Jump to content

מכבי מבקשת לשחק בשבת

turgi

Recommended Posts

אני חושב שהראנדומליות של המשחקים, עושה טוב לכולם. לרוב, שומרי השבת נהנים ורק לעיתים, חילונים גמורים כמוני נהנים. זה בסדר גמור. אי אפשר לרצות את כולם תמיד. לא מבין את הויכוח.

הויכוח הוא אם צריך לקיים באופן קבוע משחקי כדורגל במהלך שבוע עבודה. עצם זה שאתה מתאר את זמני המשחקים בליגה כרנדומלי זה כבר רע מאוד לדעתי. מעבר לעובדה שאני אתאיסט ולא מאמין בשמירת שבת, אני חושב שמקומם של אירועי ספורט בימי חופש של הציבור, כלומר סופי שבוע. אמנם זה כבר הפך כאן לנורמה, אבל להרבה מאוד משחקים אנשים עובדים צריכים לצאת מוקדם מהעבודה ו/או לבלות בפפקיאדה בלתי נגמרת בשעות אחה"צ רק כדי להגיע לאיצטדיון. מעבר לעובדה שזה פוגע בסדר היום של האוהדים, זה גם מוריד להרבה אנשים את היכולת או החשק להגיע למשחקים. זה עוד לפני שהעלתי את הבעיתיות של הורים לקחת למשחקים את הילדים שלהם במהלך שבוע ובכך לטפח דור צעיר של אוהדים.

נוצר כאן מצב שכמעט חצי מכל מחזור ליגה משוחק בימי ראשון ושני (3 משחקים לפחות מתוך 7) כשעבור קבוצות גדולות כמונו כמעט כל מחזור משוחק ביום חול (מספירה זריזה, שיחקנו בשבת רק 8 משחקים מתוך 23 מחזורים, כשבטח עד סוף העונה הפער רק יגדל). יכול להיות שמבחינתך זה בסדר, לדעתי זה ממש לא. אם ספציפית יש בעיה מול שומרי שבת אז אפשר לדאוג שהרבה משחקים ישוחקו במוצאי שבת.

מה לדעתך עדיף למכבי משחק בשבת בפריים טיים עם 6 אלף צופים או משחק מוקדם עם 12?

ברור שעם 12, או 25 (שנה הבאה), התכוונתי שמכבי צריכה לשאוף לשחק בפריים טיים במצב מתוקן (שמשחקים בבלומפילד)

יש גם עניין בספונסרים והבאת קהל חדש דרך הטלויזיה, רייטינג זה חשוב

העונה צריך לשחק בשבת מוקדם כי גם במוצש אף אחד לא יספיק להגיע ב8 לנתניה כשומר מסורת אז זה לא רלוונטי, כנל ביום חול - אנשים לא מגיעים, מכל המגזרים.

בבלומפילד שנה הבאה קהל שומר מסורת שווה כמה אלפי אוהדים כל משחק, לכן מוצש/אמצש 8-9 לדעתי זה הכי מכובד

לא מזמן נגד מכבי פ"ת בחוץ המשחק היה יחסית במוצש מאוחר וישבתי ביציע 5 ולדעתי משהו כמו 50% מהיציע חבשו כיפות

בדוק נעול, תן מחיר הגיוני שמשפחות / נערים שומרי מסורת יכולים לעמוד בו והנה לך, הם יכולים לבוא גם 6 אחים הם קדעות

הצוואר בקבוק של בלומפילד נפתר, בואו נחבק ונגייס באהבה כמה שיותר קהל מכל המגזרים זה אינטרס של כולנו

זה גם מצחיק שכל הזמן שיש אפשרות שרים עם מגן דוד ומביאים דגלים של מגן דוד אבל שומרי מסורת זה קצת אאוט

אני גם אישית מכיר לא מעט אוהדי מכבי דתיים ואכפת לי מהם לא יודע :/

ברור שעם 12, או 25 (שנה הבאה), התכוונתי שמכבי צריכה לשאוף לשחק בפריים טיים במצב מתוקן (שמשחקים בבלומפילד)

יש גם עניין בספונסרים והבאת קהל חדש דרך הטלויזיה, רייטינג זה חשוב

העונה צריך לשחק בשבת מוקדם כי גם במוצש אף אחד לא יספיק להגיע ב8 לנתניה כשומר מסורת אז זה לא רלוונטי, כנל ביום חול - אנשים לא מגיעים, מכל המגזרים.

