Jump to content

לקראת בני סכנין בדוחא ללא קהל

דקסטר

Recommended Posts

עונה הבאה נצטרך להחליף את כל הזרים לא ברמה לאירופה (חוץ אולי מסבוריט) קבוצה מאוד מוגבלת, איביץ' יעשה מיני מהפכה אם ישאר.

תן לנו גם את "הליגה חלשה" ונשלים את סט האוהד החיפאי. ;)

שטויות, יש שחקנים טובים וזה לא נכון וכפוי טובה לשפוט קבוצה, בטח את מכבי של העונה, לפי משחק אחד.

עונה הבאה נצטרך להחליף את כל הזרים לא ברמה לאירופה (חוץ אולי מסבוריט) קבוצה מאוד מוגבלת, איביץ' יעשה מיני מהפכה אם ישאר.

יהיה יותר זול להחליף אותך, אתה רק טרול בודד אחד בפורום.

נכון שאין קהל ונכון שאין מוטיביציה לשחקנים אבל עדיין לא לנצח קבוצה כזאתי חלשה זה לא מתאים למכבי של העונה,בתאכלס לא קרה כלום ברוך השם האליפות בכיס שלנו,זה קורה מידי פעם הנפילות האלה אין מה לעשות,והכי חשוב שעדיין לא הפסדנו בליגה והלוואי שעד סוף העונה נשמור על הנתון המדהים הזה.

זה היה משחק כל כך מיותר היה יותר מעניין אם איביץ' ודרסיליה היו סוגרים את זה על משחק פיפ"א. עד מתי דינוזאורים בבית הדין.

מכבי לא שיחקה רע.

היא הייתה מאוד לא מדוייקת במחצית הראשונה (כהן יכל לסיים עם שלושער) ומאוד שבלונית בשנייה, אבל כן ייצרה מספיק מצבי הבקעה טובים.

ואפשר להבין את זה.

מעבר לירידה טבעית ביכולת (מצב הטבלה, עייפות, משחק ללא קהל וכו'), אני לא זוכר קבוצה שעשתה נגדנו השנה מה שבני סכנין עשתה (לזכותה - בצורה טובה מאוד).

מכבי לא התמודדה מול כזה סוג של בונקר, בעיקר כי ברוב המשחקים היא ידעה לתת את ה-1 שפתח את המשחק.

אתמול זה לא קרה וככל שהמשחק התקדם קו ההגנה של סכנין התעבה, מה שהכריח את מכבי לייצר איומים מבחוץ, שם בעצם היחיד שניסה היה אצילי (וכל המחמאות לקנדיל על הצלות נדירות).

בניגוד לכל המשחקים שבהם איבדנו נקודות עד אתמול, זה היה משחק בסדר גמור של מכבי.

אתה מבין למה אומרים לך שההודעות שלך הזויות?

סבוריט זר נהדר.

ראיקו זר נהדר.

אופואדו זר נהדר.

ניקוליץ' הוחתם לשנים הבאות ועוד לא קיבל דקה.

רק אמאדור אולי יוחלף וגם זה לא בטוח. והוא שחקן בסדר גמור.

איך הגעת מפה ועד להחליף את כולם אלוהים יודע.

הם טובים, אבל לא מעל לליגה, במסגרת אירופית קשה לי להאמין שזה יספיק.

לגבי ניקוליץ' אני באמת לא יודע, לא ראיתי אפילו קלטת ביצועים, מקווה שיהיה בינגו.

ראיקו ימכר, אולי יביאו שוער ישראלי, ז'איר נחמד ולא יותר, לא מגיע טיפה לרמה של קרלוס.

בחיים לא ראיתי בונקר כמו שסכנין עשו אתמול, אפילו לא מאשדוד. 3 בלמים + 2 מגנים שהופכים לבלמים + 2 שחקני כנף שהופכים למגנים + 2 קשרים אחוריים. אפשר לנצח קבוצה כזאת רק אם אתה עושה דאבל-פסים על שטח קטן במהירות של ברצלונה.

גם לבעוט מרחוק או להגביה לרחבה מהצדדים קשה במצב כזה.

הם טובים, אבל לא מעל לליגה, במסגרת אירופית קשה לי להאמין שזה יספיק.

לגבי ניקוליץ' אני באמת לא יודע, לא ראיתי אפילו קלטת ביצועים, מקווה שיהיה בינגו.

ראיקו ימכר, אולי יביאו שוער ישראלי, ז'איר נחמד ולא יותר, לא מגיע טיפה לרמה של קרלוס.

כמה זרים באים לפה שהם מעל לליגה? ועוד בחינם?

בשנה שעלינו לבתים בצ'מפיונס הזרים שלנו בהרכב היו מיטרוביץ', איגבור וחפ"ק. מישהו מהם מעל הליגה?

כתבתי בעבר, אחזור על זה - הליגה המעפנה הזו מכניסה אותנו לצרות לקראת אירופה בשנה הבאה.

