Jump to content

דן גלזר נגד חיפה

Omer

Recommended Posts

מבחינת חילוצי כדור - אל.

מבחינת הנעת כדור - צריך עוד שיפור אדיר.

מאמין בו מאוד, נראה לי שחקן שיודע לעבוד על הדברים הפחות טובים.

זו חתיכת אמירה. אלברמן בגילו כבר היה בספרד לדעתי

הקולקטיב כאן זוכר את אלברמן בעיקר כשחקן בעל יכולות הגנתיות וחוכמת משחק, אבל בנקודת היציאה הראשונה היה שחקן קישור מאוד שלם, עם יכולות התקפיות לא רעות בכלל.

לדן יש מרחק גדול מאלברמן בשיאו(ואני מקווה לא לפגוע ברגשות אבל לא זכינו לראות את גל בשיאו במכבי, גם בימי אלבראדי)

אלברמן של בית"ר כיכב יותר מבמכבי

אבל במכבי הפך אלברמן לשלם יותר

הוא "שיחרר" את שאר השחקנים

הוא היה האדמה שעליה צמחו הפרחים

יסקלו אותי כרגיל, אבל יש לו חלק בהתפתחות של זהבי, ייני, מיכה ועוד

כמובן שזה סימביוטי

הם גם העניקו לו חזרה

פשוט המנהיגות שלו היא נסתרת מן העין

הוא עבר דמוניזציה בקהל שלנו

אבל בשבילי הוא ה-סמל

אחד הגדולים שהיו

דן גלזר?

Bitch please...

אלברמן של בית"ר כיכב יותר מבמכבי

אבל במכבי הפך אלברמן לשלם יותר

הוא "שיחרר" את שאר השחקנים

הוא היה האדמה שעליה צמחו הפרחים

יסקלו אותי כרגיל, אבל יש לו חלק בהתפתחות של זהבי, ייני, מיכה ועוד

כמובן שזה סימביוטי

הם גם העניקו לו חזרה

פשוט המנהיגות שלו היא נסתרת מן העין

הוא עבר דמוניזציה בקהל שלנו

אבל בשבילי הוא ה-סמל

אחד הגדולים שהיו

דן גלזר?

Bitch please...

לחן ?

המסך בפלאפון מרגיש לי צר

אז אני חייב ללחוץ אנטר

ההודעות שלי תמיד נראות כמו רצפט למרק כתום. באנקר.

משום מה גם זה מרגיש חלק מאיזה שיר.

דמוניזציה? היה שחקן ענק, אין על זה עוררין. והיה מאוד אהוב, ובדיוק בגלל זה העריקה שלו לחיפה יום אחרי ההפסד להם הורידה לו המון נקודות זכות בקרב הקהל שלנו. מכבי זה מועדון שיודע לכבד שחקנים שלו גם לקראת פרישה ואפילו אחריה, הוא ויתר על זה בשביל זה לשחק ביריבה שנואה בלי לחכות להצעה ממכבי.

לגיטימי? בהחלט. אבל גם מראה שהוא כנראה לא הסמל שאנשים פה חשבו. יש לי המון הערכה אליו כשחקן וכמקצוען, והוא נראה לי אחלה בן אדם, באמת.

אבל סמל? ממש לא. אמרתי כבר פה לפני כמה זמן שמתישהו כנראה אסלח לו, אבל שחקן שבמשך שנים הורעפה עליו אהבה ואז ברגע אחד קיבל כמו כלום החלטה קרה שהכאיבה לאוהדי מכבי ועזב בלי לומר מילה הוא לא סמל. לא היו שום נסיבות מקלות למעבר הזה. וכשעזב נזכרתי שאף פעם לא באמת הזדהה עם מכבי כמו שאוהדי מכבי הזדהו איתו. שזה לגיטימי, באמת. יש מקום לשחקנים כאלה בכדורגל המקצועני, ואני ממש לא מאחל לו רע, חוץ מכישלון מקצועי כל עוד הוא לובש ירוק. אבל הוא לא סמל. הוא לא מכביסט. הוא אף פעם לא היה. רצינו לחשוב שהוא מכביסט, זה הכל.

