Jump to content

אלונה ברקת בדרך לכנסת?!

דרום צהוב

Recommended Posts

מאחר והדבר העיקרי שצריך לעניין אותנו זה איך תתמודד הפועל באר שבע מעכשיו בליגה ומה יהיה איתה, אתייחס בעיקר לזה.

לדעתי, העיתוי הוא בעייתי. בלשון המעטה. נכון שהיא לא יכלה לבחור את מועד הבחירות איך שנוח לה, אבל בכל זאת לעזוב את הקבוצה בתזמון כזה משדר משהו לאוהדים, השחקנים והצוות הניהולי.

קשה לי גם לראות אותה ממשיכה להזרים כספים באותה דרך שבה עשתה זאת עד עכשיו. ראשית, מהטעם הפרקטי - אף בעל קבוצה ישראלי לא ישים כסף על קבוצה שאין לו יכולת שליטה עליה. שנית, ניגוד האינטרסים במצב החדש זועק לשמיים. יהיה מי שידאג שזה לא יקרה.

עם כל הכבוד לכישורי הניהול של אסי רחמים, היעדר הגב החזק של ברקת לטווח הארוך ייתן את אותותיו. עדיין מדובר בקבוצת פריפריה ואת הבעיות שלה כולנו מכירים. אם הם לא יידעו להתגבר עליהן עכשיו בצורה אחרת, אז יהיה לה קשה, עד בלתי אפשרי לשחזר את הישגי שלושת השנים האחרונות.

הסיבה הכי פשוטה שהיא לא יכולה להמשיך להזרים כספים זאת פיפ"א. מדהים שכהרגלה היא ממשיכה לערבב את כולם או שבאמת היא לא בדקה את העניין הזה עד הסוף.

מאחר והדבר העיקרי שצריך לעניין אותנו זה איך תתמודד הפועל באר שבע מעכשיו בליגה ומה יהיה איתה, אתייחס בעיקר לזה.

לדעתי, העיתוי הוא בעייתי. בלשון המעטה. נכון שהיא לא יכלה לבחור את מועד הבחירות איך שנוח לה, אבל בכל זאת לעזוב את הקבוצה בתזמון כזה משדר משהו לאוהדים, השחקנים והצוות הניהולי.

קשה לי גם לראות אותה ממשיכה להזרים כספים באותה דרך שבה עשתה זאת עד עכשיו. ראשית, מהטעם הפרקטי - אף בעל קבוצה ישראלי לא ישים כסף על קבוצה שאין לו יכולת שליטה עליה. שנית, ניגוד האינטרסים במצב החדש זועק לשמיים. יהיה מי שידאג שזה לא יקרה.

עם כל הכבוד לכישורי הניהול של אסי רחמים, היעדר הגב החזק של ברקת לטווח הארוך ייתן את אותותיו. עדיין מדובר בקבוצת פריפריה ואת הבעיות שלה כולנו מכירים. אם הם לא יידעו להתגבר עליהן עכשיו בצורה אחרת, אז יהיה לה קשה, עד בלתי אפשרי לשחזר את הישגי שלושת השנים האחרונות.

מסכים.

היא ניהלה את העסק ונכנסה פה לאנשים לנשמה ברמה כל כך לא פורפורציולית. זה שלה. לגמרי. היא לא האדם הכי נעים בעבודה(מידע) אבל זה שלה. היא לא פרצוף יפה בפרונט- בש היה השיגעון שלה! בסיסי ופשוט.

ואם הכל היה מתנהל כמו שהתנהל והיתה רווקה. מה היו אומרים אז כדי לעכל יותר? מה היה משכנע אותך בדיוק?

תפסיק לחשוב במונחים של לגמד אותה כי אני לא,

לא ביקשתי ממך להסביר לי על תורת היחסות של איינשטיין ואיך התיאורייה של אנרגיה אפלה נבעה מהמשוואות שלו,

רק שאלתי שאלה ברורה מאד שנראה שמתחמקים ממנה, האם הבסיס של מרבית הכסף שאיתו היא תימרנה בתחילת תהליך הבניה שלה בבאר שבע נבע מייזמות שלה או של בעלה ?

האם היא הקימה עסקים בשווי מאות מליונים או בעלה ?

אני באמת שואל כי אני לא מכיר את אלונה כל כך הרבה אחורה.

מה שאני כן יודע עד עכשיו זה שהיא לא יכלה להביא את יכולות הניהול המעולות שלה בבש (שגם על זה יש לא מעט מה להגיד) לידי ביטוי אם לא היה לה גב כלכלי רציני להגיע איתו.