1. איכות הסגל: אין לנו דרך לדעת אם מדובר בסגל חזק מספיק לאירופה. אנחנו מתמודדים לרוב מול נמושות, ובמקרה הטוב יותר מול קבוצות חצי ראויות. צ'יקו מתאים לאירופה? סבוריט סוגר מספיק טוב בהגנה? פרץ וגלזר מספיקים כקישור אחורי? אין לנו באמת מושג.

2. כושר משחק: אנחנו הכי קצביים בליגה, אבל הרמה הכללית בליגה כל כך רחוקה מהרמות הנדרשות באירופה, מה שעלול לפגוע בצורה רצינית בהכנה. הכנה טובה לאירופה צריך להתחיל כבר בשלהי העונה.

3. מנטליות: עונה קלה כל כך בליגה עלולה לחפור לנו בור מנטלי בעונה הבאה. איך מתמודדים שוב עם הפסד באירופה? או בליגה? יכול להיות שנהדר, אבל שוב, אין דרך איכותית וטובה לדעת.

כמה זרים באים לפה שהם מעל לליגה? ועוד בחינם?

בשנה שעלינו לבתים בצ'מפיונס הזרים שלנו בהרכב היו מיטרוביץ', איגבור וחפ"ק. מישהו מהם מעל הליגה?

ואיך נראנו? הם לא תרמו הרבה.

היה את זהבי שהוביל אותנו להישגים פסיכים, עם עבודה קבוצתית והכל, אבל הוא היה המנהיג והמוציא לפועל.

אתה צודק שקשה להביא לכאן זרים טובים, אבל זאת עבודה של מועדון, לא שלי.

ואיך נראנו? הם לא תרמו הרבה.

היה את זהבי שהוביל אותנו להישגים פסיכים, עם עבודה קבוצתית והכל, אבל הוא היה המנהיג והמוציא לפועל.

אתה צודק שקשה להביא לכאן זרים טובים, אבל זאת עבודה של מועדון, לא שלי.

נכון, אתה בכלל מתחזה לצלם איטלקי בשביל לרצוח את היטלר וגבלס מה אתה יודע על להביא זרים טובים

כתבתי בעבר, אחזור על זה - הליגה המעפנה הזו מכניסה אותנו לצרות לקראת אירופה בשנה הבאה.

1. איכות הסגל: אין לנו דרך לדעת אם מדובר בסגל חזק מספיק לאירופה. אנחנו מתמודדים לרוב מול נמושות, ובמקרה הטוב יותר מול קבוצות חצי ראויות. צ'יקו מתאים לאירופה? סבוריט סוגר מספיק טוב בהגנה? פרץ וגלזר מספיקים כקישור אחורי? אין לנו באמת מושג.

2. כושר משחק: אנחנו הכי קצביים בליגה, אבל הרמה הכללית בליגה כל כך רחוקה מהרמות הנדרשות באירופה, מה שעלול לפגוע בצורה רצינית בהכנה. הכנה טובה לאירופה צריך להתחיל כבר בשלהי העונה.

3. מנטליות: עונה קלה כל כך בליגה עלולה לחפור לנו בור מנטלי בעונה הבאה. איך מתמודדים שוב עם הפסד באירופה? או בליגה? יכול להיות שנהדר, אבל שוב, אין דרך איכותית וטובה לדעת.

אין קשר לליגה.

1. חד משמעית לא, בטח לא לליגת האלופות. לליגה האירופאית בשילוב של הגרלה סבירה - כן. (זה אותו הסגל שלמעט הפאדיחה מול סארפסבורג - היה מגיע לשלב הבתים).

2. ההנחה הרווחת היא שלא משנה איך נראית הליגה, קבוצות בארץ לא עומדות בסטנדרטים אירופאיים של כושר משחק - כנראה שזה המצב גם הפעם.

3. לצערי מכבי לא תסיים עונה מושלמת בזירה המקומית. אז אנחנו נצטרך להתמודד עם הפסד הרבה לפני שנספוג אחד כזה באירופה.

אין קשר לליגה.

1. חד משמעית לא, בטח לא לליגת האלופות. לליגה האירופאית בשילוב של הגרלה סבירה - כן. (זה אותו הסגל שלמעט הפאדיחה מול סארפסבורג - היה מגיע לשלב הבתים).

2. ההנחה הרווחת היא שלא משנה איך נראית הליגה, קבוצות בארץ לא עומדות בסטנדרטים אירופאיים של כושר משחק - כנראה שזה המצב גם הפעם.

3. לצערי מכבי לא תסיים עונה מושלמת בזירה המקומית. אז אנחנו נצטרך להתמודד עם הפסד הרבה לפני שנספוג אחד כזה באירופה.

1. מסכים עם הניתוח. ומה קורה עם הגרלה לא סבירה באירופאית? מספיק טוב? אין דרך לדעת. לא התמודדנו עם קבוצות חזקות.

2. לא מדבר על הליגה, מדבר על מכבי. בגלל שמכבי לא מתמודדת מבחינת קצב וכושר עם שום דבר שקרוב לרמה אירופאית, זה בוודאות פוגע בהכנות לעונה הבאה. פציעות, חוסר מוכנות - הכל אפשרי. בספק עד כמה הכנה אינטנסיבית של קדם עונה יכולה להספיק. מקווה מאוד שכן.

