Jump to content

סיכום הניצחון על ק"ש בנתניה אחריי צפייה בש.ח | 3-0 חלק, חוזרים לשגרה.

Sawyer

Recommended Posts

משחק מצויין אחרי תקופה פחות טובה.

עטר היה ענק, מדהים איך בגיל 32 הוא הצליח לשפר כל כך הרבה מהיכולות שלו ולהפוך לשחקן קבוצתי ושלם הרבה יותר ממה שהיה בעבר.

מיכה כרגיל ענק, צ'יקו זה בול פגיעה והקרדיט פה הוא לא פחות גם לאיביץ שנראה שהפך את שכטר וצ'יקו לחלוצי 9 מסוג שעוד לא ראיתי, מעין שחקני ציר שמפנים שטח ועוזרים לשחקני הכנף והקישור להיכנס פנימה במקום לכבוש בעצמם.

חייב להגיד שהיית עדין עם אצילי, באמת שזה היה משחק רע מאוד ואני בעצמי עדין איתו. המון איבודים ובכלל הוא חזר לשדר את הרכות הזאת שלא אהבתי אצלו בתחילת העונה וחשבתי שהוא נפטר ממנה.

אצילי מוכשר עם רגל שמאל אולי הכי טובה בארץ אבל אם הוא לא יהפוך להיות יותר קילר, פיזי וטוטאלי בכל מהלך שלו מבלי לוותר לעצמו בלא מעט מהלכים ולאפשר לעצמו לאבד ויהיה בסדר כי אנחנו מכבי, רק אז הוא יהיה כוכב באמת ושחקן שיכול להצליח גם באירופה.

סבוריט זה בול פגיעה הכי גדול שלנו בזר בשנים האחרונות, מעבר למקצועי פשוט מת על הבן אדם.

פרץ נפגע לא מעט מהפציעה של גולסה, אחרת היה לדעתי ברוטציה עם גלזר ומראה את היכולת האמיתית שלו.

פשוט מביך שלא היה מלא בדרך כלל זה פחות מזיז לי הדברים האלו אבל עונה כזאת, יום שעה ומכבי שמו 55 שקל כרטיס פשוט אין תרוצים הפעם.

חייב לציין שהיה כל כך קר באיצטדיון

אולי זה מה שגרם לאנשים לא להגיע?

אני גם חושב שזה בגלל שהיה קר באצטדיון, כולם התחברו לאתר עם המדחום ביציע וראו שקר שם אז אין טעם להגיע.

היה קר מאוד, בגלל זה מתלבשים טוב, 3 שכבות לפחות ואז זה הרבה יותר נסבל.

ומהיציע למעלה אני רואה דרך הקצה של החומה אנשים בחנייה הולכים כבר בדקה 75/80, מה נסגר?

פרץ שיחק אתמול את ה6 וגלזר את האמצע, לא? לפחות בחצי הראשון. היה מעניין לראות את דן מצטרף להתקפה בצורה לא רעה.

כמות קהל מביכה, עידוד לא רע. הגיוון בפתיחת המשחק (אתמול ברע בטוב אחרי הרבה זמן שלא שרנו, זרם ממש) מרענן ונותן אחלה דרייב למכבי בפתיחה. שאפו לאירגון על זה.

פיקנטריה- פאקינג אבי ריקן עם הסרט

שבוע שעבר גלזר היה.

זה נראה קצת כאילו אם זה לא שרן/דור אז יאללה מי שהכי קרוב. לא שזה מפריע לי חלילה פשוט.. ויתרתי מראש על להכניס לפיקנטריה גם שבוע הבא שדסה יהיה הקפטן החל מדקה 83 או משהו כזה

הזיה. תהינו אם דור הולך לשים על פרץ או גלזר, פתאום שינה מסלול לכיוון ריקן.

לפי מה שהבנתי הוא בא לתת לפרץ והגיעה הוראה מהספסל(?) להעביר לריקן

פיקנטריה - פעם ראשונה העונה (אם מוציאים את סכנין במשחק אימון) שאחרי תיקו אנחנו לא נותנים 4.

הסטט' היא אחרי תיקו 1-1 לא? אחרי ה0-0 בדרבי ניצחנו 2-0 בטדי

האיצטדיו בנתניה גמר את הקהל שלנו, לא שזה תירוץ באמת אבל לצורך השוואה, נגד רעננה בשבת ב4 בצהריים באיצטדיון רמת גן(!) באה כמעט אותה כמות כמו אתמול.

אנשים שונאים את האיצטדיון, השעה המאוחרת מונעת ממשפחות להגיע, אולי בשבת הקרובה יהיה שונה.

פיקנטריה - הכדור הולך לאיביץ', הוא נותן שם כמה הקפצות עם הרגל, חצי מהקהל מוחא לו כפיים.

כן, לא תרגיל מטורף אבל אולי פעם ראשונה העונה שאיביץ' נותן לנו הצצה לזה שהיה פעם שחקן

משעשע היה לראות כמה עולם התלהבו (נטו מאהבה אליו..)

אמת, היה 1-1 עם הפועל חיפה (שוב, מוציא את הבדיחה מדוחא מהרישום).

אז למה פעם ראשונה שלא נותנים 4? אחרי הפועל חיפה היה 4-1 בעכו בגביע

או שאני דפוק ולא הבנתי