Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

עד סוף העונה הבאה זה כלום, כבר עכשיו צריך להאריך לו את החוזה, אחרת נגיע לאותו מצב כמו עם דסה.

הוא לא מוכן.

הוא מסתכל קודם עליו ולא על הקבוצה (אני לא אוהב את זה אבל מכבד את זה) הוא חושב שלבזבז עכשיו שנתיים על השאלות בכל מיני בני יהודות וחדרות לא יתרום לו לקריירה והוא מעדיף לצאת לדרך עצמאית אלא אם כן יראה העונה שהוא לכל הפחות שחקן סגל ליגיטימי, לא חייב באנקר בהרכב הוא לא חי בסרט, אבל לפחות שחקן סגל ליגיטימי עם פוטנציאל להמשך.

מי שאומר שקארצב עוד לא בשל וצריך להשאיל אותו לא מבין שאם משאילים אותו אז נגמר הסיפור, בינואר הבא הוא חופשי לחתום בקבוצה אחרת וזה מה שהוא יעשה.

אם רוצים לשמור עליו הוא צריך להיות חלק מהסגל ובהתאם למה שאיביץ' יחליט לתת לו דקות או לא, הוא מאמין בעצמו שהוא יקבל דקות.

לכן הוא האריך חוזה רק לשנתיים בלי אופציה וגם על זה מכבי די ירקו דם כדי לשכנע אותו. (עורך ומוסיף שזה הפתיע אותי כשהוא האריך חוזה, כל הסימנים הראו שזה לא הולך לקרות, מישהו במכבי עשה אחלה עבודה והצליח).

אומר את זה מידיעה אישית הכי ישירה שיש, זה המצב כרגע איתו כרגע.

אין טעם לתת לו להמשיך להיות בסגל אם הוא לא מעריך חוזה.

ולאבד שחקן של פעם בדור כזה? עזוב כישרון, יש הרבה שחקנים מוכשרים, יש לו גוף של שחקן אירופאי, הפיסיות הזאת מאוד חשובה לאירופה ובליגה בכלל זה קלף מעולה על כל הלולבים שיש פה.

בהחלט שווה לתת את העונה הקרובה בבוגרת ולראות אם הוא יצליח לקבל דקות, יקבל דקות? יהיה קל להאריך לו חוזה. לא יקבל דקות? כנראה שבינואר הבא (2021*) כבר נשמע שהוא בודק אופציות.

אין מה לעשות, הוא לא רוצה להיות בלולאה של השאלות, הוא מאמין שיש לו מקום כבר היום (למעשה כבר מזמן, לא רק מהעונה) בבוגרת והוא רוצה לקדם את עצמו.

בדעתי אני בטוח שקארצב יהיה בסגל העונה ולא יושאל, יתנו לו דקות משחק בליגה ואולי גם איביץ' יפתיע וייתן לו כבר במוקדמות באירופה ואז במשך העונה יאריכו את החוזה אולי עם סעיף יציאה לאירופה

ולאבד שחקן של פעם בדור כזה? עזוב כישרון, יש הרבה שחקנים מוכשרים, יש לו גוף של שחקן אירופאי, הפיסיות הזאת מאוד חשובה לאירופה ובליגה בכלל זה קלף מעולה על כל הלולבים שיש פה.

בהחלט שווה לתת את העונה הקרובה בבוגרת ולראות אם הוא יצליח לקבל דקות, יקבל דקות? יהיה קל להאריך לו חוזה. לא יקבל דקות? כנראה שבינואר הבא (2020) כבר נשמע שהוא בודק אופציות.

אין מה לעשות, הוא לא רוצה להיות בלולאה של השאלות, הוא מאמין שיש לו מקום כבר היום (למעשה כבר מזמן, לא רק מהעונה) בבוגרת והוא רוצה לקדם את עצמו.

הולך איתו לגמרי והוא יקבל צאנס הוגן אצל איביץ. להיות שאפתן כל כך(הכיוון שלו זה אירופה וכמה שיותר מוקדם), זאת תכונה מעולה שרצוי לנצל ולתעל.

בהחלט שווה לתת את העונה הקרובה בבוגרת ולראות אם הוא יצליח לקבל דקות, יקבל דקות? יהיה קל להאריך לו חוזה. לא יקבל דקות? כנראה שבינואר הבא (2020) כבר נשמע שהוא בודק אופציות.