זה לא שהוא זכה ליחס חרא, או שהתייבש אצלנו בזמן שהיה קריטי לקריירה שלו, או שהיתה לו הזדמנות נדירה לעשות כסף, או שזאת היתה האפשרות היחידה שלו כדי להמשיך להתפרנס מכדורגל. הוא שיחק אצלנו קבוע בהרכב, קיבל אהבה גם כשכבר היה אחרי השיא, ואז שנייה אחרי אחד ההפסדים הכואבים שלנו בכל התקופה שלו אצלנו, ליריבה השנייה הכי גדולה שלנו - הוא ארז הכל ונסע לשחק אצלה. בלי הסברים, בלי התנצלויות.

מקצוען. שחקן נהדר. אשמח לעוד כמוהו. אם יהיה לו מה לתרום כאיש מקצוע בעתיד, בכיף.

סמל? מכביסט? זאת זילות המונח "מכביסט". אולי בעתיד יהיה מאמן וייצור חיבור שהפעם יהיה הדדי, מי יודע. אבל על מה שהוא עשה הוא ראוי לכתף הקרה שמקבל מאוהדי מכבי.

אלברמן בגילו יצא לקבוצת ליגה שניה בספרד, שיחק חצי עונה וחזר- לדעתי גם דן ברמה לעשות הישג כזה בשלב הזה.

צריך גם לזכור שכמה שגל היה בולט וטוב כשהיה צעיר הוא בא ממכבי פתח תקווה ולא ממכבי תל אביב. כנראה דן היה בולט לא פחות העונה אם היה ממשיך לעוד עונה במכבי נתניה.
הלאה - להשתפר לרמה שאלברמן היה בביתר ובמכבי (בתפר בגרמניה) - תלוי בדן, לדעתי יש לו את הכלים לעשות את זה אם יעבוד קשה. אגב זהה נאמר כמחמאה לדן ולא במטרה להוריד מאלברמן.

דמוניזציה? היה שחקן ענק, אין על זה עוררין. והיה מאוד אהוב, ובדיוק בגלל זה העריקה שלו לחיפה יום אחרי ההפסד להם הורידה לו המון נקודות זכות בקרב הקהל שלנו. מכבי זה מועדון שיודע לכבד שחקנים שלו גם לקראת פרישה ואפילו אחריה, הוא ויתר על זה בשביל זה לשחק ביריבה שנואה בלי לחכות להצעה ממכבי.

לגיטימי? בהחלט. אבל גם מראה שהוא כנראה לא הסמל שאנשים פה חשבו. יש לי המון הערכה אליו כשחקן וכמקצוען, והוא נראה לי אחלה בן אדם, באמת.

אבל סמל? ממש לא. אמרתי כבר פה לפני כמה זמן שמתישהו כנראה אסלח לו, אבל שחקן שבמשך שנים הורעפה עליו אהבה ואז ברגע אחד קיבל כמו כלום החלטה קרה שהכאיבה לאוהדי מכבי ועזב בלי לומר מילה הוא לא סמל. לא היו שום נסיבות מקלות למעבר הזה. וכשעזב נזכרתי שאף פעם לא באמת הזדהה עם מכבי כמו שאוהדי מכבי הזדהו איתו. שזה לגיטימי, באמת. יש מקום לשחקנים כאלה בכדורגל המקצועני, ואני ממש לא מאחל לו רע, חוץ מכישלון מקצועי כל עוד הוא לובש ירוק. אבל הוא לא סמל. הוא לא מכביסט. הוא אף פעם לא היה. רצינו לחשוב שהוא מכביסט, זה הכל.

