Jump to content

רטרו פסים

דקסטר

Recommended Posts

מישהו קיבל אישור הזמנה?? הזמנתי לפני 10 דקות, עדיין לא הגיע אישור :mellow:

עריכה-הגיע עכשיו אישור הזמנה! יששששששששששש

נערך על ידי צהובעולה

כל מי שקנה עכשיו באינטרנט ממש הולך לסבול כשהוא יראה את כל מי שקונה בשבת איתה במגרש כן?

עושה כמו ברטרו הראשונה - מזמין באינטרנט, קונה אחר כך במגרש ואז או שאבטל את ההזמנה או שאשמור לחבר טיפש ואיטי ששכח לקנות בזמן.

עושה כמו ברטרו הראשונה - מזמין באינטרנט, קונה אחר כך במגרש ואז או שאבטל את ההזמנה או שאשמור לחבר טיפש ואיטי ששכח לקנות בזמן.

אתה בן אדם טוב

מה מה מה???

זה נחמד, נוסטלגי ומרגש.

אבל בסופו של דבר מה שעושה חולצה זה קודם כל העיצוב והיופי שלה, ולדעתי היה נחמד יותר אם היו מוכרים את החולצה חלקה ובלי שכתוב עליה "אופנת ברוך".

הרי אם היה לנו ספונסר כזה היום, כולנו היינו מובכים בטירוף.

זה נחמד, נוסטלגי ומרגש.

אבל בסופו של דבר מה שעושה חולצה זה קודם כל העיצוב והיופי שלה, ולדעתי היה נחמד יותר אם היו מוכרים את החולצה חלקה ובלי שכתוב עליה "אופנת ברוך".

הרי אם היה לנו ספונסר כזה היום, כולנו היינו מובכים בטירוף.

אתה לא יכול להוציא את ההיבט של העבר של החולצה הזאת ממנה, אם יש משהו שהיה חסר לי במשבצות זה דווקא הספונסר כי זה היה חלק ממנה, אם זה היה היום הייתי רוצה משהו אחר אבל זה לא היום.

שאלה מביכה: אף פעם לא קניתי חולצה במכבי.

אם אני רוצה שיהיה מספר והגב לא יהיה חלק, אני צריך ללכת לחנות?

בד"כ אתה יכול להוסיף הדפסה באתר בעת ההזמנה.

מכיוון שהפעם אין אופציה כזו, תצטרך ללכת לחנות.

אתה לא יכול להוציא את ההיבט של העבר של החולצה הזאת ממנה, אם יש משהו שהיה חסר לי במשבצות זה דווקא הספונסר כי זה היה חלק ממנה, אם זה היה היום הייתי רוצה משהו אחר אבל זה לא היום.

אני חושב שההיבט של העבר הוא קודם כל החולצה עצמה, הפסים לרוחב והצווארון המיוחד. וזה שרובנו מכירים את התמונה המיוחדת של אבי כהן איתה.

אבל מה אגיד לכם, לא גדלתי בשנות ה80, אולי היה עם אופנת ברוך קטע מיוחד שאני לא מכיר.

אני חושב שההיבט של העבר הוא קודם כל החולצה עצמה, הפסים לרוחב והצווארון המיוחד. וזה שרובנו מכירים את התמונה המיוחדת של אבי כהן איתה.

אבל מה אגיד לכם, לא גדלתי בשנות ה80, אולי היה עם אופנת ברוך קטע מיוחד שאני לא מכיר.

אני לא גדלתי בשנות ה80, הזכרון של החולצה הזאת הוא עם האופנת ברוך (במיוחד עם התמונה), להוריד אותו יפגע בזכרון הזה לדעתי.

אז זה לא היה הבחירה הכי יפה כנראה אבל זה כבר נצרב עם החולצה הזאת הרי שאתה רוצה לתאר אותה אתה אומר הפסים עם אופנת ברוך