Jump to content

סיכום התיקו מול הפועל חיפה בנתניה אחרי צפייה בש.ח | תיקו מאכזב, עם הפנים לגביע!

Sawyer

Recommended Posts

תאמאש ברח לגלזר בקרן

ממש לא, הפועל חיפה עשו תרגיל קרן הכי פשוט וטוב שיש. ז׳איר שמר על תאמאש, קפילוטו חסם אותו וגלזר, ששמר על קפילוטו, רץ כדי לסגור את תאמאש ולצערנו לא הספיק...

הגול הזה בדקות האחרונות שחטפנו היה חשוב מאוד, היינו שאננים לאורך רוב המשחק והייתה תחושה שהניצחון ביד.

אם לא הגול הזה אני בטוח שהיינו באים בשאננות גם לגביע ומזה אני דואג, האליפות בכיס מזמן כבר.

תאמאש ברח לגלזר בקרן

היה קטע הזוי עם ראיקו שלא מיהר לשחק בדקות ה-80 המאוחרות. נראה שמבחינתו הוא התנתק מכל האליפות, השאיפות וכו והגיב נטו ללחץ שלהם עלינו והמומנטום, לכן לא מיהר.

או שהשחקנים שלנו לא יצאו מה16 כדי לקבל כדור.... קריקט לא מושלם ולא קרוב אבל מאוד השתפר בשחרור כדור.

או שהשחקנים שלנו לא יצאו מה16 כדי לקבל כדור.... קריקט לא מושלם ולא קרוב אבל מאוד השתפר בשחרור כדור.

לא, זו הייתה כל ההתנהלות שלו לבעיטת חמש. ואני הכי אוהב אותו

אני לא מבין איך הוא מקבל חולצת הרכב אחרי המשחק נגד חדרה...

אמאדור זה בכלל קטע מעניין,

הוא התחיל ממש טוב, שיחק בביטחון מלא והיה נראה כמו הזר הכי בינגו שהבאנו, כששיחק לצד שרן.

ואז אם אני זוכר נכון שרן נפצע או משהו וטיבי שיחק לצד אמאדור, טיבי עשה מלא שטויות והוריד לו את הביטחון לגמרי ואז גם כששרן כבר חזר אמאדור כבר לא היה אותו אמאדור, ואז פיבן תפס את המקום ופה נגמר הסיפור שלו.

טיבי - המתנה שלא מפסיקה לתת.

אני לא מבין איך הוא מקבל חולצת הרכב אחרי המשחק נגד חדרה...

היה אחד משחקני העונה בליגה השנייה בספרד

אמור להיות בלם טוב

אבל צריך לקבל ביטחון אחרי תקופה שלא שיחק

קשה לשפוט אותו עכשיו

היה אחד משחקני העונה בליגה השנייה בספרד

אמור להיות בלם טוב

אבל צריך לקבל ביטחון אחרי תקופה שלא שיחק

קשה לשפוט אותו עכשיו

זה הפוך, הוא לא שיחק כי הוא לא היה טוב ולא להפך.

אגב, הוא לא היה טוב ככל הנראה כי באמת איבד ביטחון,

חוזר שוב לדברים שכתבתי קודם:

שים לב שבתחילת העונה הוא היה נראה הזר הכי בינגו שהבאנו, לצד שרן היה לו ביטחון ושיחק ממש טוב ואז טיבי החליף את ייני, טיבי עשה מלא שטויות שנפלו על אמאדור ואז הביטחון שלו נפל וזה לא עזר כבר ששרן חזר לשחק במקום טיבי (אח"כ כבר פיבן החליף את אמאדור וזה קבר אותו סופית).

אני מנסה להזכר לדעתי מדובר באיזה 2 משחקים שטיבי שיחק במקום ייני ועשה מלא שטויות שם ומאז אמאדור "התקלקל",

אם מישהו זוכר מה המשחקים האלו יהיה מעניין לצפות בתקצירים שלהם

שרקו לנו מימין לשמאל כדורי גובה מקרנות, איביץ הגיב עם שוינפלד ואחרי שתי דקות ספגנו גול מקרן, עדיין קשה לבוא בטענות לשחקן שלא רואה דשא.

טוב שלא הפסדנו, היינו קרובים מתמיד ובכל עונה אחרת זה היה נגמר כך סביר להניח.

