Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

עד הודעה חדשה, עושה רושם שמכבי מאמינה שניקוליץ יחזור. אין לי סיבה לחשוב אחרת. יש לי הרגשה שעד אז, קראצב יהיה דומיננטי.

יחזור.

אני רק לא מבין מה גורם למישהו לחשוב שהוא חוזר עוד 30 יום.

אני מאמין שדלמאו יהיה החלוץ שלנו כי לא ישאירו שחקן שלא רוצה לשחק במועדון.

תכלס מרגש ששחקן זר כל כך רוצה לבוא אלינו.

אל תתרגש. אם עירוני דגניה תציע לו 550 אלף דולר הוא ילחם גם עליה.

מוכרים בזול שוב שחקנים צעירים.

200 אלף דולר על שחקן בן 20 עם פוטנציאל זה מעט מאוד

יש הבדל גדול בסכומים מכירה כאשר אתה הקבוצה העשירה שמוכרת לקבוצות קטנות, רוב הזמן תמכור בחוסר.

אני שמח שהמועדון בכלל פנה לכיוון של מכירה ופריקה של הכישרונות שלדעת הצוות המקצועי לא יוכלו להשתלב בקבוצה הבוגרת. אנחנו זקוקים לכסף וזה מודל כלכלי טוב בהרבה מאשר להחזיק בוגרי מחלקה עד גילאים מתקדמים כמו שעשו בעבר.

יש הבדל גדול בסכומים מכירה כאשר אתה הקבוצה העשירה שמוכרת לקבוצות קטנות, רוב הזמן תמכור בחוסר.

אני שמח שהמועדון בכלל פנה לכיוון של מכירה ופריקה של הכישרונות שלדעת הצוות המקצועי לא יוכלו להשתלב בקבוצה הבוגרת. אנחנו זקוקים לכסף וזה מודל כלכלי טוב בהרבה מאשר להחזיק בוגרי מחלקה עד גילאים מתקדמים כמו שעשו בעבר.

זכור לי גם קטע שרצו להעניש אותנו שהחזקנו יותר מידי שחקנים בסגל (מסתבר שיש כמות מקסימלית) והסברנו להם שחלק מהשחקנים האלו צריכים לסגור השאלות ולעבור בקרוב וכו',

אל תשכח שכל מחזור נוער מעלה עוד שחקנים שיושבים ואי אפשר להשאיר את כולם, גם אם זה אומר בהכרח שייתכן ונשחרר היום שחקן בזול\בחינם ועוד שנתיים פתאום נאכל את הלב אחרי עונה טובה שלו.

אני בסדר גמור עם מכירות של אור דסה, אליאל פרץ ובוודאי שגיב יחזקאל. למרות שאני מאמין באליאל פרץ ויציק לי לראות אותו מצליח עוד כמה שנים באחת היריבות שלנו.

מסכים במאה אחוז.

כמו שכבר אמרתי כמה פעמים, ההשאלות האין סופיות עד גילאים מאוחרים פוגעים גם במכבי וגם בשחקנים.

עד גיל 20 אפשר להשאיל ולראות את התקדמות השחקנים, אבל בגילאים 20-24 צריך להחליט. אם רואים פוטנציאל לעונה הבאה להרכב הראשון, להשאיל. אם לא רואים פוטנציאל להרכב ראשון צריך למכור. אפילו במחירים נמוכים יחסית. סעיפי אחוזים ממכירה עתידית/בייאווט בכלל יהיו ברכה.

אחרת, השחקנים מתגלגלים בין קבוצה לקבוצה ועוזבים אחר כך בחינם ובסוף אנחנו לא רואים מזה שקל. נכון, אפשר לפספס כשרון פה ושם ולשלם עליו אחר כך חזרה אבל אין מה לעשות. עם ההשקעה של גולדהאר בנוער נתחיל לקבל כל שנה שחקני ליגת על לגיטיימים ונצטרך לדעת לתמרן איתם נכון.

במקרה כזה חייבים סעיף Buy-back

במציאות שבה הקבוצות בליגה לא יכולות לשלם, חייבים לגדר את עצמנו בכך שנמכור בזול עם האפשרות לקנות חזרה במחיר סביר. ככה מגיעים לWin Win

הקטור פריס רוס חשף בראיון מיוחד לספורט1: "העדפנו לעבור לקבוצה שתשחק באירופה ומתאימה לו. הוא סיכם את תנאיו, המועדונים מדברים ואנחנו מחכים שיגיעו לסיכום. רוצים להודות לבעלי מכבי שעושה מאמצים"

מעניין שבאמת העדיף אותנו, קצת מוזר אבל גם שהוא מדבר על זה ככה בכל פלטפורמה.. שלא יעשה לנו בעיות שהוא יהיה אצלנו הסוכן הזה.

נראה שזה עניין של זמן עד שיסגרו את זה.

"בהנהלה של הראקלס מפעילים לחץ גדול מאוד על השחקן וגם אומרים עליו דברים לא כל כך נכונים. אני מכיר באופן אישי את המנכ"ל של מכבי (בן מנספורד, ר"ב) עוד מהתקופה שעבד בלידס יונייטד באנגליה וכבר אז שיתפנו פעולה. אני יודע שמכבי תל אביב מאוד רוצה את אדריאן ומייעדת לו תפקיד מרכזי בקבוצה העונה".

עוד ציטוט מעניין, אחלה מנספורד.

מול מכבי הכל סגור ונראה שגם מול המועדון יש מגעים רציניים ולא בשלבים התחלתיים.

אהבתי שהוא אמר שהוא בחר במכבי מבין המון הצעות גם מהולנד וספרד. מאוד מקווה שאם הוא יחתום באמת נהנה ממנו.

