Jump to content

כרטיסים לסכנין בגביע

Recommended Posts

היה יכול להיות טוב אם היו נותנים לאסוף את הכרטיסים לאשדוד מחר באיצטדיון.

תהיה אפשרות לאסוף מחרתיים לפני המשחק

אני לא מבין למה אמורה להיות בעיה להוציא את הכרטיסים לפני המשחק, הרי זה לא כרטיסי נייר כמו פעם שהקבוצות המארחות שולחות לקבוצה האורחת. זה כרטיסים מודפסים, הקופות כבר שם ופועלות במילא עם נציגים של "לאן", מה הבעיה להדפיס את הכרטיס למשחק נגד אשדוד? למה צריך לחכות להודעה מיוחדת בשביל זה? ההודעה המיוחדת היחידה שצריכה להיות זה רק אם מתכננים לפתוח את הקופות גם בסוף המשחק בשביל לאסוף את הכרטיסים מה שנחשב לחריג. אבל לפני המשחק זה אמור להיות מובן מאליו.

אני לא מבין למה אמורה להיות בעיה להוציא את הכרטיסים לפני המשחק, הרי זה לא כרטיסי נייר כמו פעם שהקבוצות המארחות שולחות לקבוצה האורחת. זה כרטיסים מודפסים, הקופות כבר שם ופועלות במילא עם נציגים של "לאן", מה הבעיה להדפיס את הכרטיס למשחק נגד אשדוד? למה צריך לחכות להודעה מיוחדת בשביל זה? ההודעה המיוחדת היחידה שצריכה להיות זה רק אם מתכננים לפתוח את הקופות גם בסוף המשחק בשביל לאסוף את הכרטיסים מה שנחשב לחריג. אבל לפני המשחק זה אמור להיות מובן מאליו.

אין הדפסה, רק איסוף בקופות, ובאשדוד גם ככה זה באסה, ואני אוהב להגיע מוכן.

אוהד יקר,

במשחק הגביע הקרוב נגד בני סכנין ביום שלישי, 26.2.19 תהיה חלוקת כרטיסים למשחק החוץ נגד מ.ס.ע. אשדוד שיתקיים בתאריך 2.3.19

האיסוף יתבצע לפני המשחק בקופה 1. יש להציג את כרטיס האשראי איתו ביצעת את ההזמנה.

https://www.leaan.co.il/he-IL/shows/%D7%9E%D7%9B%D7%91%D7%99%20%D7%AA'%D7%90%20-%20%D7%91%D7%A0%D7%99%20%D7%A1%D7%9B%D7%A0%D7%99%D7%9F/events

אין הדפסה, רק איסוף בקופות, ובאשדוד גם ככה זה באסה, ואני אוהב להגיע מוכן.

אבל זה מה שאני אומר, הרי גם אם תגיע למשרדי לאן בת"א, הם ידפיסו לך את הכרטיס במקום. ככה זה בדרך כלל. אז מה הבעיה במקום להדפיס את זה במשרדים בת"א, להדפיס את זה בקופה בנתניה? המדפסת הרי תהיה שם במילא (בשביל להדפיס כרטיסים למשחק עצמו נגד סכנין). אפילו המחשבים שלהם יהיו שם. מה חסר להם בשביל להדפיס את הכרטיס נגד אשדוד?

דודוהא (?) מדבר על הדפסה ביתית וקרישי אתה מדבר על הדפסה של הכרטיסים עצמם בקופות.

אתם מסכימים.

אני לא מתווכח איתו, והבנתי עכשיו למה הוא התכוון כשהוא אמר הדפסה. אני מעלה פה פשוט טענה עקרונית, למה צריכים הודעה מיוחדת שאפשר יהיה לאסוף את הכרטיסים לאשדוד בקופות לפני המשחק (נגד סכנין או פ"ת שהיה בשבת), זה אמור להיות מובן מאליו. כי אין הבדל בתאכלס בין הקופות של לאן בת"א לקופות באיצטדיון בנתניה

אני לא מתווכח איתו, והבנתי עכשיו למה הוא התכוון כשהוא אמר הדפסה. אני מעלה פה פשוט טענה עקרונית, למה צריכים הודעה מיוחדת שאפשר יהיה לאסוף את הכרטיסים לאשדוד בקופות לפני המשחק (נגד סכנין או פ"ת שהיה בשבת), זה אמור להיות מובן מאליו. כי אין הבדל בתאכלס בין הקופות של לאן בת"א לקופות באיצטדיון בנתניה

אתה צודק, בתכלס אין הבדל, אבל לאן..