Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

קונסטנטין על בלטקסה עם תוספת קטנה שלנו וזאת אחלה עסקה.

למה תוספת?

מגינים ימניים יש בערימות, שמאליים זה מצרך נדיר

קונסטנטין עם כרטיס ביד בלטקסה לא.

למה תוספת?

מגינים ימניים יש בערימות, שמאליים זה מצרך נדיר

קונסטנטין עם כרטיס ביד בלטקסה לא.

האמת שלא עקבתי אחרי בני יהודה יותר מדי כדי לעשות השוואה מדויקת ביניהם אבל המספרים שקונסטנטין הביא השנה הרימו את המחיר שלו קצת יותר מאת של בלטקסה וכנראה שגם שיווקית דחפו אותו יותר כי מדברים עליו בכל מקום והתחרות עליו גם גדולה יותר מה שמרים את המחיר.

כמובן שכל עוד לא מדובר בתוספת משמעותית.

קח גם בחשבון שכמה שזה מעצבן , עובדתית כשאתה הקבוצה הגדולה אתה קונה ביקר יותר ומוכר בזול יותר.

האמת שלא עקבתי אחרי בני יהודה יותר מדי כדי לעשות השוואה מדויקת ביניהם אבל המספרים שקונסטנטין הביא השנה הרימו את המחיר שלו קצת יותר מאת של בלטקסה וכנראה שגם שיווקית דחפו אותו יותר כי מדברים עליו בכל מקום והתחרות עליו גם גדולה יותר מה שמרים את המחיר.

כמובן שכל עוד לא מדובר בתוספת משמעותית.

קח גם בחשבון שכמה שזה מעצבן , עובדתית כשאתה הקבוצה הגדולה אתה קונה ביקר יותר ומוכר בזול יותר.

אחי הזה לא מחיר שבני יהודה קובעת, הבן אדם סיים חוזה ואם מכבי לא יגיעו להסכמות עם בני יהודה השחקן יכול ללכת לוועדה למעמד השחקן ולקבל מחיר שבדרך כלל נמוך בהרבה ממה שהמועדון רוצה...

לפי ספורט 5 מכבי תציע לדסה 1.1 מליון ל3 שנים ועטר אולי יעבור לסין

לא נשמע אמין.

מה לא יכול לעבור לאיזה פח אשפה בסין לקבל 500 600 א יורו לעומה כפול 2 ולפרוש...

לפי וואן אשדוד סירבו להצעה שלנו על דן ביטון.

מעולה וחבל שהצענו בכלל.

אהבתי יותר את ההתנהלות השקולה כמו השנה, אפילו אם היא נגזרת של הפייר פליי, מאשר ההשתוללות שהייתה בעבר ששפכנו סכומי עתק על נפילות כמו שגיב יחזקאל, ורמוט וכו'.

אני לא שותף להתלהבות ממנו מהעובדה שהוא הכי טוב בליגה ב-X והשני הכי טוב בליגה ב-Y, אותם דברים נאמרו בזמנו על צמד המגנים של ב"ש: דור אלו ואורן ביטון ואנשים היללו את ב"ש שעובדת נכון בזה שהחתימה שני שחקנים שהם הכי טובים בXYZ בליגה והם לא בדיוק היו הצלחה גדולה,כן? עוד מילא אורן ביטון וגם הוא לא כמו שחשבו אבל אלו בכלל נפילה.

לא רואה בו משהו שאין בבר כהן לצורך העניין (על סמך משחקי נוער אומנם שזה לא תמיד משליך על היכולת בבוגרים אבל הפוטנציאל בהחלט שם),

משום מה יש נטייה לקהל שלנו לזלזל בשחקני בית כמו קארצב,אלמוג, בר כהן וכו' בטענות שונות שהן לא בשלים, לא מספיק טובים וכו' ומנגד להתלהב מכל שחקן שהוא לא של מכבי, אני לא קונה את זה, הדשא שלא השכן לא תמיד ירוק יותר - וכשהוא כן ירוק יותר, אין לי שום בעיה להודות בזה ולרצות להביא שחקן מהליגה: ע"ע קונסטנטין שאין לנו מגן ימני ברמה שלו כרגע מהמושאלים/נוער.

מעולה וחבל שהצענו בכלל.

אהבתי יותר את ההתנהלות השקולה כמו השנה, אפילו אם היא נגזרת של הפייר פליי, מאשר ההשתוללות שהייתה בעבר ששפכנו סכומי עתק על נפילות כמו שגיב יחזקאל, ורמוט וכו'.

מסכים איתך שהתנהלות שקולה כמו השנה היא התנהלות נכונה וטובה למכבי שצריכה להימשך גם אחרי הפייר פליי.

אבל אני מאמין הערכה אישית שלי שלא מבוססת על כלום היא שמכבי יגישו עוד הצעה לפחות עוד אחת לאשדוד על ביטון, זה נראה שמכבי די רוצים אותו

אם איביץ' ובן רוצים אותו אני סומך עליהם.

אותו דבר קרה עם קנדיל ועזבו את העובדה שהוא איש גדר הוא גם שחקן מצוין.

להבנתי לדור פרץ יש חוזה לעוד עונה אחת בלבד, חתם בספטמבר 2017 ל 3 שנים. נראה לי שגם במכבי מבינים שזה הזמן הנכון למכור אותו והזמן הנכון בשבילו לצאת לאירופה.

אם פרץ יוצא, נראה כאן זר בעמדה שלו. הדיבורים על שאחוב ועל סורו מראים שזה הכיוון. מעניין מה זה אומר על הזרים הקיימים, האם מישהו מהם יעזוב או שאולי מכבי תפתיע בעמדת החלוץ (בלקמן??)

