Jump to content

סיכום התיקו מול הפועל חיפה בנתניה אחרי צפייה בש.ח | תיקו מאכזב, עם הפנים לגביע!

Sawyer

Recommended Posts

כל מה שנשמע בשבועות האחרונים בתקשורת, בפורום הזה ובסביבת מכבי ת"א היה דיבורים על שיאים והפרשים. אוי כמה שזה מפחיד אותי. היריבה היא הפועל חיפה, אחת הקבוצות שנמצאות במומנטום ונראות כמו קבוצת כדורגל.

איביץ' המשיך עם ההרכב המשתנה שלו, יאיר וקנדיל בהגנה, ברסקי מצטרף לגלזר ופרץ בקישור והתקפה של מיכה עטר שכטר זה מה שנזרק לכר הדשא אל מול האדומים מחיפה.

המשחק נפתח במעט גישושים עד שהצהובים השתלטו עליו, דקה 6 מתפרצת של חיפה עם גינסרי שמעביר כדור רוחב באגף שמאל יאיר מגיע ראשון ומרחיק את הכדור כמעט לשער שלו למזלו הכדור פוגע בקורה וניתז ממנה. דקה 9 התקפה סבלנית של מכבי מסתיימת בבעיטה של דור פרץ מ18 מטר גבוה מעל השער. דקה 18 חוזז בדריבל באגף ימין משחרר ספק בעיטה ספק הרמה שראייקוביץ' מוציא לקרן. המשחק מתאזן. דקה 21 זה שוב חוזז עם דריבל אפקטיבי ברחבה אבל הוא מפספס את ההזדמנות לבעוט ומניח לגינסרי שבועט רע לשמיים. דקה 22 רוסלן ברסקי מנסה בעיטה מ20 מטר אבל הכדור שלו עף גבוה לשמיים. דקות טובות של הצהובים עכשיו, דקה 34 דור פרץ מעביר ימינה לדור מיכה שמרים כדור מדוד מעבר להגנה לסבוריט שמצטרף נפלא מאחור ונוגח כדור חזק אבל שטקוס באינסטקיקנט טוב הודף לקרן. דקה 35 קרן של עטר מגיעה בסופו של דבר לסבוריט שעל הרצפה בסיבוב מצליח להכניס כדור מסוכן לשכטר שממטר בודד אך במצב קשה לא מצליח למצוא את המסגרת. דקה 37 סבוריט עושה לחץ נפלא שמוביל לחילוץ כדור של ברסקי שמוציא לסבוריט שדוהר קדימה מאחורי החצי ומ18 מטר ושך את הכדור לשמאל ומשחרר פס חזק לימין שטקוס מצליח רק לגעת אבל לא לעצור את הכדור שמתגלגל לרשת, 1-0 מכבי ת"א. דקה 46 ממש בירידה למחצית התקפת מסירות פנטסטית של הפועל חיפה מסתיימת בבעיטה רעה של אזולאי מ17 מטר.

מחצית שניה נפתחה בצורה מעט מבוקרת, דקה 52 קנדיל מסיים דריבל בלתי נגמר במסירה טובה לדור מיכה שמכניס צ'יפ יפה לפרץ שנכנס טוב לעומק אבל דור פרץ מתרומם רע לכדור ונוגח אותו מעל השער. דקה 55 עוד התקפה סבלנית של הצהובים וזה שוב פעם דור מיכה שמרים כדור לשכטר שנוגח ממצב בלתי אפשרי שטקוס מועד ולא מצליח לקלוט את הכדור אבל מתעשת ותופס את הכדור לפני הריבאונד של עטר. הצהובים מתעוררים ומחפשים עכשיו לגמור את המשחק, דקה 62 גלזר מוציא מתפרצת טובה לעטר שבאגף שמאל מחזיר להחליט כדור חכם לגלזר שלא בועט בראשון ומחליט ללכת על כדור מדוייק בשני אבל שטקוס ערני והודף לקרן. דקה 66 זה היה חייב להיות השני כשהתקפת כדורגל טובה של מכבי כשפס עומק שלו חודר את הגנת הפועל חיפה ומגיע לשכטר שמנסה ליישר לעטר אבל התערבות אדומה מצילה שער בטוח ברגע האחרון. דקה 75 כדור חוץ של הפועל חיפה הופך למצב מסוכן שנגיחה מקרוב (וראייקו) ננעצת במשקוף ומשם לקרן. הקרן עולה לאז'ובל שבורח לייני ונוגח מקרוב למשקוף. הפועל חיפה מקבלת מוטיבציה מהמצב המקרי ויוצאת קדימה. דקה 81 כדור מסוכן של חוזז מתעופף מ28 מטר לחיבור של ראייקו ששוב מתעופף נפלא והודף לקרן. חוזז מעלה את הקרן לראש של תמאש שמ5 מטר עולה נפלא ונוגח כדור חזק למשקוף ופנימה, 1-1. הצהובים מנסים להגיב בדקות שנשארו. דקה 84 ברסקי חוטף כדור וטס קדימה כדי להרים כדור רך לאבי ריקן שמניף את הרגל לוולה מלב הרחבה אבל הכדור לא מתלבש לו טוב ויוצא החוצה. דקה 86 עוד הזדמנות טובה לצהובים כשאבי ריקן מיישר כדור לעטר שמ18 מטר עוצר מכוון בעיטה ומשחרר פצצה שהולכת למרכז השער שטקוס הודף.

