Jump to content

רבע-גמר הגביע מול בני סכנין באצטדיון עכו

דקסטר

Recommended Posts

שמע, הוא שחקן חזק ואגרסיבי שטוב מאוד במשחק הגובה. בפרמטרים לא פחות חשובים בקבוצה דומיננטית הוא פחות טוב בעיניי-המסירה, הריכוז וקבלת ההחלטות.

אני לא מנסה להפחית מהיכולת הטובה והמפתיעה של פיבן העונה, אבל אין שום סיבה שהוא יהיה כ"כ דומיננטי וטוב ביחס לשחקן זר במכבי.

בשביל לסכם את הנושא: סומך על איביץ'

איזה מבול היה.

מי טעה במסירה לגול שלהם אגב?

אמאדור

גם לא הייתי מזלזל בטיבי, הוא לא שכח לשחק כדורגל פשוט היה בתקופה רעה, לדעתי צריך לחזור לרוטציה.

מה הלו"ז עם החוזה שלו? בסוף 2016 פורסם שהוא חתם ל3 שנים שיתארכו ל4 אם ישותף ב70% מהמשחקים.

איפה זה עומד כיום?

אמאדור טעה במסירה הראשונה אבל גלזר היה צריך לצאת מזה טוב יותר. הוא כל כך לא טכני בנגיעה ראשונה.

כולם היו שם שוקיסטים גם פיבן היה יכול להרחיק

איזה קור היה. מתמודד ראוי לראשלצ חוץ

ממש לא, לא קרוב אפילו.

ראשון והפועל ירושלים בגביע בטדי ב-2012 זה היה קור שחודר לעצמות והצטערתי על כל מצמוץ שהפר את הסטטוס קוו בטמפרטורת גוף שלי.

אמאדור טעה במסירה הראשונה אבל גלזר היה צריך לצאת מזה טוב יותר. הוא כל כך לא טכני בנגיעה ראשונה.

כן, גלזר מוגבל טכנית. אם הוא לא חושב לפני זה למי למסור, הוא מסתבך לא מעט

אולי הקור במגרש הקפיא לי את המוח אבל אני ראיתי משחק נהדר גם של גלזר וגם של ברסקי שאגב כבר יש להם רצף של משחקים טובים.

ותפסיקו כבר עם עלי מוחמד הוא לא יבוא. יש פייר פליי, מי שלא יודע מה זה שיקרא באינטרנט וגם אם נמכור את ראייקו ופרץ וכהן ואת כל הסגל לא יביאו שחקן בלמעלה מ2.5 מיליון יורו כשיש פייר פליי. הגיע הזמן שתבינו את זה.

ממש לא, לא קרוב אפילו.

ראשון והפועל ירושלים בגביע בטדי ב-2012 זה היה קור שחודר לעצמות והצטערתי על כל מצמוץ שהפר את הסטטוס קוו בטמפרטורת גוף שלי.

הפועל ירושלים בגביע היה מהמשחקים שאתה חוזר הביתה ואומר לעצמך שכנראה משהו לא בסדר בך אם אתה כזה מזוכיסט.

ניהיה חייבים להחליף 6, 7 שחקנים בהרכב לשנה הבאה. זה לא יספיק.

אני מרגיש שזאת הודעה פומפוזית מידי שמחייבת התייחסות. אשמח שתפרט למה לטעמך קבוצה שעושה עונה כזאת ברמת ההישגיות אמורה להחליף כל כך הרבה שחקני הרכב. ואשמח גם שתפרט מי בדיוק מההרכב צריך לצאת ממנו.

אני מרגיש שזאת הודעה פומפוזית מידי שמחייבת התייחסות. אשמח שתפרט למה לטעמך קבוצה שעושה עונה כזאת ברמת ההישגיות אמורה להחליף כל כך הרבה שחקני הרכב. ואשמח גם שתפרט מי בדיוק מההרכב צריך לצאת ממנו.

6-7 שחקנים זאת הגזמה פראית .

אבל קשר אחורי , בלם, חלוץ.

ומחליף למיכה שגם יכול לשחק כדורגל.