Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

מקווה שהשבוע יעלו הילוך וגם מהלכים שחוסמים את המשך הבנייה יפתרו (ראייקו, חוזים לדסה ופרץ).

בכל אופן, אמאדור חייב להישאר מבחינתי, יש לו חוזה. את טיבי הייתי רוצה להשאיר חד משמעית אבל במידה והוא לא מסכים להאריך חוזה - ביי שלום.

וראייקו.. מה אשכרה אין הצעה של 3-5 מיליון יורו עליו? נשמע לי הזוי קצת עם כל הפרסומים שראינו.. בסוף עוד ישאילו אותו עם הארכת חוזה :g:

לא כואב לי יותר מדי, תודה על השירות שנתן למועדון וזה הכל.

נמצא בירידה חדה ביכולת כבר שלוש שנים, ושום יכולת סבירה או טובה במשך כמה משחקים בסיום הגרבאג' לא אמורה לשנות דבר ביחס אליו.

זה פשוט לא נכון. טיבי לא היה בירידה יותר משחקנים אחרים או הקבוצה כולה. היו גם תקופות שהוא היה מהיותר טובים בשלוש השנים האלה, ובכל זאת לא קיבל קרדיט, כי הסטיגמה כבר נדבקה.

אני מאוד טעון על טיבי. הוא הצליח קצת להחזיר לעצמו קרדיט אבוד בהתנהלות המאוד בוגרת שלו על הספסל במהלך העונה, ועכשיו עזיבה כשיש לך הצעה ממכבי על השולחן היא פשוט.. מרתיחה בעיני.

בטח נוכח מה ששמעתי ממישהו שאני סומך עליו - שאין לו הצעה ביד גבוהה יותר ממה שמציעים לו במכבי.

חייב להדגיש שמקצועית אני לא מתרגש מהעזיבה שלו.

מרתיחה? יש בן אדם, הוא רוצה להחליף את מקום העבודה שלו. לדעתו יותר מידי דברים לא עבדו בזמן האחרון.לא יודע. זה לא משנה. הוא רוצה לעזוב. מותר לו. הוא לא היה לא הוגן כלפי מכבי ומכבי לא הייתה לא הוגנת כלפיו. כמו הרבה דברים בחיים, לפעמים דברים נגמרים.

חומץ, בוא נסכים שלא להסכים.

טיבי בעיניי היה ביכולת רעה תקופה ארוכה, ואם תרצה לקבוע "עובדה" אחרת אתה מוזמן, אבל זו דעתך.

סטיגמה או דעת קהל לא חדרה לצוות המקצועי בשום צורה משמעותית בתקופת ג'ורדי או תחת איביץ', אין סיבה לתת לאיתן את התירוץ הזה.

טיבי כבר תקופה מאוד ארוכה לא עושה יותר מדי. באמת שהלוואי ואמאדור היה מגיע אלינו בגיל מוקדם יותר עדיף עליו בכל פרמטר לפחות לעניות דעתי.

זה פשוט לא נכון. טיבי לא היה בירידה יותר משחקנים אחרים או הקבוצה כולה. היו גם תקופות שהוא היה מהיותר טובים בשלוש השנים האלה, ובכל זאת לא קיבל קרדיט, כי הסטיגמה כבר נדבקה.

מרתיחה? יש בן אדם, הוא רוצה להחליף את מקום העבודה שלו. לדעתו יותר מידי דברים לא עבדו בזמן האחרון.לא יודע. זה לא משנה. הוא רוצה לעזוב. מותר לו. הוא לא היה לא הוגן כלפי מכבי ומכבי לא הייתה לא הוגנת כלפיו. כמו הרבה דברים בחיים, לפעמים דברים נגמרים.

טוב אני אפרט קצת יותר איך כל הסיפור מתפרש בעיני:

1. אני לא חושב שהוא היה הוגן כלפי מכבי - לא חושב שהתנהל יפה בעונה של ג'ורדי, ואני חושב שהאופן שבו התנהל כשהניח שאין לו תחרות על ההרכב, שידר מידה של זלזול.

2. אני חושב שהוא לא העריך את החוזה המופקע שהוא קיבל

3. אני חושב שהוא היה מאריך חוזה אם היו מציעים לו סכום גבוה בצורה ניכרת מבקבוצות אחרות, אבל ההתנהלות שלו לא הוגנת ואני מרגיש שהוא סוג של עושה לנו דווקא כי לא מימשו לו את האופציה, שכאמור, בשווי מפוקע. אחרת אני לא מצליח להסביר לעצמי למה שיקח הצעה לא גבוהה יותר במקום אחר.

ועם כל זה, יש מצב שאני טועה. זה לא משהו שאני מבוסס מספיק בתחושות שלי בשביל להתווכח עליו. זה האמת גם לא משהו שמעניין אותי מספיק בשביל להתווכח עליו. התחושה שלי, בבטן, סביב כל הסיפור הזה - היא כעס. מהדברים האלה שפשוט שם.