אבל אם הוא לא רוצה להאריך חוזה ולהמשיך לשחק אצלנו אין סיבה שהוא יהיה בסגל.

הוא הוא מתכוון להישאר אז אין שאלה.

אבל אם הוא לא רוצה להאריך חוזה ולהמשיך לשחק אצלנו אין סיבה שהוא יהיה בסגל.

הוא הוא מתכוון להישאר אז אין שאלה.

הוא כן האריך חוזה, עד סוף העונה הבאה. אם הוא לא היה רוצה להיות במכבי הוא לא היה מאריך בכלל.

אבל הוא רוצה להיות לכל הפחות שחקן סגל ליגיטימי במכבי, כי הוא מאמין שהוא ראוי לכך. במידה והוא לא סתם יהיה בסגל אלא אפילו יצליח להתברג ברוטציה לא בלתי הגיוני לדבר על הארכת חוזה נוספת (קצרה,תזכרו מה אמרתי, גם אם יאריך חוזה זה בסבירות גבוהה יהיה לשנה נוספת בלבד ואם זה יקרה זה רק לקראת סוף העונה הנוכחית אחרי שיראה מה מעמדו) ומכירה בהמשך לאירופה,

אבל הוא לא רוצה לנדוד בין השאלות בקבוצות קטנות שבעיניו זה סתם שורף זמן קריירה קריטי ולא מקדם אותו לשום מקום.

לכן הוא האריך חוזה לשנתיים בלבד בלי אופציה, תוך "מילה" (לא יודע להגדיר, הרי אין התחייבות) שהוא יהיה חלק מהסגל של הבוגרת.

אבל אם יצא מצב שממש לא ירצו אותו בסגל אז צריך להבין שהשאלה נוספת זה כמו לשחרר כבר, כי הוא לא ירצה לחזור, אז אין טעם באמרות כמו "הוא עדיין לא בשל, נשאיל לשנה ונראה" - זה לא יעבור.

לא בא להיות מכבה, אבל צריך לזכור לתת לו לנשום ולהתקדם לאט לאט. גם אני מתלהב ממנו, אבל גם התלהבתי ממרגוליס...

נניח ודסה אתמול אמר לך שהוא לא ממשיך, את מי אתה מביא?

אמור להיות לך חלופות החל מה1.6 כשהוא רשמית סיים את החוזה עם המועדון והפך לשחקן חופשי .

אמור להיות לך חלופות החל מה1.6 כשהוא רשמית סיים את החוזה עם המועדון והפך לשחקן חופשי .

בגדול אין יותר מידי אלטרנטיבות כרגע,

קונסטנטין היה על המדף בסכום יחסית נמוך של מליון שקל ובלאו הכי הולך להיות כנראה שחקן ספסל כל עוד קונטה שם, אז גם לא הייתה בעיה שהוא יהיה בספסל פה אחרי קנדיל וזה היה סוגר לנו את הפינה הרמטית,

למעשה ניתן היה לתת להם את אחד מהשחקנים שאנחנו מנסים למכור (שגיב יחזקאל/בלטקסה) ולעשות טרייד ראש בראש או תוספת קטנה כמו שבית"ר עשו עם השחקן שלהם, אז חבל שזה לא קרה.

אלא אם כן איביץ' יוכל לעשות "פיבן" גם לעמדת המגן הימני.

בגדול אין יותר מידי אלטרנטיבות כרגע,

קונסטנטין היה על המדף בסכום יחסית נמוך של מליון שקל ובלאו הכי הולך להיות כנראה שחקן ספסל כל עוד קונטה שם, אז גם לא הייתה בעיה שהוא יהיה בספסל פה אחרי קנדיל וזה היה סוגר לנו את הפינה הרמטית,

למעשה ניתן היה לתת להם את אחד מהשחקנים שאנחנו מנסים למכור (שגיב יחזקאל/בלטקסה) ולעשות טרייד ראש בראש או תוספת קטנה כמו שבית"ר עשו עם השחקן שלהם, אז חבל שזה לא קרה.

אלא אם כן איביץ' יוכל לעשות "פיבן" גם לעמדת המגן הימני.

