Jump to content

סיכום הניצחון על בני יהודה בנתניה אחריי צפייה בש.ח | מסיימים את העונה הסדירה בניצחון

Sawyer

Recommended Posts

סוגרים סיבוב, משחק אחרון במסגרת העונה הסדירה הקסומה הזאת ואנחנו רוצים יותר מהכל, לסיים אותו ללא הפסד. היריבה מולנו אחת הקבוצות המוכשרות והמאומנות בליגה. היתרון האיכותי שלנו עדיין צריך להספיק.

איביץ' מעלה הרכב חזק כמעט בלי הפתעות, פרץ מקבל את מרכז המגרש, ריקן ומיכה לפניו. ההתקפה בנוהל אצילי עטר צ'יקו. בני יהודה עם כל המושאלים והאקסים תעשה את המיטב כדי לקלקל לנו.

המשחק נפתח בקצב טוב, דקה 5 קרן של בני יהודה מגיעה לבלטקסה שמצליח להתחבר טוב עם העקב אל הכדור אבל תגובה גדולה של ראייקו שהודף את הכדור. דקה 6 התקפת הנגד של הצהובים עם אלירן עטר שדוהר נהדר בשמאל ומוסר טוב לדור מיכה שממצב נהדר בועט כדור לא מספיק מדוייק שמפספס את הקורה במטר לפחות. דקה 7 צ'יקו חוטף כדור וחודר לרחבה אבל מזווית קשה הוא משחרר כדור לא טוב שיוצא החוצה. הצהובים מגבירים את הלחץ, דקה 12 התקפה נהדרת של מכבי באגף שמאל עם סבוריט שמעביר כדור טוב לריקן שבועט מקו ה16 כדור שכבר עובר את השוער אבל קוויאר מציל מהקו. המשחק מעט נרגע. דקה 33 בניגוד גמור למתרחש במגרש, ריצת סולו של צ'יבוטה שלקח את הכדור מאחורי חודר לרחבה וסוחט מדסה את הפנדל. שי קונסטנטין ניגש לפנדל ומשגר בעיטה שטוחה וחזקה לפינה, ראייקו באינסטיקנט אדיר מצליח לעצור אבל סגס תמבי הראשון לריבאונד כובש מקרוב, 1-0 בני יהודה. עד לסיום המחצית לא נרשמו ארועים.

מחצית שניה נפתחה בטירוף מצד הצהובים. 30 שניות לפתיחת המשחק וכבר יוני מנסה בעיטה מ25 מטר הכדור שלו לא מספיק חזק ושאבי הודף. דקה 50 כדור רוחב נהדר של אלי דסה מגיע לאופאדו שמזווית לא קלה מצליח להתחבר לכדור אבל מפספס את המסגרת במעט. דקה 52 עוד התקפה טוב השל הצהובים ריקן פזיז ומנסה בעיטה מ18 מטר הכדור שלו לא מדוייק. דקה 58 יוני כהן מזהה את ההיסוס בהגנה של בני יהודה מתקדם עד לסף הרחבה ובועט כדור שעובר בדיוק בין הקורה לרגל של צ'יקו שמנסה לדחוק מקרוב. דקה 59 הזדמנות נדירה לבני יהודה כשחזיזה בורח למרכז ובועט מ17 מטר בעיטה רעה שעולה גבוה מעל השער. דקה 62 ניגש לבצע כדור מזווית קשה ומשחרר פצצה לפינה הקרובה, שאבו מאחר להגיע ויכול רק ללטף את הכדור בדרך לרשת, 1-1 מוצדק. הצהובים מחפשים להכות על הברזל כשהוא עוד חם, דקה 64 שוב פעם אלירן עטר בכדור חופשי הפעם מכניס כדור גדול לראש של איתי שכטר שמ6 מטר נוגח ברשלנות החוצה, החמצה גדולה של איתי. דקה 71 שוב פעם זה צ'יבוטה שחודר לרחבה משמאל ומנסה הפעם בעיטה מזווית קשה אבל שוב פעם ראייקוביץ' במקום. דקה 72 שאבי משמיט כדור קל שמגיע לפיבן שמוסר נהדר לאצילי שמ10 מטר בועט כדור רשלני מעל השער. דקה 78 קרן של יונתן כהן נוחתת על הראש של דור פרץ שמ6 מטר פנוי לגמריי נוגח החוצה, עוד החמצה גדולה לצהובים. דקה 81 ברסקי מרים כדור שעובר את הגנת בני יהודה ומגיע עד לאלירן עטר שעוצר טוב ובטיימינג המושלם משחרר פס רוחב לאבי ריקן שמצטרף נהדר ומ10 מטר בנגיעה בועט חזק לרשת, 2-1 מכבי ת"א. דקה 87 צ'יבוטה באגף שמאל מכניס רוחב שנבעט מ8 מטרים אבל שוב ראייקו במקום עם עצירה נהדרת מציל את הצהובים מספיגה נוספת. דקה 88 שוב פעם זה צ'יבוטה שהפעם מקפיץ בדאבל פס עם סילבסטר ומ6 מטר בנגיעה רכה מקפיץ מעל ראייקוביץ' אבל הכדור שלו פוגע רק במשקוף. דקה 93 סורו מבצע עבירה גסה על ריקן, רואה את הצהוב השני ואת האדום במהלך המשמעותי האחרון במשחק.

