Jump to content

בודפשט

UNAGI

Recommended Posts

Sofitel,

היינו לפני שלושה שבועות והיה מעולה,

קרוב להכל בעיקרון.

בקשר לאוכל - אספתי מלא המלצות ובסוף כתבתי בנושא פה סיכום.

שווה לך לעיין :)

• 1 month later...

בימי ראשון יש שוק איכרים חמוד בסימפלה קרט, כשאני הייתי שם היה ליד יריד אוכל רחוב שנראה די קבוע שם (ממש צמוד לסימפלה קרט, פותחים הכל בסביבות 12).

יש שם פוד טראק שעושה הכל בלנגוש, ואז יש המבורגר לנגוש, זה מגניב לאללה בגלל הלנגוש אבל הקציצה לא וואו.

מולו היה פוד טראק של המבורגרים ממש ממש טובים עם אחלה טופינגים.

חוץ מהלאקי 7 שנראה בן זונה ומטר מהמלון, המלצות להמבורגר שאסור לפספס?

@moryo

מצטער אח, ניסיתי איזה 4 המבורגריות שונות שאמרו לי שאסור לפספס בטיול. וכולם דיי בינוניות ברמה שלא נכנסות לטופ 5 של תל אביב (אולי אפילו אגזים ואומר טופ7-8)

מקווה שתמצא משהו מיוחד.

הלאקי 7 סבבה אבל לא התלהבתי ממנו, אולי כי הם עשו לי את הקציצה קצת יותר ממדיום וול בעוד שאני אוהב מדיום (אז אם אתה הולך לשם אל תשכח לציין מידת עשייה!)

אני חושב שכדאי להבהיר פה משהו בשביל כולם:

אין הרבה המבורגרים בעולם שעוברים את הטופ של ישראל, אנחנו מדינה עם אוכל מצויין (במיוחד ההמבורגרים שזכו למעמד כמעט קדוש אצלנו), אבל כן יש אחלה המבורגרים בחו"ל באחלה מחירים.

חוץ מהלאקי 7 שנראה בן זונה ומטר מהמלון, המלצות להמבורגר שאסור לפספס?

@moryo

BAMBA MARHA

BUDDIES

GOODBAR GOODBURGER

BURGER MARKET

BEER & BURGER (קטן יחסית)

W35

TUNING BAR & BURGER

ה-5 הראשונים זה הסדר, ה-2 האחרונים המלצות שלא בדקתי

סבירים (רק אם אתם ממש באיזור ואין לכם כוח לחפש משהו אחר) - BLACK CAB, DEEP BURGER, ZING

לא להיכנס אפילו אם זה המקום האחרון עלי אדמות - EPIC BURGER, פעם ראשונה ואחרונה שלא הצלחתי לסיים המבורגר בגלל טעם לוואי.

היריד אוכל שמוריו ציין נקרא קרוואן, חוץ מזינג (בינוני) ולאס וגאנס (שכמו שמבינים מהשם מדובר בהמבורגר טבעוני השם ירחם) לא זכורים לי המבורגרים נוספים שם. בגלל שהמקום פונה נטו לתיירים המחירים שם טיפה יותר גבוהים מהממוצע.

*לא היוזר המקורי, תושב בודפשט ושומר כשרות

• 3 weeks later...
  • 4 months later...

טס בתחילת דצמבר ליום וחצי בבודפשט(ביום ראשון מגיע לקראת ערב, ביום שלישי ממשיך בבוקר ל8 לילות באמסטרדם).

מה ההיילייטס שכדאי לעשות ביום מלא ו2 לילות? הדירה במיקום מעולה ככה שהתניידות לא בעיה

לגבי הסים - סים  דאטה רגיל בוודה פון יעבוד לי בכל אירופה? 

שקניתי בוודה באמסטרדם בפעמים שעברות אכן פעל בגלל איזה חוק/שינוי תוכנית שהסים יעבוד ברחבי האיחוד

אם אני זוכר נכון, בוודאפון בודפשט מוכרים סים דאטה עם 5 ג'יגה שכולל eu roaming ויעבוד לך באמסטרדם. 

עלה לי 60 שקל בזמנו. 

14 hours ago, Mike said:

טס בתחילת דצמבר ליום וחצי בבודפשט(ביום ראשון מגיע לקראת ערב, ביום שלישי ממשיך בבוקר ל8 לילות באמסטרדם).

מה ההיילייטס שכדאי לעשות ביום מלא ו2 לילות? הדירה במיקום מעולה ככה שהתניידות לא בעיה

לגבי הסים - סים  דאטה רגיל בוודה פון יעבוד לי בכל אירופה? 

