Jump to content

סיכום הניצחון על אשדוד באשדוד אחריי צפייה בש.ח | פעמיים אצילי, החגיגה נמשכת

Sawyer

Recommended Posts

2000 לא יהיו שם, גם ם הם ימשיכו לדעוך

אני יודע שאתה מר היסטוריה,אבל אני מר להגיע למשחקים. ומה שהעין שלי זוכרת זה את וסרמיל ריק ולשם בדיוק אנחנו חוזרים.

אפשר להתערב היום. אחריי 2 עונות נפילה שמגיעות אל בש באופן כמעט בלתי נמנע תגיע הנטישה הסופית, 2000-3000 מנויים שיתדללו בהדרגה ב40 שנה הקרובות עד הצא'נס הבא לאליפות.

הגודל הטבעי של ב"ש + טרנר כאצטדיון זה 5,000 אוהדים בעונה שגרתית. כמו שההבדל בין חיפה בק.אליעזר בעונה רעה לחיפה בסמי זה הבדל של עשרות אחוזים צפונה על בסיס האצטדיון.

חייב להרגיע את החגיגות

לא היינו משהו בכלל

לעונה הבאה אם רוצים לעשות משהו עם הסגל שחקנים שיש פה זה לא מספיק בכלל

צ'יקו , שסהכ אני מחזיק ממנו, שחקן שתופס ימים וימים אחרים די חושך כמו היום כנ"ל אצילי ועטר

לשנה הבאה אם רוצים לעשות משהו באירופה חייבים שדרוג די רציני לסגל

העונה גמורה עוד מנובמבר קשה לשחקנים למלא את כל הפוטנציאל שלהם שאין על מה לשחק ומנצחים על ניוטרל. גם היה משחק טוב שלנו ביחס למה שאנחנו רגילים באצטדיון המגעיל הזה.

אני יודע שאתה מר היסטוריה,אבל אני מר להגיע למשחקים. ומה שהעין שלי זוכרת זה את וסרמיל ריק ולשם בדיוק אנחנו חוזרים.

אפשר להתערב היום. אחריי 2 עונות נפילה שמגיעות אל בש באופן כמעט בלתי נמנע תגיע הנטישה הסופית, 2000-3000 מנויים שיתדללו בהדרגה ב40 שנה הקרובות עד הצא'נס הבא לאליפות.

איך ריק אם כל אוהד ב"ש היה איתם עוד בליגה הלאומית.

הזלזול בבש מובן אבל עם זאת הייתי אומר שההצלחות כן גרמו לבסיס שלהם לגדול ואני מעריך שבתקופות רעות הם כן יהיו סביב ה5-7K אוהדים, זה לא אותה תקופה ולא אותו מתקן שהיה להם וזה שונה, גם בחיפה זה השתנה למרות שכולנו זוכרים מה היה שם פעם.

חייב להרגיע את החגיגות

לא היינו משהו בכלל

לעונה הבאה אם רוצים לעשות משהו עם הסגל שחקנים שיש פה זה לא מספיק בכלל

צ'יקו , שסהכ אני מחזיק ממנו, שחקן שתופס ימים וימים אחרים די חושך כמו היום כנ"ל אצילי ועטר

לשנה הבאה אם רוצים לעשות משהו באירופה חייבים שדרוג די רציני לסגל

גם ברסה אחרי ניצחון בגביע, מגיעים לאשדוד ומגרדים 1-0 בקושי.

זה האופי של האיצטדיון הזה, אין מה לעשות.

גם ברסה אחרי ניצחון בגביע, מגיעים לאשדוד ומגרדים 1-0 בקושי.

זה האופי של האיצטדיון הזה, אין מה לעשות.

אבל לא גירדנו 1-0. ניצחנו 2-0 שהיה צריך להיות 3-0 במחצית כבר. לא מבין איך נתפס פה לאנשים שאנחנו כאילו מקרטעים. תראו את התקציר.

