Jump to content

אורוש ניקוליץ'

שורה

Recommended Posts

הביטוח משלם ? לא נראה לי

אין ביטוח כי למיטב ידיעתי מכבי של גולדהר לא מבצעת הרחברת ביטוח כי זה גם לא הגיוני.

חוץ מזה גם קבוצות שכן מבטחות זה על סכומים נמוכים יחסית ( לשכר שמשולם במכבי ) מאחר ומבטחי המשנה בחו"ל מגבילים את תקרת הביטוח.

לא חושב שיש קשר לגעגוע למשהו.

הוא מסנדל לנו מקום של שחקן זר לתקופה לא קצרה והקישור חייב חיזוק לקראת העונה הבאה.

אם גולסה היה משחק קבוע עכשיו אני מניח שאף אחד לא היה מדבר על ניקוליץ'

ברור שזה מבאס, אבל כמו שאלון באותיות אנגלית כתב למעלה, לא ברור לי איך אפשר לקרוא לזה מחדל.

בלי קשר, אני לא בטוח שהקישור חייב חיזוק *לתחילת* העונה הבאה (אלא אם כן פרץ באמת יימכר) וניקוליץ כן צפוי לחזור מתישהו.

הקישור הנוכחי טוב לדעתי, אני כן מסכים שחסר עוד שחקן איכותי לרוטציה על המשבצת של מיכה, אבל אם זה רק לשבועות הראשונים של העונה הבאה (ובהנחה שקארצב יהיה על הספסל) אפשר לחיות עם זה.

הוא כל הקריירה שיחק כמו שחקןצרגיל ולא היה פציע במיוחד, זה שהוא נפצא אצלנו ככה על ההתחלה זה חוסר מזל נטו.

הסתברותית זה קצת מעבר ל"חוסר מזל" .

הבן אדם נפצע 3 פעמים פעם אחר פעם בלי שראה דקה דשא.

או שיש שם משהו קצת מעבר (יכול להיות שבאמת לא רגיל לאינטנסיביות).

או שזאת פציעה אחת ארוכה ואז זה כבר יותר הגיוני, רק שזה לא רק חוסר מזל אלא תקלה שלא עלו על זה בזמן וסתם מרחו את זה מדצמבר.

זה גם לא שנכנסו בו ופצעו אותו משום מקום, הוא מתאמן ונפצע כל פעם, יש פה איזה פער שהוא מעבר לקצת חוסר מזל.

הוא כל הקריירה שיחק כמו שחקןצרגיל ולא היה פציע במיוחד, זה שהוא נפצא אצלנו ככה על ההתחלה זה חוסר מזל נטו.

גם טוואטחה לא נפצע אף פעם בחיפה, ומאז שהגיע לבונדסליגה הוא לא מפסיק להפצע בחלקי גוף שונים ש"אין שום קשר ביניהם".

או שזאת פציעה אחת ארוכה ואז זה כבר יותר הגיוני, רק שזה לא רק חוסר מזל אלא תקלה שלא עלו על זה בזמן וסתם מרחו את זה מדצמבר.

זה גם לא שנכנסו בו ופצעו אותו משום מקום, הוא מתאמן ונפצע כל פעם, יש פה איזה פער שהוא מעבר לקצת חוסר מזל.

אבל זאת לא פציעה אחת ארוכה לפי הידוע לנו. אז? איפה התקלה כאן ולמה הצורך האובססיבי והישראלי הזה לחפש תקלות כל הזמן? מישהו עושה בכוונה? מכבי לא מנסה להיות טובה בתחום הזה למרות שהיא מנסה כל הזמן להיות הכי טובה שהיא יכולה בכל תחום? רק בקטע הרפואי היא שמה זין? זה נשמע לך הגיוני? היא מצליחה להביא מאמנים רציניים ומחפפת בתנאים שהם מקבלים? טיפה היגיון.

איביץ' עכשיו במסעת אומר שניקוליץ היה צריך לעשות ניתוח כבר ב27/12 איך שנפצע וסוג של מאשים את הצוות הרפואי שניסה לטפל בפציעה בלי ניתוח ו"סתם בזבזנו 3 חודשים"

איביץ' עכשיו במסעת אומר שניקוליץ היה צריך לעשות ניתוח כבר ב27/12 איך שנפצע וסוג של מאשים את הצוות הרפואי שניסה לטפל בפציעה בלי ניתוח ו"סתם בזבזנו 3 חודשים"

האמת שהציטוט שלו מבלבל כי מצד שני הוא מחמיא לצוות. הצוות הרפואי זה לא הצוות שהוא בחר?

"אנחנו צריכים לראות מה לעשות עם פציעות שרירים. לא בכל הפציעות אפשר לעשות משהו, אבל בפציעות שרירים אפשר לעשות. אין לנו השנה הרבה פציעות מהסוג הזה בגלל שעבדנו בצורה הטובה ביותר".

אבל זאת לא פציעה אחת ארוכה לפי הידוע לנו. אז? איפה התקלה כאן ולמה הצורך האובססיבי והישראלי הזה לחפש תקלות כל הזמן? מישהו עושה בכוונה? מכבי לא מנסה להיות טובה בתחום הזה למרות שהיא מנסה כל הזמן להיות הכי טובה שהיא יכולה בכל תחום? רק בקטע הרפואי היא שמה זין? זה נשמע לך הגיוני? היא מצליחה להביא מאמנים רציניים ומחפפת בתנאים שהם מקבלים? טיפה היגיון.

אז לא עשו בכוונה כמובן אבל לפי איביץ' כן הייתה תקלה והיו צריכים לנתח אותו כבר שהגיע.

האמת שהציטוט שלו מבלבל כי מצד שני הוא מחמיא לצוות. הצוות הרפואי זה לא הצוות שהוא בחר?

