Jump to content

סיכום הניצחון על חדרה (חוץ עם מנוי) אחרי צפייה בש.ח | פתיחה חיובית לפלייאוף

Sawyer

Recommended Posts

אמאדור היה מצוין היום, יוני הוכיח כמה פוטנציאל יש לו - יגיע תוך שנתיים לאירופה.

ריקן שוב במשחק של יעילות, כל-כך שמח בשביל שוינפלד. מת עליו

יפה מאוד, כיף גדול, רק חבל עם הפגרה המעצבנת הזאת כבר.

יאללה שיגיע משחק האליפות.

יאיר הפתיע אותי לטובה.

לגבי מספרי קהל, בלומפילד, נתניה וכאלה.

לא נשמע לי הגיוני שיש סיבה אחרת לירידה במספרים מעבר לענייני איצטדיון.

יש לאליאל פס נורא נקי, בקטע ממש מרשים. גם בעמידה וגם בתנועה

נראה גם שיש שם לא מעט מנהיגות.. אוהב אותו ומקווה לראות אותו אצלנו שנה הבאה

פיקנטריה: שרים לערן את השיר שלו, 7 שניות אחרי ה- ערן ערן ערן שוינפלד שם גול.

ישבתי בתא הכסף היום, אז איך שהיה את הגול, אמרתי שכנראה ערן ממש התבאס שנהרס השיר שלו כי הוא קם מהבוקס שלו והולך

שתי דקות אחרי. זה ראיתי אותו בבוקס של מנספורד

ישבתי בתא הכסף היום, אז איך שהיה את הגול, אמרתי שכנראה ערן ממש התבאס שנהרס השיר שלו כי הוא קם מהבוקס שלו והולך

מנספורד בדרך לפסל

ספרו לי עוד כמה שבת ב16 זה אצטדיון מלא קל.

ולא, המיני חורף שהיה אתמול לא מהווה תירוץ.

יש לא מעט אוהדים שאינם מנויים והייתה להם דודא למכבי, דודא שהתעצמה לאור ההצלחה השנה.

הם באו על סיפוקם במשחק נגד מכבי פ"ת שהתקיים בשבת ב16:00, וזהו לתקופה הקרובה.

אבא עם ילד/ים לא יבוא כל שבת שנייה לאצטדיון, לא עליהם אפשר לבנות בשוטף. לא מאמין שהם ירכשו מנוי כשזה יתאפשר להם בבלומפילד המחודש, אלא יקנו כרטיסים מעת לעת.

ד"א, אין לי תלונות למכבי שמבחינתה עושה הפנינגים כדי להכניס עוד עניין מסביב. לפעמים אני מרגיש שחבל על המשאבים.

לא מסכים.

בכלל, אני חושב שאפשר להפסיק להתעסק בקהל עד שנחזור לשחק בבית אחרי יותר מ-120 משחקי חוץ.

הגשם שבר המון אנשים. כל הבוקר ירד מבול פסיכי בכל אזור השפלה וקו החוף...יכול להבין את האוהד הפוטנציאלי של "5 משחקים נוחים בשנה" שלא הגיע. היה משמעותית פחות ילדים מהמשחק מול פ"ת.

ספרו לי עוד כמה שבת ב16 זה אצטדיון מלא קל.

ולא, המיני חורף שהיה אתמול לא מהווה תירוץ.

יש לא מעט אוהדים שאינם מנויים והייתה להם דודא למכבי, דודא שהתעצמה לאור ההצלחה השנה.

הם באו על סיפוקם במשחק נגד מכבי פ"ת שהתקיים בשבת ב16:00, וזהו לתקופה הקרובה.

אבא עם ילד/ים לא יבוא כל שבת שנייה לאצטדיון, לא עליהם אפשר לבנות בשוטף. לא מאמין שהם ירכשו מנוי כשזה יתאפשר להם בבלומפילד המחודש, אלא יקנו כרטיסים מעת לעת.

ד"א, אין לי תלונות למכבי שמבחינתה עושה הפנינגים כדי להכניס עוד עניין מסביב. לפעמים אני מרגיש שחבל על המשאבים.

שבת ב-4 עדיין פוטנציאל לאיצטדיון מלא פי אלף מכל יום אחר בטח בשעות הערב. אל תהיה גונב דעת.

כמה סמרטוט אתה צריך להיות כדי לחכות להרביץ לאנשים שלא רוצים לריב איתך?

עצוב מאוד שזה קורה ביציע של מכבי, כבר די הרבה זמן לא היה אירוע כזה.