שופט: רע- (פשוט שיפוט נוראי, השתדל לטעות בנבדלים שאפשר, לא שרק עבירות של חובה על צהובים אני לא מדבר בכלל. צריך לזרוק לפח עם כל השופטים בליגה)

שחקנים:

ראייקו - לא אשם בשער, לקח שם 2-3 כדורים פשוט גדולים. הוא מורגש ומשמעותי מאוד בתקופה האחרונה שאנחנו צריכים אותו, רק שימשיך ככה עד סוף העונה וכולנו נרוויח.

קנדיל - היה במשחק לא רע בסה"כ, עשה את העבודה רוב הזמן בהגנה, היה דינמי מאוד ואפילו מסוכן לפרקים. בכל זאת יש עוד לאן להשתפר..

יאיר - פתח את המשחק רע, דווקא במחצית השניה מעט התייצב וסיפק כמה דקות ומהלכי כדורגל הגנתיים טובים. כרגע זה עדיין נראה רחוק מאוד מלהיות התאמה למכבי ת"א.

שרן - לא הצליח לייצב את ההגנה בדקות הרעות (שבסופן הגיע הגול). אני לא חושב ש2-3 הטעויות שלו היו משמעותיות כמו בכך שלא הצליח להיות העוגן ההגנתי שציפיתי ממנו להיות בדקות המכריעות.

סבוריט - אולי המצטיין במכבי היום, מלבד החלטה רעה או שתיים בהגנה היה פשוט מעולה, שרף את האגף, כמעט כבש בנגיחה והיה מעורב מאוד בהתקפה, השער היחיד שלנו שהגיע מחטיפה נהדרת ודהירה על 70 מטר היה רק הדובדבן.

פרץ - משחק רע מאוד של דור פרץ, לא ראשון בראש, לא מנצח מאבקים פיזיים, חולם ומאבד כדורים ומקנח בהחטאות מול השער. נמצא בתקופה פחות טובה וחייב להתעורר מהר.

גלזר - היה לו משחק די טוב בטח בהתחשב בחבריו למרכז המגרש, היה ראשון בראש לרוב הכדורים, ניצח את המאבקים הפיזיים שלו והיה סביר במסירות קדימה ובהצטרפות להתקפה, אפילו בעט סביר אחריי שמעט הסס.

ברסקי - המחצית הראשונה שלו הייתה לא רעה, כי הוא היה דינמי מאוד (כל המשחק האמת..) והצליח להרוויח כדורים ולצאת איתם קדימה, במחצית השניה איבד יותר מדי כדורים וירד בדיוק שלו משמעותית. יכול לתת יותר.

מיכה - משחק פושר של דור מיכה, נכון שבדקות הטובות הוא היה זה שניווט (וניווט טוב) את המשחק שלנו והוא גם הכניס כמה פסים טובים אבל זה לא מספיק. במשחק כזה שאתה רואה שהקבוצה צריכה אותך צריך להרים את הרמה עוד לבל.

עטר - בסה"כ הכללי היה לאלירן משחק בסדר. כמה מהלכים יותר טובים, כמה פחות. איים על השער, מעט אכזב שלא כבש. הפתיע במחוייבות ההגנתית ואפילו חילץ כמה כדורים.