הרופא הראשית ורופא הקבוצה הם ישראלים שפה כמה עונות(לא יודע להגיד כמה). לא הוא בחר. הוא הביא ספורט תרפיסט.

הרופא הראשית ורופא הקבוצה הם ישראלים שפה כמה עונות(לא יודע להגיד כמה). לא הוא בחר. הוא הביא ספורט תרפיסט.

סו? הוא הבוס שלהם ואם נשארו בתפקיד סימן שרצה בכך.

ואם נעשתה טעות כדבריו, בסדר, כרוניקה רגילה של קבוצת כדורגל

"אנחנו צריכים לראות מה לעשות עם פציעות שרירים. לא בכל הפציעות אפשר לעשות משהו, אבל בפציעות שרירים אפשר לעשות. אין לנו השנה הרבה פציעות מהסוג הזה בגלל שעבדנו בצורה הטובה ביותר".

לא בדיוק. הוא אמר שפציעות שריר הן שונות כי אפשר "להגן" עליהן ושעד עכשיו לא היו לנו הרבה (דפק על השולחן נגד עין הרע (: ) ושהוא מקווה שנמשיך עד סוף השנה לעבוד כמו בחודש האחרון (רמז?) ושנסיים את השנה במצב הכי טוב בשביל השחקנים.

סו? הוא הבוס שלהם ואם נשארו בתפקיד סימן שרצה בכך.

ואם נעשתה טעות כדבריו, בסדר, כרוניקה רגילה של קבוצת כדורגל

אתה שאלת אם זה צוות שהוא בחר... זה שהוא לא ביקש להחליף רופאים שכמה עונות בקבוצה לא אונר שזו העדפה הראשונה שלו

אתה שאלת אם זה צוות שהוא בחר... זה שהוא לא ביקש להחליף רופאים שכמה עונות בקבוצה לא אונר שזו העדפה הראשונה שלו

הוא מוגדר הבוס שלהם? אני חושב שכן. ירצה, יחליף. אלו תחומים שלא בהבנתי(ושל כמעט אף אחד בפורום הזה) ולא נוטה להתרגש ולהיות נחרץ לגביהם. דברים קורים. מערכת טובה תלמד, תתקן ותשתפר.

הוא מוגדר הבוס שלהם? אני חושב שכן. ירצה, יחליף. אלו תחומים שלא בהבנתי(ושל כמעט אף אחד בפורום הזה) ולא נוטה להתרגש ולהיות נחרץ לגביהם. דברים קורים. מערכת טובה תלמד, תתקן ותשתפר.

זה ברור ומאמין שאחרי הקיץ נוכל לראות מה הוא באמת חושב (רק שישאר אמן).

לגמרי לא בהבנתי ובדרכ לא נוטה להגיב באופן נחרץ פשוט קשה להבין אחרת מהראיון.

זה ברור ומאמין שאחרי הקיץ נוכל לראות מה הוא באמת חושב (רק שישאר אמן).

לגמרי לא בהבנתי ובדרכ לא נוטה להגיב באופן נחרץ פשוט קשה להבין אחרת מהראיון.

מסכים. אז זה אומר בעצם שהפציעה הראשונה והשלישית, קשורות?

אז בסוף איביץ' אומר שזאת תקלה , שזאת אותה פציעה מההתחלה, וסתם מרחו זמן עם הטיפול (אולי הוא קרא את התגובה שלי פה בנושא).

לא בא לתקוף אותך אבל תנשום רגע לפני שאתה מתנפל פה על אנשים.

מכבי הכי טובים בתחום (אני רוצה להאמין), אבל תקלות קורות, ופה כנראה הייתה תקלה, כמו חשבתי, ושוב, לא צריך להיות גאון, הבן אדם לא נפצע כל הקריירה הגיע לפה וישר שנה בחוץ אחרי שכבר 3 פעמים היה אמור לחזור לשחק.

מבחינה הסתברותית לא סביר שדבר כזה יקרה נטו מחוסר מזל.

אז בסוף איביץ' אומר שזאת תקלה , שזאת אותה פציעה מההתחלה, וסתם מרחו זמן עם הטיפול (אולי הוא קרא את התגובה שלי פה בנושא).

לא בא לתקוף אותך אבל תנשום רגע לפני שאתה מתנפל פה על אנשים.

מכבי הכי טובים בתחום (אני רוצה להאמין), אבל תקלות קורות, ופה כנראה הייתה תקלה, כמו חשבתי, ושוב, לא צריך להיות גאון, הבן אדם לא נפצע כל הקריירה הגיע לפה וישר שנה בחוץ אחרי שכבר 3 פעמים היה אמור לחזור לשחק.

מבחינה הסתברותית לא סביר שדבר כזה יקרה נטו מחוסר מזל.

איביץ אכן העמיד אותי על טעותי. לפי הפרסומים, לא היה נראה קשר ברור בין המקרים(פציעת שריר וקריעת גיד) אבל אני בטח לא מומחה, ניזון כמו כולם מאותם מקורות. לא התכוונתי לתקוף וכמו שכתבת- תקלות קורות. ובמועדונים הכי גדולים גם. לא קרה כלום, הכל קול.

ממה שהבנתי הפציעה של ניקוליץ' קשה ומסובכת ויש שחקנים שלא חוזרים מפציעות כאלה.

אני לא מבין גדול ברפואה, ולכן מניח שמערך הרפואה במכבי כן עושה את עבודתו נאמנה(זה לא משהו נפוץ אצלנו), עובדתית השחקן הגיע בלי פציעה משמעותית בקריירה כך שלא ניתן היה לצפות את זה.

לכן אני מניח שמדובר בחוסר מזל