Jump to content

אירוויזיון 2019, תל אביב, ישראל

חןחן

Recommended Posts

ממליץ לא להתרגש מהאיסלנדים, עם משועמם מלא בנרקומנים שרק רוצה תשומת לב עולמית.

לאנשים שם ביום יום לא באמת אכפת מישראל ופלסטין

ממליץ לא להתרגש מהאיסלנדים, עם משועמם מלא בנרקומנים שרק רוצה תשומת לב עולמית.

לאנשים שם ביום יום לא באמת אכפת מישראל ופלסטין

בספק אם הם יודעים איפה אנחנו על המפה.

היה אירוע מעולה, אני לא עוקב וזה לא מעניין אבל מבחינת הפקה זה היה נראה מדהים, שאפו לגורמים (וחראם על המיסים ששילמנו)

המוזיקה ? זבל

מדונה אכזבה, גרמה את הסוס, הגיל עשה את שלו, אבל גם בגיל 60 המלכה נראית מעולה

הפתיעו לטובה, סרביה, קפריסין ובטח עוד כמה קוזינות ששכחתי שעלו לבמה ומעל כולן אלני הזאת WOW WOW WOW

גם בר, גל גדות ולוסי היו אשששש

עוד משהו קטן שברוך השם הגיע לסיומו, לא נראה יותר את הבטטה קוסבייה הזאת עולה עם חצאית מיני לבמות וחושפת 2 רגליים של בהמת משא, לא יכול להסתכל על הדבר הזה, מזעזע

מדונה הייתה מיותרת וזוועתית, זייפה בקולי קולות ובסוף עוד דפקה לנו פוליטיזציה עם דגל פלשתין.

את האיסלנדים צריך להרחיק לכמה שנים.

לא היו יותר מדי שירים ברמה. דווקא השיר הכי אהוב עלי היה של הצ'כים, אחלה שיר לשים באוטו עם חלונות פתוחים בדרך לים. גם לנורווגיה היה שיר יפה. כל השאר נשמע לי או גרוע או אותו הדבר.

חייב להגיד 2 דברים לגבי ההפקה - מבחינת אירוויזיון - הפקה ברמה עולמית לגמרי. הרבה מאוד זמן אני לא זוכר שהפיקו אירוע כזה אצלנו ככה (האמת לא זוכר שבכלל אי פעם הפקנו אירוע ברמה כזאת), מה שמראה שאם רוצים הם יכולים (וגם כשהתקציב מאפשר).

זה לא רק מה שהיה על הבמה זה כל המסביב גם כל הפיצ'רים העדכונים הקטעים הקטנים וגם השיתוף פעולה עם עיריית ת"א.

מה שלדעתי הם כן הגזימו איתו זה השיווק של תל אביב וישראל באופן כללי, היו רגעים שזה היה לי כבר מביך מדי, כאילו אני נמצא באירוע של משרד התיירות ולא בתחרות שירה. סבבה הבנו שרוצים לשווק את עצמנו כמדינה מגניבה ופתוחה עם חיי לילה גייז ים חום בלה בלה בלה אבל זה פשוט היה מוגזם ברמות. לא זוכר שבאירוויזיונים במדינות אחרות היה כזה שיווק מאסיבי של המדינה שלהם.

עוד משהו חיובי זה המגישים. אמנם אסי עזר קוץ מהלך בתחת אבל יחסית למגישים מארצות אחרות סוף סוף הרגשת שהמגישים זורמים יותר עם ההגשה, וגם האנגלית שלהם זרמה הרבה יותר בקלות, זה לא היה נראה שהם שוברים את השיניים או מפחדים לצאת מהטקסט, היה הרבה יותר זרימה ומשהו שנראה כמו אלתור (גם אם זה היה רשום מראש).

סה"כ קיבלו ציון גבוה.

הייתי בגמר. מבחינת הקהל האירוע התחלק ל-2: עד הראיון של מדונה ואחריו. עד הראיון היה חשמל באוויר, אנרגיה לא נורמלית, התרגשות ופאן טהור. מאז הראיון זה הרגיש כמו מריחת זמן ארוכה מדי כדי שיהיה יותר ויותר זמן להצביע. לפחות את הקראת הניקוד הריצו די מהר.

