לא זוכר בשום עונה. לראות אותם מתפללים ביחד בבוקר,טיול אופניים,צחוקים,ריקן שולח הודעה לניקוליץ שיחזור כבר,לשוער החדש קבלת פנים כמו שצריך..איביץ? ריספקט.

יש מצב שאתה כותב את כתבות מחנה האימון של חיפה כל שנה? ?

אשמח אם מישהו יעלה את נתוני המנג'ר שלו לעומת של וידאר

כבר שמו פה באחד העמודים את הפרופיל מנג'ר שלו, ואתה לא תשמח לראות אותו.

הוא מבוסס על העונה בליגה השלישית בספרד, לא על העונה האחרונה בהולנד, והנתונים בהתאם מן הסתם. לא זוכר את וידאר, אבל הוא הגיע עם רזומה וכנראה היה מרשים יותר על הנייר מהבחינה הזאת.