אבל לא גירדנו 1-0. ניצחנו 2-0 שהיה צריך להיות 3-0 במחצית כבר. לא מבין איך נתפס פה לאנשים שאנחנו כאילו מקרטעים. תראו את התקציר.

זאת לא הייתה חוו''ד על המשחק הזה. סתם פתגם בלי כיוון.

ראייקו היה מעולה, אשדוד חיפשה לגנוב שער והצליחה להגיע ל2 מצבים (החופשית ובעיטה נוספת מסוכנת מ20 מטר) שאלמלא ראייקו היינו יוצאים פה עם הרבה עצבים של 1:1.

הייתי רוצה במכבי בלם גבוה שגם יודע להניע כדור, מן פרי אהבה של פיבן ואמאדור. יותר מידי כדורים שורקים לנו ברחבה העונה במצבים נייחים.

פיקנטריית ליגת על קטנה, קבוצת הבית עולה במדי החוץ וקבוצת החוץ במדי בית.

נדמה לי שכבר היה העונה משהו כזה עם ב"ש.

גם אם הם יחזרו להיות קבוצת מרכז טבלה בשנים הקודמות, לא יהיו להם 2000-3000 למשחק. וורסמיל זה טוב ויפה, אבל האצטדיון הוחלף, וכללית תרבות האהדה בארץ הולכת ומשתנה בכל הקטע של מנויים/מתקנים טובים יותר/יותר צופים שבאים.

לא שאני חושב שיבואו 10 אלפים לטרנר כל משחק אם הם ימשיכו להיות קבוצת מרכז טבלה, אבל 2-3 למשחק בממוצע? לא יקרה.

הגודל הטבעי של ב"ש + טרנר כאצטדיון זה 5,000 אוהדים בעונה שגרתית. כמו שההבדל בין חיפה בק.אליעזר בעונה רעה לחיפה בסמי זה הבדל של עשרות אחוזים צפונה על בסיס האצטדיון.

אני חושב שאם בעונה-שתיים הבאות הם יהיו קבוצה של מרכז טבלה פלוס (אבל לא קבוצה שרצה לאליפות), המספרים יהיו בערך 7-9 למשחק.

אתם צריכים להבין שמה שהולך שם בדרום זה אפילו יותר גרוע מהצפון, האנשים שם זה התחתית של התחתית. אי אפשר להשוות את זה לאפקט סמי עופר או דברים כאלו.

1. רוב ה"אוהדים" שלהם הם אוהדים של ביתר, חלק מהם כבר חזרו לאהוד ביתר ואם חוגג ימשיך להשקיע ואלונה תמשיך לזרוק - הם יחזרו כולם לביתר.

2. ההתרסקות הולכת לכאוב ממש, רוב האוהדים שהכירו את הקבוצה רק בתוך הטירוף של האליפויות פשוט לא ישרדו ולא ינסו לשרוד את ההתרסקות שמגיעה, להיות קבוצה שנלחמת פתאום ברעננה וק"ש היריבות? לא קל

3. האוכלוסייה המגעילה חסרת הערכים וכפוית הטובה שפשוט תגיד לעצמה טוב היו כמה שנים יאללה נתראה עוד 40.

אולי אני קצת קצת מגזים ב2000-3000 ויכול להיות שגם בעונת20/21 הם ימכרו 4500 מנויים בתחילת העונה..

אבל אנחנו תוך 3-4 שנים גג צופים בממוצע קהל של מתחת ל4000 תוך 7-8 שנים האוהדים החדשים של מכבי לא יודעים בכלל שהייתה לבש הבלחה.

חוץ מפנדלים, מתישהו אצילי הבקיע גול מתוך הרחבה? כמות החטאות פסיכית.

יש לו סה"כ 9 שערי ליגה העונה, 5 מחוץ לרחבה (מקום ראשון בליגה), ו-4 מתוך הרחבה.

צ'יקו פשוט לא מוותר כמעט על שום כדור. גם כשנראה אבוד.

רייכרט מנסה להוציא עצבים עם בעיטה מגעילה על אצילי. זה סיכום הקריירה שלו.