זה לא שהוא זכה ליחס חרא, או שהתייבש אצלנו בזמן שהיה קריטי לקריירה שלו, או שהיתה לו הזדמנות נדירה לעשות כסף, או שזאת היתה האפשרות היחידה שלו כדי להמשיך להתפרנס מכדורגל. הוא שיחק אצלנו קבוע בהרכב, קיבל אהבה גם כשכבר היה אחרי השיא, ואז שנייה אחרי אחד ההפסדים הכואבים שלנו בכל התקופה שלו אצלנו, ליריבה השנייה הכי גדולה שלנו - הוא ארז הכל ונסע לשחק אצלה. בלי הסברים, בלי התנצלויות.

מקצוען. שחקן נהדר. אשמח לעוד כמוהו. אם יהיה לו מה לתרום כאיש מקצוע בעתיד, בכיף.

סמל? מכביסט? זאת זילות המונח "מכביסט". אולי בעתיד יהיה מאמן וייצור חיבור שהפעם יהיה הדדי, מי יודע. אבל על מה שהוא עשה הוא ראוי לכתף הקרה שמקבל מאוהדי מכבי.

בסדר

בוא נחלק את אלברמן ל- 3

אלברמן במכבי

אלברמן במעבר

אלברמן בחיפה

1. במכבי) היה סמל לשושלת ששלטה בליגה ללא עוררין, סמל מרשים, עוגן של יציבות ושל עוצמה (סליחה) ועוד...

2.המעבר) יש ביקורת מוצדקת על המעבר, אני מצטרף לביקורת סביב הדרך שבה זה נעשה (הזכרת שאחרי הפסד? תרענן אותי...).

אבל לעצם המעבר- לא רואה בעיה.

לדעתי הבין שהוא אחרי השיא, וחיפש להוריד הילוך אבל נהנה מהפריבלגיה לעשות את זה עדיין בנסיבות מכבדות (חיפה המועדון הכי גדול אחרינו)

בשבילי כאוהד זה בעיקר מקטין את חיפה

סוג של מקלט לגמלאים שסיימו אצלנו את הקרוז שלהם

3. בחיפה) וואללה לא מעניין.

שוב, זה העלבון הגדול ביותר עבורם, וזה שלא אכפת לנו ממנו זו הביקורת הכי נוקבת לגבי אופי המעבר לחיפה.

אבל לא עד כדי להשמיץ, ללעוג, להתכחש לעבר שלו.

וזה בעיקר מה שמפריע.

או.קיי- אני מבין שאוהדי כדורגל מונעים מהבטן, אבל זה שאלברמן כרגע על הקרשים לא מצדיק שיקבל פה את הבוז.

ולאוהדי כדורגל יש זיכרון קצר..

ומהר מאד כבר משנמכים אותו מקצועית, וכבר משכתבים ש"הוא לא היה כזה טוב"

ומציירים את התקופה שלו במכבי בצבעים שהוא בהם היום. אפור.

זה מעצבן.

איפה ראית מישהו שרושם שהוא לא היה טוב או משנמך אותו מקצועית. הוא היה שחקן מעולה, דן גלזר יכול להתעלות מעליו בהתחשב באיך שהוא נראה היום ובעובדה שהוא כבר היום בקדמת הבמה של הכדורגל שלנו (שזה אומר מתאמן ומשחק במכבי תל אביב)

אלברמן סמל גדול של מכבי. אני מאוד מעריך אותו גם כבנאדם וגם כשחקן. אני גם מקבל את ההחלטה שלו לעזוב - כדורגל זה מקצוע בוגדני, יום אחד אתה בטופ ולמחרת זורקים אותך.

מכבי לא רצו לתת לו חוזה לשנתיים, מה שכן נתנו לו בחיפה. בגיל הזה בקריירה, אין הרבה ברירות.

הוא סמל למקצוענות, צניעות, השקעה. האנטי-תזה לכדורגלן הישראלי. רק בגלל התכונות האלו אני תמיד אחזיק ממנו.

אלברמן סמל גדול של מכבי. אני מאוד מעריך אותו גם כבנאדם וגם כשחקן. אני גם מקבל את ההחלטה שלו לעזוב - כדורגל זה מקצוע בוגדני, יום אחד אתה בטופ ולמחרת זורקים אותך.