כיף לראות את הקשרים שיש למנספורד באירופה.

מאמין שזה ייסגר בימים הקרובים, כולם רוצים בעסקה, גם הראקלס, אחרת יאבדו אותם בחינם ויקבלו שחקן ממורמר העונה.

• מנהלים ראשיים

תראו בסוף מדובר בחלוץ שזה העונה הכי טובה שלו בקריירה.
ההצעה שקיבל מאספניול להבנתי היא בערך חצי ממכבי וגם לא הובטח לו להיות ב 11.

בסכומים שמכבי מוכנה ויכולה לשלם אין סיבה שלא יגיע.

אלא אם כן הם באמת לא ישחררו אותו.

הקטור פריס רוס חשף בראיון מיוחד לספורט1: "העדפנו לעבור לקבוצה שתשחק באירופה ומתאימה לו. הוא סיכם את תנאיו, המועדונים מדברים ואנחנו מחכים שיגיעו לסיכום. רוצים להודות לבעלי מכבי שעושה מאמצים"
מעניין שבאמת העדיף אותנו, קצת מוזר אבל גם שהוא מדבר על זה ככה בכל פלטפורמה.. שלא יעשה לנו בעיות שהוא יהיה אצלנו הסוכן הזה.
נראה שזה עניין של זמן עד שיסגרו את זה.
"בהנהלה של הראקלס מפעילים לחץ גדול מאוד על השחקן וגם אומרים עליו דברים לא כל כך נכונים. אני מכיר באופן אישי את המנכ"ל של מכבי (בן מנספורד, ר"ב) עוד מהתקופה שעבד בלידס יונייטד באנגליה וכבר אז שיתפנו פעולה. אני יודע שמכבי תל אביב מאוד רוצה את אדריאן ומייעדת לו תפקיד מרכזי בקבוצה העונה".
עוד ציטוט מעניין, אחלה מנספורד.

זה מדהים שרוב הכתבים בחרו לחרטט במקום פשוט לפנות לסוכן שלו שמהכתבה הזו משתמע שהוא מדבר בחופשיות.

קל יותר לחרטט, עצלנים מטונפים.

יש משהו במה שהם אומרים.

מספר דו ספרתי של גולים בליגה + הופעות טובות בליגה האירופאית (בתקווה שנגיע) והוא יכול להימכר הלאה ב3-5 מיליון יורו.

בקבוצה כמו ויאריאל הוא ישחק הרבה פחות, יקבל הרבה פחות כדורים ויבקיע הרבה פחות. מהסרטונים רואים שרוב השערים שלו בתוך הרחבה, אחרי ריבאונדים/ערבוביות וטעויות. במכבי יהיו לו את ההזדמנויות האלה, בליגה הספרדית עם קבוצה שלא יושבת על היריבות יהיה לו הרבה פחות.

וואי גולסה נראה שונה לגמרי על האליפטיקל,

משהו בפנים/מבנה גוף, לא יודע לשים את האצבע על זה.

עובר בצורה אגרסיבית טרנספורמציה חיצונית משחקן כדורגל לאיש הזה שנמצא בתיבה בבית כנסת ליד החזן ולאף אחד אין מושג מה תפקידו.

הגוף תופס צורה יותר עגולה, גם אם הכל שרירים, הידיים קצרות וגדולות פתאום. תופעה משוגעת.

רונאלדו מבוגר מדי, אם היינו רציניים היינו מביאים אותו כשהוא היה בשיא

דיבאלה יעשה רעש על הספסל לא מתאים, היגוואין מחמיצן ונכשל ברגעים הגדולים.

גריזמן אומנם טוב אבל בגילאי הנוער בצרפת הוא די איכזב ככה שלא יודע אם הוא יתאים למוקדמות צמפיונס הוכיח את עצמו בנתיים רק בספרדית לא חוכמה.

סוארז עושה בעיות עם השופטים ויעשה פרצופים הוא ועטר לא יסתדרו אז אין מה להביא אותו

אין ברירה, נאלץ להסתפק באמבפה.

עובר בצורה אגרסיבית טרנספורמציה חיצונית משחקן כדורגל לאיש הזה שנמצא בתיבה בבית כנסת ליד החזן ולאף אחד אין מושג מה תפקידו.

הגוף תופס צורה יותר עגולה, גם אם הכל שרירים, הידיים קצרות וגדולות פתאום. תופעה משוגעת.

משהו מטורף, ממש השתנה לו כל הגוף, זה לא סתם איזה כרס או פחות שרירים בידיים.

ומוסיף שגם הפנים השתנו שזה בכלל מוזר

די הגזמתם, כל זה מתמונה באיכות לא טובה. תמונה יכולה להיות מעוותת הרבה פעמים, הוא בכלל היה נראה לי כמו ראייקו בפנים בהתחלה..

לא יודע מה מצבו הפיזי אבל לא הייתי מנסה להסיק מהתמונה הזאת ספציפית.

די הגזמתם, כל זה מתמונה באיכות לא טובה. תמונה יכולה להיות מעוותת הרבה פעמים, הוא בכלל היה נראה לי כמו ראייקו בפנים בהתחלה..

לא יודע מה מצבו הפיזי אבל לא הייתי מנסה להסיק מהתמונה הזאת ספציפית.

לא רק מהתמונה הזאת, למעשה היו עוד תמונות שבכלל לא הצלחתי לזהות מי זה עד שלא ראיתי שדיברו עליו

לא בקטע של זלזול או צחוק, ממש לא זיהיתי אותו. יכול להיות שהוא בכושר טוב יחסית לזה שלא שיחק הרבה חודשים אבל הוא פשוט נראה ממש ממש שונה