להבנתי לדור פרץ יש חוזה לעוד עונה אחת בלבד, חתם בספטמבר 2017 ל 3 שנים. נראה לי שגם במכבי מבינים שזה הזמן הנכון למכור אותו והזמן הנכון בשבילו לצאת לאירופה.

אם פרץ יוצא, נראה כאן זר בעמדה שלו. הדיבורים על שאחוב ועל סורו מראים שזה הכיוון. מעניין מה זה אומר על הזרים הקיימים, האם מישהו מהם יעזוב או שאולי מכבי תפתיע בעמדת החלוץ (בלקמן??)

חתם ל3 שנים + אופציה לאחת נוספת.

בקיצור יש לו עוד שנתיים.

חושב שקראתי שיש לו סעיף שחרור של 3 מילון יורו או משהו כזה?

אחרי עונה כזאת אני חושב שיש הרבה קבוצות שישימו את הסכום.. ואז אין לנו כלכך מה לעשות. הייתי מנסה להחתים אותו על חוזה חדש עם סעיף יציאה גבוה יותר בידיעה של שני הצדדים שזה עוד עונה אש ולאירופה.

אין לו סעיף שחרור , מכבי תסכים להערכה לכזה סכום (לא תעמוד בדרכו) אשדוד זה תרגיל מיקוח הם ירצו את יחזקאל והם יפנו אלינו אני מאמין שימצאו פתרון ואם לא אז ימצאו מישהו אחר

העיתון של ביבי

בעונה שעברה מכבי ת"א צירפה לשורותיה את מאור קנדיל במסגרת טרייד שעשתה עם בני יהודה. על פי ההתפתחויות בימים האחרונים, לא מן הנמנע כי שתי הקבוצות יבצעו עסקה דומה על מגן ימני נוסף - שי קונסטנטין.

גורם המעורה בפרטים טען כי מחזיקת הגביע תסכים להחלפת שחקנים בין המועדונים, אך לא תהיה מוכנה לבצע עסקה בתמורה להשאלות. לדבריו, בני יהודה תרצה לקבל לפחות שני שחקנים בתמורה לקונסטנטין - מתן בלטקסה ומתן חוזז - או שחקן אחד וחצי מהזכויות על שחקן נוסף, בדיוק כפי שהיה עם מאוויס צ'יבוטה.

מי שככל הנראה יעזוב את האלופה הוא השוער פרדראג ראיקוביץ', שמגעים בנוגע להעברתו מתנהלים עם סביליה הספרדית. הסכום המדובר נע בין ארבעה לחמישה מיליון יורו, כאשר גם מונאקו וראן הצרפתיות נמצאות בתמונה.

למה שבני יהודה תכתיב את תנאי עסקה ? 2 שחקנם הם רוצים

מחר חותמים איתו והולכים למעמד השחקן בקושי נותנים להם 200 אלף שקל

מי זה קונסנטין בכלל ולמה הוא שווה את חוזז בכלל?

מעולה וחבל שהצענו בכלל.

אני לא שותף להתלהבות ממנו מהעובדה שהוא הכי טוב בליגה ב-X והשני הכי טוב בליגה ב-Y, אותם דברים נאמרו בזמנו על צמד המגנים של ב"ש: דור אלו ואורן ביטון ואנשים היללו את ב"ש שעובדת נכון בזה שהחתימה שני שחקנים שהם הכי טובים בXYZ בליגה והם לא בדיוק היו הצלחה גדולה,כן? עוד מילא אורן ביטון וגם הוא לא כמו שחשבו אבל אלו בכלל נפילה.

לא רואה בו משהו שאין בבר כהן לצורך העניין (על סמך משחקי נוער אומנם שזה לא תמיד משליך על היכולת בבוגרים אבל הפוטנציאל בהחלט שם),

משום מה יש נטייה לקהל שלנו לזלזל בשחקני בית כמו קארצב,אלמוג, בר כהן וכו' בטענות שונות שהן לא בשלים, לא מספיק טובים וכו' ומנגד להתלהב מכל שחקן שהוא לא של מכבי, אני לא קונה את זה, הדשא שלא השכן לא תמיד ירוק יותר - וכשהוא כן ירוק יותר, אין לי שום בעיה להודות בזה ולרצות להביא שחקן מהליגה: ע"ע קונסטנטין שאין לנו מגן ימני ברמה שלו כרגע מהמושאלים/נוער.

אתה לא יכול להשוות אבל בין בר כהן, שהוא שחקן נוער שאין לו שום ניסיון ברמת בוגרים, ויש לו לעבור מסלול של שנתיים-שלוש עד שיגיע (אם בכלל) לסגל הבוגרים של מכבי לבין דן ביטון, שכבר הספיק לצבור רזומה בליגת העל, רושם מספרים לא רעים והראה פוטנציאל (עובדתית תפס את העין של איביץ', לפי הפרסומים לפחות).

לגבי עצם ההצעה, או "ההשתוללות" "סכומי עתק" - אתה לא יודע מה הייתה ההצעה בכלל. אני חושב שמכבי כן מתנהלת באופן שפוי, וכנראה בגלל זה ההצעה נדחתה, כי אשדוד ציפו לקבל מיליון וחצי יורו בערך, ומכבי הציעה בכלל עסקה בסגנון קנדיל (פלוס כסף שיעבור בעתיד, גם לא היום. שוב, הלפי פרסומים). אי אפשר לומר שמדובר בהשתוללות או בסכומי עתק, נכון?