Jump to content

היום לפני 5 שנים

ohad maccabi

Recommended Posts

טבח: "הרגשתי שזה היום שהתקבלתי. לאט לאט התחלתי להרגיש בבית עד שהגיע היום הזה וזה כאילו קיבלתי את החותמת הסופית שכאילו אחרי היום הזה אתה יכול להגיד שאתה מכביסט והכל בסדר".

ערן: "מאחרי הדרבי הזה זה היה כבר כאילו נולדתי במכבי"

"אם יהיה לי עוד משחק כזה? אני מקווה מאוד. יש לי תוכניות בראש ואני מקווה מאוד שזה מה שיהיה, אבל בוא נגיד שגם אם זה לא יקרה, יש לי מספיק כאלה. בעצם אף פעם אין מספיק, אין דבר כזה, תוריד".

יא אללה שלהם.

כל אדם צריך לשאול את עצמו עד כמה הוא גבר הסולם שבין 1 לבין להגיד לבדש אחרי הפנדל תן לי עוד כדור אני גומר את זה, ואז לקבל כדור מבדש ולגמור את זה.

קרלוס גרסיה נגד בני יהודה עונה לפני אחרי הגול של פריצה.

לא אותה עצימות מן הסתם וגם לא אותו ווליום... אבל עדיין גבריות לשמה.

וגם ברק יצחקי שמצהיר שהוא הולך לכבוש במספרת נגד מכבי חיפה.

סרט מרגש ברמות, בדש אח על מלא. מדהים שלא משנה כמה פעמים ראיתי את הגול השלישי של זהבי עדיין תהיה את החצי שנייה הזאת שאני במתח ואז דופק חיוך שהכדור נכנס.

ערן: "מאחרי הדרבי הזה זה היה כבר כאילו נולדתי במכבי"

"אם יהיה לי עוד משחק כזה? אני מקווה מאוד. יש לי תוכניות בראש ואני מקווה מאוד שזה מה שיהיה, אבל בוא נגיד שגם אם זה לא יקרה, יש לי מספיק כאלה. בעצם אף פעם אין מספיק, אין דבר כזה, תוריד".

יא אללה שלהם.

מלך. לקחתי.

6:57, פעם בכמה זמן אני חוזר לסרטון הזה ומעביר בדיוק לשנייה הזאת.

הקטע הזה מהשיר, השוט המושלם של זהבי רץ בעמוק.

מושלם מושלם מושלם!

גם איך שהוא מספר (בפודיום) על זה שהיה במשחק בשבת והתרגש כששרנו לו "זה לא משהו נורמלי, צריך להעריך לכבד ולא רק לחשוב על עצמך כל הזמן" וזה שרוצה "להחזיר לנו".

נראה שיש לו סוג של חלום לתת פה עונת פרישה כדי לעזור לצעירים, להחזיר לקהל גם אם ישחק 20 דקות "לראות אותי עוד פעם אחת בבלומפילד זה שווה יותר מקצת מאגו".

איזה בן אדם מרגש.

הבעיה במשחק כזה היא שראיתי ככ הרבה פעמים את התקציר שהזיכרון מהיציע מתחיל להעלם

ונראה לי שאני כותב את זה כל שנה מאז - יש לי חור שחור מהרגע שהכדור נכנס ועד שמצאתי את עצמי יחף ליד פלאפל ג'ינה מעל שעה אחרי שריקת הסיום.

אני גם, בכלל שכחתי לתקופה שהיינו בעשרה שחקנים.

ומסכים עם אחת ההודעות מהעמוד הראשון, שהיו חלק ביציע שהשיגו כרטיס ולא בצדק. מבאס ממש ולא פייר, איזה כיף שיטת ניקוד.

אלוהים.

גם איך שהוא מספר (בפודיום) על זה שהיה במשחק בשבת והתרגש כששרנו לו "זה לא משהו נורמלי, צריך להעריך לכבד ולא רק לחשוב על עצמך כל הזמן" וזה שרוצה "להחזיר לנו".

נראה שיש לו סוג של חלום לתת פה עונת פרישה כדי לעזור לצעירים, להחזיר לקהל גם אם ישחק 20 דקות "לראות אותי עוד פעם אחת בבלומפילד זה שווה יותר מקצת מאגו".

איזה בן אדם מרגש.

כשהוא אמר את המשפט על חניכת הצעירים,ועל זה שלא ישחק בכוח, ישר עלה לי יוסי בניון לראש, איזה הבדל איזה קלאסה

שומעים עליו שהוא מאוד מעריך את הקהל של מכבי

אגב השחקן יש כאלה שיגידו שהוא שחצן, אבל כן שמעתי הפודיום איתו אדם צנוע שיודע להעריך את המקום שהוא נמצא בו לציריך את מי שעזר לו להגיע לשם

כשהוא אמר את המשפט על חניכת הצעירים,ועל זה שלא ישחק בכוח, ישר עלה לי יוסי בניון לראש, איזה הבדל איזה קלאסה

שומעים עליו שהוא מאוד מעריך את הקהל של מכבי

אגב השחקן יש כאלה שיגידו שהוא שחצן, אבל כן שמעתי הפודיום איתו אדם צנוע שיודע להעריך את המקום שהוא נמצא בו לציריך את מי שעזר לו להגיע לשם

הוא תמיד אמר שמכבי זה המקום שהוא קיבל בו אהבה אמיתית ושהפועל נזכרו בו רק שחתם אצלנו.

הוא תמיד אמר שמכבי זה המקום שהוא קיבל בו אהבה אמיתית ושהפועל נזכרו בו רק שחתם אצלנו.

אמת, רק שהוא לא חייב לנו כלום היום, ועדיין אתה שומע את ההערכה שלו ואתה שומע שזה באמת ממקום אמיתי ולא מתלקק

תמיד שאני נזכר בדרבי הזה אני מודה לאלוהים שאיכשהו הצלחתי להשיג כרטיס למשחק הזה זה משחק של פעם בחיים פשוט ככה

ערן... אהבת אמת. איזה דבר. הגורל הכתיב שיגיע אלינו. זה נועד לקרות, כי זה לא יכל לקרות בשום מקום אחר.

אין דברים כאלה.

* וכמובן, איך לא, מחלקת המדיה - תודה. אתם אלופים. אני אישית הייתי שולח את התסריט הזה להוליווד אבל גם דוקו של 15 דקות זה בסדר...