3. לא מסכים :)

בחיים לא ראיתי בונקר כמו שסכנין עשו אתמול, אפילו לא מאשדוד. 3 בלמים + 2 מגנים שהופכים לבלמים + 2 שחקני כנף שהופכים למגנים + 2 קשרים אחוריים. אפשר לנצח קבוצה כזאת רק אם אתה עושה דאבל-פסים על שטח קטן במהירות של ברצלונה.

גם לבעוט מרחוק או להגביה לרחבה מהצדדים קשה במצב כזה.

סכנין אתמול שיחקו 7 - 2 - 1

1. מסכים עם הניתוח. ומה קורה עם הגרלה לא סבירה באירופאית? מספיק טוב? אין דרך לדעת. לא התמודדנו עם קבוצות חזקות.

2. לא מדבר על הליגה, מדבר על מכבי. בגלל שמכבי לא מתמודדת מבחינת קצב וכושר עם שום דבר שקרוב לרמה אירופאית, זה בוודאות פוגע בהכנות לעונה הבאה. פציעות, חוסר מוכנות - הכל אפשרי. בספק עד כמה הכנה אינטנסיבית של קדם עונה יכולה להספיק. מקווה מאוד שכן.

לגבי סעיף 3 בטח שהפער שלנו כ"כ גדול מהמקום השני, אני לא מוצא את לסיים עונה בלי הפסד, כמשימה קלה , מנטלית קשה לבוא באותה דריכות למשחק שאתה יודע שליריב יש יותר מה להפסיד ממה שיש לך

אף פעם אין דרך לדעת(אירופה). הנחת המוצא שלי היא שתמיד נדרשת התעלות כדי להגיע לבתים. גם באירופאית. החשוב הוא האליפות וממש לא מעניין אותי איך היא מושגת בהקשר הזה. מי שצריך לדעת מה נדרש הוא גם מי שעד עכשיו ספוט און בכל החלטה שלו. ואין לי שום ספק ביכולתם של שלושת הזרים שהגיעו השנה לשחק במפעל אירופאי.

1. ככל הנראה - עם קבוצות בדרג אחד גבוה יותר ממה שקיבלנו - לא יהיה פשוט, בכלל.

2. לא חושב שמכבי מתאמנת בהתאם לרמה בליגה הישראלית (לפחות בתקופת ג'ורדי זה לא היה ככה) אלא מתאמנת בסטנדרטים שהיא הציבה לעצמה, לכן אני לא חושב שיש חשיבות מהותית להכנה לעונה אירופאית, לא חושב שדברים היו קורים אחרת (אולי סגל טיפה יותר רחב). מכבי כהנחת יסוד - נחותה מבחינת כושר משחק מכל קבוצה אירופאית ממוצעת.

3. נסכים שלא להסכים (: לא רואה אותנו מסיימים עונה ללא הפסד, רק מקווה שזה לא יהיה בגביע.

לא זכורה לי יריבה מקומית(בתקופת אוסקר) שהכינה אותנו לקמפיין סוזה. אין בזה כלום. מצבנו נהדר בכל מובן.

זה סתם זיוני שכל וגניבת דעת, אין מילים אחרות לתאר, כמו שכל פעם שיש פה קבוצה אז אנחנו תלויים בשחקן כזה או אחר וזה מביך.

הדיון על אירופה הוא לא רלוונטי כרגע כי הקבוצה לא התחילה את ההכנה לעונה הבאה ומי שמנסה להוריד אותנו עם הטיעון הזה עושה את זה כי הוא לא מצא משהו אחר.

אפשר להתעלם, חבל על הזמן, זה כמו שכל שבוע מהמרים בתקשורת על מי תהיה אלופה, שיח ברמה נמוכה של אנשים לא מקצועיים.

ככל שהיריבה חזקה יותר ככה שחקנים מעלים את הרמה ומממשים אחוז גבוה יותר מהפוטנציאל,

אני חושב שעם חיזוק של 2 שחקנים בעמדות בלם וחלוץ אפשר לתת קמפיין יפה באירופה.

ככל שהיריבה חזקה יותר ככה שחקנים מעלים את הרמה ומממשים אחוז גבוה יותר מהפוטנציאל,

אני חושב שעם חיזוק של 2 שחקנים בעמדות בלם וחלוץ אפשר לתת קמפיין יפה באירופה.

אני בטוח שמנספורד רואה את העניינים לפחות באותה צורה שאנחנו רואים, אין ספק שיהיה רצון להתחזק ולהשתפר. שנה הבאה בנוסף לאליפות מיץ' ירצה להציב כמטרה שלב בתים אירופי כמו שהיה בשנים האחרונות.

איביץ' אמר שהקבוצה התכוננה לחלון העברות של ינואר כבר חודשים אחורה עם חיפוש מועמדים לעמדות מסוימות. אני בטוח שיש כבר מחשבה לטווח ארוך עם הפנים לקיץ.

עם גולדהאר, מנספורד ואיביץ' אין סיבה לדאגה