בבלומפילד שנה הבאה קהל שומר מסורת שווה כמה אלפי אוהדים כל משחק, לכן מוצש/אמצש 8-9 לדעתי זה הכי מכובד

לא מזמן נגד מכבי פ"ת בחוץ המשחק היה יחסית במוצש מאוחר וישבתי ביציע 5 ולדעתי משהו כמו 50% מהיציע חבשו כיפות

בדוק נעול, תן מחיר הגיוני שמשפחות / נערים שומרי מסורת יכולים לעמוד בו והנה לך, הם יכולים לבוא גם 6 אחים הם קדעות

הצוואר בקבוק של בלומפילד נפתר, בואו נחבק ונגייס באהבה כמה שיותר קהל מכל המגזרים זה אינטרס של כולנו

זה גם מצחיק שכל הזמן שיש אפשרות שרים עם מגן דוד ומביאים דגלים של מגן דוד אבל שומרי מסורת זה קצת אאוט

אני גם אישית מכיר לא מעט אוהדי מכבי דתיים ואכפת לי מהם לא יודע :/

אתה כאילו אומר שצריך להתחשב בקהל הזה של מכבי( דתיים) ואני לא חושב שאין כאלה, במבחן התוצאה הזמנים שמביאים יותר קהל הם המשחקים המוקדמים בשבת ולא המאוחרים אז השוואה "באיזה קהל צריך להתחשב יותר" קצת נפגעת פה כשב4 יש 11 אלף אוהדים וב8 וחצי יש 6 וחצי אלף.

אתה כאילו אומר שצריך להתחשב בקהל הזה של מכבי( דתיים) ואני לא חושב שאין כאלה, במבחן התוצאה הזמנים שמביאים יותר קהל הם המשחקים המוקדמים בשבת ולא המאוחרים אז השוואה "באיזה קהל צריך להתחשב יותר" קצת נפגעת פה כשב4 יש 11 אלף אוהדים וב8 וחצי יש 6 וחצי אלף.

בנתניה אתה צודק, בגלל זה , שוב, אם לא הייתי ברור - בנתניה שבת בצהריים זה הכי טוב

בבלומפילד שזה 20 דקות לרוב הקהל הגעה לכיוון, גג חצי שעה עדיף לדעתי פריים טיים

אני גם פיתחתי תרבות שתייה לפני משחקים, אז כיף לי שהמשחק בערב

זה לא רק חרדים זה גם ילדים שצריכים לחזור הביתה בשעה נורמלית (ונתניה ב9 זה לא אפשרי, בלומפילד ב11 וחצי הם במיטה)

בלומפילד משחקי צהריים תמיד ריק, כל השבורים מגיעים עם הקפה של הבוקר לאיצטדיון, אווירת ביטוח לאומי

בנתניה אתה צודק, בגלל זה , שוב, אם לא הייתי ברור - בנתניה שבת בצהריים זה הכי טוב

בבלומפילד שזה 20 דקות לרוב הקהל הגעה לכיוון, גג חצי שעה עדיף לדעתי פריים טיים

אני גם פיתחתי תרבות שתייה לפני משחקים, אז כיף לי שהמשחק בערב

זה לא רק חרדים זה גם ילדים שצריכים לחזור הביתה בשעה נורמלית (ונתניה ב9 זה לא אפשרי, בלומפילד ב11 וחצי הם במיטה)

בלומפילד משחקי צהריים תמיד ריק, כל השבורים מגיעים עם הקפה של הבוקר לאיצטדיון, אווירת ביטוח לאומי

בגלל זה זה צריך להיות תלוי בקהל, מכבי מזהים שעכשיו משחקים מוקדמים מביאים כמות קהל גדולה אז עדיף להם, אם בבלומפילד זה יהיה אחרת אז יהיה עדיף אחרת.

כרגע זה המצב

בגלל זה זה צריך להיות תלוי בקהל, מכבי מזהים שעכשיו משחקים מוקדמים מביאים כמות קהל גדולה אז עדיף להם, אם בבלומפילד זה יהיה אחרת אז יהיה עדיף אחרת.

כרגע זה המצב

רשמתי בהודעה הראשונה שלי

"אבל ספציפית, העונה, זה פוגע בכל המנויים השעות האלה , צריכים לצאת ב5 ולחזור ב1 לתל אביב, אנשים עם ילדים וכו'"

כנראה אם לא הייתי מספיק ברור

הויכוח הוא אם צריך לקיים באופן קבוע משחקי כדורגל במהלך שבוע עבודה. עצם זה שאתה מתאר את זמני המשחקים בליגה כרנדומלי זה כבר רע מאוד לדעתי. מעבר לעובדה שאני אתאיסט ולא מאמין בשמירת שבת, אני חושב שמקומם של אירועי ספורט בימי חופש של הציבור, כלומר סופי שבוע. אמנם זה כבר הפך כאן לנורמה, אבל להרבה מאוד משחקים אנשים עובדים צריכים לצאת מוקדם מהעבודה ו/או לבלות בפפקיאדה בלתי נגמרת בשעות אחה"צ רק כדי להגיע לאיצטדיון. מעבר לעובדה שזה פוגע בסדר היום של האוהדים, זה גם מוריד להרבה אנשים את היכולת או החשק להגיע למשחקים. זה עוד לפני שהעלתי את הבעיתיות של הורים לקחת למשחקים את הילדים שלהם במהלך שבוע ובכך לטפח דור צעיר של אוהדים.