לפי הפרסומים בית״ר רכשה אותו ב400 אלף שח + אבישי כהן

בלטקסה ו100 אלף יורו והיה לך חלופה לדסה וגם סיבה לדחוק בו לקבל החלטה.

לפי הפרסומים בית״ר רכשה אותו ב400 אלף שח + אבישי כהן

בלטקסה ו100 אלף יורו והיה לך חלופה לדסה וגם סיבה לדחוק בו לקבל החלטה.

אל תשכח שלב"ש יש 40 שחקנים לתת ובני יהודה עם חמישה שחקנים בסגל בינתיים. אני בספק שאברמוב הסכים לכל כך קצת כסף על קונסטנטין בלי איזה משהו שמתבשל מאחורי הקלעים

מי זה שי קונסנטין בכלל? מישהו עקב אחריו? ממה שראיתי הוא בכלל קשר שהפך להגן, הגנתית הוא לא משהו..זה שהוא הבקיע 6 גולים וכבש את רובם בפנדלים זה מבלבל את כולנו.

ווסקה ממשיכים לבלבל לז'איר את המח, אני לא מבין כבר אין גבולות בכדורגל, בספרד יש חוקים משלהם מדברים עם סוכנים ומבלבלים להם את המח...

אני מקווה מאוד שמכבי לא תמכור את אמאדור, אין עכשיו יותר מדי זמן לחפש בלם חדש וליצור תיאום, בעיקר אחרי שטיבי עזב.

לא עילוי? הוא אחלה בלם..בלם בהחלט ברמה באירופה, הוא פשוט לא שיחק בגלל שייני ופיבן נכנסו לפורמה, אבל לאירופה צריך בלם כמוהו...את מי תביא יותר טוב? קשה למצוא בלמים טובים במצב שלנו כרגע.

אין ספק שהוא בלם טוב מאוד, אבל אם הוא באמת לא רוצה להיות כאן, אז לא בכוח.

אבל שהוא, או המועדון שרוצה אותו ישלמו פיצוי, מה זה כאן שכונה? בטוח שלמכבי יש אלטרנטיבות שאפילו ישדרגו אותה.

אין ספק שהוא בלם טוב מאוד, אבל אם הוא באמת לא רוצה להיות כאן, אז לא בכוח.

אבל שהוא, או המועדון שרוצה אותו ישלמו פיצוי, מה זה כאן שכונה? בטוח שלמכבי יש אלטרנטיבות שאפילו ישדרגו אותה.

זה ברור מאליו שהם שישלמו עליו לא? הוא בחוזה. פורסם שההעברה שלו תהיה בחינם במידה ו..?

אני לא יודע מה הוא רוצה, לא ישבתי איתו ..אני רק יודע שאם ימשיכו לבלבל לו את המח זה עשוי בהחלט להיות ככה

בכל אופן המטרה שלנו כקבוצה היא להחליף כמה שפחות, ברגע שטיבי עזב אתה לא יכול להרשות לעצמך לאבד עוד בלם ולהביא בלם אחר, אתה צריך לבנות תיאום חדש בהגנה.

זה ברור מאליו שהם שישלמו עליו לא? הוא בחוזה. פורסם שההעברה שלו תהיה בחינם במידה ו..?

בפעם הקודמת שרצו אותו בספרד, רשמו שרוצות אותו בחינם.

שאמאדור והמשפחה שלו לא מרוצה כאן והוא יבקש להתיר חוזה, לא יודע כמה זה נכון, אבל זה מה שנכתב.

אני לא יודע מה הוא רוצה, לא ישבתי איתו ..אני רק יודע שאם ימשיכו לבלבל לו את המח זה עשוי בהחלט להיות ככה

בכל אופן המטרה שלנו כקבוצה היא להחליף כמה שפחות, ברגע שטיבי עזב אתה לא יכול להרשות לעצמך לאבד עוד בלם ולהביא בלם אחר, אתה צריך לבנות תיאום חדש בהגנה.

סמוך על איביץ.

בשביל זה יש מחנה אימונים, יש גם שוער חדש, ככה שבמילא זה מהלך טבעי שצריך לקרות.

כוס אמא של הספרדים האלה. לומדים מבארסה לפנות לשחקן בלי לבקש מהמועדון.

עכשיו לך תביא בלם ברמה שלו שיתאקלם עד המוקדמות