Jump to content

היום לפני 5 שנים

ohad maccabi

Recommended Posts

ולקינוח:

עומררררררררררררר ...

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ענק!

רק עכשיו אני רואה!

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ראיתי כל אחד מהסרטונים הרבה מאוד ואני לא מסוגל להפסיק.

במיוחד ביום כזה שזאת מצוות החג. כל המרבה לצפות ביוטיוב הרי זה משובח.

מה שהלך בשער 11...אנשים עפו שם. מוכן לשים כל הון שבעולם שמישהו יחזיר אותי ל10 דקות האחרונות של המשחק הזה.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ענק!

רק עכשיו אני רואה!

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

מה

כל אדם צריך לשאול את עצמו עד כמה הוא גבר הסולם שבין 1 לבין להגיד לבדש אחרי הפנדל תן לי עוד כדור אני גומר את זה, ואז לקבל כדור מבדש ולגמור את זה.

כנסו לראות: https://www.maccabi-tlv.co.il/2019/03/%D7%9E%D7%9B%D7%91%D7%99-%D7%93%D7%95%D7%A7%D7%95-%D7%A1%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A8-%D7%94%D7%93%D7%A8%D7%91%D7%99-%D7%94%D7%92%D7%93%D7%95%D7%9C-%D7%9E%D7%9B%D7%95%D7%9C%D7%9D/

אתם חייבים לראות את הסרט דוקו הזה, נשבע דמעות של התרגשות בעיניים. איזה כיף שחווינו את הערב הזה, איזה כיף שעשו את הסרט הזה.

כל אדם צריך לשאול את עצמו עד כמה הוא גבר הסולם שבין 1 לבין להגיד לבדש אחרי הפנדל תן לי עוד כדור אני גומר את זה, ואז לקבל כדור מבדש ולגמור את זה.

ממש. לא יהיה כדבר הזה. כולם יכשלו מלבד אולי ג'ורדן.

משחק הכי מטורף שהיה בישראל אי פעם ולא יגיע לעוצמות האלה שוב,מודה לאלוהים שזכיתי לחוויה הזאת

לא ניראה לי שאחווה דבר כזה פעם נוספת בחיים,אופוריה מטורפת