Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

לא רואה שום יתרון שיש לדן ביטון על בר כהן, השנה וחצי ניסיון שהוא צבר בקבוצת תחתית כמו אשדוד שנשארה בליגה במחזור האחרון לא מרגש אותי יותר מידי לעומת הפוטנציאל העצום של בר כהן, ואני יודע שאתה פריק של קבוצת הנוער בדיוק כמוני, אם לא יותר, ואתה יודע מי זה בר כהן על סמך עונה שלמה ולא סמך דקות בודדות בבוגרת (שגם שם הרשים,אגב).

צריך לנצל את ההזדמנות כל עוד איביץ' פה, לפחות עם הפוטנציאלים הצעירים הגדולים ביותר שלנו מהמושאלים/עלו מהנוער: קארצב,אלמוג ובר כהן, כדי שהם יספיקו לספוג כמה שיותר ממנו ואיתו הם יעברו תהליך בשלות מזורז, זה ההיגיון המקצועי כי גם הפוטנציאל שלהם גבוה בהרבה, והם גם גדלו לתוך הנוער המקצועי בארץ תחת שנות גולדהאר, משמע שהם קיבלו הכשרה הרבה יותר מקצועית ויסודות הרבה יותר טובים מאשר שחקנים במועדונים אחרים. זה ההיגיון הכלכלי כי אתה לא צריך לקנות אותם, הם כבר שלך, ויש להם פוטנציאל מכירה גבוה יותר. זה ההיגיון הערכי של התבססות של שחקני בית מכביסטים שגילדת מגיל צעיר, מחוברים ומחוייבים למועדון וזה גם ההיגיון האסטרטגי כי שחקנים מוכשרים יבחרו להגיע אלייך כי ידעו שאפשר להתקדם מהנוער לבוגרת, גם אם דרך מסלול השאלות, ולא יראו כל מיני גנריים מהליגה שהם במקרה הטוב באותה רמה ובמקרה הרע גם פחות מזה, תופסים את מקומם.

אני לא אומר שעכשיו צריך להתעקש על כל שחקני הבית, לצורך העניין לא הייתי אומר מילה אם היו משחררים/מוכרים את אליאל פרץ,אור דסה, גרצ'קין וכו' כי באמת אי אפשר להחזיק את כולם,

אבל את הקרם דלה קרם של שחקני הבית שלנו, דוגמת קארצב, כהן ואלמוג (גם חוזז פוטנציאל גדול שקצת נתקע) צריך לשמור קרוב ולפתח אותם תחת המאמן הכי טוב שיש בכדורגל הישראלי(איביץ') ובסביבה הכי מקצועית שיש בכדורגל הישראלי (מכבי).

סמוך על איביץ' שיכול להוציא את המקסימום מכל שחקן והמקסימום של השחקנים האלו הוא עצום וחבל על כל דקת איביץ' שהם יפספסו בשביל "טעם החודש" שנביא מהליגה,

ואני מזכיר לך שאמרו את אותם הדברים על יונתן כהן בתחילת העונה *פוטנציאל, אבל לא בשל, לא ישחק פה אז עדיף שיושאל* בזמן שרצו שחקנים בינוניים מהליגה לעמדה הזאת ותראה היום את ההשוואות שהוא מקבל (בצדק) לאגדה כמו זהבי ותראה כמ אומרים שהוא צריך להיות באנקר בהרכב שנה הבאה.

מבין מה אתה אומר והכל נכון, חוץ מהעובדה שדן ביטון שחקן שיכול לשחק במכבי כבר בעונה הבאה ובר כהן לא (לפחות בסבירות הרבה יותר נמוכה).

גם קארצב וגם אילון אלמוג עברו קודם לרמלה ואז לחדרה ועכשיו הם כנראה יחזרו לסגל. אי אפשר לזלזל בשנה וחצי בקבוצת בוגרים כי חוץ ממיכה וייני שעלו לבוגרים ישר בתקופה אחרת כל שחקני הבית שלנו (יוני פרץ גלזר ברסקי) הגיעו אחרי השאלות

מרשים? הבן אדם זיין את רומא מכל הצדדים.

אוברייטד

בגלל עונה אחת אתה זורק את כל שהוא עשה בסביליה במשך 16 שנה?

איך בסגל בלי חוזה

תורג'י הזכיר את אורי שטרית כדוגמא, אז הוא סיים חוזה בקבוצה, אבל המשיך להיות מושאל לקבוצות אחרות עד 2015, כשרק אז כשהוא כבר היה בן 29 הוחלט לשחרר אותו.

