Jump to content

רטרו פסים

דקסטר

Recommended Posts

אתה לא ממליץ?

תשמע, מבחינת היופי לדעתי הוא בין היפים שמכבי הוציאו עד עכשיו אם לא הכי יפה

אבל מעבר לזה כמו שהבחור מעליי כתב, הוא דק מאוד, יחסית שקוף ובטח שבטח לא מחמם

לשיקולך חבר

נגמרו חולצות הרטרו? לא קיים כבר באתר... האם בחנויות הפיזיות נשאר?

הייתי עכשיו בקריית שלום, לאסוף את החולצה. לשאלתך עדיין יש חולצות רטרו בחנות.

ביום שישי הם היו בפדיחה רצינית בחנות בקרית שלום. הגעתי ב10:00 בול כשנפתחה החנות והיה מוכר אחד לבד והוא לא יכל ללכת להביא הזמנות לאנשים כי הוא היה חייב לנעול את החנות ולהוציא את כולם כדי ללכת למחסן. בקיצור, גם אני חיכיתי 50 דקות עד שהוא הוציא את כולם כדי ללכת להביא את ההזמנות שלי ושל עוד לא מעט אנשים שחיכו שם ואחר כך מסתבר שכבר רוב המספרים להדפסה נגמרו (כולל אבי כהן) שזה קצת הזוי שהזמנתי את החולצה בערך עשרים דקות אחרי שהתחילה המכירה וכשאני בא לאסוף אותה כבר אין מספרים ולא הייתה אפשרות לבקש מספר באתר. בקיצור ברדק.
מכבי שלחו לי כזאת הודעת סמס אם אני מרוצה מהשירות וכתבתי להם את מה שכתבתי פה והם שלחו לי חזרה מייל התנצלות שכזה.... מרגיש שמאז שהחנות בדיזנגוף נסגרה המצב הרבה הרבה פחות טוב...
ולשאלת ההוא למעלה, אז בתחילת שנה הזמנתי את החולצה הלבנה עם מספר של מיכה והגיעה אלי חלקה. משהו לא טוב עובר עליהם... התרגלנו לטוב.

ביום שישי הם היו בפדיחה רצינית בחנות בקרית שלום. הגעתי ב10:00 בול כשנפתחה החנות והיה מוכר אחד לבד והוא לא יכל ללכת להביא הזמנות לאנשים כי הוא היה חייב לנעול את החנות ולהוציא את כולם כדי ללכת למחסן. בקיצור, גם אני חיכיתי 50 דקות עד שהוא הוציא את כולם כדי ללכת להביא את ההזמנות שלי ושל עוד לא מעט אנשים שחיכו שם ואחר כך מסתבר שכבר רוב המספרים להדפסה נגמרו (כולל אבי כהן) שזה קצת הזוי שהזמנתי את החולצה בערך עשרים דקות אחרי שהתחילה המכירה וכשאני בא לאסוף אותה כבר אין מספרים ולא הייתה אפשרות לבקש מספר באתר. בקיצור ברדק.

מכבי שלחו לי כזאת הודעת סמס אם אני מרוצה מהשירות וכתבתי להם את מה שכתבתי פה והם שלחו לי חזרה מייל התנצלות שכזה.... מרגיש שמאז שהחנות בדיזנגוף נסגרה המצב הרבה הרבה פחות טוב...

ולשאלת ההוא למעלה, אז בתחילת שנה הזמנתי את החולצה הלבנה עם מספר של מיכה והגיעה אלי חלקה. משהו לא טוב עובר עליהם... התרגלנו לטוב.

לחסוך בכח אדם בתקופה שידוע שיהיה פיק, זה מאד עולב. ומאכזב.

עכשיו קיבלתי את ההזמנה שלי (איסוף עצמי), עם כל מיני קמטים על החולצה לא משהו שנדבר לא יכול להתמודד איתו, אבל היא מדהימה פשוט. אהה ואין הדפסה ״אבי כהן״ בק״ש, רק בסינמה.

אני מציג בפניכם את הספרת הרטרו של עונת 1984/85 כולל הלוגו באנגלית של אופנת ברוך

אני רוצה לתת קרדיט לנירסי על העזרה והתיקונים עם הספרה כדי שיהיה הכי קרוב למקור וללחתול הצהוב על הלוגו של אופנת ברוך באנגלית.

3716065.png