Jump to content

יוסי אבוקסיס

DT7

Recommended Posts

לא רוצה לחשוב על היום שהסחלה הזה יאמן בחיפה כל משחק יהיה פיצוץ.

הפוך! יקבל תקציב גדול ויכשל. הרבה יותר נוח לאמן קבוצה קטנה בלי ציפיות. זוכר את הקדנציה שלו בהפועל? בחיפה עם כל הבילדאפ שיבנו שם בטרום עונה הכישלון יהיה מהדהד כפליים.

מאמן טוב בנאדם בעייתי.. לוקח את כל הטינה שיש לו כלפיי מכבי מימיו כשחקן ומקרין אותה לכל השחקנים במועדונים אותם הוא מאמן, גורם להסתה ובסוף זה ייגמר לא טוב... כשאימן בסכנין כמעט זה הסתיים בלינץ' על שחקני מכבי, ועכשיו כשהוא בבני יהודה הקהלים שלנו אולי בשפל הכי גדול בתולדותיהם, מאמן טוב אבל חייב להפסיק לאמן, גורם לאלימות ולשנאה... מקווה שנתניה תיקח להם את הגביע. זה לא מגיע לבני יהודה ובטח שלא למאמן האלים והמסית הזה.. זה נראה כאילו אין לו מטרות חיוביות בקריירה והמטרה היחידה שלו היא לעצבן את אוהדי מכבי וההנהלה.. ובזה הוא מצליח אבל זה לא לגיטימי ולא ספורטיבי בכלל.. מקווה ליום שהוא יתחיל כבר להתעסק רק בעצמו כי זה נראה פשוט אידיוטי כבר ולא עושה לו שם טוב..

כולם אומרים שהוא מאמן טוב, ואומר שוב עד שלא יוכיח את עצמו בקבוצה גדולה הוא לא נחשב.

ולדעתי, הוא לא מאמן של קבוצה גדולה, הוא לא מסוגל לפחות עדיין לא.

• 2 weeks later...

ואיך אפשר לשחק נגד הזבל הזה בלי להזכיר את הבן זונה הזה.

היית שחקן הכי שנוא ועכשיו אתה מאמן הכי שנוא הקהל שלנו הוא באמת אסון כי בכל הזדמנות שרק תהיה נרקוד עלייך.

דעה קצת לא פופולרית , אבל אחרי בערך עשור בלי אדם שאנחנו באמת שונאים (טועמה אולי האחרון ?) נחמד שיש אדם שאשכרה כיף לשנוא.

דקל קינן/אוגו וכל מיני יצורים כאלה זה לא זה.

אבוקסיס זה נמסיס , חולה סארס אמיתי, יהיה כיף לקלל אותו שנה הבאה בבלומפילד.

לא הייתי שותף עד עכשיו לשנאה ה״מעבר לספורטיביות״ אליו.

אבל אחרי היש הזה שדפק בסוף, אני מאחל לו את כל הרע שבעולם

דעה קצת לא פופולרית , אבל אחרי בערך עשור בלי אדם שאנחנו באמת שונאים (טועמה אולי האחרון ?) נחמד שיש אדם שאשכרה כיף לשנוא.

הוא כמו נבל בקומיקס

דקל קינן זה קלגס ארור ובזוי לא פחות מאבוקסיס

וג'ון אוגו זה סתם עובר אורח שאם אתה שם לו סכום כלשהו הוא בכיף עובר אלינו.

אבוקסיס זה כל הפועל בבנאדם אחד כל פעם שאתה קצת שוכח ממנו הוא דואג להזכיר לך למה אתה כל כך שונא אותו. טינופת אנושית מיץ זבל של בית חולים.

וואלה כשכל היציע שר אבוקסיס מת היה לי חשמל בגוף, זה היה גדול

ובנימה זאת, בדיקת HIV חיובית ויפה שעת אחת קודם

וואלה כשכל היציע שר אבוקסיס מת היה לי חשמל בגוף, זה היה גדול

ובנימה זאת, בדיקת HIV חיובית ויפה שעת אחת קודם

היו קבוצה של ילדים שהצטרפו לשירה וזה ריגש אותי. בכל דור ודור זאת מצווה לקלל את אבוקסיס.