אז גם במידה ונפנה לוועדה למעמד השחקן, זה לא כזה פשוט כמו שחושבים, כי הם יקבעו סכום אבל במידה והסכום שייקבע יהיה סכום שהקבוצה לא תהיה מוכנה לשלם, אז הוא אמנם יהיה בלי חוזה בבני יהודה ולא יוכל לשחק אצלם, אבל הם עדיין ישלטו בעתיד שלו וישאילו אותו לקבוצה אחרת, אז אני משער שבקבוצה מנסים להגיע להסכמות מול בני יהודה לפני פנייה לוועדה למעמד השחקן.

בכל מקרה, אם עושים טרייד לא הייתי מוכן לתת עליו יותר משחקן אחד, כי גם בלטקסה, גם חוזז, גם אליאל פרץ וגם אור דסה לא שחקנים פחות טובים ממנו, ובטח שלא שווים פחות ממנו.

https://www.calcalist.co.il/sport/articles/0,7340,L-3699867,00.html

אתה משווה את הרמה הטכנית של מוחמד לזו של פרץ?

אני אומר שמוחמד לא סטארטר וודאי במכבי ובטח לא בנבחרת. פרץ כן, כי פרץ שחקן טוב ושלם יותר וגלזר בוודאי מספר 6 טוב בהרבה ממוחמד.אתה מבודד את הרמה הטכנית כאילו שהיא עוזרת למוחמד בלהגיע למספירים מינימלים. אז היא לא ממש עוזרת לו והיא לא איזה דיל ברייקר.

אני אומר שמוחמד לא סטארטר וודאי במכבי ובטח לא בנבחרת. פרץ כן, כי פרץ שחקן טוב ושלם יותר וגלזר בוודאי מספר 6 טוב בהרבה ממוחמד.אתה מבודד את הרמה הטכנית כאילו שהיא עוזרת למוחמד בלהגיע למספירים מינימלים. אז היא לא ממש עוזרת לו והיא לא איזה דיל ברייקר.

קודם כל ציינתי את מודריץ לשחקן על שמסיים עונות עם מספרים רעים כבר שנים ועדיין כולם יודעים איך הוא תורם למשחק.

דבר שני, אני לא סתם מבודד את הרמה הטכנית. אני פשוט מסתכל על הקישור שלנו ועל סט היכולות שלו. אז יש פיזיות, דינמיות, גולים מקו שני, כיסוי שטחים. הדבר היחידי שחסר זה שחקן טכני עם דריבל על שטח, שאגב זכור לי שגם ציינת שחסר למכבי שחקן שמסוגל לעבור שחקן יריב בכדרור.

טכניקה היא לא חזות הכל, אבל היא הדבר היחידי שחסר לנו ובהחלט יכול לשדרג אותנו. בטח באירופה.

קודם כל ציינתי את מודריץ לשחקן על שמסיים עונות עם מספרים רעים כבר שנים ועדיין כולם יודעים איך הוא תורם למשחק.

דבר שני, אני לא סתם מבודד את הרמה הטכנית. אני פשוט מסתכל על הקישור שלנו ועל סט היכולות שלו. אז יש פיזיות, דינמיות, גולים מקו שני, כיסוי שטחים. הדבר היחידי שחסר זה שחקן טכני עם דריבל על שטח, שאגב זכור לי שגם ציינת שחסר למכבי שחקן שמסוגל לעבור שחקן יריב בכדרור.

טכניקה היא לא חזות הכל, אבל היא הדבר היחידי שחסר לנו ובהחלט יכול לשדרג אותנו. בטח באירופה.

כן, חסר לי שחקן כזה ואני גם מחזיק מאד ממוחמד אבל אני לא יודע מבחינת סדרי עדיפות. באופן יחסי , אנחנו טובים שם. ובשביל קניית לוקסוס כזאת, אתה לא משלם 2 מיליון כאשר אתה מחזיק את השלישיה הטובה במדינה(פרץ, מיכה גלזר).

כנראה שכחת את גולסה

אם חס וחלילה פרץ עוזב יש על מה לדבר

אבל במצב הנתון למה שיש לנו(אחלה קישור)אנחנו לא זקוקים למוחמד אלא לשחקן קידמי יותר(לא יודע מה עושים עם ניקוליץ)

מקווה מאוד שאחרי שעטר האריך חוזה ילכו בעקבותיו דסה טיבי ופרץ (יגדילו את שכרו) וישאירו סגל של ישראלים יציב טוב ומגובש.