שכטר - מקווה ליותר משחקים טובים מאשר משחקים כאלו של איתי. כן היו לו כמה נגיעות טובות, השתלטויות על כדורים בלתי אפשריים עם הגב והרבה הצקות להגנת היריב אבל גם יותר מדי פעמים שהכדור פשוט היה צריך להסתיים בשער, והוא חלוץ.

*ריקן דווקא עשה את העבודה שנכנס והוסיף מימד של איום על השער וטירוף ביציאה קדימה. שוינפלד זה אסון בכל מצב, בחילוף אחר של איביץ' יכלנו בכל זאת אולי לצאת מנצחים.

פיקנטרייה:

- טקסים לאוהדי מכבי מבוגרים

- דקת כפיים ליוסף סורינוב

- לא פתחנו באני מודה

- לא פיקנטריה אבל ההקלטה שלי הייתה באיכות נוראית נס שהוצאתי סיכום.

קהל:

מאכזב אותי שהמגרש לא מפוצץ בטירוף במשחקים כאלו ושילדים מחכים בחוץ מתחננים לשאריות כרטיסים כדי לראות את מכבי ת"א של איביץ', נשגב מבינתי.

בכל הקשור לעידוד דווקא אהבתי את השינוי בפתיחה ואת האנרגיות שזה הביא לקהל ומשם לקבוצה. אני חושב שבסה"כ עודדנו לאורך רוב דקות המשחק והיינו נוכחים כקהל ביתי אבל שוב, אולי עוד קצת טירוף יכל לשנות את המתרחש במבגרש.

בכל מקרה חשוב להבין שאי אפשר לנצח את כל המשחקים וכבר בעוד שלושה ימים, אנחנו מתייצבים למשחק גביע. נוקאאוט. המפעל ההוא שעוד לא גמרנו, על כל הקופה. להסתער על כרטיסים ולקרוע את הגרון עד הבטחת הניצחון.

רביעי, 21:00, עכו. נתראה שם.

איך הספקת??

22:57 הייתי בבית, תקרא לי קוסם אני חושב שזה מיומנות, ניסיון וצוות מסייע (זיסו המלך)

גורם לי לתהות איך זה יראה שנה הבאה עם המחליף שלי..

הקישור זועק לרענון כבר תקופה.
גולסה וניקוליץ' חסרים מאוד.

סאבוריט המגן השמאלי הכי טוב שאני זוכר במכבי.

ז'איר מאוד מאכזב אותי, ממש מפוזר.

הפנים לגביע, לא יהיה קל.

רק תיקון - מי שהרים את הקרן בגול זה פדידה, לא חוזז.

תודה, לא תירוץ אבל לא יודע מה קרה לאיכות שידור בהקלטה שלי. אולי לא הייתי על הערוץ HD או משהו אבל ראו זוועה!! בין הסיכומים הקשוחים שהיו לי..

Wat

דיי, זה לא מסתדר עם החיים שלי בגיל 30. באמת.

נדבר עם מי שלדעתי יכול לעשות, אני אעזור לו בהתחלה ואעשה אולי טורי אורח כשהוא יפשל ולא יבוא. קטן עלינו..

אבל באמת בוא לא נפתח את זה עכשיוו.

דווקא אני ראיתי משחק טוב של אמאדור, לקח הרבה כדורים מסוכנים.

היום הורגשה היטב הנחיתות בנייחים, בייחוד שפרץ, שהיה לא טוב, יצא.

תקופה פחות טובה שלנו, אבל אם אנחנו לא מנוצחים אז הכל מצוין.

אגב, עכשיו באמת מרגישים כמה גולסה חסר.

*מי שמסר לסבוריט בגול זה גלזר

**בקרן עם ההחמצה של שכטר זה ז'איר שמעביר את הכדור אליו

המון שחקנים היום היו מתחת לרמתם, קנדיל, פרץ, מיכה, עטר, שכטר. זה יותר מדי מול קבוצה טובה כמו הפועל חיפה.

הבעיה הכי גדולה באמת זה החיסרון של גולסה ומי שאמור להיות ניקוליץ'. זה בדיוק השלב בעונה שצריך עונה קצת רענון במיוחד במקומות האלו במגרש. עוד שחקן שיקח כדור לעומק, יצור התקפות וייצר מצבים.

מבאס מאוד שניהם, ניקוליץ' לפחות נראה בדרך.. מהמר שנראה אותו מתלבש כבר מול ק"ש בשבת.