לדעתי צריך להפסיק להעניק לו תשומת לב... אפילו לא מגיעה לו תשומת לב שלילית.. אין לו מה לעשות בלעדינו הוא יחפש מועדון אחר להתלבש עליו. כזה הוא... ניתן לנתניה לדבר במגרש נגדו בגמר

לדעתי צריך להפסיק להעניק לו תשומת לב... אפילו לא מגיעה לו תשומת לב שלילית.. אין לו מה לעשות בלעדינו הוא יחפש מועדון אחר להתלבש עליו. כזה הוא... ניתן לנתניה לדבר במגרש נגדו בגמר

תשומת לב? בוא נפסיק לתת תשומת לב להפועל, לבית"ר, לחיפה, לצ'יבוטה הרי הם לא שווים את זה.

הוא השחקן היריב הכי שנוא אי פעם ואותו דבר גם כמאמן והוא אנחנו נמשיך לשיר לו כל משחק.

תשומת לב? בוא נפסיק לתת תשומת לב להפועל, לבית"ר, לחיפה, לצ'יבוטה הרי הם לא שווים את זה.

הוא השחקן היריב הכי שנוא אי פעם ואותו דבר גם כמאמן והוא אנחנו נמשיך לשיר לו כל משחק.

אני אמרתי את דעתי.. תעשה מה שאתה רוצה.. תרצה או לא.. השנאה כלפיו מגיעה לו או לא היא הדלק שמניע אותו כל פעם מחדש לתת נגדנו 200% ולהתסיס את כולם עלינו.. אתה רוצה תכיר בעובדות אתה לא רוצה אל תכיר בעובדות וזהו.. אני סיימתי לתת יחס מיוחד לאבוקסיס.. זה רק פוגע במועדון בסופו של דבר ולא נותן דבר

אני אמרתי את דעתי.. תעשה מה שאתה רוצה.. תרצה או לא.. השנאה כלפיו מגיעה לו או לא היא הדלק שמניע אותו כל פעם מחדש לתת נגדנו 200% ולהתסיס את כולם עלינו.. אתה רוצה תכיר בעובדות אתה לא רוצה אל תכיר בעובדות וזהו.. אני סיימתי לתת יחס מיוחד לאבוקסיס.. זה רק פוגע במועדון בסופו של דבר ולא נותן דבר

אמרתי לך גם לשיר להפועל זה גורם להם לתת 200% וזה יכול לפגוע במועדון, אז לא תשיר להפועל יותר?

אמרתי לך גם לשיר להפועל זה גורם להם לתת 200% וזה יכול לפגוע במועדון, אז לא תשיר להפועל יותר?

זה לא אותו דבר כמו שאתה הולך נגד בנאדם אישית.. מבחינת הפועל, ההנהלה האוהדים שלה וכו' זה מובן מאליו שתקניט אותם הם כבר רגילים לזה.. אבל כשזה נגד אדם בודד, כולם רוצים להתגייס לעזור לו.. אבל עזוב זה לא העניין.. אני חושב שיותר יעצבן אותו אם לא ניתן לו יחס כי אין לו יותר מדי מטרות בחיים חוץ מלנסות להרוס לנו.. וברגע שלא נספור אותו הוא יאבד כל מוטיבציה שיש לו לשחק כדורגל.. כי רק בשבילנו הוא משחק..

החגיגה שלו בסוף מסבירה כמה שחקן כדורגל ומאמן יכולים להיות שנואים, עושה הכל לעצבן את הקהל של מכבי ולגרום לקללות...איש קטן

האמת שאני יכול להבין את החגיגה שלו. כל משחק אוהדים שלנו יושבים לו על הראש. ברור שישמח ככה.

האמת שאני יכול להבין את החגיגה שלו. כל משחק אוהדים שלנו יושבים לו על הראש. ברור שישמח ככה.

גם אם לא היינו שרים לו השרמוטה הזה היה עושה פרובוקציות בשביל זה הטינופת חי.