Jump to content

אירוויזיון 2019, תל אביב, ישראל

חןחן

Recommended Posts

לא שאני יותר מידי עם תכניות לצפות בזה, אבל המחשבה על לצפות בזה כשבר רפאלי המאוסה מנחה את זה רק מורידה לי את החשק עוד יותר

+ אסי עזר.

בר רפאלי זה נטו יחצנות קשה ביותר, דוגמנית בדימוס, בדומה לרותם סלע שמקבלת זכות ראשונים על כל תוכנית אירוח..

מפתיע שלא קראו לגל גדות גם כן, אז היה פה קרב רציני.

בר רפאלי זה נטו יחצנות קשה ביותר, דוגמנית בדימוס, בדומה לרותם סלע שמקבלת זכות ראשונים על כל תוכנית אירוח..

מפתיע שלא קראו לגל גדות גם כן, אז היה פה קרב רציני.

רצו אותה לפני אבל הלוחות זמנים שלה לא אפשרו את זה.

בדוק שכל הברנג'ה העולמית צוחקת עליו שהוא התפלפ **** ממורמר. אני בספק אם הוא יודע איפה החברים שלו נמצאים על המפה.

• 1 month later...

בחיי אני כל שנה משתדל לראות את האירוויזיון ככה נתקע לי בראש מאז שאמא שלי הייתה מכריחה אותי לשבת לראות איתה כשהייתי קטן ובכלל אני אעודד את ישראל בכל דבר בכל תחרות כמה שאוכל, אבל עם כל הטררם הזה שעשו פה וגם בגלל שזה דפק לנו את חגיגות האליפות בכיכר יצא לי כל החשק כבר. אפילו לא שמעתי את השיר של קובי מרימי שיתחרה.

רצו אותה לפני אבל הלוחות זמנים שלה לא אפשרו את זה.

"מתנגש לי עם הלו"ז" זה לרוב יופמיזם ל"לא בא לי", בעיקר אצל שחקנים, לא?

מחירי הכרטיסים לחצאי הגמר ממש יקרים, לא פלא מלא בתי מלון בת"א נותרו עם הרבה חדרים ריקים (גם הם גובים מלא כסף ללילה)

מחירי הכרטיסים לחצאי הגמר ממש יקרים, לא פלא מלא בתי מלון בת"א נותרו עם הרבה חדרים ריקים (גם הם גובים מלא כסף ללילה)

כרגיל, הישראלים חשבו שהם יבואו לעקוץ קופה ושיהיה ביקוש מטורף ובגלל ההתנהגות שלהם הביקוש ירד וירד כי אנשים ויתרו על האירוע.

מדינה של מפגרים.

בוועדים וארגונים השונים מוכרים כרטיסים לחצי גמר וגמר (לייב או חזרות) ב-300-400 שקל. ירידה של איזה 70% לעומת המחיר המקורי. אם מישהו מעוניין יש ב"ביחד בשבילך" או ב"בהצדעה" ממה שראיתי.