שופט: סביר- (הבעיה המרכזית בשיפוט היום הייתה חוסר אחידות בשריקות, לא בין הקבוצות ולא בין השריקות עצמן. כמובן שגם היום זכינו לראות כמה שריקות הזויות במיוחד כמו מרפק לצ'יקו והגול שלהם שלא היה צריך לאשר.)

שחקנים:

ראייקו - נהדר. אולי המצטיין מבחינת הצהובים עם כמה הצלות קריטיות כולל פנדל אחד (למרות הריבאונד), הוצאות כדור מהירות ושליטה בכדורי גובה. אני מתחיל להתגעגע מעכשיו.

דסה - אני לא מתעלם מכמה כדורים טובים והצטרפות יפה בהתקפה, אבל התפקיד של מגן הוא קודם כל להגן והיום הוא עשה את זה בצורה מזעזעת, הפנדל, כל הטיולים שצ'יבוטה ואחרים לקחו אותו. כמעט נתן להם עוד הזדמנות בסוף. רע מאוד היום.

פיבן - מצד אחד משחק אגרסיבי וחזק שלא נותן למגן שלו שניה לנשום, מצד שני עבירות לא מחוייבות, טעויות לא מחוייבות ומסירות לא מדוייקות שבאות נגדנו, יש לו עוד דרך לעשות, שינצל את עשרת המשחקים שנותרו לו בליגה.

שרן - אולי לא היה לו משחק מושלם היום אבל היה ניכר שהוא השחקן שמייצב את ההגנה ומסדר אותה כשהבלאגן מתחיל לחגוג. הוסיף משחק מסירות חכם. יופי קפטן.

סבוריט - סולידי כרגיל בהגנה, פתח לא רע בהתקפה עם הצטרפות לעומק וכדורי רוחב חדים. אני חושב שהיה מעט פחות מרוכז היום בחלק מהמשחק אבל עדיין אי אפשר לבוא בתלונות לזר הפנטסטי הזה.

פרץ - עוד משחק מאכזב של דור פרץ שהציפיות ממנו במשחק הזה בעמדת הקשר האחורי היו גבוהות הרבה יותר, הוא אולי לא היה זוועה אבל היו לו יותר מדי איבודים, היסוסים לא ברורים, הרדמויות וקינוח עם החטאות מסמרות שער. להתעורר(!)

ריקן - עוד משחק ריקני טיפוסי, המון תחת, חילץ כדורים, עשה עבודה במרכז, יצא הרבה קדימה ואיים על השער. היום הוא הכריע את המשחק אז אני מבסוט מאוד, הרבה פעמים אחרות זה בחוץ. בוא נשמח על היום. יופי אבי!

מיכה/יוני - שאלוהים ישלם לסגס על מה שעשה לך, חייב לחזור בשבת | היה טוב, חשב הרבה לעומק, הכניס כדורים טובים וניסה לאיים על השער. בסה"כ עשה את המצופה בסיטואציה.

אצילי - משחק חלש של עומר אצילי שמתקשה לבוא לידי ביטוי במשחקים כאלו (בטח אחרי שדור מיכה יצא) כן תרם את שלו בהגנה ובחילוצי הכדור אבל כשאתה מקבל את המצב להפוך ל2-1 ובועט ככה, מאכזב. תכבוש את מה שאתה מקבל.