נוצר כאן מצב שכמעט חצי מכל מחזור ליגה משוחק בימי ראשון ושני (3 משחקים לפחות מתוך 7) כשעבור קבוצות גדולות כמונו כמעט כל מחזור משוחק ביום חול (מספירה זריזה, שיחקנו בשבת רק 8 משחקים מתוך 23 מחזורים, כשבטח עד סוף העונה הפער רק יגדל). יכול להיות שמבחינתך זה בסדר, לדעתי זה ממש לא. אם ספציפית יש בעיה מול שומרי שבת אז אפשר לדאוג שהרבה משחקים ישוחקו במוצאי שבת.

אין לנו ויכוח. אני התייחסתי לחלק משומרי השבת(שמש צהובה הגיב אחלה חייב לציין). שלא נוח להם המשחק הקרוב. אז כן, המשחקים האלה לגמרי מיעוט בסך הכל הכללי.

מגיע לכל אלה שהגיעו נגד ק"ש (למרות שלא היה פקקים) שהמשחק יהיה בשבת כי הם אוהדים אמיתיים.

לגבי שאר הקהל שלא הגיע נגד ק"ש, לא מגיע להם בכלל משחק בשבת.

נושא השבת נטחן יותר מידי.

אותי מעצבן כמה שהטלוויזיה שולטת בעניין.

כן הם משלמים וזה, אבל זה נעשה גם בצורה מוגזמת. לפעמים אפילו במשחקים שהיה ראוי שיהיו בשעה מקבילה והם פרסו את זה

נושא השבת נטחן יותר מידי.

כן הם משלמים וזה, אבל זה נעשה גם בצורה מוגזמת. לפעמים אפילו במשחקים שהיה ראוי שיהיו בשעה מקבילה והם פרסו את זה

או משחקים בק"ש שתמיד מתעללים בנו ושמים ביום ראשון שעה 8.

בדיוק.

נשאלת השאלה מי פה העסק, מכבי או זכיינית הטלוויזיה?

מי פה הלקוח, מנוי שמגיע פיזית למשחק או צופה כורסא רנדומלי?

כדורגל הוא קודם כל של הקבוצות והאוהדים ואח"כ של כל השאר.

בפועל, המנהלת עושה הכל לטובת אינטרס הטלוויזיה ע"ח האוהד ולעיתים המועדון עצמו (ע"ע משחק חוץ בוסרמיל ביום שני בשבוע של ליגה אירופית ביום חמישי).

הליגה היא העסק, הזכיינית היא הלקוח

המנהלת בחרה לקדם את את הסכמי זכויות השידור על חשבון כמויות האוהדים ביציע.

ברור לכולם שזה שווה יותר כסף.

הכתבה שונתה מכיוון שהיא לא נכונה ומכבי מעולם לא ביקשה דבר כזה.

מבלי להיכנס לדיון של כן או לא לשחק בשבת, מכבי מודעת לזה שיש לה נתח גדול של אוהדים שומרי מסורת ולא תירה לעצמה ברגל בצורה כ"כ טיפשית.

מבלי להיכנס לדיון של כן או לא לשחק בשבת, מכבי מודעת לזה שיש לה נתח גדול של אוהדים שומרי מסורת ולא תירה לעצמה ברגל בצורה כ"כ טיפשית.

בוא ניראה אם יגיעו בשבת יותר אוהדים מאשר מהמשחק האחרון במוצ"ש

יש לי תחושה שיבואו כמעט כפול

בוא ניראה אם יגיעו בשבת יותר אוהדים מאשר מהמשחק האחרון במוצ"ש

יש לי תחושה שיבואו כמעט כפול

מה הקשר? כנראה שאתה בטוח צודק.. ועדיין, מכבי לא ביקשה מעולם לשחק בשבת כמו שלא ביקשה לא לשחק בשבת

רציני? כמה שקרנים אפשר להיות

תן לי לשחק גם ב14:00 כמו באנגליה

פעם המשחק המוקדם היה ב-1 והמאוחר ב-7.

היום המוקדם ב-4.

סתם, בלי סיבה.

פעם המשחק המוקדם היה ב-1 והמאוחר ב-7.

היום המוקדם ב-4.

סתם, בלי סיבה.

בעידנים רחוקים הרבה יותר היו לפעמים משחקים מוקדים ב-12 או 12 וחצי, כשהיו הצגות כפולות בבלומפילד.

הייתה פעם הצגה כפולה בית"ר- חיפה ב-12:30, והפועל- מכבי ב-14:30

בעידנים רחוקים הרבה יותר היו לפעמים משחקים מוקדים ב-12 או 12 וחצי, כשהיו הצגות כפולות בבלומפילד.

הייתה פעם הצגה כפולה בית"ר- חיפה ב-12:30, והפועל- מכבי ב-14:30

מוגזם 12, זאת שעה למשחקי נוער. מינימום 14:00.

באנגליה חולקים עליך

במקרה הזה אני לא עם האנגלים. אולי שם מתאים, בארץ לקום מוקדם בשבת ולצאת בבוקר למשחק זה פחות לעניין.

חוץ מזה יש את עניין האקלים, בקיץ הישראלי שעות שהן לפני השקיעה לא רלוונטיות לדעתי, ובטח שעות שבהן שיא החום.