הסיבה הכי פשוטה שהיא לא יכולה להמשיך להזרים כספים זאת פיפ"א. מדהים שכהרגלה היא ממשיכה לערבב את כולם או שבאמת היא לא בדקה את העניין הזה עד הסוף.

מה אתה חושב

בעייתי למי? לנו אין שום בעיה.

הזלזול פה באלונה ברקת לא ברור לי.

כמובן שהבחירה שלה להתחתן עם אלי ברקת תרמה להצלחה שלה אבל היא צמחה ביחד איתו.

הייתה דירקטורית בארגוני ענק.

הצליחה בגדול עם ב"ש והובילה את המועדון לטופ של הכדורגל הישראלי.

12 עמודים אני סופר כבר שבזבזתם על זה. 12!!!

ומילא עוד כולם היו עמודים של צחוקים על הסיטואציה אבל נכנסים פה לדיונים על כן כסף שלה לא כסף שלה כן עשתה לבד לא עשתה לבד... שוביניזם.. גזענות... די.

תפסיק לחשוב במונחים של לגמד אותה כי אני לא,

לא ביקשתי ממך להסביר לי על תורת היחסות של איינשטיין ואיך התיאורייה של אנרגיה אפלה נבעה מהמשוואות שלו,

רק שאלתי שאלה ברורה מאד שנראה שמתחמקים ממנה, האם הבסיס של מרבית הכסף שאיתו היא תימרנה בתחילת תהליך הבניה שלה בבאר שבע נבע מייזמות שלה או של בעלה ?

האם היא הקימה עסקים בשווי מאות מליונים או בעלה ?

אני באמת שואל כי אני לא מכיר את אלונה כל כך הרבה אחורה.

מה שאני כן יודע עד עכשיו זה שהיא לא יכלה להביא את יכולות הניהול המעולות שלה בבש (שגם על זה יש לא מעט מה להגיד) לידי ביטוי אם לא היה לה גב כלכלי רציני להגיע איתו.

מה אתה חושב

הבנתי. השאלה היא רק לגביי מקורות הפרנסה של האשה. שאלה קריטית ממש. תן לי את הכסף- לא לוקח 3 אליפויות רצוף. לא מול מיטש. אז תגגל עליה. למה זאת שאלה קריטית בכלל בסיפור הגדול?

את מי היא מעניינת בכלל?

הישג ספורטיבי צריך לכבד בדיוק כמו שאנחנו רוצים שיכבדו אותנו ובלי קישקושים על כסף/ליגה חלשה.

לקחה מועדון שלא התקרב לאליפות 40 שנה והפכה אותו לאלוף 3 שנים ברציפות.

הלוואי מחר תתפוצץ פרשת הסמים וזה יעיב על כל האליפויות שלהם אבל עד אז הישג זה הישג.

בדיוק כמו שאני שונא את שחר ורוצה שיכשל בכל מה שהוא יעשה הוא עדיין ככל הנראה הבעלים הכי משמעותי שהיו בהיסטוריה של הכדורגל הישראלי (בעזרת השם מיץ עוד יעבור אותו).

וכמה שאני שונא את הפועל ידעתי להודות בזמנו שהם היו קבוצה גדולה.

כך גם עם אלונה, אני שונא אותה כי חלק מההתנהגות שלה היא עלובה (מכתבים,מכבי עושים לי בכוונה) ואני מאחל לה כישלון בהכל אבל עדיין מכבד את מה שהיא עשתה בבאר שבע ולא משנה לי מאיפה הכסף.

שמעון מזרחי השתמש בהון של אשתו, לא שמעתי אף פעם תגובות על זה.

הכסף של שמעון מעולם לא היה זה שהביא את מכבי לאן שהביאה יש לומר

לצערי החשבון שעשית לא נכון

היא יכולה להזרים כסף חופשי, אפילו השנה היא לא מגרדת את סף ההוצאה המקסימלי (שנתי) - לפחות אם באמת תקבל 5M על קווזימודו.

באר שבע לקחה אליפויות בעיקר בגלל טעויות שלנו ושל חיפה, בגלל אצטדיון חדש, ברק בכר ובגלל וואקמה אה וכמובן גם בגלל הסמים.

ברור שבתקופה הזאת הם גם התנהלו טוב אבל אתם מגזימים. מספיק לראות את השנה מבחינת התנהלות כדי להבין שהם לא כאלה טובים.

לצערי החשבון שעשית לא נכון

היא יכולה להזרים כסף חופשי, אפילו השנה היא לא מגרדת את סף ההוצאה המקסימלי (שנתי) - לפחות אם באמת תקבל 5M על קווזימודו.