עטר - זיהה את השוער החלש ושיגר פצצה בשער הראשון, מסר בטיימינג מושלם את השני. המאסטרו של מכבי ת"א היום עם משחק VIP והמון מניות בניצחון הזה. ענק אלירן.

צ'יקו - היה בסדר בסה"כ, הוריד כמה כדורים. סחט עבירות (כשהשופט שרק..) שיחרר בעיטה וחצי מסוכנות. יכל כמובן להיות יותר מסוכן ויותר מרוכז.

פיקנטריה:

- מכבי מסיימת את העונה הסדירה ללא הפסד

- מכבי מסיימת את העונה בהפרש 22 נקודות מהמקום השני

- משחק ליגה אחרון ללא ואר

- השוער של בני יהודה, שאבי. לא יודע לבעוט. כל כך מביך.

- השופט מתקל את עטר ונפצע.

- דקה 77 יוצא מספר 7 נכנס 77 (געגועים לערן)

חייב למות:

סגס תמבי - בכללי אתה בן זונה עצום ושנוא מאוד שחייב חייב למות אבל על הדריכה על דור אין מחילה, לא אכפת לי איך ולמה שלא יקום מחר.

אבוקסיס - יששששששששששש!!!!!!!!! זיינו את אמא שלך!!!!! בזמן שאתה בוכה על הדשא!!!!!!! זה הכי מתוק בעולם!!!! תודהההההההההה!!!!!!!

קהל:

כמובן שאני ממשיך לא להצליח לפצח את התעלומה הבלתי מוסברת שנקראת הקהל של מכבי ת"א והרגלי ההגעה שלו למשחקים, אבל כבר מזמן התייאשתי. מי שלא בא? מ-פ-ס-י-ד.

לדקות היה נראה שההפסד הראשון יכול להגיע, זה היה איפשהו כשהם קיבלו פנדל ופצעו את מיכה באותה דקה. הייתי גאה לראות את התתגייסות של הקהל בראשות הפאנטיקס שהובילו עידוד טוב עד להבטחת הניצחון. שאפו.

נשארו לנו רק עוד 10 משחקי פלייאוף אחרונים ו(עד) 2 משחקי גביע, בואו נהנה במקסימום מכולם ולא נשאיר לאף אחד כלום.

שבת, 16:00, נתניה. נתראה.

שמע אין סיכוי שהספקת לראות את המשחק

מי הדביל שקובע את המשחק לשמונה וחצי ביום שני?

מההרגל הייתי בטוח שהמשחק בתשע ונכנסתי במקרה 10 דקות לפני, לקח לי כמה רגעים להבין שהמשחק בשמונה וחצי

סעמק ירד לי הלב, באותה מידה יכולתי להגיע קצת לפני תשע ולפספס את המחצית הראשונה

שמע אין סיכוי שהספקת לראות את המשחק

מי הדביל שקובע את המשחק לשמונה וחצי ביום שני?

מההרגל הייתי בטוח שהמשחק בתשע ונכנסתי במקרה 10 דקות לפני, לקח לי כמה רגעים להבין שהמשחק בשמונה וחצי

סעמק ירד לי הלב, באותה מידה יכולתי להגיע קצת לפני תשע ולפספס את המחצית הראשונה

22:57 הייתי בבית, כשאתה מקצוען אתה מקצוען.

ואתה טמבל חחחחחח

למה היה צריך לפסול את הגול שלהם? לא ראיתי תקציר. נכנסו מוקדם לרחבה?

קלעת בול.

- המשחק של אצילי הוא המשך ישיר לשבוע שעבר. אז הוא שיחק גרוע וכבש, היום היא שיחק גרוע ולא כבש. איביץ' אמר היום משהו בחילוף - ברסקי יכול לעזור לי לנצח את המשחק הזה יותר מאצילי (שבהתקף של חוסר מודעות כבר כונה בפורום "שחקן ההתקפה הטוב בישראל"). ברסקי שחקן טוב וראוי, אבל כשמכבי רוצה להשיג שער, חילוף אצילי-ברסקי לא אמור היה להתרחש. העונה זה כבר לא משנה, אבל אם בשנה הבאה הוא לא יהפוך לשחקן שהוא היה אמור להיות, יש סיכוי שזה כבר לא יקרה.

- פרץ נראה לי גם היום בסדר גמור. לא מושלם, לא מדהים, אבל לגמרי בסדר.

- זה כנראה לא יקרה, אבל ראיקוביץ' הוא הסוס השחור במרוץ לשחקן העונה.