הגשם שבר המון אנשים. כל הבוקר ירד מבול פסיכי בכל אזור השפלה וקו החוף...יכול להבין את האוהד הפוטנציאלי של "5 משחקים נוחים בשנה" שלא הגיע. היה משמעותית פחות ילדים מהמשחק מול פ"ת.

אני הייתי אמור להביא את הבת שלי פעם ראשונה למשחק אתמול, איך שאני באמת לצאת מתחיל מבול מטורף, אשתי אמרה לי שאין שום מצב שאני לוקח אותה במזג אוויר כזה

מניח שכמוני היו עוד כמה

למה לבוא לעודד את מכבי נהיה תלוי בשעה, במזג האוויר ובמיקום? ועוד בעונה כזאת? (לא מדבר על הילדים הקטנים שבאמת אי אפשר לקחת כל הזמן.)

למה לבוא לעודד את מכבי נהיה תלוי בשעה, במזג האוויר ובמיקום? ועוד בעונה כזאת? (לא מדבר על הילדים הקטנים שבאמת אי אפשר לקחת כל הזמן.)

אני חושב שזה שילוב של כמה דברים בו זמנית, האס"ק שרץ פה כבר תקופה ארוכה, השחיקה מנתניה, המזג אויר. היריבה הלא אטרקטיבית.

כל זה ישתנה בבלומפילד בתקווה.

אם זה הופנה אליי אז אני לא הכתובת, כרטיס לדרבי חוץ היה לי עם פער יפה בניקוד חוץ. אבל לקהל הרחב שלא נמנה על הגרעין הקבוע זה משנה. אם תרצה חלק מתרבות הספורט העצובה שלנו.

חבל לי על הכמות רק בגלל שעוד משחק של 12,000 בשבת צהריים היה נותן למכבי עוד "הוכחה" אם רוצים לפעול נגד השעות ההזויות בימי חול.

היה לי כיף, אחלה מכבי שבעולם.

אמאדור היה טוב אתמול, למרות שחדרה לא ניסתה יותר מדי.

אני חושב שעם כל האהבה לפיבן, צריך ללכת עם אמאדור עד סוף העונה כדי שנוכל לקבל לגביו החלטה לקראת העונה הבאה.

אני לא בא אליו בטענות כי הוא פשוט לא שיחק רוב הזמן ותפקיד בלם מצריך תיאום וביטחון.

לא חושב שפיבן יתאים למשחקים באירופה שבהם נשחק כדורגל הגנתי יותר. פיבן בלם מצוין כשאתה רוצה ללחוץ את היריב וצריך בלם מהיר שקורא את המשחק טוב ומונע מתפרצות.

בסגנון משחק הגנתי יותר, הפיזיות ומשחק הראש של אמאדור יהיו חשובים יותר לדעתי.

כמה מקודות -

יאיר עם משחק מצויין,הפתיע אותי לטובה.

לכל מספידי ריקן, הוא מביא מספרים מקו שני יותר מכל קשר אחר שלנו, ואני לא מדבר עם הטורבו שיש לו בתחת כל הזמן,בעיני - נכס.

משחקים ביום שבת בשעה הזאת נותנים לנו קצת רוגע,אין פקקים בהלוך ואין לחץ, זה הפיתרון היחידי לאיצטדיון פח הזה.

חבל שלא שמו עח זה דגש מהרגע שדרכנו בפח אשפה הזה.

בזמן המשחק מזג האוויר היה לא פחות ממעולה,חבל על כל אלה שלא באו בגלל מזג האוויר.

החסרון המשמעותי שלו זה בהנעת כדור.

באספקט הזה יותר חשוב לי עוד קשר משחרר מלחץ, באירופה ילחצו אותנו טוב יותר מבליגה.

גולסה זה בול הקשר שצריך..חבל שעל הכשירות שלו אי אפשר לסמוך לכן צריך עוד מישהו כמוהו.

בגדול מדהים כמה עלי מוחמד תפור עלינו.

דווקא באירופה נשחק יודע מבוקר ולכן הנעת הכדור שלו פחות קריטית ויותר הנוכחות שלו והיכולות הפיזיות.

קארצב מפתיע אותי ( ואני עוקב אחריו מגיל 15)

הוא אשכרה מספיק טוב בליגה הזאת לנסות כבר בעונה הבאה לנסות להכנס לרוטציה של מכבי. למרות שעדיין אני חושב שאם ניתן לו עוד עונה בבני יהודה/נתניה הוא חוזר משם אחריי זה כדן גלזר מינימום.

לגבי אלמוג, חומר גלם מעולה. אבל יש עוד זמן עד שזה יהיה מוכן אלינו.

נעקוב אחריו בליגת העל עונה הבאה ונראה אם בסופה יש לנו קיצוני כוכב חדש.

סוייר, לדעתך הוא יכול להיכנס לנעליי דור פרץ (כבר בעונה הבאה הכוונה, לאו דווקא בטווח הרחוק) במידה ויימכר?

גם אני עוקב אחריו וחושב שהוא פוטנציאל אדיר. הוא עדיין נעלם לפרקים ולכ שומר על יציבות ביכולת אבל אני מניח שזה גם אלמנט של גיל וניסיון.

בעונה הבאה מסתמן שיהיו לנו 6 זרים שאף אחד מהם לא בקישור האחורי. חייבים מישהו ישראלי שיחליף את דור פרץ וכמובן גם גולסה פציע ואי אפשר לתכנן עליו לעונה מלאה.

אז מבין הישראלים, לצד קארצב, המועמד היחיד הנוסף שיש לי הוא אלמוג כהן. השאר לא מספיק טובים או לא ריאליים.

מה דעתך?

דווקא באירופה נשחק יודע מבוקר ולכן הנעת הכדור שלו פחות קריטית ויותר הנוכחות שלו והיכולות הפיזיות.

סוייר, לדעתך הוא יכול להיכנס לנעליי דור פרץ (כבר בעונה הבאה הכוונה, לאו דווקא בטווח הרחוק) במידה ויימכר?

גם אני עוקב אחריו וחושב שהוא פוטנציאל אדיר. הוא עדיין נעלם לפרקים ולכ שומר על יציבות ביכולת אבל אני מניח שזה גם אלמנט של גיל וניסיון.

בעונה הבאה מסתמן שיהיו לנו 6 זרים שאף אחד מהם לא בקישור האחורי. חייבים מישהו ישראלי שיחליף את דור פרץ וכמובן גם גולסה פציע ואי אפשר לתכנן עליו לעונה מלאה.

אז מבין הישראלים, לצד קארצב, המועמד היחיד הנוסף שיש לי הוא אלמוג כהן. השאר לא מספיק טובים או לא ריאליים.

מה דעתך?

יש הרבה ספוקלציות בהודעה הזאת, לגבי קארצב אני באופן אישי לא הייתי מהמר עליו כשחקן משמעותי בקבוצה כבר בשנה הבאה אלא נותן לו עוד עונה מלאה בליגת העל לפני שהוא מגיע אלינו, הוא גם לא קשר אחורי סטייל דור פרץ, יש לו תכונות של שחקן יותר התקפי.

אלמוג כהן הוא לא הפנטזיה שלי לקישור של מכבי..

מה דעתך?

אלמוג כהן בשיאו לא היה מספיק טוב לנו. לא רואה את זה משתנה כשיש ילדים שדופקים על הדלת. מעדיף לשלם שכר לימוד על קראצב מאשר לבזבז שנה על אלמוג כהן.

זה בדיוק האישיו... לא עולים לי ממש מועמדים ישראלים נוספים. קארצב יכול לשחק בכל העמדות בקישור ואני חושב שגם מבחינה הגנתית הוא יכול לעשות אדפטציה לדרישות התפקיד. גם אם לא על ההתחלה.

גם מבחינתי אלמוג כהן הוא לא הקאפ אוף טי לתפקיד, אבל באמת שלא עולים לי מועמדים נוספים. שחקנים מהליגה או מחו"ל, לא עולה לי מישהו ברמה או ריאלי, ומבין המושאלים לא חושב שיש מישהו נוסף שמתאים, לפחות בשלב זה (ואליאל פרץ ואור דסה למשל הם באמת התקפיים מדי ולא מתאימים לעמדה הזאת).

יש לכם רעיונות לשחקנים שניתן להביא? אולי רק איזה מתאזרח כמו ההולנדי ההוא שאז היה מועמד...

אם זה הופנה אליי אז אני לא הכתובת, כרטיס לדרבי חוץ היה לי עם פער יפה בניקוד חוץ. אבל לקהל הרחב שלא נמנה על הגרעין הקבוע זה משנה. אם תרצה חלק מתרבות הספורט העצובה שלנו.

למה שזה יופנה אלייך? זה מופנה לכל אותם אלה שבאים רק במזג האוויר מסויים, בשעה מסויימת, וביום מסויים.

בגלל הגשם אתמול היו פחות אוהדים בכל המגרשים, אבל ראבק מה זה 6500 למשחק בית בעונה כזאת? ובמשחק לפני 7500 שזה גם מעט.

אני מקווה שבבלומפילד נחזור להיות הקהל הכי טוב בארץ גם מבחינת כמויות.

חתם?