Jump to content

רטרו פסים

דקסטר

Recommended Posts

רק אני חושב שהחולצות רטרו יותר יפות מהחולצות של היום? אני ממש אוהב את הצבע הכחול ברטרו ושהמספרים בלבן ואת הפסים לרוחב.

לא רק מהיום. הם מהיפות בהיסטוריה. הכל בהם נכון, בעיקר גוון הצהוב שהוא לא זרחני. בטח הכחול ובטח עובי הפסים שנותנים לתלבושת את הנוכחות שלה.

מישהו הזמין דרך האתר לחנות בקריית שלום ויכול להגיד תוך כמה זמן הודיעו לו שזה מוכן?

אני הזמנתי בחמישי ,עדיין לא קיבלתי הודעה שמוכן.

רק אני חושב שהחולצות רטרו יותר יפות מהחולצות של היום? אני ממש אוהב את הצבע הכחול ברטרו ושהמספרים בלבן ואת הפסים לרוחב.

הכי יפות שאני זוכר.ועכשיו נשאלת השאלה מדוע במכבי מוציאים את החולצות עם העיצובים האלה(כמו עם המשבצות לצורך העניין) רק במהדורות ה"רטרו"? בשביל הבאז שזה גורם?הרי ברור להם שכולנו עפים על העיצובים האלה,אז למה שפשוט לא ישחקו וימכרו את המדים האלה בכל העונה,ולא רק "באירועים מיוחדים"?

הכי יפות שאני זוכר.ועכשיו נשאלת השאלה מדוע במכבי מוציאים את החולצות עם העיצובים האלה(כמו עם המשבצות לצורך העניין) רק במהדורות ה"רטרו"? בשביל הבאז שזה גורם?הרי ברור להם שכולנו עפים על העיצובים האלה,אז למה שפשוט לא ישחקו וימכרו את המדים האלה בכל העונה,ולא רק "באירועים מיוחדים"?

שיווקי כלכלי. למה למכור חולצה אחת בעונה כשאפשר שתיים?

מעניין אם גם בשנה הבאה במסגרת שיתוף הפעולה עם פילה, מכבי יוכלו לייצר כאלה חולצות?

קשה לי להאמין, מה הייתה יכולה להיות החולצה הבאה בתור מבחינת ביקוש?

2 חולצות חובה:

א- גולדסטאר.

ב- החולצה שכתוב עליה "מכבי" מעונת 77'. זה גם יפה, וגם יוציא לאוהדי חיפה את העיניים (ברור לכם שהם יוציאו חולצה כזו בירוק גם אח"כ)

מה שחתול אמר
"מכבי"
גולדסטאר דאבל 77 אמנם די פשוטה אבל היסטורית
והייתי מוסיף את גמר גביע 88 כי היא פשוט יפה

8908268.jpg

אגב אולי לא חולצת משחק אבל להוציא אולי טי-שירט בסגנון הזה עם 9 גלזר על הגב יכול להיות מכבד מאוד:
2049092.jpg

וואו להוציא חולצת רטרו עם הכיתוב "מכבי" חחח חייבים חייבים חייבים לעשות את זה זה יהיה כזה פרייסלס המונגלואידים בחיפה יתחרפנו דעתם תשתגע עליהם הם לא ידעו איך לאכול את זה, רק בשביל התגובה שלהם זה יהיה שווה את זה חחחח שמישהו יצור קשר עם הקודקודים במכבי ויתחיל להניע את זה לקראת עונה הבאה.

יש גולדסטאר עם פסים לאורך(כחול כהה). נדמה לי 78. 79 גם היתה גולסטאר יפייפיה, צהובה חלקה.

יותר מוקדם לדעתי יואב. זה סביב 76-77.

אני ממש אשמח אם יהיה גם רטרו בצבעים המקוריים, אגב, אפילו לא שישחקו איתה. אם זכור לי נכון הייתה חולצה עם וי גדול בחזית, סטייל ולס, זה יפה ומכבד.

היה גמר גביע בשנות ה90 עם חולצה מיוחדת. פס משבצות כחול לבן בצד ימין של החולצה.

מה שמבאס זה שאי אפשר לשים עכשיו visa בחסות וזה מוריד מהיופי והאותנטיות.