למה היה צריך לפסול את הגול שלהם? לא ראיתי תקציר. נכנסו מוקדם לרחבה?

כן, בגלל שהפנדל לא נכנס אז היה צריך לשרוק לפנדל חוזר. אם זה היה נכנס אז היה צריך לאשר למרות הכניסה.

ניצחון מתוק וקשה. הרבה אופי ובעיקר ראייקו שהציל אותנו פה בגדול.

מחצית ראשונה נוראית. אני חושב שלא בעטנו פעם אחת למסגרת. אני דווקא שוב התאכזבתי מריקן. מצפה ממנו להיות הרבה יותר מדוייק ולא לפחד לדחוף קדימה. זה בעיה שהוא לא עושה את זה במיוחד ליד פרץ שעל היכולת המסירה בכלל אין מה לדבר.

מחצית ראשונה אולי הכי חלשה שלנו העונה.

במחצית שנייה קצת התעוררנו, אבל המשחק היה קצת מבולגן - זה מה שגם הביא לכמה הזדמניות של בני יהודה לקראת הסוף.

ראיקו ענק !!!

השתיק העונה כמה מבקרים שלו - נזכר במיוחד בכתבה בone, עם כמה שוערי עבר כושלים שהעזו להגיד שהוא אפילו לא בין חמשת השוערים הטובים בליגה.

דרך אגב, חושב ששכטר חייב לחזור לעמדת החלוץ הפותח.

דרך אגב, לא חושב שצריך להכריז על המשחק של דסה "זוועה", או משהו בסגנון. היה לו משחק לא טוב הגנתית, זה נכון, אבל זה לא שעמד מולו קוטל קנים. מכבי לא משחקת נגד קונוסים. צריך לזכור את זה. צ'יבוטה שחקן טוב; מהיר וזריז. דסה אינו הראשון שמתקשה מולו, וכנראה גם לא האחרון, ולא סתם הוא ישחק בשנה הבאה מחוץ לישראל. צריך לקחת את הדברים האלה בחשבון. בכל מקרה, זוועה זו לא הייתה.

זה היה ממש בשיניים, תודה לראיקוביץ'.

הקישור זועק לרענון.

בכלל, אשמח אם פיבן ואצילי ינוחו נגד חדרה, גם צ'יקו יכול להתחיל על הספסל.

דרך אגב, לא חושב שצריך להכריז על המשחק של דסה "זוועה", או משהו בסגנון. היה לו משחק לא טוב הגנתית, זה נכון, אבל זה לא שעמד מולו קוטל קנים. מכבי לא משחקת נגד קונוסים. צריך לזכור את זה. צ'יבוטה שחקן טוב; מהיר וזריז. דסה אינו הראשון שמתקשה מולו, וכנראה גם לא האחרון, ולא סתם הוא ישחק בשנה הבאה מחוץ לישראל. צריך לקחת את הדברים האלה בחשבון. בכל מקרה, זוועה זו לא הייתה.

היה לו כך וכך פוזשנים בהגנה, הוא נכשל ברובם. הגנתית זה זוועה.

לדעתי לפחות..

קשה להשאיר את העיניים פקוחות בסרט שכבר ראית/משעמם אותך. ככה מכבי. אבל נשארה עוד סצנה אחת (בשאיפה עוד שתיים) שחייבים להישאר ערים לקראתה. אין שום זיכרון מועדוני לזה. גם לא זיכרון אוהדים. עונה קלאסית של מכבי סל בשנות השמונים...

וואלה כשנגמר המשחק צעקתי יש ענק כמה פעמים כזה כאילו מינימום לקחנו את הגביע ומסביבי אנשים אדישים כאלה, שמחים אמנם אבל לא ראיתי פרצי שמחה אדירים.

זה היה משחק קשה, מול יריבה קשה, כשהקבוצה שלך במצב מנטלי של בטן/גב בים כבר כמה חודשים. ידעו להתעלות על עצמם ולהביא את הניצחון אחרי פיגור. להגדיל את הפער ולשמור על עונה ללא הפסדים. אז נכון דסה במשחק הגנה די זוועתי, וריקן פשוט אנטי כדורגל (למרות הגול), ומיכה נפצע ואצילי מסיים עוד משחק גרוע רק בלי השערים אבל כמה אופי יש לקבוצה הזאת כמה רצון, יצאו מחצית שניה כמו מלוע של תותח להשיג את הניצחון. וכמובן ראיקו שנותן עונה אדירה. כשהקבוצה הזאת מתעוררת אין בארץ אף קבוצה שיכולה עליה.

שמח לראות אבוקוף עצבני ושנכנסנו לו מתחת לעור, שמח עוד יותר שחטף גול כששחקן שלו על הדשא. כזה אדם מגעיל ומזדיין, שיהיה לו רק רע בחיים.

לא יודע אם זה יספיק או לא יספיק לאירופה, סומך על איביץ' שידע לעשות את השינויים בקיץ. בינתיים אנחנו בדרך לטרבל, ואם ירצה השם גם נשבור סוף סוף את שיא המשחקים ללא הפסד ברצף של חיפה. נשארו רק 14...

66 נקודות.

כמו בסיום העונה הסדירה ב-13/14.

5 נקודות פחות מכל העונה שעברה.

6 נקודות פחות מכל עונת שוטא/ג'ורדי/ליטו.

קשה להשאיר את העיניים פקוחות בסרט שכבר ראית/משעמם אותך. ככה מכבי. אבל נשארה עוד סצנה אחת (בשאיפה עוד שתיים) שחייבים להישאר ערים לקראתה. אין שום זיכרון מועדוני לזה. גם לא זיכרון אוהדים. עונה קלאסית של מכבי סל בשנות השמונים...

כמעט היה לנו זיכרון לכל החיים, ואז הקוון פסל את הגול של שכטר שעשה 4-0 בחיפה עם מספיק זמן לתת אפילו עוד.

מקווה שנספיק להניף צלחת מולם בעוד שלושה שבועות.

שמעו ריקן עשה גול פשוט גדול, לא מובן מאליו - הלך עם הרגל הרחוקה כמו שצריך, למרות שזו ימין ונעץ כדור חד. הרבה טכניקה בבעיטה.

מקווה שהעובדה שאולי האליפות תגיע בדיוק בשבוע של החצי גמר לא תפגע בנו.

יש ימים לשחקן שבהם, מה לעשות, היכולת לא משהו. זה קורה לכולם ודסה לא יוצא דופן מההיבט הזה.

מה ששיגע אותי זו האדישות שלו שבאה לידי ביטוי במיוחד בשער שספגנו. הוא פשוט עומד מחוץ לרחבה ומסתכל שם על כל מה שקורה בזמן הבעיטה כאילו הוא תייר.

כשאלוהים החליט שאצילי יהיה שחקן כדורגל, בא אליו אחד המלאכים (אוהד מכבי, כמובן) וביקש להעיר את תשומת ליבו שעם כישרון כזה הוא לא ישחק במכבי יותר מעונה ויגיע רחוק מאוד בליגה בכירה באירופה. אלוהים צחק והרגיע אותו: ״חכה שתראה איזו יכולת לקבלת החלטות באזור הרחבה נתתי לו״.

אם אני מנספורד, אני מבקש ממחלקת המדיה להכין לי קובץ של ראיקו מהמשחק אתמול ושולח אותו על הבוקר למונאקו, בידיעה שאם נותרו עוד מחלוקות בעניין המו״מ, הם יסגרו כנראה בקרוב לטובתי.

אחרי ששללו כל הסבר מקצועי אפשרי, הצוות המקצועי מתחיל לקחת ברצינות מסרים שהוא קיבל ממכשפה שטוענת שהיא אחראית לכישוף שהפך את דור פרץ לשחקן הטוב בארץ מאז העונה שעברה עם ג׳ורדי ואם רוצים שזה ימשיך הם צריכים לשלם, כי הכישוף נגמר.

בסרט ההמשך של ׳בלתי שביר׳, ׳מיסטר גלאס׳, איל גולסה ניגש לאודישן של הדמות שגילם סמואל ל. ג׳קסון. הוא לא עבר את המבחנים אחרי שהבמאי מ. נייט שאמלאן טען שהוא אמנם חיפש ״דמות פריכה״, אבל זו של גולסה קיצונית על גבול הלא-אמין.

אני רק שאלה.

מתי אנשים יבינו שקנדיל יותר טוב מדסה בכל אספקט במגרש.

בחיים לא ראיתי מגן שלוקח כל כך הרבה אחורה ועוד עושה חט על פשע עם פנדל של 100% + בהתחלה היה איתו עוד שחקן. מה אתה רץ אחורה לרחבה שלך דביל?