בכל אופן, מודה לו על מה שצריך להודות וסולח לו על מה שצריך לסלוח. ובטח לא מאחל לו שיצליח בקבוצה יריבה...

1. אני לא חושב שהוא היה הוגן כלפי מכבי - לא חושב שהתנהל יפה בעונה של ג'ורדי, ואני חושב שהאופן שבו התנהל כשהניח שאין לו תחרות על ההרכב, שידר מידה של זלזול.

3. אני חושב שהוא היה מאריך חוזה אם היו מציעים לו סכום גבוה בצורה ניכרת מבקבוצות אחרות, אבל ההתנהלות שלו לא הוגנת ואני מרגיש שהוא סוג של עושה לנו דווקא כי לא מימשו לו את האופציה, שכאמור, בשווי מפוקע. אחרת אני לא מצליח להסביר לעצמי למה שיקח הצעה לא גבוהה יותר במקום אחר.

ועם כל זה, יש מצב שאני טועה. זה לא משהו שאני מבוסס מספיק בתחושות שלי בשביל להתווכח עליו. זה האמת גם לא משהו שמעניין אותי מספיק בשביל להתווכח עליו. התחושה שלי, בבטן, סביב כל הסיפור הזה - היא כעס. מהדברים האלה שפשוט שם.

בכל אופן, מודה לו על מה שצריך להודות וסולח לו על מה שצריך לסלוח. ובטח לא מאחל לו שיצליח בקבוצה יריבה...

מסכים איתך בגדול למעט סעיף 3 שמתעלם מעובדה משמעותית.

טיבי אחרי עונה שלמה במכבי שהוא זז בין היציע לספסל ומקבל הזדמנות רק אחרי שהבטחנו את האליפות רשמית למרות שהיינו ב30 הפרש הרבה לפני ולא היה סימן שאלה.

בעיניי אנחנו מתעלמים מזה אבל זה קצת משפיל שאתה לא עולה ב-30 הפרש אבל עולה כשזה סופי.

אני חושב שבהצעה עם שכר זהה יש לעונה הזאת משקל לא קטן על ההחלטה שלו, תוסיפו על זה שהקהל לא בדיוק תמך בו בתקופה הזאת ודיי הצדיק את המהלך.

לא בא לבקר אותנו כקהל אבל מנסה להסתכל מהצד שלו.

האמת שראיתי את הקיץ הזה כקיץ פשוט שכל המטרה בו תהיה לשמור על הסגל הקיים (חוץ מראייקו) ולעשות חיזוק נקודתי בדמות חלוץ,שוער והחזרת מושאלים, אבל נראה שלא הכל הולך לפי התוכניות ואני מקווה שבמכבי צפו את ההתרחשויות וידעו להגיב בהתאם.

באופן כללי-אני מודה שאני קצת בלחץ מכל מה שקורה עד עכשיו אבל עדיין סומך על מנספורד ושאר החבר׳ה.

בנוגע לדיווח על גנדה אני חושב שרכישה והשאלה (בסכום שמצויין בתקשורת- 100k ש״ח) יכול להיות מהלך נכון מכיוון שכשרון יש לו באם יפרוץ יוכל לחזור , אם לא יוכל לשמש כקלף מיקוח טוב לעסקאות בארץ בעתיד.

טיבי בדומה לאלברמן מיצה את עצמו במכבי. מצד אחד ברור שעדיף אותו אצלנו מאשר בקבוצות אחרות בליגה, אבל לא בכל מחיר. הרי ברור שהוא לא מיועד להיות בלם בהרכב, קשה לי להאמין ששרן לא יהיה שחקן הרכב גם בעונה הבאה, לצידו יהיה בלם זר. יש את פיבן בכל הסיפור שאין מה לקטוע לו את ההתקדמות, בתנאים של טיבי כל זה לא משתלם למועדון. בחיפה גם יקבל חוזה טוב וגם יהיה שחקן הרכב .. אמנם בקבוצה קטנה אבל שיהיה

אתם מדברים כאילו זה שחקן במנג'ר.

זה שחקן שהיה שותף ל4 אליפויות ועוד 3 עונות בצמרת.

טבעי שעכשיו לקראת סיום הקריירה הוא רוצה לשחק.

אתאכזב מאוד אם הוא יעזוב כי לדעתי הוא יכול להיות ברוטציה ומעבר שלו לקבוצה יריבה יחזק אותה, אבל לבוא אליו בטענות?

עכשיו טוכי ורז הוציאו כתבות לגבי המצב שלנו - רז אומר שאנחנו מתחרים על חלוצים מול קבוצות אחרות וטוכי אומר שאיביץ' לא אהב את החלוצים שהוצעו.
למי להאמין? אה רז גם אומר שלמכבי אין כוונה לשחרר את אמאדור.