אבל בסך הכל היה מטורף. נהנתי לאללה.

רביד ראו את התפאורה ב"מציאות" כמו שראו בטלויזיה?

בטלויזיה זה נראה ממש טוב, אפקטים מהממים של תלת מימד

רביד ראו את התפאורה ב"מציאות" כמו שראו בטלויזיה?

בטלויזיה זה נראה ממש טוב, אפקטים מהממים של תלת מימד

כן

זה היה האירוע הכי מרשים שהייתי בו. התפאורה היתה לתפוס את הראש.

אחלה הפקה, אבל בכנות? זה למשל מהפנט יותר מכל בלדה עם הפקה מרשימה:

אבל זה הזוכה האהוב עליי כנראה:

אני תמיד מאוכזב כשאני רואה כמו אתמול שיוון שולחת בלדה. וגם אנחנו, וטורקיה לא נמצאת. הפקרנו את האירוויזיון לשעמום.

צריכים במקום האירוויזיון לעשות משהו ים תיכוני, בלי מדינות אירופיות חוץ מדרום אירופה, ובלי שהמדינות שיודעות לעשות מוזיקה יידרדרו לבלדות מרדימות.

אחלה הפקה, אבל בכנות? זה למשל מהפנט יותר מכל בלדה עם הפקה מרשימה:

אבל זה הזוכה האהוב עליי כנראה:

אני תמיד מאוכזב כשאני רואה כמו אתמול שיוון שולחת בלדה. וגם אנחנו, וטורקיה לא נמצאת. הפקרנו את האירוויזיון לשעמום.

צריכים במקום האירוויזיון לעשות משהו ים תיכוני, בלי מדינות אירופיות חוץ מדרום אירופה, ובלי שהמדינות שיודעות לעשות מוזיקה יידרדרו לבלדות מרדימות.

היום עשו אצלי במכון פליילסט אירווזיון מכל השנים(גם מהשנה) וזה היה מבדר מאוד.

אם כבר שיר של טורקיה -

https://www.youtube.com/watch?v=TzKgojZqO5Y

היום עשו אצלי במכון פליילסט אירווזיון מכל השנים(גם מהשנה) וזה היה מבדר מאוד.

אם כבר שיר של טורקיה -

https://www.youtube.com/watch?v=TzKgojZqO5Y

האירוויזיונים הכי טובים הן כשהמדינות הדרום אירופיות וישראל מגיעות עם שירים מקפיצים. לא שבלדות בהכרח גרועות, אבל בשביל שמיעה ראשונה? צריך משהו עם קצב שתופס אותך. ולא שמדינות אחרות לא יכולות לכתוב שיר שתופס, אבל נראה לי שבדרך כלל אלה הים תיכוניות שעושות את זה טוב.

אגב, גם "הופה" של עומר אדם זה מהאירוויזיון, יוון הופיעה עם זה:

https://youtu.be/wfqOrMlwOjs

נמשיך עם הקו הזה של שירים ים תיכוניים - אני חושב שגולדן בוי מאוד אנדרייטד, התאכזבתי שהגיע רק למקום 9. בעיניי היה צריך לזכות. והנה הגרסה של אלוני שעשתה לו קאבר ביוונית:

https://youtu.be/COhxgZCqZWk

מוכרח להגיד שאני אוהב את הקטע שלשם שינוי עושים בבלקן קאבר לשיר ישראלי ולא להיפך.

פולין באופן מפתיע שלחה שיר אדיר לפני כמה שנים:

השופטים נתנו לו ציונים גרועים, אבל הקהל דווקא נתן לו הרבה קולות. בעיניי זה אחד השירים הטובים שהיו באירוויזיון - גם קליט, וגם באמת מדבר על פולין באופן הומוריסטי.

פולין באופן מפתיע שלחה שיר אדיר לפני כמה שנים:

השופטים נתנו לו ציונים גרועים, אבל הקהל דווקא נתן לו הרבה קולות. בעיניי זה אחד השירים הטובים שהיו באירוויזיון - גם קליט, וגם באמת מדבר על פולין באופן הומוריסטי.

2.50

12 הנקודות שקיבלנו מבלארוס נשללו. המקום הסופי שלנו לא השתנה אבל נשארנו עם 0 מביך מהשופטים של כל המדינות.