Jump to content

המשחק נגד בני יהודה

Elirandani

Recommended Posts

בקרוב תתחיל מחאה חזקה מאוד של אוהדי מכבי נגד משחקים בימי שני.

כמו שכולכם יודעים משחקי הכס יוצא בקרוב וישודר בשני בבוקר, ככה שזמן הצפייה האולטימטיבי יתנגש עם המשחקים שלנו מדי שבוע. בימי שלישי אני משחק כדורגל ואני לא אחכה ליום רביעי לצפות במשחקי הכס.

כבר ביצעתי פניה רשמית למכבי ת"א, צ'רלטון והמנהלת. אעדכן בקרוב בצעדים שאנחנו כקהל צריכים לנקוט.

אם החצי גמר גביע הוא ב-3-4 זה אומר שהמשחק המרכזי שלנו באותו שבוע יהיה מקסימום ראשון, אין סרט לשני באותו שבוע?

בגדול אם נתניה תנצח את חדרה במחזור הקרוב אז המחזור לפני חצי הגמר זה מכבי-נתניה. אמרו שחצאי הגמר יפוצלו וניתן להניח שנתניה ישחקו ברביעי ואנחנו בחמישי ככה שכן, כנראה שבת או ראשון.

בקרוב תתחיל מחאה חזקה מאוד של אוהדי מכבי נגד משחקים בימי שני.

כמו שכולכם יודעים משחקי הכס יוצא בקרוב וישודר בשני בבוקר, ככה שזמן הצפייה האולטימטיבי יתנגש עם המשחקים שלנו מדי שבוע. בימי שלישי אני משחק כדורגל ואני לא אחכה ליום רביעי לצפות במשחקי הכס.

כבר ביצעתי פניה רשמית למכבי ת"א, צ'רלטון והמנהלת. אעדכן בקרוב בצעדים שאנחנו כקהל צריכים לנקוט.

תעתיק את המלל של ההודעה, חייבים להפציץ את כל הגורמים הרלוונטים.

חוסר שעות עבודה ושינה, פקקים, עצבים, הכל אפשר לסבול. להגיע לעבודה בשלישי ולהמנע מספויילרים? זה כבר בלתי נסבל.

כבר יצרתי קשר עם הגורמים הרלוונטים במנהלת ועם בכירים במכבי, כעת לא ניתן להבטיח שאף משחק לא יהיה ביום שני אבל כבר הובטח שיעשו מאמץ בטח לאחר שתובטח האליפות בנושא.

בכיר במנהלת הוסיף שאכן יש מקום לאפשר לאוהדי מכבי כמה שיותר משחקים בשבת בתקופה שנשארה למען הקהל ובשביל הכדורגל.

ולמי שלא שם לב

המשחק המרכזי מוצאי שבת

הפועל חיפה נגד הפועל רעננה .

יהיה שם "בטוח" יותר אחוזי רייטינג מהמשחק שלנו בשני.

מנהלת בושה.

ולמי שלא שם לב

המשחק המרכזי מוצאי שבת

הפועל חיפה נגד הפועל רעננה .

יהיה שם "בטוח" יותר אחוזי רייטינג מהמשחק שלנו בשני.

מנהלת בושה.

המשחק המרכזי הוא בית"ר-הפועל ת"א

רק אני ממש מתחיל להתרגש מהבטחת האליפות באופן רשמי? רוצה כבר את הצלחת הזאת. המשחקים הבאים הם כל אחד כמו גמר גביע בשבילי.

רק אני ממש מתחיל להתרגש מהבטחת האליפות באופן רשמי? רוצה כבר את הצלחת הזאת. המשחקים הבאים הם כל אחד כמו גמר גביע בשבילי.

גם אני כבר.

לגמרי. עם כל הגועל, יש משהו מרגש בלקחת אליפות בנתניה, על הראש של אלוהי הנאחס.

חלום לשיר לחיפל'ה תשתחוו עם צלחת.

מת כבר. איך פגרת הנבחרת באה ברע