עכשיו טוכי ורז הוציאו כתבות לגבי המצב שלנו - רז אומר שאנחנו מתחרים על חלוצים מול קבוצות אחרות וטוכי אומר שאיביץ' לא אהב את החלוצים שהוצעו.

למי להאמין? אה רז גם אומר שלמכבי אין כוונה לשחרר את אמאדור.

הכניסו אותי לדיכאון

בגדול? צריך להילחם על דסה ופרץ בכל הכוח לדעתי.

ולחכות שאיביץ ימצא חלוץ שישדרג אותנו ותגיע ההצעה הנכונה על ראייקו. אמאדור יישאר ככל הנראה.

כל השאר? (מושאלים וחיזוקים נוספים) זה בונוס לקבוצה.

בגדול? צריך להילחם על דסה ופרץ בכל הכוח לדעתי.

ולחכות שאיביץ ימצא חלוץ שישדרג אותנו ותגיע ההצעה הנכונה על ראייקו. אמאדור יישאר ככל הנראה.

כל השאר? (מושאלים וחיזוקים נוספים) זה בונוס לקבוצה.

+ חאתם (עד חצי מיליון יורו)/ גרשון בהעברה חופשית עד 250 אלף יורו שכר וזה חלון טוב בשבילי

כמה דברים בנוגע לטיבי:
1. השתחררנו מחוזה גדול. משמעותי מאוד להמשך גם בשביל הפייר פליי וגם בשביל להביא חיזוק
2. לקחנו אליפות קלילה בלי טיבי. ייני ופיבן החזיקו יפה מאוד, אמדור אם ישאר גם כן טוב מאוד. אז תאמרו שזה לא מספיק לאירופה אבל גם טיבי לא מספיק לאירופה אז צריך להביא חיזוק בעמדה בכל מקרה.
3. הולך לחיפה? חבל, מקווה שישפכו עליו הרבה כסף.

אני חושב שבגלל ההחתמה המאוד מאוד מוקדמת של ניקוליץ' בינואר + האמירה של איביץ' שהרצון שלו שהסגל יהיה מלא עד היציאה למחנה אימונים - נוצרו ציפיות שבאמת הפעם נשלים את הסגל מוקדם מהצפוי.

אני בטוח שאף לא ציפה שראייקו ישאר עד כה, ושהעניין עם דסה לא יפתר עדיין. גם כל עניין טיבי אמאדור לא מוסיף.

מה שכן - כשמנספורד הוא האחראי אני רגוע לגמרי.

שמעו בתכלס מכבי תקועה רק עם ראיקוביץ', ברגע שהוא ימכר (בתקווה שכמה שיותר מוקדם) אני מאמין שהכל יתבהר.

אם מכבי לא רוצה להיתקע ולסחוב את נושא המכירה של ראיקוביץ' עד חודש אוגוסט היא תצטרך להתפשר על המחיר שלו, אין הרבה ברירות זה שנת חוזה וכולם יודעים את זה.

לגבי אמאדור יש לו חוזה והוא בתכניות ואין שום סיבה שמכבי תשחרר אותו גם אם זה במיליון יורו (שסרגוסה לא יכולה לשלם) אמאדור מרוויח יפה במכבי יותר מאשר שהוא אמור להרוויח בספרד ואני בטוח שמכבי יעשו איתו שיחה יבהירו לו שהוא בתכניות והוא מתוכנן להיות הבלם הבכיר בקבוצה לפחות במשחקים באירופה ואני מאמין שהוא יתרצה וישאר.

לגבי דסה זה היה ברור שיהיה סחבת איתו כי הוא ינצל את זה שהוא שחקן חופשי ויחפש קבוצה אני מאמין עד חודש אוגוסט לפחות ועד אז הוא לא יענה למכבי לגבי החוזה החדש, וכמו שזה נראה כרגע מכבי מוכנה לקחת את הסיכון ולחכות לו.

ואם החלוץ פה מכבי נגד השעון כי צריך להחתים חלוץ כמה שיותר מוקדם כדי שיספיק לעשות כמה שיותר אימונים עם הקבוצה ולהספיק לשחק כבר במשחק הראשון באירופה ופה מכבי צריכה להזדרז

דעה לא פופלארית- אני בעד שראיקוביץ' יחתום על חוזה חדש ולא ימכר.

יש יותר מדי שינויים בהגנה עם העזיבה של טיבי, דסה וכנראה שגם אמאדור תוסיפו לזה עוד שוער חדש לגמריי ויהיה מאוד קשה לעלות לשלב בתים ככה בלי שום תיאום בהגנה.

כחילה בצחוק לא מביא למכבי.

יש לנו בנוער/ביתר תל אביב רמלה שחקנים מוכשרים בעמדה הזו שראויים לקבל את תפקיד הבלם הרביעי.