הבעיה הכי גדולה באמת זה החיסרון של גולסה ומי שאמור להיות ניקוליץ'. זה בדיוק השלב בעונה שצריך עונה קצת רענון במיוחד במקומות האלו במגרש. עוד שחקן שיקח כדור לעומק, יצור התקפות וייצר מצבים.

כן. זה בערך מה שאני חושב.

אצילי כבר נעלם לי תקופה.

אצילי טרם מצא את מקומו במכבי באופן כללי, אך יש להודות בקושי המובנה בלהראות נוכחות מהספסל

במשחקים כאלה רואים שקנדיל מגן ליגה מצוין, אבל דסה משנה לגמרי את כל ההתקפה.

לדסה היו לא מעט משחקים ברמה הזו ומתחת לה. לא שם ההבדל.

*מי שמסר לסבוריט בגול זה גלזר

**בקרן עם ההחמצה של שכטר זה ז'איר שמעביר את הכדור אליו

המון שחקנים היום היו מתחת לרמתם, קנדיל, פרץ, מיכה, עטר, שכטר. זה יותר מדי מול קבוצה טובה כמו הפועל חיפה.

לא יודע איך לא מציינים את ברסקי .. היה מהחלשים היום , לא תרם לניהול המשחק מספיק.

חוץ משתי התאבדויות של גליצ'ים על כדור לא עזר מספיק וחבל שש-2 מהקשרים היציבים שלנו באמצע נראים כך(פרץ וברסקי).

ועטר עטר עטר...לא רוצה להרחיב עליו,פשוט מאכזב אותי קשות.חזר לעטר העצלן והמיואש שמנסה לקחת הכל על עצמו(למרות כל הווינריות שזורמת בעורקיו).

שכטר פוחד ממעמדו בגלל צ'יקו ? אחרת אין הסבר לירידה החדה שלו ,בעיקר מול השער ,שבזה הוא היה הכי טוב בארץ בפער.

להתעורר , זה הזמן לתת את השואו

טבלת ליגת העל:
1. מכבי תל אביב
2. קבוצה עם 5 שחקנים של מכבי ת"א
3. קבוצה עם 4 שחקנים של מכבי ת"א
4. קבוצה עם 2 שחקנים של מכבי ת"א
5-14. קבוצות עם 0-1 שחקנים של מכבי ת"א

טבלת ליגת העל:

1. מכבי תל אביב

מכבי הורסים את הליגה

טבלת ליגת העל:

1. מכבי תל אביב

חחח מדהים. באמת.

מעניין איך יראו ה5-10 שנים הבאות שלנו מבחינת תרומה של שחקני בית על המגרש ובחשבון הבנק.

פספסת בהתחלה את ההזדמנות של סבוריט בנגיחה.

פיקנטריה

לא שרו אני מודה וגם לא שרו למני לוי.

אמאדור דווקא היה טוב היום. סגר שהיה צריך, סגירות שב2 המשחקים הקודמים סבוריט היה סוגר/מחפה על הבלם.

עוד פעם מחליפים את הקשר המרכזי ושמים את דור בכנף, זה תוקע את המשחק ולא יוצר לחץ כמו שנראה.

תקנו אותי אם אני טועה ככה היה גם נגד פ''ת שריקן נכנס.

אחרי הכל לא הגיע לנו יותר מתיקו, אבל מובן הרוטציה של איביץ' כדי לתת למי שצריך לנוח.

עדיין לא מבין איך סידרו את המשחקים שלנו ושל סכנין ביום ראשון ולא שבת, כל שאר הליגה גם ככה לא ברבע גמר.

פספסת בהתחלה את ההזדמנות של סבוריט בנגיחה.

פיקנטריה

לא שרו אני מודה וגם לא שרו למני לוי.

אמאדור דווקא היה טוב היום. סגר שהיה צריך, סגירות שב2 המשחקים הקודמים סבוריט היה סוגר/מחפה על הבלם.

עוד פעם מחליפים את הקשר המרכזי ושמים את דור בכנף, זה תוקע את המשחק ולא יוצר לחץ כמו שנראה.

תקנו אותי אם אני טועה ככה היה גם נגד פ''ת שריקן נכנס.

אחרי הכל לא הגיע לנו יותר מתיקו, אבל מובן הרוטציה של איביץ' כדי לתת למי שצריך לנוח.

עדיין לא מבין איך סידרו את המשחקים שלנו ושל סכנין ביום ראשון ולא שבת, כל שער הליגה גם ככה לא ברבע גמר.

שרו למני לוי