שים לב שבתחילת העונה הוא היה נראה הזר הכי בינגו שהבאנו, לצד שרן היה לו ביטחון ושיחק ממש טוב ואז טיבי החליף את ייני, טיבי עשה מלא שטויות שנפלו על אמאדור ואז הביטחון שלו נפל וזה לא עזר כבר ששרן חזר לשחק במקום טיבי (אח"כ כבר פיבן החליף את אמאדור וזה קבר אותו סופית).

אני מנסה להזכר לדעתי מדובר באיזה 2 משחקים שטיבי שיחק במקום ייני ועשה מלא שטויות שם ומאז אמאדור "התקלקל",

אני חושב שאמאדור נפצע והרכבת המשיכה הלאה. הוא לא סופסל מקצועית בהתחלה(אם זוכר נכון). בכל מקרה, הוא ברוטציה וזה הסדר גמור. הוא צריך להשתפר, כמו כל שחקן בסגל.

לדעתי איביץ שגה בהצבת ההרכב והמערך(מיכה באגף)

עוד יותר בחילוף של ריקן בפרץ

לדעתי אם הוא מכניס את אצילי או יונתן במקום אחד משלושת הקשרים ומעביר את מיכה למרכז

חיפה מקבלים מאיתנו 3 קל

זה לא הפוך, כי בשום שלב הוא לא נראה בטוח עם הכדור, לפני ואחרי שסופסל, ובלי קשר לשחקנים אחרים.

בכלל, הקונספט הזה ש-"בגלל טיבי" הוא איבד את הבטחון הוא קצת מפוקפק. אם הוא לא מסוגל לשחק טוב בגלל ששחקן אחר לא משחק טוב, אז שלא ישחק. הביאו אותו כדי שיעלה את הרמה, לא שיושפע ממנה בעצמו ועוד למטה. לא ראיתי את ייני "מאבד את הבטחון" בגלל שטויות שפיבן עשה (והוא עשה). זה נימוק תמוה. מה גם שטיבי לא עשה "מלא שטויות". הוא עשה טעות אחת (ספק אם זו אפילו טעות, בעיני, אבל זה דיון אחר), ובמעט מאוד דקות ששיחק לא נראה פחות טוב משאר הבלמים שלנו, בוודאי שלא מאמאדור.

בלי קשר, הביקורת נגדו על אתמול נראית קצת מופרזת. זה היה המשחק הכי בטוח שלו עם הכדור ברגל מאז שהגיע, והוא היה בסדר באופן כללי.

לדעתי איביץ שגה בהצבת ההרכב והמערך(מיכה באגף)

עוד יותר בחילוף של ריקן בפרץ

לדעתי אם הוא מכניס את אצילי או יונתן במקום אחד משלושת הקשרים ומעביר את מיכה למרכז

חיפה מקבלים מאיתנו 3 קל

אין שום סיבה להניח שחיפה היו מקבלים מאיתנו 3 "קל" יותר מאשר שהם היו מצליחים לכבוש אחד נוסף. יותר מידי שחקנים לא היו במיטבם אתמול בלי קשר למערך. ומאידך - הפתעה! חיפה, ברוב חוצפתם, שיחקו הייטב.

נכון שהיה משחק בינוני שלנו אתמול, אבל לרוב אנחנו יודעים להרוג גם משחקים כאלו.

שכטר חד היה בדיוק ההבדל בין 2-0 ולשייט לעוד ניצחון. משחק מאוד מפוזר (איבודי כדור, נבדלים והחמצות).

אבל כמו שאמרו רבים לפניי - טוב שזה קורה עכשיו ובלי הפסד.

ואגב בעונה עם יריבות כל כך גרועות שלא מגיע להן כלום חוץ ממאבקי פלייאוף ודשדוש, אני מקווה שהפועל חיפה יסיימו כסגנית שלנו.

אני מאד בעד אמאדור. בבסיס, הוא שחקן הגנה מצויין, נו בולשיט דיפנדר וגם אחד שאוהב את התפקיד שלו. אבל כן, הוא קצת איבד אוריינטציה וקצב. אולי גם ביטחון. אשמח לראות אותו מתמודד עם זה בהצלחה כי הוא כן יכול להיות שיחוק לכמה שנים.

חוסר יצירתיות, משחק בקצב נמוך ובקיצור משחק משעמם ושבלוני של מכבי. השחקנים שחוקים קצת, הפער גדול ואין קבוצה שתדחוף אותנו לקצה היכולת, מכבי משחקת על מי מנוחות.