שקניתי בוודה באמסטרדם בפעמים שעברות אכן פעל בגלל איזה חוק/שינוי תוכנית שהסים יעבוד ברחבי האיחוד

בוודאפון המרכזי (דיאק טר ליד הרובע היהודי) ובשדה התעופה עובדים על התיירים וטוענים שיש להם רק חבילות ב-10500 פורינט (יותר מ-30 יורו). עדיף ללכת לסניף באחד הקניונים שם המחירים הם רגילים - משהו כמו 15 יורו.

עדיף לחלק את היום חצי - חצי בין בודה לפשט. בבודה ללכת לארמון ולמצודת הדייגים בפשט להסתובב ברובע היהודי, בפרלמנט, בואצי אוצה.

בלילה הראשון לך לסימפלה קרט או לקזינו. אם אתה צעיר עד 25 ככה ואוהב מסיבות ביום ראשון לך לאינסטנט ובשני למוריסונס.

תודה חברים:flowers:

כן וודהפון עושים קטעים מסריחים, גם באמסטרדם הם ביטלו אפשרות משתלמת באזורים תיירותים.

דווקא  בלילה הראשון חשבתי על ביקור בקזינו(איזה הכי מומלץ? בעיקר פוקר)  והמתחם ברים בבניין הנטוש שהבנתי שהוא סבבה לגמרי, רוצה לקום למחרת בשעה סבירה שננצל את היום היחיד בעיר

לדעתי הקזינו קצת בזבוז זמן, מסוג הדברים שיש בכל מקום, יש שם חיי לילה מעולים ועדיף לעשות סבב גם אם תרצה ללכת לישון מוקדם יחסית בלילה הראשון (משהו שלא הייתי עושה בחיים, אתה מגיע ביום ראשון, זה אומר שחיי הלילה טובים יותר. עדיף לך לוותר על הלילה של שני ולהיות קצת שפוך). המתחם עם הברים מעולה, אבל אפשר גם להמשיך משם לעוד מקומות. ממש לידו יש מועדון לא רע בכלל עם כניסה חינמית, אגב, לא חייב שם ללכת על מקומות בתשלום (יש גם על הנהר ליד הגשר מועדון די היי סוסייטי שהכניסה בו חינם, רמה מאוד גבוהה של הכל, רק האלכוהול יקר מהרגיל).

אני לא זוכר שמות, אז מצטער אם זה מעורפל.

@Mike אם אתה רוצה טקסס סע לקניון דונה פלאזה שם יש מקום רק של פוקר. בקזינו אם אני זוכר זה רק נגד הדילר. הקזינו הכי גדול שם זה לאס וגאס קורבין, הקזינו הכי מרכזי מבחינת מיקום (ועם הכי הרבה ערסים ישראלים) זה לאס וגאס סופיטל. בקשר לחיי לילה שכחתי להזכיר גם את הויקי ברצלונה שזה מקום של בחור ישראלי, בערב מסעדת טפאסים ובלילה מוציאים את השולחנות וזה הופך לדאנס בר. לא יודע כמה הוא יהיה מלא כי מדובר באמצע שבוע אבל בימי ראשון שני אין יותר מדי אופציות מעניינות. בסופ"שים מעולה שם אבל לקחת בחשבון שהמחירים יקרים יחסית לעיר ובכלל אפשר לעשות סיבוב בשדרת הברים איפה שנמצא הויקי, יש שם הרבה ברים, מסעדות, חדרי קריוקי, משחקי וידאו וכו'...אם אתה עם חברה הייתי ממליץ גם לשבת בטיקי בר, בר קוקטיילים נחמד בסגנון הוואי - יקר לעיר אבל זול יחסית לארץ.

@סלבה חיי הלילה בבודפשט ביום ראשון הם על הפנים...המקום החינמי ליד בר ההריסות זה האינסטנט שהזכרתי, מפוצץ בילדים ומוזיקה די מוזרה/לא קשורה למרות מספר הרחבות הגדול. דרך אגב בגלל שיום ראשון יש סיכוי שרק רחבה אחת או שתיים יהיו פתוחות וכל השאר סגורות. זה מועדון של 6-7 רחבות. לגבי מועדוני ההיי סוסייטי - אם אתה מתכוון למקומות הפתוחים על הגשר סטייל קלרה או המקומות בנמל ת"א שניהם כבר סגורים בגלל שנגמר הקיץ ואם אתה מתכוון למועדונים שנמצאים לא רחוק מהם - הם פתוחים רק שישי-שבת (וחלק גם חמישי) אז לא רלוונטי לבחור שלנו.