Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

האמת לא ראיתי מגרשון שום דבר מיוחד, זו עבודה טובה מאוד של סוכן, קיבל חוזה מטורף.

אף אחד אבל לא מצליח בחיפה, ככה שאני לא יודע אם הוא כזה נוראי כמו שעושים ממנו, אבל עדיין הזייה.

מה?לא הבנתי מי זה אלי דסה שהוא כזה טוב שמאור קנדיל לא יכול להחליף אותו.

קנדיל מחליף מעולה עם עונת בכורה מצויינת ומאמין שהשנה הוא יהיה אפילו טוב יותר.

אחלה קנדיל אבל הוא לא ישחק 90 דקות ב50 משחקים העונה נכון? צריכים מחליפים ותחרות על כל עמדה.

דסה לא זהבי אבל בתור ישראלי הוא מגן שתומך נהדר בהתקפה וה2 שערים וה6 בישולים שלו יחסרו לנו.

אני מחזיק מאוד מקנדיל אבל אם הוא עייף או לא כשיר אתה מאלתר בעמדה הזאת עם פיבן או עובר לשחק עם 3 בלמים ומשנה את כל המערך, לדעתי זה קצת מוגזם להשאיר שחקן אחד על עמדה אחת. ולמה בעצם לא לנסות להביא את הסבוריט הבא לצד ימין?

אחלה קנדיל אבל הוא לא ישחק 90 דקות ב50 משחקים העונה נכון? צריכים מחליפים ותחרות על כל עמדה.

דסה לא זהבי אבל בתור ישראלי הוא מגן שתומך נהדר בהתקפה וה2 שערים וה6 בישולים שלו יחסרו לנו.

אני מחזיק מאוד מקנדיל אבל אם הוא עייף או לא כשיר אתה מאלתר בעמדה הזאת עם פיבן או עובר לשחק עם 3 בלמים ומשנה את כל המערך, לדעתי זה קצת מוגזם להשאיר שחקן אחד על עמדה אחת. ולמה בעצם לא לנסות להביא את הסבוריט הבא לצד ימין?

אף אחד לא אמר להשאר עם מגן אחד.

אבל אתה לא תביא זר לעמדה שיש לך כבר שחקן טוב.

קנדיל כפותח ועוד ישראלי סביר כמחליף זה סבבה לגמרי

אף אחד לא אמר להשאר עם מגן אחד.

אבל אתה לא תביא זר לעמדה שיש לך כבר שחקן טוב.

קנדיל כפותח ועוד ישראלי סביר כמחליף זה סבבה לגמרי

בראיון שנה שעברה אני זוכר את מנספורד אומר שיש לנו את המגן השמאלי הכי טוב בליגה (דוידזאדה) ולמרות זאת הביאו לו את סבוריט וראית את הבדלי הרמות.

בראיון שנה שעברה אני זוכר את מנספורד אומר שיש לנו את המגן השמאלי הכי טוב בליגה (דוידזאדה) ולמרות זאת הביאו לו את סבוריט וראית את הבדלי הרמות.

סבוריט הוחתם לפני דוידזאדה אם אני לא טועה.

שנים חיפשנו מגן איכותי. היו פה ישראלים וזרים ואף אחד לא היה מספיק טוב.

הסיכוי שתביא עוד סאבוריט נמוך מאוד וחבל לבזבז עמדה של זר על שחקן מחליף.

אגודל: "מכבי תמכור את אליאל פרץ ובלטקסה בוודאות"

לא מבין מה הלחץ להיפטר מבלטקסה. כבר עכשיו אני לוקח אותו על פני דוידזאדה שדי גמור, ואם הסיבה שלא מביאים אותו כי זו בעיה לשחרר את אופיר אז אני משאיל אותו לעוד עונה. ואם יש לו בעיה עם זה שיסתום את הפה, לפני שנה הוא היה שחקן לאומית ובזכות מכבי הגיע לליגת העל ועוד לקבוצה יחסית בכירה. אין מה לבוא לקראת האפס הזה עם ההתנהגות שלו בסוף העונה עם בני יהודה. שכח מי משלם לו את המשכורת.

סבוריט הוחתם לפני דוידזאדה אם אני לא טועה.

לא נכון. דויזאדה'לה היה איתנו בשנת השאלה ורק בשנה שסבוריט הגיע הוא חתם ל4 עונות אצלנו..

לא נכון. דויזאדה'לה היה איתנו בשנת השאלה ורק בשנה שסבוריט הגיע הוא חתם ל4 עונות אצלנו..

הוא נקנה די במפתיע לאחר החתמת סבוריט. ההשאלה שנה קודם לא רלונטית כל כך.

שכטר חתם ב-24 במאי

אמאדור חתם ב-7 ביוני

סאבוריט חתם ב-26 ביוני

אופואדו חתם ב-17 ביולי

קנדיל חתם ב-29 ביולי

דוידזאדה חתם ב-7 בספטמבר 18

מושאלים:

גלזר חתם ב-24 ביולי

פיבן חתם ב-25 ביולי

ברסקי חתם ב-14 באוגוסט

היא רלוונטית כי בעונה הזאת מנספורד אמר שדוידזאדה is the best Israeli left back...

היא רלוונטית כי בעונה הזאת מנספורד אמר שדוידזאדה is the best Israeli left back...

איך רלוונטית ? דוידזאדה לא היה שייך למכבי.

זה לא אותו סיפור עם קנדיל, שיש לו פה חוזה לעוד כמה שנים.