מכבי לא רצו לתת לו חוזה לשנתיים, מה שכן נתנו לו בחיפה. בגיל הזה בקריירה, אין הרבה ברירות.

הוא סמל למקצוענות, צניעות, השקעה. האנטי-תזה לכדורגלן הישראלי. רק בגלל התכונות האלו אני תמיד אחזיק ממנו.

אפשר להגיד עליו סמל למקצוענות או לכדורגל אבל סמל של מכבי הוא פשוט לא.

להגיד עליו שהוא סמל זה מקטין מהמשמעות של המילה, סמל זה אנשים כמו למשל, זהבי, נימני, ייני, שפיגל,גלזר (שייע), אבי כהן.

אלברמן עם כל הכבוד הוא לא סמל.

זה לא שמכבי לא רצו לתת לו חוזה הייתה אי וודאות מי ינהל את העניינים והוא לא חיכה אפילו שנייה אחת. גם ליצחקי היו הצעות מבית"ר הוא חיכה קיבל חוזה ועכשיו יש לו עתיד מובטח במועדון גם אחרי שפרש. אם יואב זיו ויצחקי קיבלו תפקיד גם אלברמן היה מקבל משהו.

שחקן מוערך בתקופה מפוארת כן סמל ממש לא.

לא מסכים.

סמל שמשחק אצלנו 7 שנים ומקבל ים אהבה מהקהל,והערכה מקצועית מטורפת, צריך במינימום לחכות להצעה או קשר ממכבי.

היה שחקן מעולה בתקופת האלבראדי,נתן המון,וגם אהבתי אותו המון,מאותו הרגע שעשה את המעבר לחיפה,הכל פחת דרסטית,וממש לא הייתי רוצה לראות אותו כאן בשום תפקיד שהוא, אתאכזב מאוד אם זה יקרה.

עכשיו ניחה כל זה,מילה לא שמענו ממך..

היתה אי הבנה גדולה בין השחקן למועדון

אבל אני בטוח שאם המועדון היה רוצה שישאר הוא היה נשאר..בסופו של דבר אלברמן יכל לתת עוד עונה אחת ולפרוש העונה כי ברור שמקצועית ופיזית הוא כבר לא שם..

המעבר שלו לחיפה לגיטימי לחלוטין.

אם היו אומרים לכם שיש לכם עוד שנה-שנתיים לעשות את מה שאתם אוהבים, לא הייתם עוברים קבוצה כדי שהזמן הזה לא יעבור על הספסל?

קל לנו לשפוט, אבל צריך לזכור שזה בן אדם וזאת הקריירה שלו.

המעבר שלו לחיפה לגיטימי לחלוטין.

אם היו אומרים לכם שיש לכם עוד שנה-שנתיים לעשות את מה שאתם אוהבים, לא הייתם עוברים קבוצה כדי שהזמן הזה לא יעבור על הספסל?

קל לנו לשפוט, אבל צריך לזכור שזה בן אדם וזאת הקריירה שלו.

סבבה. אף אחד לא יצא עליו וקילל אותו אבל סמל הוא לא.

סבבה. אף אחד לא יצא עליו וקילל אותו אבל סמל הוא לא.

היה משמעותי ב3 אליפויות, דמות של מנהיג ושחקן ברמה יוצאת דופן.

אז הגיע מביתר והלך למכבי חיפה בשלהי הקריירה שלו.

יש לנו סמלים שעשו אליפויות בהפועל ובמכבי חיפה לפני שהגיעו אלינו, אז למה אלברמן לא?

היה משמעותי ב3 אליפויות, דמות של מנהיג ושחקן ברמה יוצאת דופן.

אז הגיע מביתר והלך למכבי חיפה בשלהי הקריירה שלו.

יש לנו סמלים שעשו אליפויות בהפועל ובמכבי חיפה לפני שהגיעו אלינו, אז למה אלברמן לא?

סמל זה הרבה יותר מסתם עוד שחקן טוב.