Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

שחקן של חורים בהגנה, הפרסי אמנם לא תורם הרבה התקפית, אבל הגנתית הוא מעל ומעבר לליגה שלנו.

לגמרי הפוך , דוידזאדה התקפית יחסית סבבה , בהגנה הוא חתיכת חור .

ובלטקסה העונה אחרי סבוריט המגן שמאלי הכי טוב בארץ .

סיטואציה בעייתית עבורנו עם בלטקסה.

אם הוא שייך לבני יהודה, חיפה\בית"ר שמים עליו 500 אלף יורו בקלות.

אני חושב שהוא טוב מדוידזאדה מבחינה הגנתית.

אחלה קנדיל אבל הוא לא ישחק 90 דקות ב50 משחקים העונה נכון? צריכים מחליפים ותחרות על כל עמדה.

דסה לא זהבי אבל בתור ישראלי הוא מגן שתומך נהדר בהתקפה וה2 שערים וה6 בישולים שלו יחסרו לנו.

אני מחזיק מאוד מקנדיל אבל אם הוא עייף או לא כשיר אתה מאלתר בעמדה הזאת עם פיבן או עובר לשחק עם 3 בלמים ומשנה את כל המערך, לדעתי זה קצת מוגזם להשאיר שחקן אחד על עמדה אחת. ולמה בעצם לא לנסות להביא את הסבוריט הבא לצד ימין?

בעולם בו לא הייתה לך בעיה של זרים, הייתי אומר סבבה תביא 8 זרים טובים, אבל כשיש לך בעיה של זרים, וכשיש לך את קנדיל בעמדה הזאת שהוא מעולה, אז אין טעם להביא לו זר על הראש.

גם בעמדת הקשר האחורי אפשר להביא זר שישדרג לא?אבל יש לך שם את דור פרץ/גלזר ואין צורך.

מה שאני כן מסכים איתך זה שאם דסה עוזב אז צריך להביא שחקן שיהיה הגיבוי של קנדיל מהספסל. לגבי המשפט שלך שדסה הוא מגן נהדר שתומך בהתקפה? אז 2 דברים, דבר ראשון גם קנדיל מעולה התקפית והוא הוכיח את זה גם העונה וגם בשנה שעברה בבני יהודה. דבר שני, הבעיה עם אלי דסה זה שהוא לפעמים שוכח שהוא קודם כל צריך להגן ורק אח"כ צריך לתקוף ובגלל יש לו המון חורים.

"סארגוסה לוחצת לסגור את עסקת אמאדור".

בוא נתעניין בזהבי ונביא אותו בחינם כי אין לנו סכומים כאלה מה זה השטויות האלה

מאמין (או יותר נכון מקווה) שהצוות במכבי מספיק מקצועי כדי לא לשחרר את אמאדור בלי שיש מחליף ראוי וריאלי בקנה.

אחרת אני באמת לא מבין מה קורה הקיץ הזה...

מה עם דקל קינן?

ישראלי עם ניסיון שיבוא במקום טיבי בחוזה נמוך ויסתום חורים

יכול גם להיות פעילות חנוכה לילדים.

מה עם דקל קינן?

ישראלי עם ניסיון שיבוא במקום טיבי בחוזה נמוך ויסתום חורים

נו הוא ציני אף אחד לא יציע דבר כזה מפגר. אני מקווה.

המצב עם אמאדור בעייתי כי אם שחקן אומר לך עוד לפני סוף העונה (ככה דיווחו) שהוא לא השתלב פה ורוצה לעזוב, אז אין לך הרבה ברירות חוץ מלהשאיר אותו בכח ולקבל אותו ממורמר. מה שכן צריך להציב לו תג מחיר שהקבוצה שרוצה אותו תשלם או שהוא בעצמו ישלם.