אני מדבר על זה שאם היא תיכנס לפוליטיקה אסור לה להיות מעורבת אישית בספורט בשום צורה.

באר שבע לקחה אליפויות בעיקר בגלל טעויות שלנו ושל חיפה, בגלל אצטדיון חדש, ברק בכר ובגלל וואקמה אה וכמובן גם בגלל הסמים.

ברור שבתקופה הזאת הם גם התנהלו טוב אבל אתם מגזימים. מספיק לראות את השנה מבחינת התנהלות כדי להבין שהם לא כאלה טובים.

תמיד אליפות של אחד, היא אנדראצ'יבריות של אחר. חוץ מצרפת וכאלה היום(:

אני מדבר על זה שאם היא תיכנס לפוליטיקה אסור לה להיות מעורבת אישית בספורט בשום צורה.

טעות שלי, הבנתי שמבחינת הפייר פליי . לגבי האם מותר לה כפוליטיקאית להשקיע ( מבחינת פיפ"א) יש די הרבה אנשים פוליטיים שהחזיקו קבוצות כדורגל.

אבל לא התעמקתי בזה מעולם ככה שאני באמת לא יודע.

כל עוד ברקת הייתה משקיעה בב"ש את אותם סכומים ולא הולכת לפוליטיקה אז ב"ש לא אפיזודה חולפת.

בוא נודה, זה בא משום מקום ואם הם היו רצים לאליפות אז כנראה שהיא הייתה נשארת.

אני מאוד מסכים עם החלק השני של המשפט האחרון.

כל הזמן טענתי שהסיבה העיקרית לנפילה של חיפה זה שב"ש לוקחת לה (יחד עם מכבי) את השחקנים המובילים וחיפה לא באמת נלחמה עליהם למעט גרשון או קהת (עד ינואר האחרון ששם חזר לשפוך כסף).

השאלה היא כרגע לגבי חוגג ובית"ר, אם הוא רציני ובאמת ישקיע מיליוני יורו ברכש כמו שאנחנו שומעים בתקשורת. אחרת גם הוא יכול תוך שנתיים לבנות קבוצה שתתחרה על אליפות.

אני מסכים שכל עוד היא הייתה נשארת אז הם היו נשארים רלוונטיים.

אבל יש לי הרגשה, ואולי זה קצת מרחיק לכת, שהיא מראש כיוונה לפוליטיקה.

היא מראש מתגה את עצמה כמשקיעה בפריפריה ותורמת לקהילה.ואין מקום טוב יותר מהכדורגל כדי לקבל פרסום.

אז מהבחינה הזאת היא הרוויחה מכל הכיוונים- היא נכנסת היום לפוליטיקה כשכולם מכירים אותה, עם יכולת מוכחת להוביל מערכת להצלחה, ועם עשייה חברתית שהיא יכולה להתגאות בה.

כדי שקבוצת כדורגל תשאר רלוונטית, היא צריכה ניהול נכון ויציב, בסיס אוהדים גדול, תקציב ומסורת.

לבאר שבע אין מסורת של הצלחות, בסיס אוהדים לא גדול שמבוסס הרבה על אוהדי הצלחות.מאז ברקת היה לה ניהול טוב ותקציב.

בשנה האחרונה הניהול היה זוועתי, ועכשיו גם התקציבים יירדו.

לכן לא רואה המשכיות בהצלחות.

מהבחינה הזאת, מכבי חיפה ובית״ר הרבה יותר מאיימות לדעתי.

לגבי חוגג זאת באמת שאלה.אני חושב שאם הוא באמת יצליח ״לחנך את הקהל״ בטדי, אז אולי בעתיד יותר אנשים יסכימו להשקיע בהית״ר.

כן אה לא תהיה לה יכולת שלייטה בדיוק כמו שטביב לא שלט בביתר כשהוא אולץ להעביר לאוחנה את זכויות הניהול בביתר.

ומי בדיוק ידאג שזה לא יקרה? ואיך בכלל יוכלו להוכיח מעורבות שלה?

כן אה לא תהיה לה יכולת שלייטה בדיוק כמו שטביב לא שלט בביתר כשהוא אולץ להעביר לאוחנה את זכויות הניהול בביתר.

ומי בדיוק ידאג שזה לא יקרה? ואיך בכלל יוכלו להוכיח מעורבות שלה?

כשהיא בבית המחוקקים זה אולי שונה. אולי.

כשהיא בבית המחוקקים זה אולי שונה. אולי.

בתאוריה. בפועל, כשברק למשל העביר את החברות שלו לבת שלו אתה חושב שהוא לא היה מעורב, לא קבל החלטות בחברות שלו?