Jump to content

אלונה ברקת בדרך לכנסת?!

דרום צהוב

Recommended Posts

מה החוקיות במקרה כזה?

ברור שהיא תרצה להכניס משהו מטעמה..השאלה אם אין רגולציה במקרה של ישיבה בכנסת (בשונה מקומבינות כמו של ג'קי או טביב)

מעניינת אותי דעתו של ראדי...

יש ניגוד אינטרסים מוחלט בנושאי ספורט, אלימות, מיסוי, רישוי, תקציבים, חקיקה אולי...

בנט אמר שרוב הערבים נאמנים, הבוסים לא יעשו בעיות

BFJbZn4.jpg

כל העברה של הבעלות לבעלה או לבן שלה או לא משנה מה זה שכונה שלא תוכל לעבור.

ואם תהיה שרת ספורט ותצטרך לתעדף הקמת מגרשים בדרום או בצפון? אין יותר ניגוד אינטרסים מזה.

היא תהיה חייבת לעזוב לחלוטין ולהתנתק, גם אם בטווח הקצר היא אולי מודל אחר, אני מאמין שבהמשך היא תתחיל לחפש קונה.

מדינת ישראל 2019 , כן בטח

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5459579,00.html

בהתאחדות מבהירים: "אלונה ברקת לא תוכל להמשיך להיות בעלים"
החלטת הבעלים של הפועל ב"ש להצטרף לרשימת הימין החדש בכנסת מסמנת ככל הנראה את סיום דרכה במועדון. השרה רגב: "עליה לעזוב, מי שמתעסק בפוליטיקה צריך להיות כזה שאין לו שום מניע". עיריית ב"ש הבהירה שבמסע"ת היום (13:00) לא יתאפשר שימוש פוליטי באצטדיון

נחשפה סיסמאת הבחירות של אלונה:

"קורהוט זה שמאל חלש"

לא כזה נורא להיות פה

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5459579,00.html

בהתאחדות מבהירים: "אלונה ברקת לא תוכל להמשיך להיות בעלים"
החלטת הבעלים של הפועל ב"ש להצטרף לרשימת הימין החדש בכנסת מסמנת ככל הנראה את סיום דרכה במועדון. השרה רגב: "עליה לעזוב, מי שמתעסק בפוליטיקה צריך להיות כזה שאין לו שום מניע". עיריית ב"ש הבהירה שבמסע"ת היום (13:00) לא יתאפשר שימוש פוליטי באצטדיון

בערך כמו שטביב לא ניהל את בית"ר

מאמין שהיא מעבירה זכויות לאחד מבני המשפחה ועוזבת פשוט.

אבל זאת טעות אם מעבירים במשפחה אז חבל לעשות את זה רשמי אחרת זה סתם ירשם כעוד יד.

אבל זאת טעות אם מעבירים במשפחה אז חבל סתם לעשות את זה רשמי אחרת זה סתם ירשם כעוד יד.

אז תעביר למישהו "חיצוני" כלשהו.

אסי רחמים יהיה מחזיק הזכויות ואלי ברקת יהיה תורם או משהו

אני לא באמת מבין בחוקים פשוט זה מה שנראה לי שהיא תודיע לפי זה שכולם אומרים שלא תוכל להמשיך לנהל.

צנציפח מדווח שהיא נשארת בסוף

‏אלונה ברקת קיימה שיחה בת שתי דקות עם שחקני הפועל באר-שבע, שני המסרים המפתיעים שהועברו: א. אני נשארת במועדון רק שאבוא פחות. ב. מי שיהיה האיש החזק הוא אסי רחמים. ״אל תהיו מודאגים, אני פה״, הבהירה להם

בהפועל באר שבע מתחילים להפנים כי עידן אלונה ברקת מסתיים. הבעלים שנכנסת לפוליטיקה אמרה לשחקנים: “אסי רחמים יהיה האיש שיוביל את המועדון. אני הולכת לפוליטיקה ושהכל יישאר ויתנהל אותו דבר עם הצוות וההנהלה. אהיה פחות נוכחת במועדון".