Jump to content

סיכום הניצחון על מכבי פ"ת בנתניה אחריי צפייה בש.ח | 2-0 לא קל מול בונקר קשוח

Sawyer

Recommended Posts

לא מסכיםה שאצילי היה מצויין הגנתית. הוא חטף כדור אחד ואיבד אותו במסירה אחרי. נכון יודע לחטוף אבל מה זה נותן שהוא מאבד את זה... נחלש מאוד כבר תקופה ארוכב

לא מסכיםה שאצילי היה מצויין הגנתית. הוא חטף כדור אחד ואיבד אותו במסירה אחרי. נכון יודע לחטוף אבל מה זה נותן שהוא מאבד את זה... נחלש מאוד כבר תקופה ארוכב

אם הוא מאבד כדור במסירה זאת פעולה התקפית. אבל כן אני מסכים איתך שהוא לא מספיק טוב כבר כמה משחקים ברצף, חייב להיות יותר חד מול השער כשמגיע למצבים.

אצילי ממש מאכזב אותי לאחרונה. ציפית שיתפתח להיות קילר ויותר חד בסיומת שלו. על כל שער מטורף מרחוק יש לו שלושה מצבי אחד על אחד שהוא חייב לסיים.

בין היתר גם דסה נראה קצת אאוט מאז הדיבורים סביב עזיבה אפשרית.

מנגד, יונתן נכנס מעולה למשחק. הוא הדבר הבא ללא ספק.

"לא בטוח שהגיע להם אדום"

מה???

לא עדיף את הכותרת של ספורט 5. "חסד עליון", שריקות מעוררות מחלוקת עזרו למכבי.

מביכים.

לא עדיף את הכותרת של ספורט 5. "חסד עליון", שריקות מעוררות מחלוקת עזרו למכבי.

מביכים.

עוד יגידו שזאת אליפות בחסות השופטים עם כל הפנדלים שקיבלנו העונה.

שופט בן זונה גם היום המציא לטובת היריבה שלנו הרבה פוזשנים
בגלל האדום והפנדל, שהיו הכי ברורים בעולם, יש כאן אנשים שמסתנוורים.. אבל יאללה לא ניתן לבן זונה הזה לקחת לנו את הכיף משחק אחד הכיפיים מרחם על הדתיים שהפסידו את זה

בכיינות תקשורתית שהרבה זמן לא שמעתי.

הצהוב השני לבאמבוק - תופס את צ'יקו ביד, בהנחה שזה היה צהוב ראשון, שום סיכוי שמישהו היה אומר "טעות". על הזין שלי הדקה ועל הזין שלי "לא התקפה מסוכנת".

היד של טאקו - "היד מתחת לגוף", רציניים? היד עוצרת את שכטר בדרך לשער.

והכי מעצבן שחותכים מהתקציר יד של 100% בתוך הרחבה (סיבוק אם אני לא טועה) שלא נשרקה וטוענים שהיה שיפוט חד צדדי.

תמותו.

מי ישמע מכבי פתח תקווה הייתה קיימת במחצית הראשונה ב11 שחקנים שאתם חושבים שמה שניצח את המשחק היה החלטות שופט.

(משחק נוראי של מכבי, בלי שום קשר לשיפוט)

אני חושב שהשנה אפשר להוסיף "הערכה" או "ציון" קבוצתי של מכבי כמו לכל שחקן בנפרד. היה הרבה משחקים שהיה קשה להצביע על מצטיין.

וחייב להיות "חייב למות" היום, כל המועדון העלוב והמסריח הזה, הלוואי היה אפשרי שיהיה עוד יורדת ולשלוח אותם מפה ביחד עם הפועל וסכנין. הסריחו את הדשא וקיבלו קרדיט לעשות את זה מרנשרייבר הבן זונה.

שונא את כל המועדון המטונף הזה והמשפחה הזו.

בכיינות תקשורתית שהרבה זמן לא שמעתי.

הצהוב השני לבאמבוק - תופס את צ'יקו ביד, בהנחה שזה היה צהוב ראשון, שום סיכוי שמישהו היה אומר "טעות". על הזין שלי הדקה ועל הזין שלי "לא התקפה מסוכנת".

היד של טאקו - "היד מתחת לגוף", רציניים? היד עוצרת את שכטר בדרך לשער.

והכי מעצבן שחותכים מהתקציר יד של 100% בתוך הרחבה (סיבוק אם אני לא טועה) שלא נשרקה וטוענים שהיה שיפוט חד צדדי.

תמותו.

מי ישמע מכבי פתח תקווה הייתה קיימת במחצית הראשונה ב11 שחקנים שאתם חושבים שמה שניצח את המשחק היה החלטות שופט.

(משחק נוראי של מכבי, בלי שום קשר לשיפוט)

לא היה יד של סיבוק.. פגע לו בפיטמה