Jump to content

רבע-גמר הגביע מול בני סכנין באצטדיון עכו

דקסטר

Recommended Posts

כיף לראות את דסה.

סאבוריט המגן הכי טוב שהיה במכבי.

ברסקי וגלזר אדירים.

מיכה מדהים.

צ'יקואל.

יונתן כהן פשוט גולר.

ז'איר מבאס אותי בכל פעם שהוא עולה על המגרש.

כבר עבר יותר מדי זמן כדי לחשוב שזה ישתנה מתישהו בעתיד, ז'איר מתאים יותר למשחקים שאנחנו מתגוננים ונמצאים מאחורי הכדור ולא מתי שאנחנו צריכים ליזום. זה בולט באופן ניכר.

אף פעם לא הבנתי את ההגיון של המשטרה שלנו. מה הקטע להעביר אותנו משער 5 ל-2, ואז לפצל אותנו ל1 ו-4? מה הקטע שפתאום אסור לחנות בצד המערבי וחונים מהצד של היציע של סכנין? עד מתי נמשיך לחיות לפי גחמות של קצין כזה או אחר שמחליט שהוא בא לו לעשות ככה וההוא בא לו לעשות ככה הכל לפי הצד שהם קמו איתו בבוקר והאם האישה מצצה להם בלילה או לא. פשוט הזיה.

מעבר לזה אחלה משחק, הרוח הקשתה מאוד אבל עדיין הצלחנו לדפוק רביעייה ועם קצת יותר ריכוז היינו שמים יותר.

וגם כן הגשם הזה, אתה נכנס ליציע הרוח איתך, פתאום משנה כיוון וכל השיטפון הזה עליך.

כולם נתנו אחלה משחק. יוני ענק, יש לו חוש לגולים שמזכיר את זה שאין להגיד את שמו. צ'יקו מיכה דסה ברסקי גלזר ייני שעשה שם סיבוב על ראדי חטף וברח לו והראה לו כמה הוא "לא עזר לו" לחתיכת אפס הזה. גם אמאדור למרות הטעות. גם ריקן למרות שהוא אנטי כדורגל. בקיצור כולם.

הערה אחת קטנה שמפריעה לי כבר הרבה זמן - מישהו חייב לעשות משהו לגבי התופים, כבר תקופה ארוכה העונה שיש מלא טעויות בקצב ובתיפוף עצמו (אני חושב שגם עונה שעברה היו אם זכרוני אינו מטעני, אבל העונה זה בולט במיוחד), אני רואה את האנשי גדר מתעצבנים עליהם ובצדק, זה לא "מקצועי" ולא מתאים לארגון. מעבר לזה שזה מגחיך אותנו זה פוגע בעידוד. כאילו, לא רוצה להישמע חוצפן או משהו בכל זאת אנשים נותנים מעצמם בהתנדבות והכל אבל פעם לא היו לנו את הבעיות האלה... צריכים לעבוד על זה. והלוואי שזה יהיה הדבר היחיד שאני אתלונן עליו אחרי משחק של מכבי לעולם ועד. זה ומהשטרע כמובן.

מה זה פיצלו? פתחו לנו את כל השערים עם מעבר חופשי. אתה מעדיף שיגבילו אותנו? או שלא הבנתי אותך.

אני לא ידוע מה היה אחר כך אבל לפחות בהתחלה לא נתנו להיכנס לשער 2. היו מתי מעט שהצליחו להיכנס בהתחלה ואחר כך זה היה סגור רק לאנשים שהיה להם ספציפית כרטיס ליציע הכבוד הזה.