ישאר לפגוע בשוער, חלוץ,וקשר במקום ניקוליץ(?)זרים

שמע גולסה כשיר זה שחקן שאני לוקח לקישור שלנו לפני כל אחד אחר. מחזיק ממנו מאוד,אני מאמין שזה קונצנזוס. אבל לצאת לעוד עונה שסומכים על הכשירות שלו זה חתיכת הימור שגובל בטיפשות.

שמע גולסה כשיר זה שחקן שאני לוקח לקישור שלנו לפני כל אחד אחר. מחזיק ממנו מאוד,אני מאמין שזה קונצנזוס. אבל לצאת לעוד עונה שסומכים על הכשירות שלו זה חתיכת הימור שגובל בטיפשות.

גם על עלי מוחמד לא הייתי ממש סומך..

בכל מקרה יש את רוסלן וקארצב שבטוח יהיה חלק מהרוטציה.

אם פרץ נשאר אין לנו צורך בעלי מוחמד

לדעתי..

פרץ מולחם בהרכב, כשגולסה כשיר הוא מפלץ, דן גלזר רוצח שקט ויהיה טוב יותר מאלברמן. אין מקום לעלי מוחמד/סורו/שקר כלשהו.

אם רוצים להביא זר אהלן וסהלן, שיביאו שחקן רציני ולא אחד שהוא פחות טוב מהשלישייה הנ״ל .

עלי מוחמד זה השחקן שמייצר פוזשן הכי טוב בליגה. מצרך חשוב למועדון שרוצה להיות בצמרת.

מקווה שלא יגיע לחיפה.

אני חושב שיגיע קשר זר רק אם פרץ יימכר.

שוער זר וחלוץ זר יגיעו די בוודאות, סבוריט אמור להשאר בע"ה אם לא יגיעו הצעות מפתיעות עליו,

יש בנוסף אליהם את אופואדו+אמאדור+ניקוליץ'

כך שגם אם פרץ עוזב ורוצים להביא קשר זה חייב להיות על חשבון ניקוליץ\אמאדור\אופואדו,

כאשר קשה להאמין שישחררו בלם בשביל להביא קשר, ההיגיון אומר שיגרעו אחד מהקשרים הזרים כדי להביא קשר במקום דור פרץ,

מה ששם את אופואדו וניקוליץ' על הכוונת , לאור מה שקרה עם ניקוליץ' מרגיש לי שהוא יהיה זה שיחתך במצב כזה.

*ספקולציה שלי כמובן*

עלי מוחמד שחקן מעולה, לא יוסיף לנו הרבה אבל לכל קבוצה אחרת בליגה כן.. אין הרבה שחקנים בליגת העל שיש להם מקום בסגל שלנו והוא אחד מהם, עדיף שיעוף לחול

לא הייתי מעיז לפרק את הקישור של מכבי שהוא ביי פאר הטוב בליגה, בטח כאשר קראצב(הפרוספקט הכי משמעותי) אמור להצטרף. וזה בלי לדבר על גיבויים כמו ריקן, ברסקי, וגולסה. כבר ספרתי 7(ולא כללתי את ניקוליץ). הרי הנחת היסוד היא- גלזר, פרץ ומיכה. מי מהם אמור לפנות מקום לעלי מוחמד? ועל סמך מה בדיוק? ובטח בסילי מאני שרוצים עבורו.

אה ברור, לא הייתי מביא אותו. אלא אם פרץ נמכר (מאוד מקווה שלא).

אנחנו צריכים את הזרים בהתקפה ובעמדת המגן הימני.

לא מבין איך אין קבוצה בחול ששמה על מוחמד את סעיף השחרור ומשחררת אותו..

מסכים עם מה שנכתב פה - אצלנו הוא לא בדיוק מולחם להרכב על אף שהוא שחקן סופר איכותי, כל קבוצה אחרת בליגה הוא מחזק ממש.

מעדיף אותו מחוץ לליגה פשוט.

ניקוליץ סביר להניח יעזוב,כנ״ל ראייקוביץ,לגבי צ’יקו? התלבטות קשה במידה ומכוונים לצמפיונס זה לא השחקן

ניקוליץ' וצ'יקו עם חוזים כבדים והם לא הולכים לשום מקום.