מקווה שניקוליץ' יתן קצת רעננות לקישור של מכבי ששוב הוכח שגלזר את פרץ זה לא זה. הסגל חסר את גולסה תקופה, הרכש היחידי שהגיע בינואר פצוע, הושאלו 3 שחקנים צעירים- עוד סיבות להורדת ההילוך בקבוצה.

נצפה להתעוררות בגביע במפעל שיש לנו עוד הרבה על מה לשחק ולחזרת הפצועים במהרה בימינו.

מכבי הצליחה לאלתר נהדר פור של 20 עם שני מספרי 6 . גלזר רק 6 ופרץ יכול לחלטר גם במקומות אחרים. בגלל פציעות או עיניני טקטיקה, הם שולבו ביחד וזה גם עבד לעיתים. דור פשוט בתקופה פחות מרוכזת שלו, רוב הזמן לא היה שום בעיה עם הציוות הזה. מכבי מיקססה נפלא את הסיטואציה ובואו נודה- להשאיר אחד מהם קבוע על הספסל זה לא כל כך היה עובר ובצדק. אלו שחקנים בפריים שלהם ומהטובים בתפקידם בליגה.

הקישור זועק לרענון כבר תקופה.

גולסה וניקוליץ' חסרים מאוד.

סאבוריט המגן השמאלי הכי טוב שאני זוכר במכבי.

ז'איר מאוד מאכזב אותי, ממש מפוזר.

הפנים לגביע, לא יהיה קל.

בסך הכל אנחנו חווים תקופה טבעית של ירידת מתח.

ספציפית, אתמול היה יום חלש של איביץ'. לא ברור לי למה הוא החליט לתפקד דווקא את דור פרץ בתור הקדמי בשלישיית הקישור. זה פגע גם בהגנה וגם בהתקפה. גלזר הרבה יותר מתאים לתפקיד הקדמי בשלישייה אם מחפשים ללחוץ את היריבה בעומק המגרש וברסקי יותר מתאים לדחיפת הכדור קדימה אם מחפשים לייצר יתרון מספרי בהתקפה.

סאבוריט נהדר. גולסה אכן חסר. בסופו של דבר, הקבוצה הזאת קמה ונופלת על איביץ' ועל ריכוז. בכל משחק שאיביץ' הגיע חד והקבוצה הייתה מרוכזת, ניצחנו בלי בעיה.

טבלת ליגת העל:

1. מכבי תל אביב

2. קבוצה עם 5 שחקנים של מכבי ת"א

3. קבוצה עם 4 שחקנים של מכבי ת"א

4. קבוצה עם 2 שחקנים של מכבי ת"א

5-14. קבוצות עם 0-1 שחקנים של מכבי ת"א

לא פחות ממדהים, וזה עוד לפני התוצרים של ואן לוון.

הגול הזה בדקות האחרונות שחטפנו היה חשוב מאוד, היינו שאננים לאורך רוב המשחק והייתה תחושה שהניצחון ביד.

אם לא הגול הזה אני בטוח שהיינו באים בשאננות גם לגביע ומזה אני דואג, האליפות בכיס מזמן כבר.

2 משחקים נגד סכנין, שם את הבית שנעבור

בסך הכל אנחנו חווים תקופה טבעית של ירידת מתח.

ספציפית, אתמול היה יום חלש של איביץ'. לא ברור לי למה הוא החליט לתפקד דווקא את דור פרץ בתור הקדמי בשלישיית הקישור. זה פגע גם בהגנה וגם בהתקפה. גלזר הרבה יותר מתאים לתפקיד הקדמי בשלישייה אם מחפשים ללחוץ את היריבה בעומק המגרש וברסקי יותר מתאים לדחיפת הכדור קדימה אם מחפשים לייצר יתרון מספרי בהתקפה.

סאבוריט נהדר. גולסה אכן חסר. בסופו של דבר, הקבוצה הזאת קמה ונופלת על איביץ' ועל ריכוז. בכל משחק שאיביץ' הגיע חד והקבוצה הייתה מרוכזת, ניצחנו בלי בעיה.

לא פחות ממדהים, וזה עוד לפני התוצרים של ואן לוון.

מסכים עם הכל מלבד גלזר. רק אחורי. ממש לא קדמי בשום תכונה שלו וככה הוא גם ישחק כל הקאריירה שלו(: