Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

כחילה? אפילו לקבוצת המילואים שלנו לא הייתי מביא. בכל משחק של ביטר שצפיתי בו השנה, הוא עשה לא מעט טעויות הזויות. שחקן עם פוטנציאל, אבל לא יציב. לא לסטנדרט שלנו.

גם דסה עשה אצלם מלא שטויות עם צהוב בכל משחק.

היחס הזה לטיבי פה בפורום ממש מבאס אותי. כבר 7 שנים אצלנו והיו לו שנתיים ראשונות מושלמות, שנה שלישית טובה ואז קרתה נפילה והוא היה פחות טוב. הוא תמיד היה מחויב, מקצועי וגם השנה לא הוציא פיפס כשסופסל ובלי מבע פנים ילדותי.

עלה במשחקים האחרונים עם מוטיבציה גדולה ושיחק מעולה.

מה יש לכם ממנו?

היחס הזה לטיבי פה בפורום ממש מבאס אותי. כבר 7 שנים אצלנו והיו לו שנתיים ראשונות מושלמות, שנה שלישית טובה ואז קרתה נפילה והוא היה פחות טוב. הוא תמיד היה מחויב, מקצועי וגם השנה לא הוציא פיפס כשסופסל ובלי מבע פנים ילדותי.

מה יש לכם ממנו?

מסכים

עדיין הוא אחד הבלמים הישראלים הטובים שיש בליגה.

מה יש לכם ממנו?

אין כלום צריך להמשיך הלאה. שיהיה לו בכיף בהוספיס שפתחו בחיפה לשחקני מכבי אם יבחר ללכת לשם. צריך לדעת להתקדם. מה גם שכבר שנתיים + הוא לא טוב.

מה יש לכם ממנו?

חחחח מה זאת אומרת מה יש לכם ממנו ?

אף אחד פה לא מקלל אותו, הוא לא עילוי (בלשון המעטה) ב3 עונות האחרונות, קיבל חוזה מטורף ומאז נמצא בירידה רצינית ביכולת.

תודה על מה שנתן וזהו , מה רצית שאנשים פה יקרעו חולצות כי טיבי עוזב לחיפה?

בעיקרון בלם ישראלי לרוטציה יש את: כחילה, והבה, נחמיאס

כחילה יעלה ארגז.

והבה חתם בהפועל חיפה.

לדעתי טיבי זה הפסד גדול, בטח שהסטטוס של אמאדור לא ברור. בוודאי בוודאי שהוא כנראה הולך למתחרה מספר אחת (מה לעשות) שלנו בעונה הבאה.

אם הפערים בהצעות גדולים אז מילא, אבל יש לי תחושה שזה לא המקרה.

מאיפה נגרד עכשיו בלם ישראלי? השוק מת

מקווה שזה לא יקרה. חוץ מהבחינה המקצועית שלטיבי יש עוד מה לתרום לנו, זה יהיה חיזוק למכבי חיפה.

ממש לא כמו אלברמן, שהיה ממש בסוף הקריירה. עד לפני חודש ראינו שלטיבי יש המון מה לתרום.

חבל חבל חבל

לדעתי טיבי זה הפסד גדול, בטח שהסטטוס של אמאדור לא ברור. בוודאי בוודאי שהוא כנראה הולך למתחרה מספר אחת (מה לעשות) שלנו בעונה הבאה.

אם הפערים בהצעות גדולים אז מילא, אבל יש לי תחושה שזה לא המקרה.

מאיפה נגרד עכשיו בלם ישראלי? השוק מת

אם הפערים לא גבוהים(ואני גם חושב כך) אז זה הרצון שלו. לשנות אווירה, לשחק יותר...

אבל קשה לי להאמין שזה תופס את מכבי לא מוכנה. זה נמצא באוויר לפחות חצי שנה. בוודאי שמכבי הכינה אופציות שאנחנו לא חושבים עליהן.

כל הסיפור הזה מרתיח ומתסכל.. אבל בסוף זה דיון על עמדת הבלם המחליף אז אני משתדל להכניס את עצמי חזרה לפרופורציות

למה זה מרתיח? זה אולי קצת מבאס כי זה עוד משהו להתעסק איתו בקיץ אבל מרתיח באיזה מובן?

גם לי חבל שהוא עוזב וגם אני חושב שמכבי יכולה להרוויח אם הוא ישאר. הביקורות שהוא חוטף (לפחות פה) בשנים האחרונות אינן ביחס ישר ליכולת שלו.

מצד שני, אם הסיבה לעזיבה היא רצון שלו להחליף מקום ולשנות אווירה, שאפשר להבין את זה, בסופו של דבר, אז אין הרבה מה לעשות.

כל הסיפור הזה מרתיח ומתסכל.. אבל בסוף זה דיון על עמדת הבלם המחליף אז אני משתדל להכניס את עצמי חזרה לפרופורציות

זה בעיקר חבל לחזק את היריבה העיקרית שלך.

טיבי אומנם בירידה אבל עדין במצבת הבלמים הישראלים הנוכחית הוא עדין טופ 5.

הוא בן 31 זה לא צעיר אבל זה לא אלברמן שעבר בשביל לסיים קריירה, טיבי יכול לשחק עוד 3-4 שנים טובות בכיף ולדעתי זה שדרוג משמעתי לחולייה חלשה אצל המתמודדת העיקרית שלנו.

מי ישמע קאנברו עוזב.

הוא היה צריך לשלם פיצויים למכבי על ההדחה מאירופה.

קיבל הצעה להארכת חוזה.. לא רוצה? ביי זדיין.

טיבי שחקן מצוין שנכנס לתרדמת, בערך אחרי העונה ה3. אני מאוד מכבד ומעריך את טיבי ומקווה שישאר.

טיבי בלם (ישראלי) מצוין, עם פלוס מאוד גדול ביחס לשחקן ישראלי: מקצוען. לא שמעתי ממנו מילה על מכבי.

אני מאוד מקווה שישאר אבל גם אם הוא לא... תודה לגורדי - שגרם לנו לפתוח את העיניים ולהבין שברמת הישראלים יש אולי 3-4 בודדים שהם מעל הליגה, כל השאר ובכל הליגות.. באותה הרמה.